Spelprogram - Pantamera P Div. 24

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Hörnefors IF Mikael Lundberg mikael.lundberg@umea.se 0705178848 Röd/röd/röd
IBF Dalen /Södra/Vit Jenny Ermling jennyermling@hotmail.com 073-8484455 Svart/svart/svart
Sandåkerns SK /Röd Martin Wiklund martin@sportswik.com 070-685 84 55 Blå, Blå, Blå
Spöland Vännäs IF Lars-Erik Åström lars-erik.astrom@svenskakyrkan.se 070-5218927 GUL, SVART, SVART
Umeå City IBF/Vit Sara Johnsson Sara.johnsson76@gmail.com 070-2148384 Tröja-Vit Byxor-blå Strumpor-vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-19 12:30 1 IBF Dalen /Södra/Vit - Sandåkerns SK /Röd Wilma Sandgren, Matilda Karlsson Musköten 2
2019-10-19 13:30 1 Spöland Vännäs IF - Hörnefors IF Meja Fjällström, Cajsa Lundkvist Hammarhallen Vännäs
Omgång 2
2019-11-09 2 Spöland Vännäs IF - Sandåkerns SK /Röd Hammarhallen Vännäs
2019-11-10 2 Umeå City IBF/Vit - Hörnefors IF Umeå Energi Arena Öst
Omgång 3
2019-11-23 15:30 3 Umeå City IBF/Vit - Sandåkerns SK /Röd Jöns Redin, Malte Lövgren Vildmannahallen
2019-11-24 14:00 3 Spöland Vännäs IF - IBF Dalen /Södra/Vit Klas Höglund Hammarhallen Vännäs
Omgång 4
2019-12-01 4 IBF Dalen /Södra/Vit - Umeå City IBF/Vit Midgårdshallen
Omgång 5
2019-12-08 14:30 5 Umeå City IBF/Vit - Spöland Vännäs IF Mina Häggström, Ayla Öystilä Vildmannahallen
2019-12-08 14:30 5 Hörnefors IF - Sandåkerns SK /Röd Jakub Horyna, Jens Stenberg Bråvallahallen
Omgång 6
2019-12-15 6 IBF Dalen /Södra/Vit - Hörnefors IF Musköten 2
Omgång 7
2020-01-19 15:30 7 Hörnefors IF - Spöland Vännäs IF Mathias Bergsdorf Bråvallahallen
2020-01-19 15:30 7 Sandåkerns SK /Röd - IBF Dalen /Södra/Vit Rolf Svanold Musköten 2
Omgång 8
2020-02-02 8 Hörnefors IF - Umeå City IBF/Vit Bråvallahallen
2020-02-02 8 Sandåkerns SK /Röd - Spöland Vännäs IF Musköten 2
Omgång 9
2020-02-16 13:00 9 Sandåkerns SK /Röd - Umeå City IBF/Vit Midgårdshallen
2020-02-16 14:30 9 IBF Dalen /Södra/Vit - Spöland Vännäs IF Musköten 1
Omgång 10
2020-02-23 10 Umeå City IBF/Vit - IBF Dalen /Södra/Vit Vildmannahallen
Omgång 11
2020-03-14 11 Hörnefors IF - IBF Dalen /Södra/Vit Bråvallahallen
Omgång 12
2020-03-21 14:30 12 Sandåkerns SK /Röd - Hörnefors IF Musköten 2
2020-03-22 00:00 12 Spöland Vännäs IF - Umeå City IBF/Vit Hammarhallen Vännäs

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis