Spelprogram - Träningsmatcher - Dam/Flickor

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gävle GIK Div 1 Jonas Jonsson jonas.atig@gmail.com 070-3909729 Blå/blå/blå
Gävle GIK DJ Jonas Jonsson jonas.atig@gmail.com 070-3909729 Blå, Blå, Blå
Gävle GIK F07 Fredrik Öhman fredrik.ohman@c-green.se 076-049 35 01 Blå, Blå, Blå
Hagunda IF D1 Blå, Svart, Svart
Hagunda IF JAS DJ17 Kim Nyberg nyberg.kim@hotmail.com 0765809113 Blå, Svart, Svart
Hofors IBK Dam Svart, Svart, Svart
Hofors IBK Dam Svart, Svart, Svart
Hässelby SK IBK Dam Div 1 Lars Hellman lasse@plandokfiber.se 0707653335 Röd, Svart, Svart
IK Sätra Dam Helena Laulainen helena.laulainen@gmail.com 070-9783346 Grön/Svart/Grön
IK Sätra F16 Kjell Karlsson Mood vbk66@hotmail.com 076-247 31 72 Grön, Svart, Grön
Sandvikens AIK DJ svart Jonas Lilja jonas.lilja@peab.se 0733-371884 Svart, Svart, Svart
Storviks IF Dam Div2 Stefan Broman stbrom69@gmail.com 070-218 02 01 Grön, Svart, Svart
Strömsbro IF DJ Therese Gustafsson tessan1234@hotmail.com 0706-75 75 15 Orange, Blå, Vit
Strömsbro IF DJ GUD Therese Gustafsson tessan1234@hotmail.com 0706-75 75 15 Orange, Blå, Vit
Strömsbro IF F03-04 Thomas Asp thomasasp72@gmail.com 070-306 86 22 Orange, Blå, Vit
Strömsbro IF F07 Lars Lövbom lars.lovblom@almtuna.com 070-398 49 20 Orange, Blå, Vit
Sundborns GOIF Div 2 damer Daniel Sjöstrand danne.sjostrand@hotmail.se Röd, vit, röd
Täby FC Vit, Vit, Vit
Täby FC Vit, Vit, Vit
Valbo IBF D-Jun Peter Lindberg peter.lindberg@mittmediaprint.se 070-305 96 88 Vit, Svart, Vit
Valbo IBF F06 Pernilla Mattsson mattsson.pm@gmail.com 070-643 30 49 Vit, Svart, Vit
Vendelsö IK DamA Eva Bodin evabodin.vendelsoikiby@gmail.com 0709943404 Blå, Blå, Blå
Västerås IBS Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-08-17 14:15 1 Valbo IBF F06 - Täby FC Imre Mattsson-Åkerlund, Henrik Öberg Ludvigbergsskolan
2019-08-18 14:15 1 Valbo IBF F06 - Täby FC Gustav Johansson, Imre Mattsson-Åkerlund Ludvigbergsskolan
2019-08-28 19:00 1 Hofors IBK Dam - IK Sätra Dam 5 - 8 Pär Hedlund, Andreas Sjöberg Hoforshallen 82
2019-09-01 11:00 1 Gävle GIK Div 1 - Hagunda IF D1 7 - 6 Håkan Thunman, Magnus Undén Alfahallen - Gavlehov 41
2019-09-01 16:00 1 Gävle GIK DJ - Hagunda IF JAS DJ17 5 - 3 Oliver Parment, Gustav Johansson Alfahallen - Gavlehov 54
2019-09-04 19:00 1 Hofors IBK Dam - Storviks IF Dam Div2 6 - 5 Pär Hedlund, Andreas Sjöberg Hoforshallen 63
2019-09-07 11:00 1 Strömsbro IF F03-04 - Västerås IBS Inst. Testebo Arena
2019-09-12 20:10 1 Strömsbro IF DJ GUD - Valbo IBF D-Jun 1 - 4 Andreas Sjöberg, Emil Sanderfors Testebo Arena
2019-09-15 13:30 1 Gävle GIK Div 1 - Hässelby SK IBK Dam Div 1 8 - 4 Marcus Svedinger, Michael Hoek Alfahallen - Gavlehov 53
2019-09-25 18:30 1 IK Sätra F16 - Sandvikens AIK DJ svart Träffen Arena
2019-09-29 14:00 1 Gävle GIK F07 - Strömsbro IF F07 Robin Andersson, Imre Mattsson-Åkerlund Novahallen - Gavlehov
2019-09-29 15:00 1 Hofors IBK Dam - Sundborns GOIF Div 2 damer Gustav Johansson, Oliver Parment Hoforshallen
2019-10-01 20:10 1 Strömsbro IF DJ - Sandvikens AIK DJ svart Testebo Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis