Spelprogram - Träningsmatcher Damer

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Carlshamns IBK Damlag Vit, Svart, Vit
IBK Lund Dam JAS Daniel Heander daniel.heander@ibklund.se 0707-785210 Svart-grön, Svart, Svart
IBK Lund Elit DA Jörgen Hammer jorgen.hammer@repona.com 0708-152001 Svart-grön, Svart-grön, Svart
Kävlinge AIK Anton Holmqvist anton@kavlingeaik.se Rosa, Svart, Svart
Lindome IBK Allsv Daniel Welin daniel.welin@gmail.com 0708878020 Grön, Vit, Vit
Lindås Rasta IBK Allsvenskan DAM Hans Göran Johansson hgjsson@telia.com 0705-522615 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Lönsboda IBK Dam Stefan Svanberg stefan.svanberg@jbmrecycling.se 0705-721513 Röd, Svart, Svart
Malmö FBC Dam A Patric Johansson patric.johansson@malmofbc.se 0708-819900 Magenta, Magenta, Vit
Munka-Ljungby IBK Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Munka-Ljungby IBK DA Linnéa Olsson damelit@mibk.se 070-512 82 86 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Olofströms IBK Damer Junior 19 vit, svart, vit
Röke IBK D3 Magnus Eliasson magnus@sakm.se 076-894 69 05 Vinröd, Svarta, Svarta
Willands IBK D1 Neongrön, Svart, Svart
Åstorp/Kvidinge IBS DAM Fredrik Udd dam@akibs.se 0790787691 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-08-22 14:00 1 Munka-Ljungby IBK DA - Lindås Rasta IBK Allsvenskan DAM 1 - 4 Munkahallen
2020-09-04 19:30 1 IBK Lund Dam JAS - Munka-Ljungby IBK DA 2 - 3 Lerbäckshallen A
2020-09-06 14:00 1 IBK Lund Elit DA - Munka-Ljungby IBK DA 7 - 1 Lerbäckshallen A
2020-09-11 19:45 1 Åstorp/Kvidinge IBS DAM - Kävlinge AIK 4 - 5 Åstorps Sporthall
2020-09-12 15:00 1 Malmö FBC Dam A - Lindome IBK Allsv Kirsebergs Sporthall
2020-09-14 20:00 1 Lönsboda IBK Dam - Röke IBK D3 7 - 3 Lönsboda Sporthall
2020-09-21 20:00 1 Lönsboda IBK Dam - Willands IBK D1 3 - 8 Lönsboda Sporthall
2020-09-25 19:15 1 Lönsboda IBK Dam - Carlshamns IBK Damlag 5 - 5 Lönsboda Sporthall
2020-09-25 20:00 1 Kävlinge AIK - Röke IBK D3 6 - 3 Korsbackahallen 50
2020-10-04 14:00 1 Lönsboda IBK Dam - Olofströms IBK Damer Junior 19 8 - 4 Lönsboda Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis