Spelprogram - PK6 BLÅ (09-10) VIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Hallsta PK6 P09 Torbjörn Bertilsson Tobbebertilsson@live.se 0707972654 Vit, Svart, Vit
IBK Köping P-10 Roger Burström roger@magazin24.se 0702431819 Svart/Svart/Svart
IBK Sala P09 Robert Krantz Robertkrantz84@gmail.com 0735259361 Svart/Vit/Svart/Svart/Svart
IFK Arboga IBK P09 Fredrik Martinson fredrik@martinson.nu 0739446360 Blå/Svart/Svart
Kungsörs IBK PK6 Henrik Zetterdahl henrik@heroteknik.se 0702-484882 Svart/Svart /Svart
Surahammars IBF P07-10 Jonas Lybe jonas.lybe@gmail.com 0736494452 Gul/Svart/Svart
Tillberga IK Ung P08/10 Matts Hawerman mattsh@telia.com 0705934985 Grön/Svart/Svart
Västerås IBS Ungdom P09 Svart Richard Carlsson carlsorp@westinghouse.com 073-2367290 Vit/Svart/Vit
Västerås IBS Ungdom P10 Patrik Grönvalls pallan72@telia.com Vit/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 IBK Hallsta PK6 P09 - Västerås IBS Ungdom P10
2020-10-17 12:45 1 IBK Köping P-10 - Västerås IBS Ungdom P09 Svart Ullvihallen
2020-10-17 16:00 1 Kungsörs IBK PK6 - Surahammars IBF P07-10 Sporthallen Kungsör A 42
2020-10-17 16:15 1 IFK Arboga IBK P09 - Tillberga IK Ung P08/10 Vasahallen
Omgång 2
2020-10-24 09:30 2 Västerås IBS Ungdom P10 - Kungsörs IBK PK6 Klövernhallen Plan 1
2020-10-24 11:30 2 Västerås IBS Ungdom P09 Svart - IBK Hallsta PK6 P09 Klövernhallen Plan 1
2020-10-24 12:30 2 Tillberga IK Ung P08/10 - IBK Sala P09 Tillberga Sporthall
2020-10-25 12:30 2 Surahammars IBF P07-10 - IFK Arboga IBK P09 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 3
2020-10-31 10:00 3 IBK Sala P09 - Surahammars IBF P07-10 Ivar Halt, Moltas Gunnarsson Sporthallen Lärkan
2020-10-31 16:20 3 IFK Arboga IBK P09 - Kungsörs IBK PK6 Vasahallen
2020-11-01 10:30 3 Västerås IBS Ungdom P09 Svart - Västerås IBS Ungdom P10 , Alva Berglund Mälarenergi Arena A
2020-11-01 12:45 3 IBK Köping P-10 - Tillberga IK Ung P08/10 Ullvihallen
Omgång 4
2020-11-07 09:30 4 Västerås IBS Ungdom P10 - IFK Arboga IBK P09 Pontus Thunbom, Teo Reinitz-Lundberg Klövernhallen Plan 1
2020-11-07 09:30 4 Surahammars IBF P07-10 - IBK Köping P-10 Mälarenergi Arena Surahammar
2020-11-07 12:30 4 Tillberga IK Ung P08/10 - IBK Hallsta PK6 P09 Tillberga Sporthall 9
2021-01-01 00:00   Uppskj. 4 Kungsörs IBK PK6 - IBK Sala P09 Sporthallen Kungsör A
Omgång 5
2020-11-14 12:40   Uppskj. 5 IBK Köping P-10 - Kungsörs IBK PK6 Ullvihallen
2020-11-14 13:30   Uppskj. 5 Västerås IBS Ungdom P09 Svart - Tillberga IK Ung P08/10 Klövernhallen Plan 1
2020-11-14 15:00   Uppskj. 5 IBK Sala P09 - IFK Arboga IBK P09 Elias Andersson, Olle Andersson Sporthallen Lärkan
2020-11-15 16:00   Uppskj. 5 IBK Hallsta PK6 P09 - Surahammars IBF P07-10 Sporthallen Hallstahammar
Omgång 6
2020-11-21 10:00   Uppskj. 6 Kungsörs IBK PK6 - IBK Hallsta PK6 P09 Sporthallen Kungsör A
2020-11-21 11:30   Uppskj. 6 Västerås IBS Ungdom P10 - IBK Sala P09 Wiktor Ziemkowski, Leo Wallmarö Klövernhallen Plan 1
2020-11-22 12:20   Uppskj. 6 IFK Arboga IBK P09 - IBK Köping P-10 Vasahallen
2020-11-22 12:30   Uppskj. 6 Surahammars IBF P07-10 - Västerås IBS Ungdom P09 Svart Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 7
2020-11-28 11:30   Uppskj. 7 Västerås IBS Ungdom P09 Svart - Kungsörs IBK PK6 , Elis Thunblom Klövernhallen Plan 1
2020-11-28 13:00   Uppskj. 7 Tillberga IK Ung P08/10 - Västerås IBS Ungdom P10 Tillberga Sporthall
2020-11-29 10:00   Uppskj. 7 IBK Hallsta PK6 P09 - IFK Arboga IBK P09 Sporthallen Hallstahammar
2020-11-29 13:45   Uppskj. 7 IBK Köping P-10 - IBK Sala P09 Karlbergshallen Köping Trägolv
Omgång 8
2020-12-05 09:30   Uppskj. 8 Surahammars IBF P07-10 - Tillberga IK Ung P08/10 Mälarenergi Arena Surahammar
2020-12-05 11:30   Uppskj. 8 Västerås IBS Ungdom P10 - IBK Köping P-10 Klövernhallen Plan 1
2020-12-05 13:00   Uppskj. 8 IBK Sala P09 - IBK Hallsta PK6 P09 Sporthallen Lärkan
2020-12-05 13:50   Uppskj. 8 IFK Arboga IBK P09 - Västerås IBS Ungdom P09 Svart Vasahallen
Omgång 9
2020-12-19 09:30   Uppskj. 9 Västerås IBS Ungdom P09 Svart - IBK Sala P09 Klövernhallen Plan 1
2020-12-19 09:30   Uppskj. 9 Surahammars IBF P07-10 - Västerås IBS Ungdom P10 Mälarenergi Arena Surahammar
2020-12-19 11:00   Uppskj. 9 Tillberga IK Ung P08/10 - Kungsörs IBK PK6 Tillberga Sporthall
2020-12-20 10:00   Uppskj. 9 IBK Hallsta PK6 P09 - IBK Köping P-10 Sporthallen Hallstahammar
Omgång 10
2021-01-09 11:30   Uppskj. 10 Västerås IBS Ungdom P10 - IBK Hallsta PK6 P09 Klövernhallen Plan 1
2021-01-09 13:30   Uppskj. 10 Västerås IBS Ungdom P09 Svart - IBK Köping P-10 Klövernhallen Plan 1
2021-01-09 14:30   Uppskj. 10 Tillberga IK Ung P08/10 - IFK Arboga IBK P09 Tillberga Sporthall
2021-01-10 12:30   Uppskj. 10 Surahammars IBF P07-10 - Kungsörs IBK PK6 Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 11
2021-01-16 12:15   Uppskj. 11 IFK Arboga IBK P09 - Surahammars IBF P07-10 Vasahallen
2021-01-16 13:00   Uppskj. 11 Kungsörs IBK PK6 - Västerås IBS Ungdom P10 Sporthallen Kungsör A
2021-01-17 13:00   Uppskj. 11 IBK Sala P09 - Tillberga IK Ung P08/10 Sporthallen Lärkan
2021-01-17 14:00   Uppskj. 11 IBK Hallsta PK6 P09 - Västerås IBS Ungdom P09 Svart Sporthallen Hallstahammar
Omgång 12
2021-01-23 11:30   Uppskj. 12 Surahammars IBF P07-10 - IBK Sala P09 Mälarenergi Arena Surahammar
2021-01-23 11:30   Uppskj. 12 Västerås IBS Ungdom P10 - Västerås IBS Ungdom P09 Svart Klövernhallen Plan 1
2021-01-23 13:00   Uppskj. 12 Tillberga IK Ung P08/10 - IBK Köping P-10 Tillberga Sporthall
2021-01-24 13:00   Uppskj. 12 Kungsörs IBK PK6 - IFK Arboga IBK P09 Sporthallen Kungsör A
Omgång 13
2021-01-30 13:35   Uppskj. 13 IFK Arboga IBK P09 - Västerås IBS Ungdom P10
2021-01-30 14:00   Uppskj. 13 IBK Sala P09 - Kungsörs IBK PK6 Sporthallen Lärkan
2021-01-30 14:45   Uppskj. 13 IBK Köping P-10 - Surahammars IBF P07-10 Ullvihallen
2021-01-31 10:00   Uppskj. 13 IBK Hallsta PK6 P09 - Tillberga IK Ung P08/10 Sporthallen Hallstahammar
Omgång 14
2021-02-06 11:30   Uppskj. 14 Surahammars IBF P07-10 - IBK Hallsta PK6 P09 Mälarenergi Arena Surahammar
2021-02-06 12:30   Uppskj. 14 IFK Arboga IBK P09 - IBK Sala P09 Vasahallen
2021-02-06 13:00   Uppskj. 14 Tillberga IK Ung P08/10 - Västerås IBS Ungdom P09 Svart Tillberga Sporthall
2021-02-07 11:00   Uppskj. 14 Kungsörs IBK PK6 - IBK Köping P-10 Sporthallen Kungsör A
Omgång 15
2021-02-20 10:00   Uppskj. 15 IBK Sala P09 - Västerås IBS Ungdom P10 Sporthallen Lärkan
2021-02-20 14:45   Uppskj. 15 IBK Köping P-10 - IFK Arboga IBK P09 Ullvihallen
2021-02-21 13:30   Uppskj. 15 Västerås IBS Ungdom P09 Svart - Surahammars IBF P07-10 Klövernhallen Plan 1
2021-02-21 14:00   Uppskj. 15 IBK Hallsta PK6 P09 - Kungsörs IBK PK6 Sporthallen Hallstahammar
Omgång 16
2021-02-27 09:30 16 Västerås IBS Ungdom P10 - Tillberga IK Ung P08/10 Klövernhallen Plan 1
2021-02-27 13:00 16 IBK Sala P09 - IBK Köping P-10 Sporthallen Lärkan
2021-02-28 12:20 16 IFK Arboga IBK P09 - IBK Hallsta PK6 P09 Vasahallen
2021-02-28 13:00 16 Kungsörs IBK PK6 - Västerås IBS Ungdom P09 Svart Sporthallen Kungsör A
Omgång 17
2021-03-20 14:30   Uppskj. 17 Tillberga IK Ung P08/10 - Surahammars IBF P07-10 Tillberga Sporthall
2021-03-21 09:30   Uppskj. 17 Västerås IBS Ungdom P09 Svart - IFK Arboga IBK P09 Klövernhallen Plan 1
2021-03-21 11:45   Uppskj. 17 IBK Köping P-10 - Västerås IBS Ungdom P10 Karlbergshallen Köping Trägolv
2021-03-21 14:00   Uppskj. 17 IBK Hallsta PK6 P09 - IBK Sala P09 Sporthallen Hallstahammar
Omgång 18
18 IBK Köping P-10 - IBK Hallsta PK6 P09 Karlbergshallen Köping Trägolv
2021-03-27 10:00   Uppskj. 18 Kungsörs IBK PK6 - Tillberga IK Ung P08/10 Sporthallen Kungsör A
2021-03-27 11:30   Uppskj. 18 Västerås IBS Ungdom P10 - Surahammars IBF P07-10 Klövernhallen Plan 1
2021-03-27 13:00   Uppskj. 18 IBK Sala P09 - Västerås IBS Ungdom P09 Svart Sporthallen Lärkan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis