Spelprogram - Pantamera Flickor Röd Serie 4 Östra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Hagfors IF Uddeholm Linda Melberg melan_melberg@hotmail.com 070-2815736 Blå/blå/blå
Hertzöga BK Jessica Clarenbach j.clarenbach@live.se 0706580159 gul/grön/gul
IFK Heden Johan Eriksson 073-0469333 Blå, Blå, Blå
Karlskoga IBF Stefan Andersson stefanandersson@hotmail.se 0766371245 Blå/Blå/Blå
Munkfors IBK Marcus Rone marcus.rone@munkfors.com 072-4025529 Orange/Svart/Svart
SK Örnen Jerry Magnusson 21magnusson@gmail.com 070-2572531 Orange, Svart, Svart
Skoghalls IBK Utveckling 2 Fredrik Nyman fredriknyman77@gmail.com 0705593892 Blå/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-12 11:00 1 Munkfors IBK - SK Örnen 4 - 3 Munkfors Arena
2019-10-12 14:00 1 Hertzöga BK - IFK Heden 5 - 6 Ilandaskolan
2019-10-12 15:30 1 BK Vålberg - Skoghalls IBK Utveckling 2 0 - 7 Klubbhuset Arena
2019-10-13 15:00 1 Karlskoga IBF - Hagfors IF Uddeholm 4 - 3 Karlbergshallen Karlskoga
Omgång 2
2019-10-19 14:00 2 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Karlskoga IBF 4 - 1 Hammarö Arena
2019-10-20 12:00 2 Nordmarkens IBF - SK Örnen 8 - 5 Årjängs Sporthall A 51
2019-10-20 12:45 2 Hagfors IF Uddeholm - Hertzöga BK 3 - 0 Uddeholm Arena
2019-10-20 13:45 2 IFK Heden - Munkfors IBK 1 - 7 Väse Sporthall
Omgång 3
2019-10-26 10:00 3 Karlskoga IBF - IFK Heden 4 - 3 Karlbergshallen Karlskoga
2019-10-26 11:00 3 GS 86 AIF - Hertzöga BK 2 - 5 Forshaga Sporthall
2019-10-26 11:30 3 SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling 2 1 - 2 Molkoms Sporthall
2019-10-27 14:00 3 Munkfors IBK - Hagfors IF Uddeholm 2 - 0 Munkfors Arena
Omgång 4
2019-11-16 10:30 4 IFK Heden - SK Örnen 1 - 8 Väse Sporthall
2019-11-16 13:45 4 Hertzöga BK - Skoghalls IBK Utveckling 2 2 - 6 Ilandaskolan
2019-11-16 17:00 4 Karlskoga IBF - Munkfors IBK 1 - 3 Karlbergshallen Karlskoga
2019-11-17 13:00 4 SK Sifhälla - Hagfors IF Uddeholm 1 - 6 Tegnérhallen
Omgång 5
2019-11-23 11:30 5 SK Örnen - Hagfors IF Uddeholm 5 - 5 Molkoms Sporthall
2019-11-23 14:00 5 Hertzöga BK - Karlskoga IBF 4 - 7 Ilandaskolan
2019-11-24 10:00 5 Skoghalls IBK Utveckling 2 - IFK Heden 3 - 1 Hammarö Arena B
2019-11-24 13:15 5 BKI Sunnanå - Munkfors IBK 2 - 2 ECG Arena
Omgång 6
2019-11-30 11:00 6 Dotteviks IF - IFK Heden 6 - 2 Strandhallen
2019-11-30 12:00 6 Karlskoga IBF - SK Örnen 7 - 2 Karlbergshallen Karlskoga
2019-11-30 16:00 6 Munkfors IBK - Hertzöga BK 1 - 0 Munkfors Arena
2019-12-01 11:45 6 Hagfors IF Uddeholm - Skoghalls IBK Utveckling 2 1 - 1 Uddeholm Arena
Omgång 7
2019-12-06 18:00 7 SK Örnen - Hertzöga BK 8 - 6 Molkoms Sporthall
2019-12-08 10:00 7 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Karlskoga IBF 4 - 0 Hammarö Arena
2019-12-08 12:00 7 IFK Heden - Hagfors IF Uddeholm 1 - 7 Väse Sporthall
2020-01-11 17:00 7 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Munkfors IBK 2 - 3 Hammarö Arena B
Omgång 8
2019-12-14 14:00 8 BK Vålberg - SK Örnen 3 - 16 Vålbergs Sporthall
2019-12-14 14:30 8 Hertzöga BK - BKI Sunnanå 3 - 3 Ilandaskolan
2019-12-14 16:30 8 GS 86 AIF - Karlskoga IBF 5 - 1 Forshaga Sporthall
2019-12-14 17:00 8 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Dotteviks IF 4 - 5 Hammarö Arena B
2019-12-15 12:00 8 Nordmarkens IBF - Munkfors IBK 0 - 4 Årjängs Sporthall A
2019-12-15 14:00 8 SK Sifhälla - IFK Heden 2 - 1 Tegnérhallen
2019-12-15 14:30 8 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Hagfors IF Uddeholm 2 - 2 Hammarö Arena B
Omgång 9
2019-12-21 10:30 9 IFK Heden - GS 86 AIF 2 - 2 Väse Sporthall
2019-12-21 12:30 9 Dotteviks IF - Hertzöga BK 5 - 9 Strandhallen
2019-12-21 13:00 9 SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling 1 3 - 5 Molkoms Sporthall
2019-12-21 14:00 9 Munkfors IBK - BK Vålberg 6 - 0 Munkfors Arena
2019-12-22 12:00 9 Karlskoga IBF - SK Sifhälla WW (-5 - -5) Karlbergshallen Karlskoga
2019-12-22 15:10 9 Hagfors IF Uddeholm - Nordmarkens IBF Uddeholm Arena
2019-12-22 17:00 9 BKI Sunnanå - Skoghalls IBK Utveckling 2 3 - 3 Sannerudshallen
Omgång 10
2020-01-10 19:00 10 SK Sifhälla - Munkfors IBK 1 - 3 Tegnérhallen
2020-01-11 10:30 10 GS 86 AIF - Hagfors IF Uddeholm 3 - 2 Forshaga Sporthall
2020-01-12 11:00 10 BK Vålberg - IFK Heden 0 - 2 Stavdal Hyrcity Arena
2020-01-12 11:30 10 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Skoghalls IBK Utveckling 2 2 - 2 Hammarö Arena
2020-01-12 11:45 10 BKI Sunnanå - Karlskoga IBF 2 - 2 Sannerudshallen
2020-01-12 12:00 10 Nordmarkens IBF - Hertzöga BK 9 - 5 Årjängs Sporthall A
2020-01-12 12:30 10 Dotteviks IF - SK Örnen 5 - 5 Strandhallen
Omgång 11
2020-01-17 18:00 11 SK Örnen - GS 86 AIF 4 - 0 Molkoms Sporthall
2020-01-18 10:30 11 IFK Heden - BKI Sunnanå 1 - 2 Väse Sporthall
2020-01-18 14:00 11 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Nordmarkens IBF 8 - 3 Hammarö Arena
2020-01-18 15:00 11 Munkfors IBK - Skoghalls IBK Utveckling 1 2 - 1 Munkfors Arena
2020-01-18 15:30 11 Hertzöga BK - SK Sifhälla 11 - 1 Ilandaskolan
2020-01-18 17:00 11 Karlskoga IBF - Dotteviks IF 5 - 0 Karlbergshallen Karlskoga
2020-01-19 13:15 11 Hagfors IF Uddeholm - BK Vålberg 7 - 0 Uddeholm Arena
Omgång 12
2020-01-25 10:30 12 Dotteviks IF - Munkfors IBK Strandhallen
2020-01-25 11:00 12 SK Sifhälla - SK Örnen Tegnérhallen
2020-01-25 13:00 12 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Hertzöga BK Hammarö Arena B
2020-01-26 10:00 12 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling 2 Forshaga Sporthall
2020-01-26 11:00 12 BKI Sunnanå - Hagfors IF Uddeholm ECG Arena
2020-01-26 16:00 12 Nordmarkens IBF - IFK Heden Årjängs Sporthall A
2020-01-26 16:30 12 BK Vålberg - Karlskoga IBF Colorama Arena
Omgång 13
2020-01-31 18:00 13 SK Örnen - BKI Sunnanå Molkoms Sporthall
2020-02-01 12:45 13 Hagfors IF Uddeholm - Dotteviks IF Uddeholm Arena
2020-02-01 13:00 13 Munkfors IBK - GS 86 AIF Munkfors Arena
2020-02-01 14:00 13 Hertzöga BK - BK Vålberg Ilandaskolan
2020-02-02 10:30 13 IFK Heden - Skoghalls IBK Utveckling 1 Väse Sporthall
2020-02-02 12:00 13 Karlskoga IBF - Nordmarkens IBF Karlbergshallen Karlskoga
2020-02-02 13:00 13 Skoghalls IBK Utveckling 2 - SK Sifhälla Hammarö Arena
Omgång 14
2020-02-08 12:00 14 IFK Heden - Hertzöga BK Väse Sporthall
2020-02-08 13:00 14 SK Örnen - Munkfors IBK Molkoms Sporthall
2020-02-09 15:10 14 Hagfors IF Uddeholm - Karlskoga IBF Uddeholm Arena
Omgång 15
2020-02-15 12:00 15 Munkfors IBK - IFK Heden Munkfors Arena
2020-02-16 11:30 15 Hertzöga BK - Hagfors IF Uddeholm Ilandaskolan
2020-02-16 17:00 15 Karlskoga IBF - Skoghalls IBK Utveckling 2 Karlbergshallen Karlskoga
Omgång 16
2020-02-23 11:00 16 IFK Heden - Karlskoga IBF Väse Sporthall
2020-02-23 11:00 16 Hagfors IF Uddeholm - Munkfors IBK Uddeholm Arena
2020-02-23 11:00 16 Skoghalls IBK Utveckling 2 - SK Örnen Hammarö Arena
Omgång 17
2020-03-07 11:30 17 SK Örnen - Karlskoga IBF Molkoms Sporthall
2020-03-07 15:30 17 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Hagfors IF Uddeholm Hammarö Arena B
2020-03-08 13:00 17 Hertzöga BK - Munkfors IBK Ilandaskolan
Omgång 18
2020-03-14 11:00 18 IFK Heden - Skoghalls IBK Utveckling 2 Väse Sporthall
2020-03-14 12:00 18 Karlskoga IBF - Hertzöga BK Karlbergshallen Karlskoga
2020-03-15 10:00 18 Hagfors IF Uddeholm - SK Örnen Uddeholm Arena
Omgång 19
2020-03-20 19:30 19 SK Örnen - IFK Heden Molkoms Sporthall
2020-03-21 15:00 19 Munkfors IBK - Karlskoga IBF Munkfors Arena
2020-03-22 12:00 19 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Hertzöga BK Hammarö Arena
Omgång 20
2020-03-28 12:30 20 Hertzöga BK - SK Örnen Ilandaskolan
2020-03-28 15:00 20 Munkfors IBK - Skoghalls IBK Utveckling 2 Munkfors Arena
2020-03-29 13:00 20 Hagfors IF Uddeholm - IFK Heden Uddeholm Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis