Spelprogram - Blå Nivå Pojkar C Nordöstra Poolspel

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Emmaljunga GOIF P11 Mikael Jönsson mikael.jonsson@wittsjogk.se 0736490930 Grön/Svart/Svart
Frosta IBF P11/12-1 Thomas Skoglund t.skoglund83@gmail.com 073-368 95 07 Röd/Röd/Röd
Frosta IBF P11/12-2 Thomas Skoglund t.skoglund83@gmail.com 073-368 95 07 Röd/Röd/Röd
IBK Osby Johan Bjerstedt johan.bjerstedt@gmail.com 073-9178603 Svart/Svart/Svart
Lönsboda IBK P/F11-12 Röd Linn Johansson linnj84@hotmail.com 0703 769101 Röd, Svart, Svart
Lönsboda IBK P/F11-12 Svart Camilla Levin Camilla.jonsson89@live.se Röd/Svart/Svart
Munka-Ljungby IBK 1 Mörkblå, Mörkblå, Blå
Röke IBK P11-12 Magnus Rasmusson m.ras@live.se 0733909372 Vinrött/Svart/Svart
Vakant
Willands IBK PF12 Ida Rengman ida.rengman@hotmail.com 070-949 93 88 Neongrön/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-17 10:00 1 Emmaljunga GOIF P11 - Frosta IBF P11/12-2 Vittsjö Idrottshall
2021-10-17 11:00 1 Frosta IBF P11/12-2 - Vakant Vittsjö Idrottshall
2021-10-17 12:00 1 Vakant - Emmaljunga GOIF P11 Vittsjö Idrottshall
Omgång 2
2021-10-16 09:30 2 Frosta IBF P11/12-1 - IBK Osby Höörs Idrottshall
2021-10-16 10:30 2 IBK Osby - Lönsboda IBK P/F11-12 Svart Höörs Idrottshall
2021-10-16 11:30 2 Lönsboda IBK P/F11-12 Svart - Frosta IBF P11/12-1 Höörs Idrottshall
Omgång 3
2021-10-23 09:00 3 Röke IBK P11-12 - Willands IBK PF12 T4 Sporthall
2021-10-23 09:40 3 Munka-Ljungby IBK 1 - Lönsboda IBK P/F11-12 Röd T4 Sporthall
2021-10-23 10:20 3 Lönsboda IBK P/F11-12 Röd - Röke IBK P11-12 T4 Sporthall
2021-10-23 11:00 3 Willands IBK PF12 - Munka-Ljungby IBK 1 T4 Sporthall
2021-10-23 11:40 3 Lönsboda IBK P/F11-12 Röd - Willands IBK PF12 T4 Sporthall
2021-10-23 12:20 3 Röke IBK P11-12 - Munka-Ljungby IBK 1 T4 Sporthall
Omgång 4
2021-11-27 09:30 4 Willands IBK PF12 - IBK Osby Nosabyhallen
2021-11-27 10:15 4 Emmaljunga GOIF P11 - Frosta IBF P11/12-2 Nosabyhallen
2021-11-27 11:00 4 Frosta IBF P11/12-2 - Willands IBK PF12 Nosabyhallen
2021-11-27 11:45 4 IBK Osby - Emmaljunga GOIF P11 Nosabyhallen
2021-11-27 12:30 4 Frosta IBF P11/12-2 - IBK Osby Nosabyhallen
2021-11-27 13:15 4 Willands IBK PF12 - Emmaljunga GOIF P11 Nosabyhallen
Omgång 5
2021-11-13 14:00 5 Frosta IBF P11/12-1 - Munka-Ljungby IBK 1 Höörs Idrottshall
2021-11-13 15:00 5 Munka-Ljungby IBK 1 - Vakant Höörs Idrottshall
2021-11-13 16:00 5 Frosta IBF P11/12-1 - Vakant Höörs Idrottshall
Omgång 6
2021-11-14 10:00 6 Lönsboda IBK P/F11-12 Röd - Lönsboda IBK P/F11-12 Svart Lönsboda Sporthall
2021-11-14 11:00 6 Lönsboda IBK P/F11-12 Svart - Röke IBK P11-12 Lönsboda Sporthall
2021-11-14 12:00 6 Röke IBK P11-12 - Lönsboda IBK P/F11-12 Röd Lönsboda Sporthall
Omgång 7
2021-12-04 13:00 7 Lönsboda IBK P/F11-12 Svart - Röke IBK P11-12 Lönsboda Sporthall
2021-12-04 14:00 7 Röke IBK P11-12 - Emmaljunga GOIF P11 Lönsboda Sporthall
2021-12-04 15:00 7 Emmaljunga GOIF P11 - Lönsboda IBK P/F11-12 Svart Lönsboda Sporthall
Omgång 8
2021-12-05 10:30 8 Munka-Ljungby IBK 1 - Frosta IBF P11/12-1 Munkahallen
2021-12-05 11:30 8 Frosta IBF P11/12-1 - Willands IBK PF12 Munkahallen
2021-12-05 12:30 8 Willands IBK PF12 - Munka-Ljungby IBK 1 Munkahallen
Omgång 9
2021-12-18 12:00 9 IBK Osby - Frosta IBF P11/12-2 Osby Sporthall
2021-12-18 13:00 9 Frosta IBF P11/12-2 - Lönsboda IBK P/F11-12 Röd Osby Sporthall
2021-12-18 14:00 9 Lönsboda IBK P/F11-12 Röd - IBK Osby Osby Sporthall
Omgång 10
2022-01-15 09:30 10 Frosta IBF P11/12-1 - Lönsboda IBK P/F11-12 Röd Höörs Idrottshall
2022-01-15 10:30 10 Lönsboda IBK P/F11-12 Röd - Röke IBK P11-12 Höörs Idrottshall
2022-01-15 11:30 10 Röke IBK P11-12 - Frosta IBF P11/12-1 Höörs Idrottshall
Omgång 11
2022-01-16 10:30 11 Munka-Ljungby IBK 1 - Emmaljunga GOIF P11 Munkahallen
2022-01-16 11:30 11 Emmaljunga GOIF P11 - IBK Osby Munkahallen
2022-01-16 12:30 11 IBK Osby - Munka-Ljungby IBK 1 Munkahallen
Omgång 12
2022-01-15 13:30 12 Frosta IBF P11/12-2 - Lönsboda IBK P/F11-12 Svart Höörs Idrottshall
2022-01-15 14:30 12 Lönsboda IBK P/F11-12 Svart - Willands IBK PF12 Höörs Idrottshall
2022-01-15 15:30 12 Willands IBK PF12 - Frosta IBF P11/12-2 Höörs Idrottshall
Omgång 13
2022-01-30 13:30 13 Lönsboda IBK P/F11-12 Svart - Frosta IBF P11/12-1 Lönsboda Sporthall
2022-01-30 14:30 13 Frosta IBF P11/12-1 - Emmaljunga GOIF P11 Lönsboda Sporthall
2022-01-30 15:30 13 Emmaljunga GOIF P11 - Lönsboda IBK P/F11-12 Svart Lönsboda Sporthall
Omgång 14
2022-02-13 10:00 14 Frosta IBF P11/12-2 - Munka-Ljungby IBK 1 Höörs Idrottshall
2022-02-13 11:00 14 Munka-Ljungby IBK 1 - Lönsboda IBK P/F11-12 Röd Höörs Idrottshall
2022-02-13 12:00 14 Lönsboda IBK P/F11-12 Röd - Frosta IBF P11/12-2 Höörs Idrottshall
Omgång 15
2022-02-05 09:00 15 Röke IBK P11-12 - Willands IBK PF12 Qpoolen
2022-02-05 10:00 15 Willands IBK PF12 - IBK Osby Qpoolen
2022-02-05 11:00 15 IBK Osby - Röke IBK P11-12 Qpoolen
Omgång 16
2022-03-06 10:00 16 Frosta IBF P11/12-1 - Emmaljunga GOIF P11 Vittsjö Idrottshall
2022-03-06 10:45 16 Willands IBK PF12 - Lönsboda IBK P/F11-12 Röd Vittsjö Idrottshall
2022-03-06 11:30 16 Frosta IBF P11/12-1 - Willands IBK PF12 Vittsjö Idrottshall
2022-03-06 12:15 16 Emmaljunga GOIF P11 - Lönsboda IBK P/F11-12 Röd Vittsjö Idrottshall
2022-03-06 13:00 16 Lönsboda IBK P/F11-12 Röd - Frosta IBF P11/12-1 Vittsjö Idrottshall
2022-03-06 13:45 16 Emmaljunga GOIF P11 - Willands IBK PF12 Vittsjö Idrottshall
Omgång 17
2022-03-12 13:00 17 Röke IBK P11-12 - Munka-Ljungby IBK 1 T4 Sporthall
2022-03-12 14:00 17 Munka-Ljungby IBK 1 - Frosta IBF P11/12-2 T4 Sporthall
2022-03-12 15:00 17 Frosta IBF P11/12-2 - Röke IBK P11-12 T4 Sporthall
Omgång 18
2022-03-19 14:30 18 IBK Osby - Lönsboda IBK P/F11-12 Svart Osby Sporthall
2022-03-19 15:30 18 Lönsboda IBK P/F11-12 Svart - Röke IBK P11-12 Osby Sporthall
2022-03-19 16:30 18 Röke IBK P11-12 - IBK Osby Osby Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis