Spelprogram - Pantamera Pojkar Klass 7

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Dingtuna GIF (3) svart, svart, svart/vita
IBK Köping Ung (6) Svart, Svart, Svart
IBK Sala Silver (5) Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
IFK Arboga IBK (6) Andreas Falk X40nordic@gmail.com 0702719073 Blå, Svart, Svart
Knäppmora AIK (3) Johan Söderström Johanskbg@gmail.com 0702338020 RÖD, SVART, SVART
MIK Västerås (5) Röd, Vit, Röd
Per-Ols IBF (3) Röd, Svart, Svart
Romfartuna Gymnastik O IF (2) Emma Sjöberg emma_sjoberg1@hotmail.com 0736636992 Svart, Svart, Vit
Rönnby SK (2) Orange Orange, Svart, Svarta
Skälby IBK (4) Svart, Svart, Svart
Surahammars IBF (4) Gul, Svart, Svart
Tillberga IK Ung (5) Grön, Svart, Svart
Västerås IBS Ungdom (11) Vit, Svart, Vit
Västerås IBS Ungdom (12) Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2015-10-10 10:30 1 IBK Sala Silver (5) - IFK Arboga IBK (6) Sala Idrottshall
2015-10-10 11:00 1 Surahammars IBF (4) - Knäppmora AIK (3) Mälarenergi Arena Surahammar
2015-10-10 12:30 1 Tillberga IK Ung (5) - Västerås IBS Ungdom (11) Tillberga Sporthall
2015-10-11 09:45 1 Romfartuna Gymnastik O IF (2) - Västerås IBS Ungdom (12) Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2015-10-11 12:00 Orsak: 
Eniga: Ja
Godkanner: Jag har tagit del av ovanstående information och godkänner villkoren för matchändring
1 MIK Västerås (5) - Dingtuna GIF (3) Wenströmska Skolan
2015-10-11 15:15 1 Rönnby SK (2) Orange - Skälby IBK (4) Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan) 50
Omgång 2
2015-10-24 09:00 2 Dingtuna GIF (3) - IBK Sala Silver (5) Råbyhallen 76
2015-10-24 10:30 2 IBK Köping Ung (6) - Tillberga IK Ung (5) Ullvihallen
2015-10-24 11:00 2 Per-Ols IBF (3) - Rönnby SK (2) Orange Fagerstahallen 85
2015-10-24 12:00 2 Knäppmora AIK (3) - Skälby IBK (4) Skinnskattebergs Sporthall
2015-10-25 11:00 2 IFK Arboga IBK (6) - Romfartuna Gymnastik O IF (2) Vasahallen
2015-10-25 15:30 2 Västerås IBS Ungdom (11) - Surahammars IBF (4) Klövernhallen Plan 1 96
Omgång 3
2015-11-07 10:00 3 Surahammars IBF (4) - IBK Köping Ung (6) Mälarenergi Arena Surahammar
2015-11-07 12:00 3 Per-Ols IBF (3) - Västerås IBS Ungdom (12) Fagerstahallen 74
2015-11-07 12:30 3 Tillberga IK Ung (5) - MIK Västerås (5) Tillberga Sporthall
2015-11-07 13:00 3 Skälby IBK (4) - Västerås IBS Ungdom (11) Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2015-11-08 10:15 3 Romfartuna Gymnastik O IF (2) - Dingtuna GIF (3) Wenströmska Skolan 40
2015-11-08 16:30 3 Rönnby SK (2) Orange - Knäppmora AIK (3) Kristiansborgshallen
Omgång 4
2015-11-14 11:00 4 Västerås IBS Ungdom (11) - Knäppmora AIK (3) Klövernhallen Plan 1
2015-11-14 12:15 4 IFK Arboga IBK (6) - Per-Ols IBF (3) Vasahallen
2015-11-14 12:30 4 Västerås IBS Ungdom (12) - Rönnby SK (2) Orange Klövernhallen Plan 1
2015-11-14 14:15 4 IBK Köping Ung (6) - Skälby IBK (4) Ullvihallen
2015-11-15 11:45 4 MIK Västerås (5) - Surahammars IBF (4) Wenströmska Skolan
2015-11-15 12:00 4 IBK Sala Silver (5) - Tillberga IK Ung (5) Sala Idrottshall
Omgång 5
2015-11-16 18:00 5 Rönnby SK (2) Orange - Västerås IBS Ungdom (11) Önsta Skolan
2015-11-17 18:00 5 Per-Ols IBF (3) - Dingtuna GIF (3) Fagerstahallen 101
2015-11-17 18:15 5 Skälby IBK (4) - MIK Västerås (5) Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2015-11-17 18:30 5 Romfartuna Gymnastik O IF (2) - Tillberga IK Ung (5) Wenströmska Skolan 30
2015-11-17 19:00 5 Knäppmora AIK (3) - IBK Köping Ung (6) Skinnskattebergs Sporthall
2015-11-18 18:00 5 Surahammars IBF (4) - IBK Sala Silver (5) Mälarenergi Arena Surahammar
2015-11-18 18:30 5 Västerås IBS Ungdom (12) - IFK Arboga IBK (6) Klövernhallen Plan 1
Omgång 6
2015-11-20 17:15 6 Romfartuna Gymnastik O IF (2) - Surahammars IBF (4) Önsta Skolan 30
2015-11-21 09:30 6 IBK Sala Silver (5) - Skälby IBK (4) Sala Idrottshall
2015-11-21 14:15 6 Dingtuna GIF (3) - Västerås IBS Ungdom (12) Råbyhallen 72
2015-11-22 11:15 6 IFK Arboga IBK (6) - Rönnby SK (2) Orange Vasahallen
2015-11-22 11:45 6 MIK Västerås (5) - Knäppmora AIK (3) Wenströmska Skolan
2015-11-22 13:30 6 IBK Köping Ung (6) - Västerås IBS Ungdom (11) Ullvihallen
Omgång 7
2015-11-28 10:00 7 Per-Ols IBF (3) - Tillberga IK Ung (5) Fagerstahallen 67
2015-11-28 12:45 7 Skälby IBK (4) - Romfartuna Gymnastik O IF (2) Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2015-11-28 13:00 7 Knäppmora AIK (3) - IBK Sala Silver (5) Skinnskattebergs Sporthall 48
2015-11-29 09:45 7 Rönnby SK (2) Orange - IBK Köping Ung (6) Kristiansborgshallen
2015-11-29 11:15 7 IFK Arboga IBK (6) - Dingtuna GIF (3) Vasahallen
2015-11-29 14:00 7 Västerås IBS Ungdom (11) - MIK Västerås (5) Klövernhallen Plan 1
Omgång 8
2015-12-05 09:00 8 Surahammars IBF (4) - Per-Ols IBF (3) Mälarenergi Arena Surahammar
2015-12-05 10:30 8 Dingtuna GIF (3) - Rönnby SK (2) Orange Råbyhallen
2015-12-05 11:00 8 IBK Sala Silver (5) - Västerås IBS Ungdom (11) Sala Idrottshall
2015-12-05 11:15 8 Romfartuna Gymnastik O IF (2) - Knäppmora AIK (3) Bäckbyskolan 40
2015-12-05 12:30 8 Tillberga IK Ung (5) - Västerås IBS Ungdom (12) Tillberga Sporthall
2015-12-05 16:15 8 MIK Västerås (5) - IBK Köping Ung (6) Kristiansborgshallen
Omgång 9
2015-12-12 09:30 9 Per-Ols IBF (3) - Skälby IBK (4) Fagerstahallen 65
2015-12-12 10:30 9 IBK Köping Ung (6) - IBK Sala Silver (5) Ullvihallen
2015-12-12 14:45 9 Rönnby SK (2) Orange - MIK Västerås (5) Kristiansborgshallen
2015-12-13 11:00 9 Västerås IBS Ungdom (12) - Surahammars IBF (4) Klövernhallen Plan 1
2015-12-13 12:30 9 IFK Arboga IBK (6) - Tillberga IK Ung (5) Vasahallen
2015-12-13 14:00 9 Västerås IBS Ungdom (11) - Romfartuna Gymnastik O IF (2) Klövernhallen Plan 1
Omgång 10
2015-12-17 18:45 10 Skälby IBK (4) - Västerås IBS Ungdom (12) Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2015-12-19 12:30 10 Tillberga IK Ung (5) - Dingtuna GIF (3) Tillberga Sporthall
2015-12-19 15:15 10 Romfartuna Gymnastik O IF (2) - IBK Köping Ung (6) Wenströmska Skolan 100
2015-12-20 09:30 10 Per-Ols IBF (3) - Knäppmora AIK (3) Fagerstahallen 37
2015-12-20 11:00 10 IBK Sala Silver (5) - MIK Västerås (5) Sala Idrottshall
2015-12-20 12:00 10 Surahammars IBF (4) - IFK Arboga IBK (6) Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 11
2016-01-09 09:00 11 Rönnby SK (2) Orange - IBK Sala Silver (5) Kristiansborgshallen
2016-01-09 09:00 11 MIK Västerås (5) - Romfartuna Gymnastik O IF (2) Wenströmska Skolan
2016-01-09 10:00 11 Dingtuna GIF (3) - Surahammars IBF (4) Råbyhallen
2016-01-10 11:15 11 IFK Arboga IBK (6) - Skälby IBK (4) Vasahallen
2016-01-10 12:30 11 Västerås IBS Ungdom (12) - Knäppmora AIK (3) Klövernhallen Plan 1
2016-01-10 15:30 11 Västerås IBS Ungdom (11) - Per-Ols IBF (3) Klövernhallen Plan 1 48
Omgång 12
2016-01-16 09:00 12 Per-Ols IBF (3) - IBK Köping Ung (6) Fagerstahallen 83
2016-01-16 12:00 12 Knäppmora AIK (3) - IFK Arboga IBK (6) Skinnskattebergs Sporthall
2016-01-16 12:30 12 Tillberga IK Ung (5) - Rönnby SK (2) Orange Tillberga Sporthall
2016-01-16 12:45 12 Skälby IBK (4) - Dingtuna GIF (3) Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2016-01-17 08:45 12 Romfartuna Gymnastik O IF (2) - IBK Sala Silver (5) Wenströmska Skolan 25
2016-01-17 14:00 12 Västerås IBS Ungdom (12) - Västerås IBS Ungdom (11) Klövernhallen Plan 1
Omgång 13
2016-01-23 09:45 13 MIK Västerås (5) - Per-Ols IBF (3) Wenströmska Skolan
2016-01-23 11:50 13 Dingtuna GIF (3) - Knäppmora AIK (3) Råbyhallen
2016-01-23 12:15 13 IBK Köping Ung (6) - Västerås IBS Ungdom (12) Ullvihallen
2016-01-23 12:30 13 Tillberga IK Ung (5) - Surahammars IBF (4) Tillberga Sporthall
2016-01-24 16:15 13 IFK Arboga IBK (6) - Västerås IBS Ungdom (11) Vasahallen
2016-01-24 18:15 13 Rönnby SK (2) Orange - Romfartuna Gymnastik O IF (2) Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
Omgång 14
2016-01-30 10:15 14 Skälby IBK (4) - Tillberga IK Ung (5) Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2016-01-30 12:00 14 Surahammars IBF (4) - Rönnby SK (2) Orange Mälarenergi Arena Surahammar
2016-01-31 09:30 14 Per-Ols IBF (3) - IBK Sala Silver (5) Fagerstahallen 82
2016-01-31 09:30 14 Västerås IBS Ungdom (12) - MIK Västerås (5) Klövernhallen Plan 1
2016-01-31 11:15 14 IFK Arboga IBK (6) - IBK Köping Ung (6) Vasahallen
2016-01-31 14:00 14 Västerås IBS Ungdom (11) - Dingtuna GIF (3) Klövernhallen Plan 1
Omgång 15
2016-02-06 09:30 15 Surahammars IBF (4) - Skälby IBK (4) Mälarenergi Arena Surahammar
2016-02-06 12:00 15 IBK Sala Silver (5) - Västerås IBS Ungdom (12) Sala Idrottshall
2016-02-06 12:30 15 Tillberga IK Ung (5) - Knäppmora AIK (3) Tillberga Sporthall
2016-02-07 11:15 15 Romfartuna Gymnastik O IF (2) - Per-Ols IBF (3) Wenströmska Skolan
2016-02-07 14:30 15 MIK Västerås (5) - IFK Arboga IBK (6) Wenströmska Skolan
2016-02-08 18:30 15 Dingtuna GIF (3) - IBK Köping Ung (6) Råbyhallen 43

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis