Spelprogram - Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bjärreds IBK P13 Gul Daniel Lantz daniel.r.lantz@gmail.com 0703249651 Neongul/Svart/Svart
Bjärreds IBK P13 Svart Daniel Lantz daniel.r.lantz@gmail.com 0703249651 Neongul/Svart/Svart
Hofterups IBF P13/14 Jürgen Bischhaus bischhaus@yahoo.de 0735215365 Svart, Svart, Svart
IBK Genarp PF15 Daniel Hansson kingen1986@hotmail.com 0736-877839 Svart/Svart/Svart
IBK Genarp PF15 Röd Daniel Hansson kingen1986@hotmail.com 0736-877839 Svart/Svart/Svart
IBK Lund P2014 Sandby Johan Malmbjer malmbjer@hotmail.com 0707-832571 Svart-grön/Svart-grön/Svart
IBK Lund P2014 Sandby 2 Johan Malmbjer malmbjer@hotmail.com 0707-832571 Svart-grön/Svart-grön/Svart
IK Stanstad P13 Jacek Izdebski jacizd@gmail.com 070-489 80 09 blå , svart , svart
Lomma FBC P14-1 Peter Bergquist peterbergquist@outlook.com 0723960905 Neongrön/Svart/Svart
Lomma FBC P14-2 Peter Bergquist peterbergquist@outlook.com 0723960905 Neongrön/Svart/Svart
Malmhaug IBF P13/14-3 Svart, Svart, Svart
Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Magenta Samuel Sjödin samuel.sjodin@hotmail.com 076-889 05 71 Magenta/Svart/Svart
Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Svart Samuel Sjödin samuel.sjodin@hotmail.com 076-889 05 71 Magenta/Svart/Svart
Åkarps IBK P14/15 Cecilia Leijon cecilia.magnusson@gmail.com 0704-732299 Blå/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-24 09:30 1 IBK Lund P2014 Sandby - Bjärreds IBK P13 Gul Lerbäckshallen A
2021-10-24 09:30 1 Lomma FBC P14-1 - Malmhaug IBF P13/14-3 Lerbäckshallen A
2021-10-24 10:15 1 Bjärreds IBK P13 Svart - Lomma FBC P14-2 Lerbäckshallen A
2021-10-24 10:15 1 Malmhaug IBF P13/14-3 - IBK Lund P2014 Sandby 2 Lerbäckshallen A
2021-10-24 11:00 1 Bjärreds IBK P13 Gul - Lomma FBC P14-1 Lerbäckshallen A
2021-10-24 11:00 1 Lomma FBC P14-2 - IBK Lund P2014 Sandby Lerbäckshallen A
2021-10-24 11:45 1 IBK Lund P2014 Sandby 2 - Bjärreds IBK P13 Svart Lerbäckshallen A
Omgång 2
2021-10-23 13:00 2 IBK Genarp PF15 - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Magenta Genarps Idrottshall
2021-10-23 13:00 2 IBK Genarp PF15 Röd - IK Stanstad P13 Genarps Idrottshall
2021-10-23 13:45 2 Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Magenta - Åkarps IBK P14/15 Genarps Idrottshall
2021-10-23 13:45 2 IK Stanstad P13 - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Svart Genarps Idrottshall
2021-10-23 14:30 2 Åkarps IBK P14/15 - IBK Genarp PF15 Genarps Idrottshall
2021-10-23 14:30 2 Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Svart - IBK Genarp PF15 Röd Genarps Idrottshall
Omgång 3
2021-11-27 09:00 3 IK Stanstad P13 - Lomma FBC P14-1 Kulladals Sporthall
2021-11-27 09:00 3 IBK Genarp PF15 - Malmhaug IBF P13/14-3 Kulladals Sporthall
2021-11-27 09:45 3 Lomma FBC P14-2 - IBK Genarp PF15 Röd Kulladals Sporthall
2021-11-27 09:45 3 Malmhaug IBF P13/14-3 - Åkarps IBK P14/15 Kulladals Sporthall
2021-11-27 10:30 3 Lomma FBC P14-1 - IBK Genarp PF15 Kulladals Sporthall
2021-11-27 10:30 3 IBK Genarp PF15 Röd - IK Stanstad P13 Kulladals Sporthall
2021-11-27 11:15 3 Åkarps IBK P14/15 - Lomma FBC P14-2 Kulladals Sporthall
Omgång 4
2021-11-14 09:00 4 Bjärreds IBK P13 Gul - IBK Lund P2014 Sandby Bjärehovhallen
2021-11-14 09:00 4 Bjärreds IBK P13 Svart - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Magenta Bjärehovhallen
2021-11-14 09:45 4 IBK Lund P2014 Sandby - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Svart Bjärehovhallen
2021-11-14 09:45 4 Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Magenta - IBK Lund P2014 Sandby 2 Bjärehovhallen
2021-11-14 10:30 4 Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Svart - Bjärreds IBK P13 Svart Bjärehovhallen
2021-11-14 10:30 4 IBK Lund P2014 Sandby 2 - Bjärreds IBK P13 Gul Bjärehovhallen
Omgång 5
2021-12-12 10:00 5 Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Magenta - IBK Lund P2014 Sandby Stadions Sporthall
2021-12-12 10:00 5 IK Stanstad P13 - Malmhaug IBF P13/14-3 Stadions Sporthall
2021-12-12 10:45 5 IBK Lund P2014 Sandby 2 - Åkarps IBK P14/15 Stadions Sporthall
2021-12-12 10:45 5 Malmhaug IBF P13/14-3 - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Svart Stadions Sporthall
2021-12-12 11:30 5 IBK Lund P2014 Sandby - IK Stanstad P13 Stadions Sporthall
2021-12-12 11:30 5 Åkarps IBK P14/15 - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Magenta Stadions Sporthall
2021-12-12 12:15 5 Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Svart - IBK Lund P2014 Sandby 2 Stadions Sporthall
Omgång 6
2021-12-04 10:00 6 Lomma FBC P14-1 - Bjärreds IBK P13 Gul Slättängshallen
2021-12-04 10:00 6 Lomma FBC P14-2 - IBK Genarp PF15 Slättängshallen
2021-12-04 10:45 6 Bjärreds IBK P13 Gul - IBK Genarp PF15 Röd Slättängshallen
2021-12-04 10:45 6 IBK Genarp PF15 - Bjärreds IBK P13 Svart Slättängshallen
2021-12-04 11:30 6 IBK Genarp PF15 Röd - Lomma FBC P14-1 Slättängshallen
2021-12-04 11:30 6 Bjärreds IBK P13 Svart - Lomma FBC P14-2 Slättängshallen
Omgång 7
2022-01-15 10:00   Uppskj. 7 IBK Genarp PF15 Röd - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Svart Genarps Idrottshall
2022-01-15 10:00   Uppskj. 7 Bjärreds IBK P13 Svart - Malmhaug IBF P13/14-3 Genarps Idrottshall
2022-01-15 10:40   Uppskj. 7 Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Svart - Bjärreds IBK P13 Svart Genarps Idrottshall
2022-01-15 10:40   Uppskj. 7 Malmhaug IBF P13/14-3 - IBK Genarp PF15 Röd Genarps Idrottshall
2022-01-15 11:30   Uppskj. 7 Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Magenta - Bjärreds IBK P13 Gul Genarps Idrottshall
2022-01-15 11:30   Uppskj. 7 Hofterups IBF P13/14 - IBK Genarp PF15 Genarps Idrottshall
2022-01-15 12:15   Uppskj. 7 IBK Genarp PF15 - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Magenta Genarps Idrottshall
2022-01-15 12:15   Uppskj. 7 Bjärreds IBK P13 Gul - Hofterups IBF P13/14 Genarps Idrottshall
Omgång 8
2022-01-15 12:30 8 IK Stanstad P13 - IBK Lund P2014 Sandby Bråhögshallen
2022-01-15 12:30 8 Åkarps IBK P14/15 - Lomma FBC P14-1 Bråhögshallen
2022-01-15 13:15 8 IBK Lund P2014 Sandby - Lomma FBC P14-2 Bråhögshallen
2022-01-15 13:15 8 Lomma FBC P14-1 - IBK Lund P2014 Sandby 2 Bråhögshallen
2022-01-15 14:00 8 Lomma FBC P14-2 - IK Stanstad P13 Bråhögshallen
2022-01-15 14:00 8 IBK Lund P2014 Sandby 2 - Åkarps IBK P14/15 Bråhögshallen
Omgång 9
2022-02-05 09:00 9 IBK Lund P2014 Sandby - IBK Genarp PF15 Lerbäckshallen A
2022-02-05 09:00 9 Lomma FBC P14-1 - Malmhaug IBF P13/14-3 Lerbäckshallen A
2022-02-05 09:40 9 IBK Genarp PF15 - Malmhaug IBF P13/14-3 Lerbäckshallen A
2022-02-05 09:40 9 Lomma FBC P14-1 - IBK Lund P2014 Sandby Lerbäckshallen A
2022-02-05 10:30 9 IBK Genarp PF15 Röd - Lomma FBC P14-2 Lerbäckshallen A
2022-02-05 10:30 9 Hofterups IBF P13/14 - IBK Lund P2014 Sandby 2 Lerbäckshallen A
2022-02-05 11:15 9 IBK Lund P2014 Sandby 2 - IBK Genarp PF15 Röd Lerbäckshallen A
2022-02-05 11:15 9 Lomma FBC P14-2 - Hofterups IBF P13/14 Lerbäckshallen A
Omgång 10
2022-02-13 09:00 10 Bjärreds IBK P13 Svart - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Magenta Bjärehovhallen
2022-02-13 09:00 10 Bjärreds IBK P13 Gul - IK Stanstad P13 Bjärehovhallen
2022-02-13 09:45 10 Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Magenta - IK Stanstad P13 Bjärehovhallen
2022-02-13 09:45 10 Åkarps IBK P14/15 - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Svart Bjärehovhallen
2022-02-13 10:30 10 Åkarps IBK P14/15 - Bjärreds IBK P13 Svart Bjärehovhallen
2022-02-13 10:30 10 Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Svart - Bjärreds IBK P13 Gul Bjärehovhallen
Omgång 11
2022-03-13 10:00 11 Åkarps IBK P14/15 - IBK Lund P2014 Sandby Burlövs Sporthall
2022-03-13 10:00 11 Bjärreds IBK P13 Gul - Malmhaug IBF P13/14-3 Burlövs Sporthall
2022-03-13 10:40 11 IBK Lund P2014 Sandby - Malmhaug IBF P13/14-3 Burlövs Sporthall
2022-03-13 10:40 11 Bjärreds IBK P13 Gul - Åkarps IBK P14/15 Burlövs Sporthall
2022-03-13 11:30 11 IBK Lund P2014 Sandby 2 - Bjärreds IBK P13 Svart Burlövs Sporthall
2022-03-13 11:30 11 Hofterups IBF P13/14 - IK Stanstad P13 Burlövs Sporthall
2022-03-13 12:15 11 IK Stanstad P13 - IBK Lund P2014 Sandby 2 Burlövs Sporthall
2022-03-13 12:15 11 Hofterups IBF P13/14 - Bjärreds IBK P13 Svart Burlövs Sporthall
Omgång 12
2022-03-19 10:00 12 Lomma FBC P14-1 - IBK Genarp PF15 Slättängshallen
2022-03-19 10:00 12 Lomma FBC P14-2 - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Magenta Slättängshallen
2022-03-19 10:45 12 IBK Genarp PF15 - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Svart Slättängshallen
2022-03-19 10:45 12 Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Magenta - IBK Genarp PF15 Röd Slättängshallen
2022-03-19 11:30 12 Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Svart - Lomma FBC P14-2 Slättängshallen
2022-03-19 11:30 12 IBK Genarp PF15 Röd - Lomma FBC P14-1 Slättängshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis