Spelprogram - Pantamera PojkarKlass 8 2011

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Köping Pojk Pool 2011 Johan Westberg johanwestberg@live.se 0735045889 Svart/Svart/Svart
IBK Sala P 11/12 Elin Eriksson eelinsofia@hotmail.com 0704679124 Svart/Vit/Svart/Svart/Svart
IFK Arboga IBK Pool 2011 Tony Lund tonylund1984@gmail.com 0702-928148 Blå/Svart/Svart
Kungsörs IBK Pojk Pool PK8 Grön Henrik Zetterdahl henrik@heroteknik.se 0702-484882 Svart/Svart /Svart
Rönnby Västerås IBK Ungdom P11 Thomas Johansson thomas2.johansson@vasteras.se 076-1655545 Orange/Svart/Svart
Rönnby Västerås IBK Ungdom P11 Thomas Johansson thomas2.johansson@vasteras.se 076-1655545 Orange/Svart/Svart
Skiljebo SK 2011 Patrik Johansson patrik.johansson@vasteras.se 076-569 37 60
Surahammars IBF P2011 Janne Vineld janne.vineld@gmail.com Gul, Svart, Svart
Tillberga IK Ung P11 Joakim Cederlöf cederlof.joakim@gmail.com 0739805320 Grön/Svart/Svart
Västerås IBS Ung Pojk Pool 2011 Maria Engzell maria.engzell@gmail.com 0736237848 Vit/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-31 11:00 1 Kungsörs IBK Pojk Pool PK8 Grön - Rönnby Västerås IBK Ungdom P11 Sporthallen Kungsör A
2020-11-07 15:30 1 IBK Köping Pojk Pool 2011 - Västerås IBS Ung Pojk Pool 2011 Ullvihallen
2020-11-08   Uppskj. 1 IBK Sala P 11/12 - Tillberga IK Ung P11 Sporthallen Lärkan
2020-11-14 12:30   Uppskj. 1 IFK Arboga IBK Pool 2011 - Skiljebo SK 2011 Vasahallen
Omgång 2
2020-11-15 12:00   Uppskj. 2 Tillberga IK Ung P11 - Surahammars IBF P2011 Tillberga Sporthall
2020-11-16 00:00   Uppskj. 2 Rönnby Västerås IBK Ungdom P11 - IBK Sala P 11/12
2020-11-16 00:00   Uppskj. 2 Rönnby Västerås IBK Ungdom P11 - IFK Arboga IBK Pool 2011
2020-11-28 10:00   Uppskj. 2 Skiljebo SK 2011 - IBK Köping Pojk Pool 2011 Carlforska gymnasiet
Omgång 3
2020-12-05 14:45   Uppskj. 3 IBK Köping Pojk Pool 2011 - Rönnby Västerås IBK Ungdom P11 Ullvihallen
2020-12-05 15:30   Uppskj. 3 Västerås IBS Ung Pojk Pool 2011 - Skiljebo SK 2011 Klövernhallen Plan 1
2020-12-06 12:30   Uppskj. 3 IFK Arboga IBK Pool 2011 - Kungsörs IBK Pojk Pool PK8 Grön Vasahallen
2020-12-06 13:30   Uppskj. 3 Surahammars IBF P2011 - Rönnby Västerås IBK Ungdom P11 Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 4
2020-12-14 00:00   Uppskj. 4 Rönnby Västerås IBK Ungdom P11 - Tillberga IK Ung P11
2020-12-14 00:00   Uppskj. 4 Rönnby Västerås IBK Ungdom P11 - Västerås IBS Ung Pojk Pool 2011
2020-12-19 12:30   Uppskj. 4 IFK Arboga IBK Pool 2011 - IBK Sala P 11/12 Vasahallen
2020-12-20 10:00   Uppskj. 4 Kungsörs IBK Pojk Pool PK8 Grön - IBK Köping Pojk Pool 2011 Sporthallen Kungsör A
Omgång 5
2021-01-09 14:45   Uppskj. 5 IBK Köping Pojk Pool 2011 - IBK Sala P 11/12 Ullvihallen
2021-01-10 14:00   Uppskj. 5 Surahammars IBF P2011 - IFK Arboga IBK Pool 2011 Mälarenergi Arena Surahammar
2021-01-10 15:30   Uppskj. 5 Västerås IBS Ung Pojk Pool 2011 - Kungsörs IBK Pojk Pool PK8 Grön Klövernhallen Plan 1
2021-01-16 12:30   Uppskj. 5 Skiljebo SK 2011 - Rönnby Västerås IBK Ungdom P11 Carlforska gymnasiet
Omgång 6
2021-01-23 16:45   Uppskj. 6 IBK Köping Pojk Pool 2011 - Surahammars IBF P2011 Ullvihallen
2021-01-24 11:00   Uppskj. 6 Kungsörs IBK Pojk Pool PK8 Grön - Skiljebo SK 2011 Sporthallen Kungsör A
2021-01-24 14:30   Uppskj. 6 IFK Arboga IBK Pool 2011 - Tillberga IK Ung P11 Vasahallen
2021-01-30 17:30   Uppskj. 6 IBK Sala P 11/12 - Västerås IBS Ung Pojk Pool 2011 Sporthallen Lärkan
Omgång 7
2021-02-01 00:00   Uppskj. 7 Rönnby Västerås IBK Ungdom P11 - Kungsörs IBK Pojk Pool PK8 Grön
2021-02-01 00:00   Uppskj. 7 Rönnby Västerås IBK Ungdom P11 - IFK Arboga IBK Pool 2011
2021-02-01 00:00   Uppskj. 7 Tillberga IK Ung P11 - IBK Köping Pojk Pool 2011
2021-02-06 11:15   Uppskj. 7 Skiljebo SK 2011 - IBK Sala P 11/12 Carlforska gymnasiet
2021-02-14 09:30 7 Västerås IBS Ung Pojk Pool 2011 - Surahammars IBF P2011 Mälarenergi Arena A
Omgång 8
2021-02-20 09:45   Uppskj. 8 IBK Köping Pojk Pool 2011 - Rönnby Västerås IBK Ungdom P11 Karlbergshallen Köping Trägolv
2021-02-21 13:00   Uppskj. 8 Surahammars IBF P2011 - Skiljebo SK 2011 Mälarenergi Arena Surahammar
2021-02-21 15:30   Uppskj. 8 Västerås IBS Ung Pojk Pool 2011 - Tillberga IK Ung P11 Klövernhallen Plan 1
2021-02-28 16:30 8 IBK Sala P 11/12 - Rönnby Västerås IBK Ungdom P11 Sporthallen Lärkan
Omgång 9
2021-02-20 10:00   Uppskj. 9 Kungsörs IBK Pojk Pool PK8 Grön - IBK Sala P 11/12 Sporthallen Kungsör A
2021-03-01 00:00 9 Rönnby Västerås IBK Ungdom P11 - Surahammars IBF P2011
2021-03-01 00:00 9 Rönnby Västerås IBK Ungdom P11 - Västerås IBS Ung Pojk Pool 2011
2021-03-07 09:15 9 Skiljebo SK 2011 - Tillberga IK Ung P11 Carlforska gymnasiet
Omgång 10
2021-03-13 12:30   Uppskj. 10 Tillberga IK Ung P11 - Rönnby Västerås IBK Ungdom P11 Tillberga Sporthall
2021-03-20 10:30   Uppskj. 10 Skiljebo SK 2011 - Rönnby Västerås IBK Ungdom P11 Carlforska gymnasiet
2021-03-20 13:30   Uppskj. 10 Surahammars IBF P2011 - Kungsörs IBK Pojk Pool PK8 Grön Mälarenergi Arena Surahammar
2021-03-20 14:15   Uppskj. 10 IBK Köping Pojk Pool 2011 - IFK Arboga IBK Pool 2011 Karlbergshallen Köping Trägolv
Omgång 11
2021-03-22 00:00   Uppskj. 11 Rönnby Västerås IBK Ungdom P11 - Rönnby Västerås IBK Ungdom P11
2021-03-27 13:00   Uppskj. 11 IFK Arboga IBK Pool 2011 - Västerås IBS Ung Pojk Pool 2011 Vasahallen
2021-03-27 17:00   Uppskj. 11 Kungsörs IBK Pojk Pool PK8 Grön - Tillberga IK Ung P11 Sporthallen Kungsör A
2021-04-04 10:30   Uppskj. 11 IBK Sala P 11/12 - Surahammars IBF P2011 Sporthallen Lärkan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis