Spelprogram - Pojkar 10 B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Grimsta AIK (B) Röd, Röd, Vit+Röd
IK Frej Täby (B) Gul, Svart, Gul
Rosersbergs IK Erik Forsberg erik.forsberg@maliba.se 070-5240362 Blå, Blå, Blå
Rotebro IS IBK (A) Christina Wall kicki.wall@gmail.com 0762-40 94 27 MörkBlå, MörkBlå, Vit
Sigtuna IF Daniel Mellsjö daniel.mellsjo@gmail.com 072-211 74 74 Blå/Blå/Blå
Täby FC (B) Vit, Vit, Vit
Töjnan IBK (B) Åsa Klingensjö asa.klingensjo@gmail.com 0707727829 Gul, Svart, Svart
Vallentuna IBK (A) Svart, Svart, Svart
Åkersberga IBF (B) Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2014-09-27 09:00 1 Grimsta AIK (B) - Åkersberga IBF (B) Väsby skolan
2014-09-27 09:30 1 Rosersbergs IK - Vallentuna IBK (A) Rosershallen
2014-09-27 10:30 1 Rotebro IS IBK (A) - Töjnan IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-09-28 09:30 1 Sigtuna IF - Täby FC (B) Prästängshallen
Omgång 2
2014-10-04 09:15 2 Åkersberga IBF (B) - IK Frej Täby (B) Åkersberga Sporthall A
2014-10-04 15:45 2 Töjnan IBK (B) - Rosersbergs IK Helenelundshallen
2014-10-05 09:00 2 Vallentuna IBK (A) - Grimsta AIK (B) Hammarbackens Sporthall
2014-10-05 09:45 2 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK (A) Skarpängskolan A
Omgång 3
2014-10-11 09:00 3 IK Frej Täby (B) - Vallentuna IBK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2014-10-11 09:45 3 Grimsta AIK (B) - Töjnan IBK (B) Väsby skolan
2014-10-11 11:15 3 Rotebro IS IBK (A) - Sigtuna IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-10-11 11:30 3 Rosersbergs IK - Täby FC (B) Rosershallen
Omgång 4
2014-10-18 09:00 4 Töjnan IBK (B) - IK Frej Täby (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-10-18 09:45 4 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2014-10-19 09:00 4 Täby FC (B) - Grimsta AIK (B) Skarpängskolan A
2014-10-19 09:30 4 Sigtuna IF - Rosersbergs IK Prästängshallen
Omgång 5
2014-11-08 09:30 5 Rosersbergs IK - Rotebro IS IBK (A) Rosershallen
2014-11-08 09:45 5 IK Frej Täby (B) - Täby FC (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2014-11-09 09:00 5 Grimsta AIK (B) - Sigtuna IF Väsby skolan
2014-11-09 09:15 5 Åkersberga IBF (B) - Töjnan IBK (B) Åkersberga Sporthall A
Omgång 6
2014-11-15 09:45 6 Töjnan IBK (B) - Vallentuna IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-11-15 12:00 6 Rotebro IS IBK (A) - Grimsta AIK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-11-16 09:30 6 Sigtuna IF - IK Frej Täby (B) Prästängshallen
2014-11-16 09:45 6 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan A
Omgång 7
2014-11-22 09:00 7 IK Frej Täby (B) - Rotebro IS IBK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2014-11-22 09:00 7 Grimsta AIK (B) - Rosersbergs IK Väsby skolan
2014-11-22 10:30 7 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (B) Hammarbackens Sporthall
2014-11-23 10:00 7 Åkersberga IBF (B) - Sigtuna IF Åkersberga Sporthall A
Omgång 8
2014-11-29 09:45 8 Rotebro IS IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-11-29 10:30 8 Rosersbergs IK - IK Frej Täby (B) Rosershallen
2014-11-30 09:00 8 Täby FC (B) - Töjnan IBK (B) Skarpängskolan A
2014-11-30 10:15 8 Sigtuna IF - Vallentuna IBK (A) Prästängshallen
Omgång 9
2014-12-06 09:00 9 Töjnan IBK (B) - Sigtuna IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-12-06 09:00 9 Vallentuna IBK (A) - Rotebro IS IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2014-12-06 09:45 9 IK Frej Täby (B) - Grimsta AIK (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2014-12-07 13:30 9 Åkersberga IBF (B) - Rosersbergs IK Hackstahallen
Omgång 10
2014-12-13 09:00 10 Töjnan IBK (B) - Rotebro IS IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-12-13 09:45 10 Vallentuna IBK (A) - Rosersbergs IK Hammarbackens Sporthall
2014-12-14 09:45 10 Täby FC (B) - Sigtuna IF Skarpängskolan A
2014-12-14 10:00 10 Åkersberga IBF (B) - Grimsta AIK (B) Åkersberga Sporthall A
Omgång 11
2015-01-17 09:00 11 IK Frej Täby (B) - Åkersberga IBF (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2015-01-17 09:45 11 Rotebro IS IBK (A) - Täby FC (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-01-17 10:00 11 Grimsta AIK (B) - Vallentuna IBK (A) Väsby skolan
2015-01-17 15:15 11 Rosersbergs IK - Töjnan IBK (B) Rosershallen
Omgång 12
2015-01-10 09:45 12 Vallentuna IBK (A) - IK Frej Täby (B) Hammarbackens Sporthall
2015-01-24 10:00 12 Töjnan IBK (B) - Grimsta AIK (B) Silverdalshallen
2015-01-25 09:00 12 Täby FC (B) - Rosersbergs IK Skarpängskolan A
2015-01-25 10:00 12 Sigtuna IF - Rotebro IS IBK (A) Prästängshallen
Omgång 13
2015-01-31 09:00 13 IK Frej Täby (B) - Töjnan IBK (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2015-01-31 09:00 13 Grimsta AIK (B) - Täby FC (B) Väsby skolan
2015-01-31 09:15 13 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2015-01-31 09:30 13 Rosersbergs IK - Sigtuna IF Rosershallen
Omgång 14
2015-02-07 10:30 14 Rotebro IS IBK (A) - Rosersbergs IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-02-07 13:30 14 Töjnan IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-02-08 08:30 14 Sigtuna IF - Grimsta AIK (B) Prästängshallen
2015-02-08 09:00 14 Täby FC (B) - IK Frej Täby (B) Erikslundshallen
Omgång 15
2015-02-14 09:00 15 IK Frej Täby (B) - Sigtuna IF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2015-02-14 09:00 15 Vallentuna IBK (A) - Töjnan IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2015-02-14 09:45 15 Grimsta AIK (B) - Rotebro IS IBK (A) Väsby skolan
2015-02-15 13:00 15 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (B) Hackstahallen
Omgång 16
2015-03-07 08:30 16 Rotebro IS IBK (A) - IK Frej Täby (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-03-07 09:30 16 Rosersbergs IK - Grimsta AIK (B) Rosershallen
2015-03-08 09:30 16 Sigtuna IF - Åkersberga IBF (B) Prästängshallen
2015-03-08 09:45 16 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (A) Skarpängskolan A
Omgång 17
2015-03-14 09:00 17 Töjnan IBK (B) - Täby FC (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-03-14 09:45 17 IK Frej Täby (B) - Rosersbergs IK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2015-03-14 09:45 17 Vallentuna IBK (A) - Sigtuna IF Hammarbackens Sporthall
2015-03-15 09:15 17 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK (A) Åkersberga Sporthall A
Omgång 18
2015-03-21 09:00 18 Grimsta AIK (B) - IK Frej Täby (B) Väsby skolan
2015-03-21 09:30 18 Rosersbergs IK - Åkersberga IBF (B) Rosershallen
2015-03-21 09:30 18 Rotebro IS IBK (A) - Vallentuna IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-03-22 09:30 18 Sigtuna IF - Töjnan IBK (B) Prästängshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis