Spelprogram - Pantamera Pojkar D (P02) Södra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bjärreds IBK 2 Neongul, Svart, Svart
Genarps IBK Andreas Skog andreas.skog4@gmail.com 070-2790239 Svart/Svart/Svart
Gårdarike IBK Marinblå, Marinblå, Marinblå
IBF Veberöd/Blentarp Röd, Svart, Röd
IBK Höllviken P03 Orange, Svart, Orange
IBK Lund SanDal Svart-grön, Svart-grön, Svart
IBS Svedala Gul, Gul-Sen,Svart-Jun, Gul-Sen,Svart-Jun
Malmö FBC 2 Jonas Svensson jonas.svensson@knowit.se 0702-237316 Magenta/Svart/Svart
Oxie SK Mattias Gustafsson lill_kis@hotmail.com; mattias.gustafsson@ostragreviefolkhogskola.com 0709-855409 Vit, Svart, Svart
Palmstaden IK Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2015-10-03 09:30 1 Oxie SK - Gårdarike IBK 0 - 7 Oxievångs Sporthall
2015-10-03 10:30 1 IBK Höllviken P03 - IBF Veberöd/Blentarp 19 - 1 Halörhallen
2015-10-04 11:30 1 Malmö FBC 2 - Palmstaden IK 10 - 3 Bäckagårdskolan Sporthall
2015-10-04 12:00 1 IBS Svedala - Genarps IBK 5 - 17 Svedala Sporthall
2015-10-04 12:40 1 IBK Lund SanDal - Bjärreds IBK 2 3 - 8 Killebäckshallen
Omgång 2
2015-10-11 10:00 2 Palmstaden IK - IBK Lund SanDal 1 - 14 Liljeborgsskolan
2015-10-11 14:00 2 Genarps IBK - IBK Höllviken P03 3 - 3 Genarps Idrottshall
2015-10-11 15:00 2 Bjärreds IBK 2 - Oxie SK 8 - 1 Bjärehovhallen
2015-10-11 15:00 2 Gårdarike IBK - IBS Svedala 11 - 1 Vellinge Sporthall
2015-10-11 15:20 2 IBF Veberöd/Blentarp - Malmö FBC 2 3 - 14 Svaleboskolan
Omgång 3
2015-10-16 18:30 3 Genarps IBK - Gårdarike IBK 4 - 1 Genarps Idrottshall
2015-10-17 09:00 3 IBK Höllviken P03 - Malmö FBC 2 2 - 7 Halörhallen
2015-10-17 09:30 3 Oxie SK - Palmstaden IK 3 - 10 Oxievångs Sporthall
2015-10-18 16:10 3 IBK Lund SanDal - IBF Veberöd/Blentarp 9 - 2 Killebäckshallen 45
2016-03-14 18:50 3 IBS Svedala - Bjärreds IBK 2 4 - 8 Svedala Sporthall
Omgång 4
2015-10-24 09:30 4 Oxie SK - Genarps IBK 0 - 9 Oxievångs Sporthall
2015-10-24 10:30 4 IBK Höllviken P03 - Bjärreds IBK 2 8 - 2 Halörhallen
2015-10-25 13:00 4 Malmö FBC 2 - Gårdarike IBK 3 - 7 Bäckagårdskolan Sporthall
2015-10-25 17:20 4 IBF Veberöd/Blentarp - Palmstaden IK 4 - 8 Svaleboskolan
2016-01-17 16:10 4 IBK Lund SanDal - IBS Svedala 7 - 6 Vipeholmshallen 25
Omgång 5
2015-11-08 10:00 5 Palmstaden IK - IBK Höllviken P03 3 - 7 Liljeborgsskolan
2015-11-08 11:00 5 Bjärreds IBK 2 - Malmö FBC 2 3 - 5 Bjärehovhallen
2015-11-08 14:00 5 Genarps IBK - IBF Veberöd/Blentarp 23 - 1 Genarps Idrottshall
2015-11-08 14:00 5 IBS Svedala - Oxie SK 8 - 5 Svedala Sporthall
2015-11-08 15:00 5 Gårdarike IBK - IBK Lund SanDal 7 - 3 Vellinge Sporthall
Omgång 6
2015-11-13 19:00 6 Malmö FBC 2 - Oxie SK 12 - 0 Kirsebergs Sporthall
2015-11-14 10:30 6 IBK Höllviken P03 - IBS Svedala 14 - 3 Halörhallen
2015-11-14 16:30 6 IBK Lund SanDal - Genarps IBK 1 - 7 Nyvångsskolan 65
2015-11-15 12:00 6 Palmstaden IK - Bjärreds IBK 2 3 - 7 Serresjöskolan
2015-11-15 13:20 6 IBF Veberöd/Blentarp - Gårdarike IBK 2 - 8 Svaleboskolan
Omgång 7
2015-11-21 13:00 7 Gårdarike IBK - IBK Höllviken P03 1 - 2 Vellinge Sporthall
2015-11-28 09:30 7 Oxie SK - IBK Lund SanDal 0 - 2 Oxievångs Sporthall
2015-11-29 12:00 7 IBS Svedala - Malmö FBC 2 2 - 11 Svedala Sporthall
2015-11-29 14:00 7 Genarps IBK - Palmstaden IK 12 - 1 Genarps Idrottshall
2015-11-29 16:00 7 Bjärreds IBK 2 - IBF Veberöd/Blentarp 6 - 6 Bjärehovhallen
Omgång 8
2015-12-05 09:00 8 IBK Höllviken P03 - IBK Lund SanDal 3 - 3 Halörhallen
2015-12-05 13:00 8 Palmstaden IK - IBS Svedala 11 - 4 Liljeborgsskolan
2015-12-05 15:30 8 Bjärreds IBK 2 - Gårdarike IBK 6 - 11 Bjärehovhallen
2015-12-06 14:30 8 Malmö FBC 2 - Genarps IBK 3 - 6 Kirsebergs Sporthall
2015-12-06 17:20 8 IBF Veberöd/Blentarp - Oxie SK 9 - 6 Svaleboskolan
Omgång 9
2015-12-12 09:30 9 Oxie SK - IBK Höllviken P03 0 - 10 Oxievångs Sporthall
2015-12-12 14:00 9 Gårdarike IBK - Palmstaden IK 7 - 4 Vellinge Sporthall
2015-12-13 12:00 9 IBS Svedala - IBF Veberöd/Blentarp 3 - 2 Svedala Sporthall
2015-12-13 17:00 9 Genarps IBK - Bjärreds IBK 2 8 - 1 Genarps Idrottshall
2016-02-20 12:40 9 IBK Lund SanDal - Malmö FBC 2 2 - 3 Vipeholmshallen 30
Omgång 10
2016-01-09 13:00 10 Palmstaden IK - Malmö FBC 2 5 - 6 Liljeborgsskolan
2016-01-10 15:00 10 Gårdarike IBK - Oxie SK 4 - 1 Vellinge Sporthall
2016-01-10 16:20 10 IBF Veberöd/Blentarp - IBK Höllviken P03 2 - 13 Svaleboskolan
2016-01-10 17:00 10 Bjärreds IBK 2 - IBK Lund SanDal 4 - 3 Bjärehovhallen
2016-01-27 18:45 10 Genarps IBK - IBS Svedala 6 - 2 Genarps Idrottshall
Omgång 11
2016-01-16 10:30 11 IBK Höllviken P03 - Genarps IBK 0 - 5 Halörhallen
2016-01-16 12:00 11 IBS Svedala - Gårdarike IBK 2 - 7 Svedala Sporthall
2016-01-16 15:40 11 IBK Lund SanDal - Palmstaden IK 8 - 1 Nyvångsskolan 50
2016-01-16 16:00 11 Malmö FBC 2 - IBF Veberöd/Blentarp 26 - 1 Kirsebergs Sporthall
2016-01-17 09:30 11 Oxie SK - Bjärreds IBK 2 1 - 7 Oxievångs Sporthall
Omgång 12
2016-01-23 13:00 12 Palmstaden IK - Oxie SK 12 - 3 Liljeborgsskolan
2016-01-23 15:00 12 Gårdarike IBK - Genarps IBK 0 - 2 Vellinge Sporthall
2016-01-23 15:20 12 IBF Veberöd/Blentarp - IBK Lund SanDal 4 - 9 Genarps Idrottshall
2016-01-23 17:30 12 Bjärreds IBK 2 - IBS Svedala 3 - 3 Bjärehovhallen
2016-01-24 16:00 12 Malmö FBC 2 - IBK Höllviken P03 4 - 2 Bäckagårdskolan Sporthall
Omgång 13
2016-01-31 12:30 13 IBS Svedala - IBK Lund SanDal 1 - 8 Svedala Sporthall
2016-01-31 13:30 13 Genarps IBK - Oxie SK WO (5 - 0) Genarps Idrottshall
2016-01-31 14:00 13 Palmstaden IK - IBF Veberöd/Blentarp 13 - 2 Liljeborgsskolan
2016-01-31 14:30 13 Bjärreds IBK 2 - IBK Höllviken P03 0 - 4 Bjärehovhallen
2016-02-11 18:00 13 Gårdarike IBK - Malmö FBC 2 4 - 6 Vellinge Sporthall
Omgång 14
2016-02-04 18:45 14 Malmö FBC 2 - Bjärreds IBK 2 5 - 3 Videdals Sporthall
2016-02-06 09:00 14 IBK Höllviken P03 - Palmstaden IK 4 - 2 Halörhallen
2016-02-06 09:30 14 Oxie SK - IBS Svedala 5 - 3 Oxievångs Sporthall
2016-02-07 15:40 14 IBK Lund SanDal - Gårdarike IBK 4 - 3 Killebäckshallen 50
2016-02-09 19:50 14 IBF Veberöd/Blentarp - Genarps IBK 0 - 22 Svaleboskolan
Omgång 15
2016-02-12 17:30 15 Bjärreds IBK 2 - Palmstaden IK 4 - 1 Rutsborgsskolans Sporthall
2016-02-13 09:30 15 Oxie SK - Malmö FBC 2 2 - 5 Oxievångs Sporthall
2016-02-14 12:00 15 IBS Svedala - IBK Höllviken P03 5 - 7 Svedala Sporthall
2016-02-14 15:00 15 Gårdarike IBK - IBF Veberöd/Blentarp 11 - 1 Vellinge Sporthall
2016-02-14 15:45 15 Genarps IBK - IBK Lund SanDal 5 - 5 Genarps Idrottshall
Omgång 16
2016-02-21 15:40 16 IBK Lund SanDal - Oxie SK 4 - 3 Killebäckshallen 40
2016-03-01 19:50 16 IBF Veberöd/Blentarp - Bjärreds IBK 2 0 - 12 Svaleboskolan
2016-03-02 18:45 16 Palmstaden IK - Genarps IBK 3 - 10 Genarps Idrottshall
2016-03-10 19:00 16 Malmö FBC 2 - IBS Svedala 18 - 5 Videdals Sporthall
2016-03-19 10:00 16 IBK Höllviken P03 - Gårdarike IBK 2 - 3 Gyahallen
Omgång 17
2016-03-05 09:30 17 Oxie SK - IBF Veberöd/Blentarp 3 - 1 Oxievångs Sporthall
2016-03-05 17:00 17 IBK Lund SanDal - IBK Höllviken P03 5 - 7 Nyvångsskolan 35
2016-03-06 12:00 17 IBS Svedala - Palmstaden IK 2 - 8 Svedala Sporthall
2016-03-06 14:30 17 Genarps IBK - Malmö FBC 2 4 - 4 Genarps Idrottshall
2016-03-06 15:00 17 Gårdarike IBK - Bjärreds IBK 2 3 - 5 Vellinge Sporthall
Omgång 18
2016-03-11 19:15 18 Malmö FBC 2 - IBK Lund SanDal 8 - 4 Kirsebergs Sporthall
2016-03-12 09:00 18 IBK Höllviken P03 - Oxie SK 14 - 1 Halörhallen
2016-03-12 13:00 18 Palmstaden IK - Gårdarike IBK 0 - 1 Liljeborgsskolan
2016-03-12 16:20 18 IBF Veberöd/Blentarp - IBS Svedala 1 - 15 Svaleboskolan
2016-03-12 17:30 18 Bjärreds IBK 2 - Genarps IBK 2 - 13 Bjärehovhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis