Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Svårlätt B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF (B) Henrik Djurling Hdjurling@gmail.com 0739-737904 Svart, Svart, Svart
Enebybergs IF Tomas Majak tomas.majak@gmail.com 0701494912 Lila/Vit/Lila
Rotebro IS IBK Mathias Brodd mathiasbrodd@hotmail.com Blå/Blå/Vit
Täby FC (A) Håkan Andreasson Hakan_andreasson@hotmail.com 073-9849208 vit/vit/vit
Töjnan IBK (A) Marcus Ekehov Maekehov@gmail.com 0700803312 Gul/Svart/Svart
Vallentuna IBK (A) Hannah Brygt hbrygt@gmail.com 0736122768 Svart
Väsby AIK Susanne Andersson 2susanne@telia.com Röd/Röd/Vit+Röd
Åkersberga IBF (A) Cecilia Holmesten Cecilia.holmesten@gmail.com 0703683727 Orange/Svart/Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Rotebro IS IBK - Bele Barkarby IF IBF (B) Rotebrohallen (Nya)
2021-10-02 14:15 1 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A) Emmie Helleday, Maurits Jolsen Grindtorpshallen
2021-10-03 13:15 1 Töjnan IBK (A) - Väsby AIK Jonas Vedin, Anna Mandelstam Töjnahallen
Omgång 2
2 Bele Barkarby IF IBF (B) - Enebybergs IF
2021-10-09 12:15 2 Väsby AIK - Täby FC (A) Kjell Svensson, Fredrik Nensén Väsby skolan
2021-10-10 11:45 2 Åkersberga IBF (A) - Rotebro IS IBK Hanna Hedqvist, Malin Wigren Åkersberga Sporthall A
Omgång 3
2021-10-16 10:00 3 Rotebro IS IBK - Väsby AIK , Anna Mandelstam Rotebrohallen (Nya)
2021-10-17 13:45 3 Töjnan IBK (A) - Vallentuna IBK (A) Carl Theorén, Lea Gergi Töjnahallen
2021-10-17 18:15 3 Enebybergs IF - Åkersberga IBF (A) Emmie Helleday, William Tegnér Danderyds Gymnasium
Omgång 4
2021-10-23 11:15 4 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (A) William Tegnér, Emmie Helleday Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-10-23 12:15 4 Väsby AIK - Enebybergs IF Lea Gergi, Fredrik Nensén Väsby skolan
Omgång 5
2021-10-30 13:15 5 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (A) Nathalie Lövenklint, Jennifer Bali Rotebrohallen (Nya)
2021-10-31 12:00 5 Täby FC (A) - Töjnan IBK (A) Emmie Helleday, Arne Brovig Grindtorpshallen
Omgång 6
2021-11-13   Uppskj. 6 Åkersberga IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Åkersberga Sporthall A
2021-11-13 12:00 6 Töjnan IBK (A) - Rotebro IS IBK Anton Ponnert, Emil Thörn Silverdalshallen
2021-11-14 16:30 6 Vallentuna IBK (A) - Enebybergs IF Nathalie Lövenklint, Max Åstrand Rosendalsskolan Norra Sporthall
Omgång 7
2021-11-20 13:00 7 Rotebro IS IBK - Täby FC (A) Lea Gergi, Tindra Ahlberg Rotebrohallen (Nya)
2021-11-21 11:00 7 Bele Barkarby IF IBF (B) - Väsby AIK Jennifer Bali, Nathalie Lövenklint Björkebyhallen
2021-11-21 18:15 7 Enebybergs IF - Töjnan IBK (A) Mario Mallengren, Andreas Mattsson Danderyds Gymnasium
Omgång 8
2021-11-27 14:45 8 Väsby AIK - Åkersberga IBF (A) Lea Gergi, Thea Augustinsson Väsby skolan
2021-11-27 15:00 8 Täby FC (A) - Enebybergs IF Emmie Helleday, Carl Råberg Danderyds Gymnasium
Omgång 9
2021-12-05 15:45 9 Bele Barkarby IF IBF (B) - Vallentuna IBK (A) Fabian Magnell, William Albrecht Björkebyhallen
2021-12-05 18:15 9 Enebybergs IF - Rotebro IS IBK Isak Eriksson, Carl Råberg Danderyds Gymnasium
Omgång 10
2021-12-12 12:30 10 Töjnan IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Carl Theorén, Jonas Vedin Töjnahallen
2021-12-12 14:30 10 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Maurits Jolsen, Filip Bolinder Rosendalsskolan Norra Sporthall
Omgång 11
2021-12-18 13:15 11 Åkersberga IBF (A) - Töjnan IBK (A) Jonathan Ström, Edvin Svensson Åkersberga Sporthall A
2021-12-19 12:30 11 Väsby AIK - Vallentuna IBK (A) Mimma Spasic, Jan Lingemark Väsby skolan
2021-12-19 16:45 11 Bele Barkarby IF IBF (B) - Täby FC (A) Roland Nester, Håkan Taxén Björkebyhallen
Omgång 12
2022-01-08 11:00 12 Väsby AIK - Töjnan IBK (A) Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Väsby skolan
2022-01-08 11:00 12 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A) Roger Nyström, Emmie Helleday Åkersberga Sporthall A
2022-01-09 11:15 12 Bele Barkarby IF IBF (B) - Rotebro IS IBK Nathalie Lövenklint, Imtiaz Karim Björkebyhallen
Omgång 13
2022-01-15 15:00 13 Enebybergs IF - Bele Barkarby IF IBF (B) Emmie Helleday, Linus Strandwitz Danderyds Gymnasium
2022-01-16 11:00 13 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (A) Tobias Jansson, Anton Greberg Töjnahallen
2022-01-16 13:00 13 Täby FC (A) - Väsby AIK Emmie Helleday, Thea Augustinsson Grindtorpshallen
Omgång 14
2022-01-22 11:00 14 Väsby AIK - Rotebro IS IBK Anton Ponnert, Emil Thörn Väsby skolan
2022-01-22 12:15 14 Vallentuna IBK (A) - Töjnan IBK (A) Sebastian Ericson, Robert Lindén Säfström Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-01-22 13:15 14 Åkersberga IBF (A) - Enebybergs IF Måns Hjertberg, Axel Norrbom Åkersberga Sporthall A
Omgång 15
2022-01-30 12:00 15 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (A) Thea Augustinsson, Emmie Helleday Grindtorpshallen
2022-01-30 16:15 15 Enebybergs IF - Väsby AIK Isak Eriksson, Sebastian Ericson Danderyds Gymnasium
Omgång 16
2022-02-05 12:00 16 Vallentuna IBK (A) - Rotebro IS IBK Edvin Johansson, Max Åstrand Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-02-13 12:00 16 Töjnan IBK (A) - Täby FC (A) Leo Haochen Li, Oliver Andersson-Lind Töjnahallen
Omgång 17
2022-02-12 12:45 17 Rotebro IS IBK - Töjnan IBK (A) Nathalie Lövenklint, Anton Greberg Rotebrohallen (Nya)
2022-02-13 14:00 17 Bele Barkarby IF IBF (B) - Åkersberga IBF (A) Jennifer Bali, Nathalie Lövenklint Björkebyhallen
2022-02-13 17:15 17 Enebybergs IF - Vallentuna IBK (A) Axel Mickelsson, Filip Geber Danderyds Gymnasium
Omgång 18
2022-02-19 12:00 18 Väsby AIK - Bele Barkarby IF IBF (B) Mario Mallengren, Jan Erik Kristofersson Väsby skolan
2022-02-19 13:00 18 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK Max Åstrand, Edvin Johansson Grindtorpshallen
2022-02-20 11:30 18 Töjnan IBK (A) - Enebybergs IF Tindra Ahlberg, Lea Gergi Töjnahallen
Omgång 19
2022-03-13 14:15 19 Åkersberga IBF (A) - Väsby AIK Maurits Jolsen, Theo Briston Åkersberga Sporthall A
2022-03-13 16:15 19 Enebybergs IF - Täby FC (A) William Tegnér, Lukas Edenström Danderyds Gymnasium
Omgång 20
2022-03-19 13:00 20 Rotebro IS IBK - Enebybergs IF Filip Geber, Axel Mickelsson Rotebrohallen (Nya)
2022-03-20 15:00 20 Vallentuna IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Peter Lassfolk, Isabelle Lassfolk Rosendalsskolan Norra Sporthall
Omgång 21
2022-03-27 09:15 21 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK (A) Fredrik Hallenberg, Emmie Helleday Åkersberga Sporthall A
2022-03-27 10:00 21 Bele Barkarby IF IBF (B) - Töjnan IBK (A) Rebecca Johansson, Mimma Spasic Björkebyhallen
Omgång 22
2022-04-02 13:00 22 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Emmie Helleday, Linus Strandwitz Grindtorpshallen
2022-04-02 13:00 22 Vallentuna IBK (A) - Väsby AIK Sabina Åström, Roger Nyström Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-04-03 13:00 22 Töjnan IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Joel Holm, Jonas Vedin Töjnahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis