Spelprogram - Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gnosjö IBK P11 Svart, Svart, Svart
Hestra Skid O SK P11 Marina Heins Schultz marina.heins1@telia.com 070-4579627 blå/svart/vit
Hovslätts IK P12 Röd, Vit, Vit
Husqvarna IK P11/1 Svart, Svart, Svart
Husqvarna IK P11/2 Svart, Svart, Svart
Jönköpings IK Ungdom P11/2 Sara Karlsson sara.karlsson6@jonkoping.se Röd, Röd, Röd
Månsarps IBK P11/1 Lila, Vit, Vit
Månsarps IBK P11/2 Lila, Vit, Vit
Månsarps IBK P11/3 Lila, Vit, Vit
Skillingaryds IK P10-11 Eva Ågren agren.eva@gmail.com 0702801904 Röd/svart, Svart, Svart
Skillingaryds IK P12 Daniel Cederberg daniel.cederberg@happyhomes.se 0708128209 Röd/svart, Svart, Svart
Tenhults IF P11 Svart, Svart, Svart
Värnamo IK P11/1 Mikael Lingeskog mikael.lingeskog@gmail.com VIT, SVART, VIT
Värnamo IK P11/2 Mikael Lingeskog mikael.lingeskog@gmail.com VIT, SVART, VIT
Värnamo IK P12 Evelina Eng Evelina.eng@hotmail.com 076-1621888 VIT, SVART, VIT
Östra SK Jönköping P12 Röd, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-26 11:00 1 Värnamo IK P11/1 - Jönköpings IK Ungdom P11/2 Östboskolan 3-manna
2019-10-26 11:00 1 Månsarps IBK P11/3 - Hovslätts IK P12 Östboskolan 3-manna
2019-10-26 11:45 1 Hovslätts IK P12 - Värnamo IK P11/1 Östboskolan 3-manna
2019-10-26 11:45 1 Jönköpings IK Ungdom P11/2 - Månsarps IBK P11/3 Östboskolan 3-manna
2019-10-26 12:30 1 Hovslätts IK P12 - Jönköpings IK Ungdom P11/2 Östboskolan 3-manna
2019-10-26 12:30 1 Månsarps IBK P11/3 - Värnamo IK P11/1 Östboskolan 3-manna
Omgång 2
2019-10-20 10:00 2 Skillingaryds IK P12 - Husqvarna IK P11/1 Skillingaryds Arena 3-manna
2019-10-20 10:00 2 Värnamo IK P11/2 - Gnosjö IBK P11 Skillingaryds Arena 3-manna
2019-10-20 10:45 2 Gnosjö IBK P11 - Skillingaryds IK P12 Skillingaryds Arena 3-manna
2019-10-20 10:45 2 Husqvarna IK P11/1 - Värnamo IK P11/2 Skillingaryds Arena 3-manna
2019-10-20 11:30 2 Gnosjö IBK P11 - Husqvarna IK P11/1 Skillingaryds Arena 3-manna
2019-10-20 11:30 2 Värnamo IK P11/2 - Skillingaryds IK P12 Skillingaryds Arena 3-manna
Omgång 3
2019-10-13 11:15 3 Månsarps IBK P11/2 - Östra SK Jönköping P12 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-10-13 11:15 3 Skillingaryds IK P10-11 - Värnamo IK P12 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-10-13 12:00 3 Värnamo IK P12 - Månsarps IBK P11/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-10-13 12:00 3 Östra SK Jönköping P12 - Skillingaryds IK P10-11 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-10-13 12:45 3 Värnamo IK P12 - Östra SK Jönköping P12 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-10-13 12:45 3 Skillingaryds IK P10-11 - Månsarps IBK P11/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
Omgång 4
2019-10-19 16:30 4 Husqvarna IK P11/2 - Hestra Skid O SK P11 Huskvarna Sporthall B
2019-10-19 16:30 4 Tenhults IF P11 - Månsarps IBK P11/1 Huskvarna Sporthall B 3-manna
2019-10-19 17:15 4 Månsarps IBK P11/1 - Husqvarna IK P11/2 Huskvarna Sporthall B
2019-10-19 17:15 4 Hestra Skid O SK P11 - Tenhults IF P11 Huskvarna Sporthall B 3-manna
2019-10-19 18:00 4 Månsarps IBK P11/1 - Hestra Skid O SK P11 Huskvarna Sporthall B
2019-10-19 18:00 4 Tenhults IF P11 - Husqvarna IK P11/2 Huskvarna Sporthall B 3-manna
Omgång 5
2019-11-17 08:30 5 Jönköpings IK Ungdom P11/2 - Skillingaryds IK P12 Jönköpings Idrottshus D-hall 3-manna
2019-11-17 08:30 5 Månsarps IBK P11/2 - Husqvarna IK P11/2 Jönköpings Idrottshus D-hall 3-manna
2019-11-17 09:30 5 Husqvarna IK P11/2 - Jönköpings IK Ungdom P11/2 Jönköpings Idrottshus D-hall 3-manna
2019-11-17 09:30 5 Skillingaryds IK P12 - Månsarps IBK P11/2 Jönköpings Idrottshus D-hall 3-manna
2019-11-17 10:30 5 Husqvarna IK P11/2 - Skillingaryds IK P12 Jönköpings Idrottshus D-hall 3-manna
2019-11-17 10:30 5 Månsarps IBK P11/2 - Jönköpings IK Ungdom P11/2 Jönköpings Idrottshus D-hall 3-manna
Omgång 6
2019-11-09 14:30 6 Månsarps IBK P11/3 - Värnamo IK P11/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-11-09 14:30 6 Östra SK Jönköping P12 - Hestra Skid O SK P11 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-11-09 15:15 6 Hestra Skid O SK P11 - Månsarps IBK P11/3 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-11-09 15:15 6 Värnamo IK P11/2 - Östra SK Jönköping P12 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-11-09 16:00 6 Hestra Skid O SK P11 - Värnamo IK P11/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-11-09 16:00 6 Östra SK Jönköping P12 - Månsarps IBK P11/3 Norrahammars Sporthall 3-manna
Omgång 7
2019-11-24 11:30 7 Hovslätts IK P12 - Gnosjö IBK P11 Liam Åström Stadsgården, Råslätt 3-manna
2019-11-24 11:30 7 Skillingaryds IK P10-11 - Tenhults IF P11 Hannes Martinsson Stadsgården, Råslätt 3-manna
2019-11-24 12:20 7 Tenhults IF P11 - Hovslätts IK P12 Hannes Martinsson Stadsgården, Råslätt 3-manna
2019-11-24 12:20 7 Gnosjö IBK P11 - Skillingaryds IK P10-11 Liam Åström Stadsgården, Råslätt 3-manna
2019-11-24 13:10 7 Tenhults IF P11 - Gnosjö IBK P11 Liam Åström Stadsgården, Råslätt 3-manna
2019-11-24 13:10 7 Skillingaryds IK P10-11 - Hovslätts IK P12 Hannes Martinsson Stadsgården, Råslätt 3-manna
Omgång 8
2019-11-17 14:30 8 Husqvarna IK P11/1 - Värnamo IK P11/1 Huskvarna Sporthall A
2019-11-17 14:30 8 Värnamo IK P12 - Månsarps IBK P11/1 Huskvarna Sporthall 3-manna
2019-11-17 15:20 8 Månsarps IBK P11/1 - Husqvarna IK P11/1 Huskvarna Sporthall A
2019-11-17 15:20 8 Värnamo IK P11/1 - Värnamo IK P12 Huskvarna Sporthall 3-manna
2019-11-17 16:10 8 Månsarps IBK P11/1 - Värnamo IK P11/1 Huskvarna Sporthall A
2019-11-17 16:10 8 Värnamo IK P12 - Husqvarna IK P11/1 Huskvarna Sporthall 3-manna
Omgång 9
2019-12-15 11:00 9 Värnamo IK P11/2 - Värnamo IK P11/1 Östboskolan 3-manna
2019-12-15 11:00 9 Månsarps IBK P11/2 - Tenhults IF P11 Östboskolan 3-manna
2019-12-15 11:45 9 Tenhults IF P11 - Värnamo IK P11/2 Östboskolan 3-manna
2019-12-15 11:45 9 Värnamo IK P11/1 - Månsarps IBK P11/2 Östboskolan 3-manna
2019-12-15 12:30 9 Tenhults IF P11 - Värnamo IK P11/1 Östboskolan 3-manna
2019-12-15 12:30 9 Månsarps IBK P11/2 - Värnamo IK P11/2 Östboskolan 3-manna
Omgång 10
2019-12-07 14:00 10 Gnosjö IBK P11 - Husqvarna IK P11/2 Töllstorpshallen 3-manna
2019-12-07 14:00 10 Månsarps IBK P11/3 - Värnamo IK P12 Töllstorpshallen 3-manna
2019-12-07 14:45 10 Värnamo IK P12 - Gnosjö IBK P11 Töllstorpshallen 3-manna
2019-12-07 14:45 10 Husqvarna IK P11/2 - Månsarps IBK P11/3 Töllstorpshallen 3-manna
2019-12-07 15:30 10 Värnamo IK P12 - Husqvarna IK P11/2 Töllstorpshallen 3-manna
2019-12-07 15:30 10 Månsarps IBK P11/3 - Gnosjö IBK P11 Töllstorpshallen 3-manna
Omgång 11
2019-12-14 12:15 11 Östra SK Jönköping P12 - Skillingaryds IK P12 Kålgårdshallen
2019-12-14 13:00 11 Hovslätts IK P12 - Månsarps IBK P11/1 Kålgårdshallen
2019-12-14 13:45 11 Månsarps IBK P11/1 - Östra SK Jönköping P12 Kålgårdshallen
2019-12-14 14:30 11 Skillingaryds IK P12 - Hovslätts IK P12 Kålgårdshallen
2019-12-14 15:15 11 Månsarps IBK P11/1 - Skillingaryds IK P12 Kålgårdshallen
2019-12-14 16:00 11 Hovslätts IK P12 - Östra SK Jönköping P12 Kålgårdshallen
Omgång 12
2019-12-15 10:00 12 Skillingaryds IK P10-11 - Jönköpings IK Ungdom P11/2 Julia Larsen Skillingaryds Arena 3-manna
2019-12-15 10:00 12 Husqvarna IK P11/1 - Hestra Skid O SK P11 Ida Sonesson Skillingaryds Arena 3-manna
2019-12-15 10:45 12 Hestra Skid O SK P11 - Skillingaryds IK P10-11 Julia Larsen Skillingaryds Arena
2019-12-15 10:45 12 Jönköpings IK Ungdom P11/2 - Husqvarna IK P11/1 Ida Sonesson Skillingaryds Arena 3-manna
2019-12-15 11:30 12 Hestra Skid O SK P11 - Jönköpings IK Ungdom P11/2 Julia Larsen Skillingaryds Arena
2019-12-15 11:30 12 Husqvarna IK P11/1 - Skillingaryds IK P10-11 Ida Sonesson Skillingaryds Arena 3-manna
Omgång 13
2020-01-25 15:30 13 Värnamo IK P12 - Skillingaryds IK P12 Östboskolan 3-manna
2020-01-25 15:30 13 Värnamo IK P11/1 - Skillingaryds IK P10-11 Östboskolan 3-manna
2020-01-25 16:15 13 Skillingaryds IK P10-11 - Värnamo IK P12 Östboskolan 3-manna
2020-01-25 16:15 13 Skillingaryds IK P12 - Värnamo IK P11/1 Östboskolan 3-manna
2020-01-25 17:00 13 Skillingaryds IK P10-11 - Skillingaryds IK P12 Östboskolan 3-manna
2020-01-25 17:00 13 Värnamo IK P11/1 - Värnamo IK P12 Östboskolan 3-manna
Omgång 14
2020-01-18 10:00 14 Hestra Skid O SK P11 - Månsarps IBK P11/2 Hestra Sporthall 3-manna
2020-01-18 10:00 14 Hovslätts IK P12 - Husqvarna IK P11/1 Hestra Sporthall 3-manna
2020-01-18 11:00 14 Husqvarna IK P11/1 - Hestra Skid O SK P11 Hestra Sporthall 3-manna
2020-01-18 11:00 14 Månsarps IBK P11/2 - Hovslätts IK P12 Hestra Sporthall 3-manna
2020-01-18 12:00 14 Husqvarna IK P11/1 - Månsarps IBK P11/2 Hestra Sporthall 3-manna
2020-01-18 12:00 14 Hovslätts IK P12 - Hestra Skid O SK P11 Hestra Sporthall 3-manna
Omgång 15
2020-01-26 11:00 15 Tenhults IF P11 - Jönköpings IK Ungdom P11/2 Tenhults Sporthall 3-manna
2020-01-26 11:00 15 Östra SK Jönköping P12 - Gnosjö IBK P11 Tenhults Sporthall 3-manna
2020-01-26 12:00 15 Gnosjö IBK P11 - Tenhults IF P11 Tenhults Sporthall 3-manna
2020-01-26 12:00 15 Jönköpings IK Ungdom P11/2 - Östra SK Jönköping P12 Tenhults Sporthall 3-manna
2020-01-26 13:00 15 Gnosjö IBK P11 - Jönköpings IK Ungdom P11/2 Tenhults Sporthall 3-manna
2020-01-26 13:00 15 Östra SK Jönköping P12 - Tenhults IF P11 Tenhults Sporthall 3-manna
Omgång 16
2020-01-11 14:30 16 Månsarps IBK P11/1 - Månsarps IBK P11/3 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-01-11 14:30 16 Värnamo IK P11/2 - Husqvarna IK P11/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-01-11 15:15 16 Husqvarna IK P11/2 - Månsarps IBK P11/1 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-01-11 15:15 16 Månsarps IBK P11/3 - Värnamo IK P11/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-01-11 16:00 16 Husqvarna IK P11/2 - Månsarps IBK P11/3 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-01-11 16:00 16 Värnamo IK P11/2 - Månsarps IBK P11/1 Norrahammars Sporthall 3-manna
Omgång 17
2020-02-15 15:00 17 Värnamo IK P11/1 - Gnosjö IBK P11 Östboskolan 3-manna
2020-02-15 15:00 17 Hestra Skid O SK P11 - Månsarps IBK P11/1 Östboskolan 3-manna
2020-02-15 15:45 17 Månsarps IBK P11/1 - Värnamo IK P11/1 Östboskolan 3-manna
2020-02-15 15:45 17 Gnosjö IBK P11 - Hestra Skid O SK P11 Östboskolan 3-manna
2020-02-15 16:30 17 Månsarps IBK P11/1 - Gnosjö IBK P11 Östboskolan 3-manna
2020-02-15 16:30 17 Hestra Skid O SK P11 - Värnamo IK P11/1 Östboskolan 3-manna
Omgång 18
2020-02-09 10:00 18 Skillingaryds IK P12 - Månsarps IBK P11/3 Skillingaryds Arena 3-manna
2020-02-09 10:00 18 Tenhults IF P11 - Husqvarna IK P11/1 Skillingaryds Arena 3-manna
2020-02-09 10:45 18 Husqvarna IK P11/1 - Skillingaryds IK P12 Skillingaryds Arena 3-manna
2020-02-09 10:45 18 Månsarps IBK P11/3 - Tenhults IF P11 Skillingaryds Arena 3-manna
2020-02-09 11:30 18 Husqvarna IK P11/1 - Månsarps IBK P11/3 Skillingaryds Arena 3-manna
2020-02-09 11:30 18 Tenhults IF P11 - Skillingaryds IK P12 Skillingaryds Arena 3-manna
Omgång 19
2020-02-08 12:30 19 Månsarps IBK P11/2 - Jönköpings IK Ungdom P11/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-02-08 12:30 19 Värnamo IK P11/2 - Värnamo IK P12 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-02-08 13:15 19 Värnamo IK P12 - Månsarps IBK P11/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-02-08 13:15 19 Jönköpings IK Ungdom P11/2 - Värnamo IK P11/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-02-08 14:00 19 Värnamo IK P12 - Jönköpings IK Ungdom P11/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-02-08 14:00 19 Värnamo IK P11/2 - Månsarps IBK P11/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
Omgång 20
2020-02-02 09:20 20 Husqvarna IK P11/2 - Hovslätts IK P12 Huskvarna Sporthall A
2020-02-02 09:20 20 Östra SK Jönköping P12 - Skillingaryds IK P10-11 Huskvarna Sporthall 3-manna
2020-02-02 10:10 20 Skillingaryds IK P10-11 - Husqvarna IK P11/2 Huskvarna Sporthall A
2020-02-02 10:10 20 Hovslätts IK P12 - Östra SK Jönköping P12 Huskvarna Sporthall 3-manna
2020-02-02 11:00 20 Skillingaryds IK P10-11 - Hovslätts IK P12 Huskvarna Sporthall A
2020-02-02 11:00 20 Östra SK Jönköping P12 - Husqvarna IK P11/2 Huskvarna Sporthall 3-manna
Omgång 21
2020-02-29 12:00 21 Jönköpings IK Ungdom P11/2 - Månsarps IBK P11/1 Jönköpings Idrottshus D-hall 3-manna
2020-02-29 12:00 21 Skillingaryds IK P10-11 - Månsarps IBK P11/2 Jönköpings Idrottshus D-hall 3-manna
2020-02-29 13:00 21 Månsarps IBK P11/2 - Jönköpings IK Ungdom P11/2 Jönköpings Idrottshus D-hall 3-manna
2020-02-29 13:00 21 Månsarps IBK P11/1 - Skillingaryds IK P10-11 Jönköpings Idrottshus D-hall 3-manna
2020-02-29 14:00 21 Månsarps IBK P11/2 - Månsarps IBK P11/1 Jönköpings Idrottshus D-hall 3-manna
2020-02-29 14:00 21 Skillingaryds IK P10-11 - Jönköpings IK Ungdom P11/2 Jönköpings Idrottshus D-hall 3-manna
Omgång 22
2020-02-29 12:30 22 Månsarps IBK P11/3 - Värnamo IK P11/1 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-02-29 12:30 22 Östra SK Jönköping P12 - Husqvarna IK P11/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-02-29 13:15 22 Husqvarna IK P11/2 - Månsarps IBK P11/3 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-02-29 13:15 22 Värnamo IK P11/1 - Östra SK Jönköping P12 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-02-29 14:00 22 Husqvarna IK P11/2 - Värnamo IK P11/1 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-02-29 14:00 22 Östra SK Jönköping P12 - Månsarps IBK P11/3 Norrahammars Sporthall 3-manna
Omgång 23
2020-03-08 13:30 23 Hovslätts IK P12 - Värnamo IK P11/2 Filip Vristel Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-03-08 13:30 23 Värnamo IK P12 - Hestra Skid O SK P11 Kalle Rygert Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-03-08 14:20 23 Hestra Skid O SK P11 - Hovslätts IK P12 Kalle Rygert Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-03-08 14:20 23 Värnamo IK P11/2 - Värnamo IK P12 Filip Vristel Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-03-08 15:10 23 Hestra Skid O SK P11 - Värnamo IK P11/2 Filip Vristel Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-03-08 15:10 23 Värnamo IK P12 - Hovslätts IK P12 Kalle Rygert Stadsgården, Råslätt 3-manna
Omgång 24
2020-03-08 11:15 24 Husqvarna IK P11/1 - Gnosjö IBK P11 Huskvarna Sporthall A
2020-03-08 11:15 24 Skillingaryds IK P12 - Tenhults IF P11 Huskvarna Sporthall 3-manna
2020-03-08 12:00 24 Tenhults IF P11 - Husqvarna IK P11/1 Huskvarna Sporthall 3-manna
2020-03-08 12:00 24 Gnosjö IBK P11 - Skillingaryds IK P12 Huskvarna Sporthall A
2020-03-08 12:45 24 Tenhults IF P11 - Gnosjö IBK P11 Huskvarna Sporthall A
2020-03-08 12:45 24 Skillingaryds IK P12 - Husqvarna IK P11/1 Huskvarna Sporthall 3-manna

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis