Spelprogram - Newbody Pojk Serie E VÅR

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF P09 Grön Marinblå, Marinblå, Marinblå
Dingle AIK P09 Fredrik Meurk fredrik.meurk@mittbohuslan.se 0705518774 Blå, Blå, Blå
FBC Lerum P09 Svart Kalle Blomqvist carl.gustav.blomqvist@gmail.com 070-210 62 45 Röd/Röd/Vit
IBF Backadalen P09 Jenny Sörensen jennysorensen@hotmail.com 0707608729 Röd, Röd, Röd
IBK Bergum P08-09 Daniel Wetterberg dawe73@gmail.com 0723716093 Rosa/svart/svart
IBK Kungälv P09 K Jens Dedobé jens.dedobe@ibkkungalv.se 0704855293 Vit, Svart, Svart
IK Zenith P09 Grön Michael Cederman michael.cederman@telia.com 0709-938120 Grön/Vit/Grön
Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit Peter Almare peter.almare@hotmail.com 0730-804577 Rödvit, Röd, Röd
Stenungsunds IBK P09 Blå blå/svart, Svart, Svart
Överby IBK P09 Elin Persson eelin87@hotmail.se 0703117855 Röd/Svart/Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
066012001 Dingle AIK P09 - IK Zenith P09 Grön Munkedals Idrottshall
2020-01-11 14:00 066012002 FBC Lerum P09 Svart - IBK Kungälv P09 K 0 - 0 Hjällsnäshallen
2020-01-12 10:20 066012005 Ale IBF P09 Grön - Stenungsunds IBK P09 Blå Ale Kulturrum
2020-01-12 11:00 066012003 Överby IBK P09 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit 0 - 0 Nordby Supermarkethallen
2020-01-12 11:00 066012004 IBF Backadalen P09 - IBK Bergum P08-09 0 - 0 Tuve Sporthall
Omgång 2
066012007 Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit - IK Zenith P09 Grön Mölnlycke Idrottshall
2020-01-18 09:20 066012010 Ale IBF P09 Grön - IBF Backadalen P09 Ale Kulturrum
2020-01-18 09:30 066012009 Stenungsunds IBK P09 Blå - Överby IBK P09 Spekerödsskolan
2020-01-19 09:00 066012008 IBK Bergum P08-09 - FBC Lerum P09 Svart Bergumsskolan
2020-01-19 15:00 066012006 IBK Kungälv P09 K - Dingle AIK P09 0 - 0 Kastellegårdshallen
Omgång 3
2020-01-26 09:10 066012013 IK Zenith P09 Grön - Stenungsunds IBK P09 Blå 0 - 0 Björlanda Idrottshall
2020-01-26 11:00 066012015 Överby IBK P09 - IBF Backadalen P09 0 - 0 Nordby Supermarkethallen
2020-01-26 12:00 066012011 Dingle AIK P09 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit 1 - 2 Munkedals Idrottshall
2020-01-26 13:00 066012012 IBK Kungälv P09 K - IBK Bergum P08-09 0 - 0 Kastellegårdshallen
2020-01-26 16:45 066012014 FBC Lerum P09 Svart - Ale IBF P09 Grön 0 - 0 Lerum Arena B
Omgång 4
2020-02-01 09:30 066012017 Stenungsunds IBK P09 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit Spekerödsskolan
2020-02-01 10:00 066012018 Ale IBF P09 Grön - IBK Kungälv P09 K Ale Kulturrum
2020-02-02 09:00 066012016 IBK Bergum P08-09 - Dingle AIK P09 Bergumsskolan
2020-02-02 11:00 066012020 Överby IBK P09 - FBC Lerum P09 Svart 0 - 0 Strömstad Gymnasium
2020-02-05 18:30 066012019 IBF Backadalen P09 - IK Zenith P09 Grön 0 - 0 Tuve Sporthall
Omgång 5
2020-02-22 10:00 066012021 Dingle AIK P09 - Stenungsunds IBK P09 Blå 2 - 8 Munkedals Idrottshall
2020-02-22 12:30 066012023 Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit - IBF Backadalen P09 0 - 0 Mölnlycke Idrottshall
2020-02-23 09:00 066012025 IK Zenith P09 Grön - FBC Lerum P09 Svart Björlanda Idrottshall
2020-02-23 12:00 066012022 IBK Bergum P08-09 - Ale IBF P09 Grön Bergumsskolan
2020-02-23 13:45 066012024 IBK Kungälv P09 K - Överby IBK P09 0 - 0 Kastellegårdshallen
Omgång 6
066012028 Överby IBK P09 - IBK Bergum P08-09 Nordby Supermarkethallen
2020-02-28 18:00 066012027 IBF Backadalen P09 - Stenungsunds IBK P09 Blå 0 - 0 Tuve Sporthall
2020-02-29 10:20 066012026 Ale IBF P09 Grön - Dingle AIK P09 Ale Kulturrum
2020-03-01 10:30 066012029 FBC Lerum P09 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit 0 - 0 Rydsbergshallen
2020-03-01 12:00 066012030 IK Zenith P09 Grön - IBK Kungälv P09 K Björlanda Idrottshall
Omgång 7
2020-03-07 09:30 066012033 Stenungsunds IBK P09 Blå - FBC Lerum P09 Svart Spekerödsskolan
2020-03-07 10:00 066012031 Dingle AIK P09 - IBF Backadalen P09 5 - 5 Munkedals Idrottshall
2020-03-07 11:20 066012032 Ale IBF P09 Grön - Överby IBK P09 Ale Kulturrum
2020-03-07 14:30 066012035 Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit - IBK Kungälv P09 K Mölnlycke Idrottshall
2020-03-08 09:00 066012034 IBK Bergum P08-09 - IK Zenith P09 Grön Bergumsskolan
Omgång 8
066012036 Överby IBK P09 - Dingle AIK P09 Nordby Supermarkethallen
066012037 FBC Lerum P09 Svart - IBF Backadalen P09 Rydsbergshallen
066012038 IK Zenith P09 Grön - Ale IBF P09 Grön Björlanda Idrottshall
066012039 IBK Kungälv P09 K - Stenungsunds IBK P09 Blå Kastellegårdshallen
066012040 Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit - IBK Bergum P08-09 Wallenstamhallen
Omgång 9
066012041 Dingle AIK P09 - FBC Lerum P09 Svart Munkedals Idrottshall
066012042 Överby IBK P09 - IK Zenith P09 Grön Nordby Supermarkethallen
066012043 IBF Backadalen P09 - IBK Kungälv P09 K Tuve Sporthall
066012044 Ale IBF P09 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit Ale Kulturrum
066012045 Stenungsunds IBK P09 Blå - IBK Bergum P08-09 Spekerödsskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis