Spelprogram - Pantamera Pojkar E Vår (P07) Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bjärreds IBK P07 Gul Christoffer Ousbäck Christoffer.Ousback@yahoo.se 070-9672593 Neongul/Svart/Svart
FBC Engelholm P07 Rasmus Ekberg rasmus.ekberg@telia.com 0709-95 15 53 Vit/Svart/Orange
FBC Engelholm P08 Martin Walfridsson Martin@rollconordic.se 0708-538550 Vit/Svart/Orange
Hofterups IBF P07-08 Svart Ina Jarnekrantz m.jarnekrantz@hotmail.com 0709-479305 Svart/Svart/Svart
Häljarps SK Tobias Truedsson H.tobiastruedsson@gmail.com 0709-289312 Vit/Blå/Vit
IBK Lund P08 L Caroline Rydén Caroline_ryden@hotmail.com Svart-grön/Svart-grön/Svart
Kävlinge IBK P07/08 Joakim Truuberg jocke@kavlingeibk.se 0734341040 Röd/Svart/Svart
Munka Ljungby IBK Akademi Niklas Nordén niklas.norden@vaxjovipers.se 0703-326947 blå/blå/blå
Örkelljunga IF P07 Mattias Stjernqvist osby83@gmail.com 0768830420 Svart/Svart/svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-01-11 14:00 1 FBC Engelholm P08 - FBC Engelholm P07 12 - 7 Strövelstorpshallen
2020-01-11 15:00 1 Kävlinge IBK P07/08 - Bjärreds IBK P07 Gul 2 - 6 Korsbackahallen
2020-01-11 16:10 1 IBK Lund P08 L - Örkelljunga IF P07 0 - 12 Östratornhallen
2020-01-12 16:00 1 Häljarps SK - Munka Ljungby IBK Akademi 5 - 17 Häljarps Idrottshall
Omgång 2
2 Munka Ljungby IBK Akademi - IBK Lund P08 L
2020-01-18 13:00 2 Hofterups IBF P07-08 Svart - Kävlinge IBK P07/08 15 - 4 Lödde Idrottshall
2020-01-18 13:00 2 FBC Engelholm P07 - Häljarps SK 26 - 1 Ängelholms Idrottshall
2020-01-19 14:00 2 Bjärreds IBK P07 Gul - FBC Engelholm P08 0 - 20 Bjärehovhallen
Omgång 3
2020-01-24 19:00 3 Häljarps SK - Bjärreds IBK P07 Gul 7 - 7 Häljarps Idrottshall
2020-01-25 10:00 3 Örkelljunga IF P07 - Munka Ljungby IBK Akademi 4 - 11 FORUM Örkelljunga
2020-01-25 14:00 3 FBC Engelholm P08 - Hofterups IBF P07-08 Svart 11 - 2 Strövelstorpshallen
2020-01-25 15:30 3 IBK Lund P08 L - FBC Engelholm P07 3 - 30 Lerbäckshallen A
Omgång 4
2020-02-01 10:30 4 Hofterups IBF P07-08 Svart - Häljarps SK 2 - 3 Tolvåkershallen
2020-02-01 14:10 4 Bjärreds IBK P07 Gul - IBK Lund P08 L 10 - 1 Bjärehovhallen
2020-02-01 15:00 4 Kävlinge IBK P07/08 - FBC Engelholm P08 0 - 26 Korsbackahallen
2020-02-01 15:30 4 FBC Engelholm P07 - Örkelljunga IF P07 5 - 3 Ängelholms Idrottshall
Omgång 5
2020-02-08 15:00 5 Munka Ljungby IBK Akademi - FBC Engelholm P07 4 - 8 Munkahallen
2020-02-08 15:00 5 Örkelljunga IF P07 - Bjärreds IBK P07 Gul 3 - 7 FORUM Örkelljunga
2020-02-09 14:00 5 Häljarps SK - Kävlinge IBK P07/08 15 - 2 Häljarps Idrottshall
2020-02-09 14:50 5 IBK Lund P08 L - Hofterups IBF P07-08 Svart 1 - 6 Lerbäckshallen A
Omgång 6
2020-02-29 14:00 6 FBC Engelholm P08 - Häljarps SK 9 - 4 Strövelstorpshallen
2020-02-29 15:00 6 Kävlinge IBK P07/08 - IBK Lund P08 L 6 - 2 Korsbackahallen
2020-02-29 16:00 6 Hofterups IBF P07-08 Svart - Örkelljunga IF P07 2 - 0 Lödde Idrottshall
2020-03-01 17:00 6 Bjärreds IBK P07 Gul - Munka Ljungby IBK Akademi 9 - 7 Bjärehovhallen
Omgång 7
2020-03-06 18:30 7 Munka Ljungby IBK Akademi - Hofterups IBF P07-08 Svart 13 - 7 Munkahallen
2020-03-07 10:00 7 Örkelljunga IF P07 - Kävlinge IBK P07/08 8 - 4 FORUM Örkelljunga
2020-03-07 14:00 7 FBC Engelholm P07 - Bjärreds IBK P07 Gul 13 - 3 Ängelholms Idrottshall
2020-03-07 15:30 7 IBK Lund P08 L - FBC Engelholm P08 1 - 21 Lerbäckshallen A
Omgång 8
8 Häljarps SK - IBK Lund P08 L
8 FBC Engelholm P08 - Örkelljunga IF P07
8 Kävlinge IBK P07/08 - Munka Ljungby IBK Akademi
8 Hofterups IBF P07-08 Svart - FBC Engelholm P07
Omgång 9
9 Bjärreds IBK P07 Gul - Hofterups IBF P07-08 Svart
9 FBC Engelholm P07 - Kävlinge IBK P07/08
9 Munka Ljungby IBK Akademi - FBC Engelholm P08
9 Örkelljunga IF P07 - Häljarps SK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis