Spelprogram - Träningsmatcher Herr

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF Svart, Svart, Svartgul
AIK IBF P08 Svart, Svart, Svartgul
Balrog Botkyrka IK (Div 1) Johan Hermansson johan.i.hermansson@telia.com 070-3237907 Svart/vit, Svarta, Vita
Bergs IK H1 Anton Nydén anton@bergsik.se Gul, Svart, Svart
Djurgårdens IF IBS Herr Urban Sandgren urban.sandgren@difibs.se 073-5582662 Blårandig, Marinblå, Marinblå
Ekerö IK Herrlag A div 2 Nicklas Jonsson nicke.jon@hotmail.com 079 - 079 62 18 Blå, Blå, Blå
Eskilstuna Nyfors IK A-lag Thomas Tenglin tenglin.t@gmail.com 072-5159393 Röd, Svart, Röd
FBC Nyköping H1 Tobias Palm tobbepalm@outlook.com Svart, Signalgul, Signalgul
FBI Tullinge HJ David Tsarchian david_tsar@yahoo.com 0737610667 Orange, Svart, Svart
FBI Tullinge P07 Ljusröd M David Tsarchian david_tsar@yahoo.com 0737610667 Orange, Svart, Svart
Hammarby IF IBF Div 1 David Roos david.roos@ngage.se 0703399760 Vit/Grön, Vit, Vit
IBF Offensiv Lidingö Herrar div2 Mika Suominen mika71suominen@gmail.com 072-897 49 43 blå, blå, blå
IBF Västerås Anna Nordström anna.nordstrom@vib.se 0708198854 Vit, Vit, Vit
IBF Örebro Allsv Janne Ekengren janne@jekabtakservice.se 070-6030703 röd, svart, svart
IFK Arboga H2 David Persson david@winja.nu 0703626097 Blå, Blå, Blå
IFK Gnesta A-lag Jessica Blom jessicablom75@gmail.com 070-3695751 Blå/vit, blå, blå
IFK Gnesta HJ Blå/vit, blå, blå
IFK Gnesta P 06-08 Blå/vit, blå, blå
IFK Gnesta/Telge SIBK JAS Blå/vit, blå, blå
IK Sirius IBK Henrik Simonsson henrik.simonssons@gmail.com 0736676029 Blå/Svart, Svart, Svart
Järna SK Herrar Div 3 Röd, Röd, Röd
Katrineholms IBF H3 Vit, Svart, Svart
Katrineholms IBF Herrar Emma Callhammar callitzz@hotmail.com 0709520757 Vit, Svart, Svart
Katrineholms IBF HJ John Larsson jhl619@outlook.com 0702522283 Vit, svart, vit
Katrineholms IBF P06 Vit, Svart, Svart
Katrineholms IBF P07 Robert Bergström robert.gustav.bergstrom@gmail.com 0708402606 Vit, Svart, Svart
Kumla IBK H1 Magnus Oskarsson magnus.oskarsson@sanda.se 073-0334577 Blå, blå, vit
Kungsörs IBK PK2 Niclas Johansson niclasoanna@telia.com 070-862 91 97 Svart, Svart , Svart
Lillån IBK Allsvenskan Emil Sundström snozaren@gmail.com 076-0103002 Grön, Vit , Vit
Linköping FBC H1 Maria Serrander miaserrander73@gmail.com Svart, Svart, Svart
Malmköpings IBF /Flens IBF HJ Mattias Östman mattias.ostman@afafastigheter.se 0767212103 Svart/röd, Svart/Röd , Svart/Röd
Malmköpings IBF FM21 Fredrik Carlsson fredden.carlsson@gmail.com 0708-820113 Svart/röd, Svart/Röd , Svart/Röd
Malmköpings IBF P04/05 Svart/röd, Svart/Röd , Svart/Röd
Mesta IBK P07 Lena Widegren widegrenlena@hotmail.com 0702-270947 Svart, Svart, Svart
Mesta IBK P08/09 Pontus Cajlen cajlen@gmail.com 0735-971070 Svart, Svart, Svart
Nacka Wallenstam IBK HERR Nina Stark stark.nina@gmail.com 0761-85 20 96 Vit, Svart, Vit
Nykvarns IBF Ungdom A-lag Thomas Nilsson Thomas.Nilsson@tocbygg.se 070-557 07 28 Svart/Svart/Svart
Nykvarns IF Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF P07 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF P08 Anne Josefsson anne.josefsson77@gmail.com 070-239 47 89 Svart/svart/svart
Onyx IBK Johan Gustafsson jogu0001@gmail.com 0739649101 Orange/Svart/Svart
Onyx IBS H2 Johan Gustafsson jogu0001@gmail.com 0739649101 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS H3 Peder Hägg peder@onyxinnebandy.se 0735-426606 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS HJ Johan Valberg johan.valberg@hotmail.com 070-6671099 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS P06 Nyköping Orange, Svart, Svart
Onyx IBS P07 Nyköping Johan Valberg johan.valberg@hotmail.com 070-6671099 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS PF15/16 Andreaz Nordlie Noordlie@hotmail.com Orange, Svart, Svart
Onyx IBS Veteran Jonas Olsson jonas.olsson@innebandy.se 070-5214749 Orange, Svart, Svart
Rosersberg Arlanda IBK HJ17 Birgitta Eklund birgittaeklund@telia.com 0708800601 Blå, Blå, Blå
Rosersberg Arlanda IBK P05-07 Blå, Blå, Blå
Salems IF Herr A Markus Kjellberg markus.kjellberg@salemsif.se 0701411805 Lila, Vit, Vit
Salems IF JAS HJ18 Lila, Vit, Vit
Salems IF Pljusröd Stina Axelsson dahlberg_stina@hotmail.com Lila, Vit, Vit
Salems IF Röd Mörkröd Medel Andreas Svedberg andreas.svedberg@salemsif.se Lila, Vit, Vit
Skälby IBK H1 Christian Mattsson christian@cmattsson.se 073-6559191 Svart, Svart, Svart
Solfjäderstaden IBK Herr Div 1 Jens Johansson jens.johansson@sandbackens.se 076-000 26 72 Svart, Svart, Svart
Strängnäs IBK AS Johan Blomdahl blomdahl.johan74@gmail.com 070-511 25 09 Röd/Röd/Röd
Strängnäs IBK JAS Maria Blomkvist maria67.blomkvist@gmail.com 0703586063 Röd, Röd, Röd
Strängnäs IBK P07 Röd, Röd, Röd
Strängnäs IBK P08 Tony Palmkvist palmqvist.tony@gmail.com 0700813925 Röd, Röd, Röd
Södermanland F16 Zacharias Göthberg zacharias.gothberg@hotmail.com 0730267594
Södermanland P16 Hugo Lidström lidas.hugo@hotmail.com 076-9489696
Telge SIBK H2 Mikael Wikner micke.wikner@gmail.com 070-727 03 70 Röd/Röd/Vit
Torshälla IBK Patrik Wahlqvist patrik.k.wahlqvist@gmail.com 072-330 63 00 RÖD / SVART / SVART
Torshälla IBK HJ Fredrik Lindhé fredde.lindhe@gmail.com 070-1642400 Röd, Svart, Svart
Torshälla IBK P08/09 Mikael Hagström hagstrom.mikael@gmail.com 0701660842 Röd, Svart, Svart
Torshälla IBK Röd B Johan Jonsson johanjonsson1@icloud.com 0709-199046 Röd, Svart, Svart
Trosa Edanö IBK H2 Helena Persson helena.x.persson@outlook.com 070-6808718 SVART, SVART, SVART
Trosa Edanö IBK H3 Filip Robertsson robertsson98filip@gmail.com 073-7536968 SVART, SVART, SVART
Trosa Edanö IBK HJ JAS Mia Lindholm mialindholm74@gmail.com 0705529505 Svart/Svart/Svart
Trosa Edanö IBK P 07/08 Röd E Ronnie Spångberg ronnie@ligro.se SVART, SVART, SVART
Vakant plats
Väsby AIK P06 LJR Medel A Röd, Röd, Vit+Röd
Västerås IBS Ungdom H2 John Kvist john.kvist@live.se 0725-888030 Vit, Svart, Vit
Västerås IBS Ungdom/Surahammar IBF Niklas Johansson niklas.johansson04@gmail.com 070-9454221 Vit, Svart, Vit
Åby IBK Pär Karlsson pelle.karlsson@abyoilers.se 0730-662070 svart, svart, svart
Åby IBK Ungdom Div2 Steffi Selander steffi.selander@abyoilers.se 0738541846 Svart, Svart, Svart
Åby IBK Ungdom P05 Svart, Svart, Svart
Åby IBK Ungdom P07/08 Svart Svart, Svart, Svart
Åby IBK Ungdom RÖD B Svart, Svart, Svart
Älvsjö AIK IBF Nathalie Ahlsén nathalie.ahlsen@gmail.com Blå, Blå, Blå
Östergötland F 16 Dan Leijon danleijon846@gmail.com 0706 61 51 40
Östergötland P 16 Dan Leijon danleijon846@gmail.com 0706 61 51 40
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-08-07 15:00 1 Onyx IBK - Åby IBK 5 - 2 Ramdalens Sportcenter
2021-08-08 16:00 1 Strängnäs IBK AS - Skälby IBK H1 5 - 6 Thomas Arena 80
2021-08-14 15:30 1 Katrineholms IBF HJ - AIK IBF 5 - 12 Duveholmshallen A 102
2021-08-14 17:15 1 IBF Offensiv Lidingö Herrar div2 - Åby IBK Ungdom Div2 Rosvalla B-hall
2021-08-15 09:00 1 Katrineholms IBF P07 - AIK IBF P08 0 - 0 Duveholmshallen A
2021-08-15 10:00 1 Katrineholms IBF P07 - AIK IBF P08 0 - 0 Duveholmshallen A
2021-08-18 19:00 1 Nykvarns IBF Ungdom A-lag - Djurgårdens IF IBS Herr Furuborghallen
2021-08-21 13:15 1 Telge SIBK H2 - Ekerö IK Herrlag A div 2 2 - 1 Västergård Arena A
2021-08-21 15:00 1 Nykvarns IBF Ungdom A-lag - AIK IBF Furuborghallen
2021-08-21 16:00 1 Strängnäs IBK AS - Vakant plats Inst. Thomas Arena
2021-08-22 11:00 1 Onyx IBS H2 - Bergs IK H1 5 - 4 Ramdalens Sportcenter
2021-08-22 13:30 1 Onyx IBK - Bergs IK H1 7 - 7 Ramdalens Sportcenter 97
2021-08-22 15:00 1 Torshälla IBK - Eskilstuna Nyfors IK A-lag Volvo CE Arena A2
2021-08-25 20:15 1 Torshälla IBK - Västerås IBS Ungdom H2 9 - 5 Skjulstahallen A
2021-08-25 20:15 1 FBC Nyköping H1 - Katrineholms IBF Herrar Inst. Nyköpings Sporthall
2021-08-26 20:15 1 Telge SIBK H2 - IBF Offensiv Lidingö Herrar div2 Västergård Arena A
2021-08-27 19:30 1 Onyx IBK - Balrog Botkyrka IK (Div 1) 6 - 1 Rosvalla B-hall
2021-08-27 19:45 1 Katrineholms IBF HJ - FBI Tullinge HJ Duveholmshallen A
2021-08-28 10:00 1 Katrineholms IBF HJ - FBI Tullinge HJ Duveholmshallen A
2021-08-28 10:00 1 Onyx IBS HJ - Rosersberg Arlanda IBK HJ17 4 - 4 Ramdalens Sportcenter
2021-08-28 11:30 1 Trosa Edanö IBK HJ JAS - Salems IF JAS HJ18 4 - 5 Hedebyhallen
2021-08-28 13:00 1 FBC Nyköping H1 - Nacka Wallenstam IBK HERR 5 - 7 Nyköpings Sporthall
2021-08-28 13:30 1 Trosa Edanö IBK H2 - Hammarby IF IBF Div 1 -1 - -1 Hedebyhallen
2021-08-29 13:30 1 Onyx IBS P06 Nyköping - Väsby AIK P06 LJR Medel A 1 - 7 Rosvalla C-hall
2021-08-30 19:00 1 Katrineholms IBF Herrar - Åby IBK Ungdom Div2 Duveholmshallen A
2021-08-31 19:30 1 Onyx IBK - Linköping FBC H1 7 - 3 Rosvalla C-hall
2021-09-01 18:45 1 Katrineholms IBF Herrar - Kumla IBK H1 Duveholmshallen A
2021-09-01 19:00 1 Strängnäs IBK AS - IBF Örebro Allsv Inst. Thomas Arena
2021-09-01 19:30 1 Nykvarns IBF Ungdom A-lag - Salems IF Herr A Furuborghallen
2021-09-04 10:00 1 Telge SIBK H2 - FBC Nyköping H1 4 - 6 Västergård Arena A
2021-09-04 12:00 1 Trosa Edanö IBK HJ JAS - Strängnäs IBK JAS 5 - 2 Hedebyhallen
2021-09-04 13:00 1 Torshälla IBK HJ - Eskilstuna Nyfors IK A-lag 6 - 3 Skjulstahallen A
2021-09-04 13:00 1 Balrog Botkyrka IK (Div 1) - IBF Västerås 3 - 3 Västergård Arena A
2021-09-04 16:00 1 Telge SIBK H2 - Balrog Botkyrka IK (Div 1) 5 - 10 Västergård Arena A
2021-09-05 10:00 1 FBC Nyköping H1 - IBF Västerås 7 - 3 Västergård Arena A
2021-09-05 13:00 1 Balrog Botkyrka IK (Div 1) - FBC Nyköping H1 4 - 4 Västergård Arena A
2021-09-05 16:00 1 Telge SIBK H2 - IBF Västerås 4 - 4 Västergård Arena A
2021-09-08 20:20 1 FBC Nyköping H1 - Trosa Edanö IBK H2 Inst. Nyköpings Sporthall
2021-09-11 13:00 1 Torshälla IBK HJ - Malmköpings IBF /Flens IBF HJ Inst. Skjulstahallen A
2021-09-11 16:00 1 Strängnäs IBK AS - Åby IBK 5 - 3 Thomas Arena 90
2021-09-12 11:00 1 Nykvarns IF P07 - Strängnäs IBK P07 3 - 9 Vilsta Sporthall
2021-09-12 12:00 1 Nykvarns IF P07 - Strängnäs IBK P07 6 - 5 Vilsta Sporthall
2021-09-12 14:00 1 Onyx IBK - Solfjäderstaden IBK Herr Div 1 6 - 2 Nyköpings Sporthall 120
2021-09-13 19:15 1 Onyx IBS H2 - Åby IBK Ungdom Div2 5 - 5 Rosvalla C-hall
2021-09-13 20:00 1 IFK Gnesta HJ - Katrineholms IBF HJ 5 - 5 Gnesta Sporthall
2021-09-14 19:00 1 Trosa Edanö IBK HJ JAS - IFK Gnesta/Telge SIBK JAS 7 - 6 Hedebyhallen 50
2021-09-14 20:00 1 Järna SK Herrar Div 3 - Trosa Edanö IBK H3 7 - 6 Hölö Allaktivitetshall 26
2021-09-15 19:30 1 IFK Gnesta A-lag - Södermanland P16 8 - 6 Gnesta Sporthall
2021-09-16 17:50 1 Katrineholms IBF P06 - Åby IBK Ungdom RÖD B 1 - 5 Duveholmshallen A
2021-09-19 09:00 1 Trosa Edanö IBK P 07/08 Röd E - IFK Gnesta P 06-08 4 - 4 Hedebyhallen
2021-09-19 11:00 1 IFK Gnesta P 06-08 - Strängnäs IBK P07 5 - 4 Hedebyhallen
2021-09-19 13:00 1 Trosa Edanö IBK P 07/08 Röd E - Strängnäs IBK P07 1 - 7 Hedebyhallen
2021-09-21 19:00 1 Trosa Edanö IBK HJ JAS - IFK Gnesta HJ 4 - 0 Hedebyhallen 72
2021-09-26 11:30 1 Onyx IBS P07 Nyköping - IFK Gnesta P 06-08 Rosvalla B-hall
2021-09-27 19:30 1 Södermanland P16 - Onyx IBS HJ Rosvalla Arena A
2021-10-16 10:30 1 Södermanland P16 - Östergötland P 16 2 - 4 Ramdalens Sportcenter
2021-10-19 20:15 1 Södermanland P16 - Nykvarns IF 0 - 1 Furuborghallen 63
2021-10-20 19:30 1 Trosa Edanö IBK P 07/08 Röd E - Trosa Edanö IBK HJ JAS 1 - 0 Hedebyhallen
2021-11-06 15:30 1 Malmköpings IBF P04/05 - Torshälla IBK Röd B Hammarvallen
2021-11-27 13:00 1 Nykvarns IF P08 - Salems IF Röd Mörkröd Medel 8 - 1 Björkestahallen
2021-12-03 19:30 1 IFK Gnesta HJ - Strängnäs IBK JAS Inst. Gnesta Sporthall
2021-12-05 13:00 1 Nykvarns IBF Ungdom A-lag - Lillån IBK Allsvenskan 9 - 12 Furuborghallen 79
2021-12-09 19:00 1 Nykvarns IBF Ungdom A-lag - IK Sirius IBK Inst. Furuborghallen
2021-12-28 19:15 1 Torshälla IBK - IFK Arboga H2 4 - 5 Volvo CE Arena A2
2022-01-02 13:00 1 Södermanland P16 - Östergötland P 16 Inst. Rosvalla Arena A
2022-01-08 14:00 1 Trosa Edanö IBK P 07/08 Röd E - FBI Tullinge P07 Ljusröd M 9 - 9 Hedebyhallen 40
2022-02-20 11:15 1 Torshälla IBK P08/09 - Mesta IBK P08/09 4 - 4 Skjulstahallen A
2022-02-23 18:45 1 Mesta IBK P07 - Kungsörs IBK PK2 Skjulstahallen A
2022-03-21 20:15 1 Torshälla IBK HJ - Västerås IBS Ungdom/Surahammar IBF 7 - 6 Skjulstahallen A
2022-03-26 16:30 1 Mesta IBK P08/09 - Torshälla IBK P08/09 Skjulstahallen A
2022-03-26 16:30 1 Torshälla IBK P08/09 - Mesta IBK P08/09 Skjulstahallen A
2022-03-27 17:00 1 Katrineholms IBF H3 - Malmköpings IBF FM21 8 - 4 Duveholmshallen A 203
2022-04-03 12:00 1 Malmköpings IBF FM21 - Katrineholms IBF H3 8 - 7 Hammarvallen 89
2022-04-18 19:30 1 Onyx IBS Veteran - Onyx IBS PF15/16 Rosvalla Arena A
2022-04-19 19:15 1 Katrineholms IBF P07 - Katrineholms IBF HJ Duveholmshallen C
2022-04-20 19:00 1 Malmköpings IBF P04/05 - Katrineholms IBF P06 Inst. Hammarvallen
2022-05-16 18:30 1 Nykvarns IBF Ungdom A-lag - Strängnäs IBK AS 6 - 2 Furuborghallen 207
2022-05-31 03:00 1 Onyx IBS Veteran - Onyx IBS PF15/16 Rosvalla Arena A
2022-06-08 19:00 1 Nykvarns IF - Torshälla IBK 16 - 1 Furuborghallen 54
2022-06-12 10:30 1 Trosa Edanö IBK P 07/08 Röd E - Älvsjö AIK IBF Lånestahallen
2022-06-12 11:30 1 IFK Gnesta P 06-08 - Strängnäs IBK P08 Lånestahallen
2022-06-12 12:30 1 Strängnäs IBK P08 - Trosa Edanö IBK P 07/08 Röd E Lånestahallen
2022-06-12 13:30 1 Älvsjö AIK IBF - IFK Gnesta P 06-08 Lånestahallen
2022-06-12 14:30 1 Älvsjö AIK IBF - Strängnäs IBK P08 Lånestahallen
2022-06-12 15:30 1 Trosa Edanö IBK P 07/08 Röd E - IFK Gnesta P 06-08 Lånestahallen
2022-06-22 19:00 1 Torshälla IBK - Katrineholms IBF Herrar 7 - 2 Skjulstahallen A 68

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis