Spelprogram - FK9 GRÖN (-12) VIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Köping Ung FlickPool 2012 Gustav Andersson gustav.andersson.5@volvo.com 072-862 43 72 Svart, Svart, Svart
IBK Sala F 12/13 Jimmy Holstensson j.holsten@hotmail.com 0736-000067 Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
IFK Arboga IBK Flick 2012 Anna Norgren anna.norgren@hotmail.com 0707-56 13 18 Blå, Svart, Svart
Per-Ols IBF Poolspel F1213 Josefin Wallén josjosan@hotmail.com 070-242 46 54 Röd, Svart, Svart
Rönnby IBK Ung FP2012 Tony Robertsso tony.robertsson1976@gmail.com Orange, Svart, Svart
Skogsgymnastikens IBS F11/12 Björn Höijer none63@hotmail.com 070-3932768 Blå, Blå, Blå
Tillberga IK Ungdom F12 Marcus Björklund Marcusbjorklund26@gmail.com 070-5196310 Grön, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-11-07 12:30   Uppskj. 1 IFK Arboga IBK Flick 2012 - Tillberga IK Ungdom F12 Vasahallen
2020-11-08   Uppskj. 1 IBK Sala F 12/13 - Skogsgymnastikens IBS F11/12 Sporthallen Lärkan
2020-11-15 10:45   Uppskj. 1 IBK Köping Ung FlickPool 2012 - Rönnby IBK Ung FP2012 Ullvihallen
Omgång 2
2020-11-21 12:45   Uppskj. 2 Rönnby IBK Ung FP2012 - Per-Ols IBF Poolspel F1213 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2020-11-21 14:00   Uppskj. 2 IFK Arboga IBK Flick 2012 - IBK Sala F 12/13 Vasahallen
2020-11-22 12:00   Uppskj. 2 Tillberga IK Ungdom F12 - IBK Köping Ung FlickPool 2012 Tillberga Sporthall
Omgång 3
2020-12-06 13:00   Uppskj. 3 Per-Ols IBF Poolspel F1213 - Skogsgymnastikens IBS F11/12 Fagerstahallen
2020-12-12 10:30   Uppskj. 3 IBK Köping Ung FlickPool 2012 - IBK Sala F 12/13 Ullvihallen
2020-12-12 11:30   Uppskj. 3 Rönnby IBK Ung FP2012 - Tillberga IK Ungdom F12 Kristiansborgshallen
Omgång 4
2020-12-19   Uppskj. 4 IBK Sala F 12/13 - Rönnby IBK Ung FP2012 Sporthallen Lärkan
2020-12-20 12:00   Uppskj. 4 Tillberga IK Ungdom F12 - Per-Ols IBF Poolspel F1213 Tillberga Sporthall
2020-12-20 12:00   Uppskj. 4 IFK Arboga IBK Flick 2012 - Skogsgymnastikens IBS F11/12 Vasahallen
Omgång 5
2021-01-04 00:00   Uppskj. 5 Skogsgymnastikens IBS F11/12 - IBK Köping Ung FlickPool 2012
2021-01-10 15:00   Uppskj. 5 Per-Ols IBF Poolspel F1213 - IFK Arboga IBK Flick 2012 Fagerstahallen
2021-01-17 12:00   Uppskj. 5 Tillberga IK Ungdom F12 - IBK Sala F 12/13 Tillberga Sporthall
Omgång 6
2021-01-24 11:00   Uppskj. 6 Rönnby IBK Ung FP2012 - Skogsgymnastikens IBS F11/12 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2021-01-30   Uppskj. 6 IBK Sala F 12/13 - Per-Ols IBF Poolspel F1213 Sporthallen Lärkan
2021-01-31 16:45   Uppskj. 6 IBK Köping Ung FlickPool 2012 - IFK Arboga IBK Flick 2012 Ullvihallen
Omgång 7
2021-02-07 11:00   Uppskj. 7 Per-Ols IBF Poolspel F1213 - IBK Köping Ung FlickPool 2012 Fagerstahallen
2021-02-07 13:15   Uppskj. 7 IFK Arboga IBK Flick 2012 - Rönnby IBK Ung FP2012 Vasahallen
2021-02-14 12:30   Uppskj. 7 Tillberga IK Ungdom F12 - Skogsgymnastikens IBS F11/12 Tillberga Sporthall
Omgång 8
2021-02-15 00:00   Uppskj. 8 Skogsgymnastikens IBS F11/12 - IBK Sala F 12/13
2021-02-21 11:30   Uppskj. 8 Tillberga IK Ungdom F12 - IFK Arboga IBK Flick 2012 Tillberga Sporthall
2021-02-21 13:00   Uppskj. 8 Rönnby IBK Ung FP2012 - IBK Köping Ung FlickPool 2012 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
Omgång 9
2021-03-07 11:00 9 Per-Ols IBF Poolspel F1213 - Rönnby IBK Ung FP2012 Fagerstahallen
2021-03-07 12:45 9 IBK Köping Ung FlickPool 2012 - Tillberga IK Ungdom F12 Ullvihallen
2021-03-13   Uppskj. 9 IBK Sala F 12/13 - IFK Arboga IBK Flick 2012 Sporthallen Lärkan
Omgång 10
2021-03-15 00:00   Uppskj. 10 Skogsgymnastikens IBS F11/12 - Per-Ols IBF Poolspel F1213
2021-03-27   Uppskj. 10 IBK Sala F 12/13 - IBK Köping Ung FlickPool 2012 Sporthallen Lärkan
2021-03-28 12:00   Uppskj. 10 Tillberga IK Ungdom F12 - Rönnby IBK Ung FP2012 Tillberga Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis