Spelprogram - Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 7

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Carlshamns IBK P11/1 Röd-svart, Svart, Svart
Carlshamns IBK P11/2 Röd-svart, Svart, Svart
Carlshamns IBK P11/3 Röd-svart, Svart, Svart
CL 98 IC P10/1 Håkan Idberg hakan.idberg@gmail.com 072-712 60 05 Vit, Blå, Blå
CL 98 IC P10/2 Håkan Idberg hakan.idberg@gmail.com 072-712 60 05 Vit, Blå, Blå
FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
FBC Karlskrona P10/2 Orange, Svart, Svart
FBC Karlskrona P10/4 Robert Eriksson robert.eriksson@wsp.com 0703145460 Orange, Svart, Svart
KaRo IBF P10-11 svart , svart, svart
Växjö IBK Utveckling P10/2 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-12 11:30 1 Växjö IBK Utveckling P10/2 - CL 98 IC P10/2 Fortnox Arena B-hall
Omgång 2
2 Carlshamns IBK P11/1 - FBC Karlskrona P10/4 Väggahallen
2 FBC Karlskrona P10/4 - Carlshamns IBK P11/3 Väggahallen
2 Carlshamns IBK P11/3 - Carlshamns IBK P11/1 Väggahallen
Omgång 3
2019-10-13 10:00 3 FBC Karlskrona P10/2 - CL 98 IC P10/1 Vedeby Sporthall B
2019-10-13 11:00 3 CL 98 IC P10/1 - KaRo IBF P10-11 Vedeby Sporthall B
2019-10-13 12:00 3 KaRo IBF P10-11 - FBC Karlskrona P10/2 Vedeby Sporthall B
Omgång 4
4 FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 Färjehallen
4 FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 - Carlshamns IBK P11/2 Färjehallen
4 Carlshamns IBK P11/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 Färjehallen
Omgång 5
2019-11-02 10:45 5 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Carlshamns IBK P11/1 Fortnox Arena B-hall
2019-11-02 11:30 5 Carlshamns IBK P11/1 - FBC Karlskrona P10/2 Fortnox Arena B-hall
2019-11-02 12:15 5 FBC Karlskrona P10/2 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Fortnox Arena B-hall
Omgång 6
2019-11-02 12:30 6 CL 98 IC P10/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 Falkenbergshallen
2019-11-02 13:30 6 FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 - CL 98 IC P10/1 Falkenbergshallen
2019-11-02 14:30 6 CL 98 IC P10/1 - CL 98 IC P10/2 Falkenbergshallen
Omgång 7
2019-11-10 12:00 7 KaRo IBF P10-11 - FBC Karlskrona P10/4 Vedeby Sporthall B
Omgång 8
8 Carlshamns IBK P11/3 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 Väggahallen
8 FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 - Carlshamns IBK P11/2 Väggahallen
8 Carlshamns IBK P11/2 - Carlshamns IBK P11/3 Väggahallen
Omgång 9
2019-11-30 14:30 9 Carlshamns IBK P11/1 - CL 98 IC P10/1 Falkenbergshallen
Omgång 10
2019-11-24 13:00 10 KaRo IBF P10-11 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 Kallinge Sporthall
2019-11-24 14:00 10 FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Kallinge Sporthall
2019-11-24 15:00 10 Växjö IBK Utveckling P10/2 - KaRo IBF P10-11 Kallinge Sporthall
Omgång 11
11 FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 - FBC Karlskrona P10/2 Färjehallen
11 FBC Karlskrona P10/2 - CL 98 IC P10/2 Färjehallen
11 CL 98 IC P10/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 Färjehallen
Omgång 12
12 Carlshamns IBK P11/2 - FBC Karlskrona P10/4 Väggahallen
12 FBC Karlskrona P10/4 - Carlshamns IBK P11/3 Väggahallen
12 Carlshamns IBK P11/3 - Carlshamns IBK P11/2 Väggahallen
Omgång 13
2019-12-14 11:30 13 Carlshamns IBK P11/3 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Fortnox Arena B-hall
Omgång 14
14 Carlshamns IBK P11/1 - CL 98 IC P10/2 Väggahallen
14 CL 98 IC P10/2 - KaRo IBF P10-11 Väggahallen
14 KaRo IBF P10-11 - Carlshamns IBK P11/1 Väggahallen
Omgång 15
2019-12-14 13:00 15 FBC Karlskrona P10/2 - FBC Karlskrona P10/4 Vedeby Sporthall B
2019-12-14 14:00 15 FBC Karlskrona P10/4 - CL 98 IC P10/1 Vedeby Sporthall B
2019-12-14 15:00 15 CL 98 IC P10/1 - FBC Karlskrona P10/2 Vedeby Sporthall B
Omgång 16
16 FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 Färjehallen
16 FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 - Carlshamns IBK P11/2 Färjehallen
16 Carlshamns IBK P11/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 Färjehallen
Omgång 17
2020-01-05 10:45 17 Växjö IBK Utveckling P10/2 - CL 98 IC P10/1 Fortnox Arena B-hall
2020-01-05 11:30 17 CL 98 IC P10/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 Fortnox Arena B-hall
2020-01-05 12:15 17 FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Fortnox Arena B-hall
Omgång 18
2020-01-05 12:00 18 CL 98 IC P10/2 - Carlshamns IBK P11/2 Falkenbergshallen
Omgång 19
2020-01-18 13:00 19 FBC Karlskrona P10/4 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 Vedeby Sporthall B
2020-01-18 14:00 19 FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 - Carlshamns IBK P11/1 Vedeby Sporthall B
2020-01-18 15:00 19 Carlshamns IBK P11/1 - FBC Karlskrona P10/4 Vedeby Sporthall B
Omgång 20
20 Carlshamns IBK P11/3 - FBC Karlskrona P10/2 Väggahallen
20 FBC Karlskrona P10/2 - KaRo IBF P10-11 Väggahallen
20 KaRo IBF P10-11 - Carlshamns IBK P11/3 Väggahallen
Omgång 21
2020-02-09 12:00 21 CL 98 IC P10/1 - Carlshamns IBK P11/3 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-02-09 13:00 21 Carlshamns IBK P11/3 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-02-09 14:00 21 FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 - CL 98 IC P10/1 Allaktivitetshuset, Rockneby
Omgång 22
2020-02-09 15:00 22 FBC Karlskrona P10/2 - KaRo IBF P10-11 Kallinge Sporthall
Omgång 23
23 FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 - Carlshamns IBK P11/1 Färjehallen
23 Carlshamns IBK P11/1 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Färjehallen
23 Växjö IBK Utveckling P10/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 Färjehallen
Omgång 24
24 Carlshamns IBK P11/2 - CL 98 IC P10/2 Väggahallen
24 CL 98 IC P10/2 - FBC Karlskrona P10/4 Väggahallen
24 FBC Karlskrona P10/4 - Carlshamns IBK P11/2 Väggahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis