Spelprogram - PK9 GRÖN (-12) VIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Barkarö SK P2011/2012 Gerry Törnqvist 66gerry14@gmail.com 0738559828 röd/blåa/röda
IBK Hallsta PK9 P2011-2012 Veronica Montgomery v_lundh@hotmail.com Vit, Svart, Vit
IBK Köping P2012 Pär Sandin par.sandin@gmail.com 0762009694 Svart/Svart/Svart
IFK Arboga IBK P2012 Johan Dahlin bjorn.johan.dahlin@hotmail.com 0733984814 Blå/Svart/Svart
IK Råby Västerås P2012/2013 David Sjödahl davidsjodahl@hotmail.com 072-561 69 69 Vinröd/Svart/Svart
Rönnby Västerås IBK Ung P2012 Suzanne Ericsson suzanne.flodinericsson@gmail.com 073-508 55 33 Orange/Svart/Svart
Skiljebo SK Pojkar Svart P2012 Peter Sporrstedt peter@sporrstedt.se 0705875050
Skogsgymnastikens IBS P2012/2013 Sara Eklind sararuotsalainen@hotmail.com Blå/Blå/Blå
Skälby IBK PojkPool2012 Robert Morell robertmorell82@gmail.com Svart, Svart, Svart
Surahammars IBF PK9 2012 Casandra Johansson cassasmax@gmail.com Gul, Svart, Svart
Tillberga IK Ung P2012 Roine Oberer roine.oberer@gmail.com 0706429405 Grön, Svart, Svart
Ullvi SK PK9 P2011-2012 Mats Kjellström matskjel@gmail.com 073-6424958
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-11-02 12:00   Uppskj. 1 Ullvi SK PK9 P2011-2012 - Skiljebo SK Pojkar Svart P2012
2020-11-02 12:00   Uppskj. 1 Skogsgymnastikens IBS P2012/2013 - Barkarö SK P2011/2012
2020-11-07 11:30   Uppskj. 1 Surahammars IBF PK9 2012 - IFK Arboga IBK P2012 Mälarenergi Arena Surahammar
2020-11-14   Uppskj. 1 Tillberga IK Ung P2012 - IBK Hallsta PK9 P2011-2012 Tillberga Sporthall
2020-11-14 14:30   Uppskj. 1 Rönnby Västerås IBK Ung P2012 - IK Råby Västerås P2012/2013 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2020-11-14 14:45   Uppskj. 1 IBK Köping P2012 - Skälby IBK PojkPool2012 Ullvihallen
Omgång 2
2020-11-16 12:00   Uppskj. 2 IK Råby Västerås P2012/2013 - Ullvi SK PK9 P2011-2012
2020-11-21   Uppskj. 2 Skälby IBK PojkPool2012 - Rönnby Västerås IBK Ung P2012 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2020-11-28 09:30   Uppskj. 2 Barkarö SK P2011/2012 - Surahammars IBF PK9 2012 Klövernhallen Plan 1
2020-11-28 16:00   Uppskj. 2 Skiljebo SK Pojkar Svart P2012 - IFK Arboga IBK P2012 Skiljebo Skolan
2020-11-29 12:00   Uppskj. 2 Tillberga IK Ung P2012 - IBK Köping P2012 Tillberga Sporthall
2020-11-29 16:30   Uppskj. 2 IBK Hallsta PK9 P2011-2012 - Skogsgymnastikens IBS P2012/2013 Sporthallen Hallstahammar
Omgång 3
2020-11-30 12:00   Uppskj. 3 IK Råby Västerås P2012/2013 - Skiljebo SK Pojkar Svart P2012
2020-11-30 12:00   Uppskj. 3 Ullvi SK PK9 P2011-2012 - Skälby IBK PojkPool2012
2020-12-05 13:00   Uppskj. 3 Surahammars IBF PK9 2012 - IBK Hallsta PK9 P2011-2012 Mälarenergi Arena Surahammar
2020-12-05 16:45   Uppskj. 3 IBK Köping P2012 - Skogsgymnastikens IBS P2012/2013 Ullvihallen
2020-12-12 09:30   Uppskj. 3 Rönnby Västerås IBK Ung P2012 - Tillberga IK Ung P2012 Kristiansborgshallen
2020-12-13 12:30   Uppskj. 3 IFK Arboga IBK P2012 - Barkarö SK P2011/2012 Vasahallen
Omgång 4
2020-12-13 11:30   Uppskj. 4 Tillberga IK Ung P2012 - Ullvi SK PK9 P2011-2012 Tillberga Sporthall
2020-12-14 12:00   Uppskj. 4 Skälby IBK PojkPool2012 - IK Råby Västerås P2012/2013
2020-12-14 12:00   Uppskj. 4 Skogsgymnastikens IBS P2012/2013 - Rönnby Västerås IBK Ung P2012
2020-12-19 16:00   Uppskj. 4 Skiljebo SK Pojkar Svart P2012 - Barkarö SK P2011/2012 Skiljebo Skolan
2020-12-20 12:45   Uppskj. 4 IBK Köping P2012 - Surahammars IBF PK9 2012 Karlbergshallen Köping Trägolv
2020-12-20 15:30   Uppskj. 4 IBK Hallsta PK9 P2011-2012 - IFK Arboga IBK P2012 Sporthallen Hallstahammar
Omgång 5
2021-01-04 12:00   Uppskj. 5 IK Råby Västerås P2012/2013 - Tillberga IK Ung P2012
2021-01-04 12:00   Uppskj. 5 Ullvi SK PK9 P2011-2012 - Skogsgymnastikens IBS P2012/2013
2021-01-09 09:30   Uppskj. 5 Barkarö SK P2011/2012 - IBK Hallsta PK9 P2011-2012 Klövernhallen Plan 1
2021-01-09 11:30   Uppskj. 5 IFK Arboga IBK P2012 - IBK Köping P2012 Vasahallen
2021-01-09 17:00   Uppskj. 5 Skälby IBK PojkPool2012 - Skiljebo SK Pojkar Svart P2012 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2021-01-17 11:30   Uppskj. 5 Surahammars IBF PK9 2012 - Rönnby Västerås IBK Ung P2012 Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 6
2021-01-18 12:00   Uppskj. 6 Skogsgymnastikens IBS P2012/2013 - IK Råby Västerås P2012/2013
2021-01-18 12:00   Uppskj. 6 Ullvi SK PK9 P2011-2012 - Surahammars IBF PK9 2012
2021-01-23 12:15   Uppskj. 6 Rönnby Västerås IBK Ung P2012 - IFK Arboga IBK P2012 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2021-01-30 17:00   Uppskj. 6 Skiljebo SK Pojkar Svart P2012 - IBK Hallsta PK9 P2011-2012 Skiljebo Skolan
2021-01-31 12:00   Uppskj. 6 Tillberga IK Ung P2012 - Skälby IBK PojkPool2012 Tillberga Sporthall
2021-01-31 14:45   Uppskj. 6 IBK Köping P2012 - Barkarö SK P2011/2012 Ullvihallen
Omgång 7
2021-02-01 12:00   Uppskj. 7 Skälby IBK PojkPool2012 - Skogsgymnastikens IBS P2012/2013
2021-02-06 14:00   Uppskj. 7 IFK Arboga IBK P2012 - Ullvi SK PK9 P2011-2012 Vasahallen
2021-02-07 11:30   Uppskj. 7 Surahammars IBF PK9 2012 - IK Råby Västerås P2012/2013 Mälarenergi Arena Surahammar
2021-02-13 09:00   Uppskj. 7 Barkarö SK P2011/2012 - Rönnby Västerås IBK Ung P2012 Mälarenergi Arena B
2021-02-13   Uppskj. 7 Tillberga IK Ung P2012 - Skiljebo SK Pojkar Svart P2012 Tillberga Sporthall
2021-02-14 11:00   Uppskj. 7 IBK Hallsta PK9 P2011-2012 - IBK Köping P2012 Sporthallen Hallstahammar
Omgång 8
2021-02-15 12:00   Uppskj. 8 Skogsgymnastikens IBS P2012/2013 - Tillberga IK Ung P2012
2021-02-15 12:00   Uppskj. 8 Ullvi SK PK9 P2011-2012 - Barkarö SK P2011/2012
2021-02-15 12:00   Uppskj. 8 Skälby IBK PojkPool2012 - Surahammars IBF PK9 2012
2021-02-20 13:15   Uppskj. 8 Rönnby Västerås IBK Ung P2012 - IBK Hallsta PK9 P2011-2012 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2021-02-21 16:15   Uppskj. 8 IFK Arboga IBK P2012 - IK Råby Västerås P2012/2013 Vasahallen
2021-02-27 17:00   Uppskj. 8 Skiljebo SK Pojkar Svart P2012 - IBK Köping P2012 Skiljebo Skolan
Omgång 9
2021-03-01 12:00   Uppskj. 9 Skogsgymnastikens IBS P2012/2013 - Skiljebo SK Pojkar Svart P2012
2021-03-01 12:00   Uppskj. 9 Skälby IBK PojkPool2012 - IFK Arboga IBK P2012
2021-03-06 14:45   Uppskj. 9 IBK Köping P2012 - Rönnby Västerås IBK Ung P2012 Ullvihallen
2021-03-07 11:30   Uppskj. 9 Surahammars IBF PK9 2012 - Tillberga IK Ung P2012 Mälarenergi Arena Surahammar
2021-03-13 10:00   Uppskj. 9 Barkarö SK P2011/2012 - IK Råby Västerås P2012/2013 Klövernhallen Plan 1
2021-03-14 14:30   Uppskj. 9 IBK Hallsta PK9 P2011-2012 - Ullvi SK PK9 P2011-2012 Sporthallen Hallstahammar
Omgång 10
2021-03-15 12:00   Uppskj. 10 Ullvi SK PK9 P2011-2012 - IBK Köping P2012
2021-03-15 12:00   Uppskj. 10 IK Råby Västerås P2012/2013 - IBK Hallsta PK9 P2011-2012
2021-03-15 12:00   Uppskj. 10 Skogsgymnastikens IBS P2012/2013 - Surahammars IBF PK9 2012
2021-03-20 10:00   Uppskj. 10 Barkarö SK P2011/2012 - Skälby IBK PojkPool2012 Klövernhallen Plan 1
2021-03-20 12:30   Uppskj. 10 IFK Arboga IBK P2012 - Tillberga IK Ung P2012 Vasahallen
2021-03-20 17:00   Uppskj. 10 Skiljebo SK Pojkar Svart P2012 - Rönnby Västerås IBK Ung P2012 Skiljebo Skolan
Omgång 11
2021-03-22 12:00   Uppskj. 11 Skogsgymnastikens IBS P2012/2013 - IFK Arboga IBK P2012
2021-03-27 09:00   Uppskj. 11 Surahammars IBF PK9 2012 - Skiljebo SK Pojkar Svart P2012 Mälarenergi Arena Surahammar
2021-03-27 09:15   Uppskj. 11 Barkarö SK P2011/2012 - Tillberga IK Ung P2012 Mälarenergi Arena A
2021-03-27 12:45   Uppskj. 11 IBK Köping P2012 - IK Råby Västerås P2012/2013 Ullvihallen
2021-03-28 11:15   Uppskj. 11 Rönnby Västerås IBK Ung P2012 - Ullvi SK PK9 P2011-2012 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2021-03-28 12:30   Uppskj. 11 IBK Hallsta PK9 P2011-2012 - Skälby IBK PojkPool2012 Sporthallen Hallstahammar

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis