Spelprogram - Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 7

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
CL 98 IC P10/1 Jonny Karlsson jonnywalker79@hotmail.com 0739495546 Blå, Blå, Blå
CL 98 IC P10/2 Jonny Karlsson jonnywalker79@hotmail.com 0739495546 Blå, Blå, Blå
FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
FBC Karlskrona P10/2 Orange, Svart, Svart
FBC Karlskrona P10/4 Robert Eriksson robert.eriksson@wsp.com 0703145460 Orange, Svart, Svart
KaRo IBF P10-11 svart, svart, svart
Nybro IBK P09 Röd (Herr Svart), Svart, Röd (Herr Svart)
Växjö IBK Utveckling P10/2 Björn Åberg bjorn.abergvx@hotmail.com 0703-950461 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Öjaby Sport IBK P10/1 Maria Fyhrman f.mia@hotmail.com 0733-999337 Vit, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-12 11:30 1 Växjö IBK Utveckling P10/2 - CL 98 IC P10/2 Fortnox Arena B-hall
Omgång 3
2019-10-13 10:00 3 FBC Karlskrona P10/2 - CL 98 IC P10/1 Vedeby Sporthall B
2019-10-13 11:00 3 CL 98 IC P10/1 - KaRo IBF P10-11 Vedeby Sporthall B
2019-10-13 12:00 3 KaRo IBF P10-11 - FBC Karlskrona P10/2 Vedeby Sporthall B
Omgång 4
2019-10-12 12:30 4 FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 Färjehallen
2019-10-12 13:30 4 FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 - FBC Karlskrona P10/4 Färjehallen
2019-10-12 14:30 4 FBC Karlskrona P10/4 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 Färjehallen
Omgång 5
2019-11-02 10:45 5 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Öjaby Sport IBK P10/1 Fortnox Arena B-hall
2019-11-02 11:30 5 Öjaby Sport IBK P10/1 - FBC Karlskrona P10/2 Fortnox Arena B-hall
2019-11-02 12:15 5 FBC Karlskrona P10/2 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Fortnox Arena B-hall
Omgång 6
2019-11-02 12:30 6 CL 98 IC P10/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 Falkenbergshallen
2019-11-02 13:30 6 FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 - CL 98 IC P10/1 Falkenbergshallen
2019-11-02 14:30 6 CL 98 IC P10/1 - CL 98 IC P10/2 Falkenbergshallen
Omgång 7
2019-11-10 10:00 7 FBC Karlskrona P10/4 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 Hedda Landström, Tuva Andersson Vedeby Sporthall B
2019-11-10 11:00 7 FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 - KaRo IBF P10-11 Hedda Landström, Anna Schlyter Vedeby Sporthall B
2019-11-10 12:00 7 KaRo IBF P10-11 - FBC Karlskrona P10/4 Anna Schlyter, Tuva Andersson Vedeby Sporthall B
Omgång 10
2019-11-24 13:00 10 KaRo IBF P10-11 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 Kallinge Sporthall
2019-11-24 14:00 10 FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Kallinge Sporthall
2019-11-24 15:00 10 Växjö IBK Utveckling P10/2 - KaRo IBF P10-11 Kallinge Sporthall
Omgång 11
2019-11-30 11:30 11 CL 98 IC P10/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 Färjehallen
2019-11-30 12:30 11 FBC Karlskrona P10/2 - CL 98 IC P10/2 Färjehallen
2019-11-30 13:30 11 FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 - FBC Karlskrona P10/2 Färjehallen
Omgång 14
14 CL 98 IC P10/2 - KaRo IBF P10-11
Omgång 15
2019-12-14 13:00 15 FBC Karlskrona P10/2 - FBC Karlskrona P10/4 Vedeby Sporthall B
2019-12-14 14:00 15 FBC Karlskrona P10/4 - CL 98 IC P10/1 Vedeby Sporthall B
2019-12-14 15:00 15 CL 98 IC P10/1 - FBC Karlskrona P10/2 Vedeby Sporthall B
Omgång 16
2019-12-21 10:30 16 FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 - CL 98 IC P10/1 Färjehallen
2019-12-21 11:30 16 CL 98 IC P10/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 Färjehallen
2019-12-21 12:30 16 FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 Färjehallen
Omgång 17
2020-01-05 10:45 17 Växjö IBK Utveckling P10/2 - CL 98 IC P10/1 Fortnox Arena B-hall
2020-01-05 11:30 17 CL 98 IC P10/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 Fortnox Arena B-hall
2020-01-05 12:15 17 FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Fortnox Arena B-hall
Omgång 19
2020-01-18 13:00 19 FBC Karlskrona P10/4 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 Vedeby Sporthall B
Omgång 20
20 FBC Karlskrona P10/2 - KaRo IBF P10-11
Omgång 21
2020-02-09 12:00 21 CL 98 IC P10/1 - Nybro IBK P09 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-02-09 13:00 21 Nybro IBK P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-02-09 14:00 21 FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 - CL 98 IC P10/1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Allaktivitetshuset, Rockneby
Omgång 22
2020-02-09 15:00 22 FBC Karlskrona P10/2 - KaRo IBF P10-11 Kallinge Sporthall
Omgång 23
2020-02-02 12:30 23 FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 - CL 98 IC P10/1 Färjehallen
2020-02-02 13:30 23 CL 98 IC P10/1 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Färjehallen
2020-02-02 14:30 23 Växjö IBK Utveckling P10/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 Färjehallen
Omgång 24
2020-02-29 10:00 24 Nybro IBK P09 - CL 98 IC P10/2 OG-Hallen
2020-02-29 11:00 24 CL 98 IC P10/2 - FBC Karlskrona P10/4 OG-Hallen
2020-02-29 12:00 24 FBC Karlskrona P10/4 - Nybro IBK P09 OG-Hallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis