Spelprogram - Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gnosjö IBK P11 Svart, Svart, Svart
Hestra Skid O SK P11 Blå, Vit, Blå
Hovslätts IK P12 Röd, Vit, Vit
Husqvarna IK P11/1 Svart, Svart, Svart
Husqvarna IK P11/2 Svart, Svart, Svart
Månsarps IBK P11/1 Lila, Vit, Vit
Månsarps IBK P11/2 Lila, Vit, Vit
Månsarps IBK P11/3 Lila, Vit, Vit
Skillingaryds IK P10-11 Röd/svart, Svart, Svart
Skillingaryds IK P12 Daniel Cederberg daniel.cederberg@happyhomes.se 0708128209 Röd/svart, Svart, Svart
Tenhults IF P11 Svart, Svart, Svart
Westbo IBK P09-10 Gul/Svart, Svart, Svart
Westbo IBK P10-11 Gul/Svart, Svart, Svart
Värnamo IK P11/1 Peter Nyberg Vaggen@hotmail.com +46709605969 VIT, SVART, VIT
Värnamo IK P11/2 VIT, SVART, VIT
Östra SK Jönköping P12 Patric Daag patric.daag@gmail.com 0702437043 Röd, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-26 11:00 1 Värnamo IK P11/1 - Westbo IBK P10-11 Östboskolan 3-manna
2019-10-26 11:00 1 Månsarps IBK P11/3 - Hovslätts IK P12 Östboskolan 3-manna
2019-10-26 11:45 1 Hovslätts IK P12 - Värnamo IK P11/1 Östboskolan 3-manna
2019-10-26 11:45 1 Westbo IBK P10-11 - Månsarps IBK P11/3 Östboskolan 3-manna
2019-10-26 12:30 1 Hovslätts IK P12 - Westbo IBK P10-11 Östboskolan 3-manna
2019-10-26 12:30 1 Månsarps IBK P11/3 - Värnamo IK P11/1 Östboskolan 3-manna
Omgång 2
2019-10-20 10:00 2 Skillingaryds IK P12 - Husqvarna IK P11/1 Skillingaryds Arena 3-manna
2019-10-20 10:00 2 Värnamo IK P11/2 - Gnosjö IBK P11 Skillingaryds Arena 3-manna
2019-10-20 10:45 2 Gnosjö IBK P11 - Skillingaryds IK P12 Skillingaryds Arena 3-manna
2019-10-20 10:45 2 Husqvarna IK P11/1 - Värnamo IK P11/2 Skillingaryds Arena 3-manna
2019-10-20 11:30 2 Gnosjö IBK P11 - Husqvarna IK P11/1 Skillingaryds Arena 3-manna
2019-10-20 11:30 2 Värnamo IK P11/2 - Skillingaryds IK P12 Skillingaryds Arena 3-manna
Omgång 3
2019-10-13 11:15 3 Månsarps IBK P11/2 - Östra SK Jönköping P12 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-10-13 11:15 3 Skillingaryds IK P10-11 - Westbo IBK P09-10 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-10-13 12:00 3 Westbo IBK P09-10 - Månsarps IBK P11/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-10-13 12:00 3 Östra SK Jönköping P12 - Skillingaryds IK P10-11 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-10-13 12:45 3 Westbo IBK P09-10 - Östra SK Jönköping P12 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-10-13 12:45 3 Skillingaryds IK P10-11 - Månsarps IBK P11/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
Omgång 4
4 Husqvarna IK P11/2 - Hestra Skid O SK P11 Huskvarna Sporthall A
4 Tenhults IF P11 - Månsarps IBK P11/1 Huskvarna Sporthall A
4 Månsarps IBK P11/1 - Husqvarna IK P11/2 Huskvarna Sporthall A
4 Hestra Skid O SK P11 - Tenhults IF P11 Huskvarna Sporthall A
4 Månsarps IBK P11/1 - Hestra Skid O SK P11 Huskvarna Sporthall A
4 Tenhults IF P11 - Husqvarna IK P11/2 Huskvarna Sporthall A
Omgång 5
5 Westbo IBK P10-11 - Skillingaryds IK P12 Gislaveds Sporthall A/B-hall
5 Månsarps IBK P11/2 - Husqvarna IK P11/2 Gislaveds Sporthall A/B-hall
5 Husqvarna IK P11/2 - Westbo IBK P10-11 Gislaveds Sporthall A/B-hall
5 Skillingaryds IK P12 - Månsarps IBK P11/2 Gislaveds Sporthall A/B-hall
5 Husqvarna IK P11/2 - Skillingaryds IK P12 Gislaveds Sporthall A/B-hall
5 Månsarps IBK P11/2 - Westbo IBK P10-11 Gislaveds Sporthall A/B-hall
Omgång 6
2019-11-09 14:30 6 Månsarps IBK P11/3 - Värnamo IK P11/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-11-09 14:30 6 Östra SK Jönköping P12 - Hestra Skid O SK P11 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-11-09 15:15 6 Hestra Skid O SK P11 - Månsarps IBK P11/3 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-11-09 15:15 6 Värnamo IK P11/2 - Östra SK Jönköping P12 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-11-09 16:00 6 Hestra Skid O SK P11 - Värnamo IK P11/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-11-09 16:00 6 Östra SK Jönköping P12 - Månsarps IBK P11/3 Norrahammars Sporthall 3-manna
Omgång 7
7 Hovslätts IK P12 - Gnosjö IBK P11 Jönköpings Idrottshus D-hall
7 Skillingaryds IK P10-11 - Tenhults IF P11 Jönköpings Idrottshus D-hall
7 Tenhults IF P11 - Hovslätts IK P12 Jönköpings Idrottshus D-hall
7 Gnosjö IBK P11 - Skillingaryds IK P10-11 Jönköpings Idrottshus D-hall
7 Tenhults IF P11 - Gnosjö IBK P11 Jönköpings Idrottshus D-hall
7 Skillingaryds IK P10-11 - Hovslätts IK P12 Jönköpings Idrottshus D-hall
Omgång 8
8 Husqvarna IK P11/1 - Värnamo IK P11/1 Huskvarna Sporthall A
8 Westbo IBK P09-10 - Månsarps IBK P11/1 Huskvarna Sporthall A
8 Månsarps IBK P11/1 - Husqvarna IK P11/1 Huskvarna Sporthall A
8 Värnamo IK P11/1 - Westbo IBK P09-10 Huskvarna Sporthall A
8 Månsarps IBK P11/1 - Värnamo IK P11/1 Huskvarna Sporthall A
8 Westbo IBK P09-10 - Husqvarna IK P11/1 Huskvarna Sporthall A
Omgång 9
2019-12-15 11:00 9 Värnamo IK P11/2 - Värnamo IK P11/1 Östboskolan 3-manna
2019-12-15 11:00 9 Månsarps IBK P11/2 - Tenhults IF P11 Östboskolan 3-manna
2019-12-15 11:45 9 Tenhults IF P11 - Värnamo IK P11/2 Östboskolan 3-manna
2019-12-15 11:45 9 Värnamo IK P11/1 - Månsarps IBK P11/2 Östboskolan 3-manna
2019-12-15 12:30 9 Tenhults IF P11 - Värnamo IK P11/1 Östboskolan 3-manna
2019-12-15 12:30 9 Månsarps IBK P11/2 - Värnamo IK P11/2 Östboskolan 3-manna
Omgång 10
10 Gnosjö IBK P11 - Husqvarna IK P11/2 Töllstorpshallen
10 Månsarps IBK P11/3 - Westbo IBK P09-10 Töllstorpshallen
10 Westbo IBK P09-10 - Gnosjö IBK P11 Töllstorpshallen
10 Husqvarna IK P11/2 - Månsarps IBK P11/3 Töllstorpshallen
10 Westbo IBK P09-10 - Husqvarna IK P11/2 Töllstorpshallen
10 Månsarps IBK P11/3 - Gnosjö IBK P11 Töllstorpshallen
Omgång 11
11 Östra SK Jönköping P12 - Skillingaryds IK P12 Jönköpings Idrottshus D-hall
11 Hovslätts IK P12 - Månsarps IBK P11/1 Jönköpings Idrottshus D-hall
11 Månsarps IBK P11/1 - Östra SK Jönköping P12 Jönköpings Idrottshus D-hall
11 Skillingaryds IK P12 - Hovslätts IK P12 Jönköpings Idrottshus D-hall
11 Månsarps IBK P11/1 - Skillingaryds IK P12 Jönköpings Idrottshus D-hall
11 Hovslätts IK P12 - Östra SK Jönköping P12 Jönköpings Idrottshus D-hall
Omgång 12
2019-12-15 10:00 12 Skillingaryds IK P10-11 - Westbo IBK P10-11 Skillingaryds Arena 3-manna
2019-12-15 10:00 12 Husqvarna IK P11/1 - Hestra Skid O SK P11 Skillingaryds Arena 3-manna
2019-12-15 10:45 12 Hestra Skid O SK P11 - Skillingaryds IK P10-11 Skillingaryds Arena
2019-12-15 10:45 12 Westbo IBK P10-11 - Husqvarna IK P11/1 Skillingaryds Arena 3-manna
2019-12-15 11:30 12 Hestra Skid O SK P11 - Westbo IBK P10-11 Skillingaryds Arena
2019-12-15 11:30 12 Husqvarna IK P11/1 - Skillingaryds IK P10-11 Skillingaryds Arena 3-manna
Omgång 13
13 Westbo IBK P09-10 - Skillingaryds IK P12 Gislaveds Sporthall A/B-hall
13 Värnamo IK P11/1 - Skillingaryds IK P10-11 Gislaveds Sporthall A/B-hall
13 Skillingaryds IK P10-11 - Westbo IBK P09-10 Gislaveds Sporthall A/B-hall
13 Skillingaryds IK P12 - Värnamo IK P11/1 Gislaveds Sporthall A/B-hall
13 Skillingaryds IK P10-11 - Skillingaryds IK P12 Gislaveds Sporthall A/B-hall
13 Värnamo IK P11/1 - Westbo IBK P09-10 Gislaveds Sporthall A/B-hall
Omgång 14
2020-01-18 10:00 14 Hestra Skid O SK P11 - Månsarps IBK P11/2 Hestra Sporthall 3-manna
2020-01-18 10:00 14 Hovslätts IK P12 - Husqvarna IK P11/1 Hestra Sporthall 3-manna
2020-01-18 11:00 14 Husqvarna IK P11/1 - Hestra Skid O SK P11 Hestra Sporthall 3-manna
2020-01-18 11:00 14 Månsarps IBK P11/2 - Hovslätts IK P12 Hestra Sporthall 3-manna
2020-01-18 12:00 14 Husqvarna IK P11/1 - Månsarps IBK P11/2 Hestra Sporthall 3-manna
2020-01-18 12:00 14 Hovslätts IK P12 - Hestra Skid O SK P11 Hestra Sporthall 3-manna
Omgång 15
2020-01-26 11:00 15 Tenhults IF P11 - Westbo IBK P10-11 Tenhults Sporthall 3-manna
2020-01-26 11:00 15 Östra SK Jönköping P12 - Gnosjö IBK P11 Tenhults Sporthall 3-manna
2020-01-26 12:00 15 Gnosjö IBK P11 - Tenhults IF P11 Tenhults Sporthall 3-manna
2020-01-26 12:00 15 Westbo IBK P10-11 - Östra SK Jönköping P12 Tenhults Sporthall 3-manna
2020-01-26 13:00 15 Gnosjö IBK P11 - Westbo IBK P10-11 Tenhults Sporthall 3-manna
2020-01-26 13:00 15 Östra SK Jönköping P12 - Tenhults IF P11 Tenhults Sporthall 3-manna
Omgång 16
2020-01-11 14:30 16 Månsarps IBK P11/1 - Månsarps IBK P11/3 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-01-11 14:30 16 Värnamo IK P11/2 - Husqvarna IK P11/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-01-11 15:15 16 Husqvarna IK P11/2 - Månsarps IBK P11/1 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-01-11 15:15 16 Månsarps IBK P11/3 - Värnamo IK P11/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-01-11 16:00 16 Husqvarna IK P11/2 - Månsarps IBK P11/3 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-01-11 16:00 16 Värnamo IK P11/2 - Månsarps IBK P11/1 Norrahammars Sporthall 3-manna
Omgång 17
2020-02-15 15:00 17 Värnamo IK P11/1 - Gnosjö IBK P11 Östboskolan 3-manna
2020-02-15 15:00 17 Hestra Skid O SK P11 - Månsarps IBK P11/1 Östboskolan 3-manna
2020-02-15 15:45 17 Månsarps IBK P11/1 - Värnamo IK P11/1 Östboskolan 3-manna
2020-02-15 15:45 17 Gnosjö IBK P11 - Hestra Skid O SK P11 Östboskolan 3-manna
2020-02-15 16:30 17 Månsarps IBK P11/1 - Gnosjö IBK P11 Östboskolan 3-manna
2020-02-15 16:30 17 Hestra Skid O SK P11 - Värnamo IK P11/1 Östboskolan 3-manna
Omgång 18
2020-02-09 10:00 18 Skillingaryds IK P12 - Månsarps IBK P11/3 Skillingaryds Arena 3-manna
2020-02-09 10:00 18 Tenhults IF P11 - Husqvarna IK P11/1 Skillingaryds Arena 3-manna
2020-02-09 10:45 18 Husqvarna IK P11/1 - Skillingaryds IK P12 Skillingaryds Arena 3-manna
2020-02-09 10:45 18 Månsarps IBK P11/3 - Tenhults IF P11 Skillingaryds Arena 3-manna
2020-02-09 11:30 18 Husqvarna IK P11/1 - Månsarps IBK P11/3 Skillingaryds Arena 3-manna
2020-02-09 11:30 18 Tenhults IF P11 - Skillingaryds IK P12 Skillingaryds Arena 3-manna
Omgång 19
2020-02-08 14:30 19 Månsarps IBK P11/2 - Westbo IBK P10-11 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-02-08 14:30 19 Värnamo IK P11/2 - Westbo IBK P09-10 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-02-08 15:15 19 Westbo IBK P09-10 - Månsarps IBK P11/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-02-08 15:15 19 Westbo IBK P10-11 - Värnamo IK P11/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-02-08 16:00 19 Westbo IBK P09-10 - Westbo IBK P10-11 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-02-08 16:00 19 Värnamo IK P11/2 - Månsarps IBK P11/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
Omgång 20
20 Husqvarna IK P11/2 - Hovslätts IK P12 Huskvarna Sporthall A
20 Östra SK Jönköping P12 - Skillingaryds IK P10-11 Huskvarna Sporthall A
20 Skillingaryds IK P10-11 - Husqvarna IK P11/2 Huskvarna Sporthall A
20 Hovslätts IK P12 - Östra SK Jönköping P12 Huskvarna Sporthall A
20 Skillingaryds IK P10-11 - Hovslätts IK P12 Huskvarna Sporthall A
20 Östra SK Jönköping P12 - Husqvarna IK P11/2 Huskvarna Sporthall A
Omgång 21
21 Westbo IBK P10-11 - Månsarps IBK P11/1 Gislaveds Sporthall A/B-hall
21 Skillingaryds IK P10-11 - Månsarps IBK P11/2 Gislaveds Sporthall A/B-hall
21 Månsarps IBK P11/2 - Westbo IBK P10-11 Gislaveds Sporthall A/B-hall
21 Månsarps IBK P11/1 - Skillingaryds IK P10-11 Gislaveds Sporthall A/B-hall
21 Månsarps IBK P11/2 - Månsarps IBK P11/1 Gislaveds Sporthall A/B-hall
21 Skillingaryds IK P10-11 - Westbo IBK P10-11 Gislaveds Sporthall A/B-hall
Omgång 22
2020-02-29 14:30 22 Månsarps IBK P11/3 - Värnamo IK P11/1 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-02-29 14:30 22 Östra SK Jönköping P12 - Husqvarna IK P11/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-02-29 15:15 22 Husqvarna IK P11/2 - Månsarps IBK P11/3 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-02-29 15:15 22 Värnamo IK P11/1 - Östra SK Jönköping P12 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-02-29 16:00 22 Husqvarna IK P11/2 - Värnamo IK P11/1 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-02-29 16:00 22 Östra SK Jönköping P12 - Månsarps IBK P11/3 Norrahammars Sporthall 3-manna
Omgång 23
23 Hovslätts IK P12 - Värnamo IK P11/2 Jönköpings Idrottshus D-hall
23 Westbo IBK P09-10 - Hestra Skid O SK P11 Jönköpings Idrottshus D-hall
23 Hestra Skid O SK P11 - Hovslätts IK P12 Jönköpings Idrottshus D-hall
23 Värnamo IK P11/2 - Westbo IBK P09-10 Jönköpings Idrottshus D-hall
23 Hestra Skid O SK P11 - Värnamo IK P11/2 Jönköpings Idrottshus D-hall
23 Westbo IBK P09-10 - Hovslätts IK P12 Jönköpings Idrottshus D-hall
Omgång 24
24 Husqvarna IK P11/1 - Gnosjö IBK P11 Huskvarna Sporthall A
24 Skillingaryds IK P12 - Tenhults IF P11 Huskvarna Sporthall A
24 Tenhults IF P11 - Husqvarna IK P11/1 Huskvarna Sporthall A
24 Gnosjö IBK P11 - Skillingaryds IK P12 Huskvarna Sporthall A
24 Tenhults IF P11 - Gnosjö IBK P11 Huskvarna Sporthall A
24 Skillingaryds IK P12 - Husqvarna IK P11/1 Huskvarna Sporthall A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis