Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Lättsvår A Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF Monica Lundholm monica_lundholm@hotmail.com 0769428757 Svart/Svart/Svart
Sundbybergs IK Hanna Blom hannahansson98@hotmail.com 0702060864 Grön/Vit/Grön
Täby FC (B) Mikael Corp mikael.corp@gmail.com Vit/Vit/Vit
Täby FC (C) Mikael Skareson mikael@skareson.se 0722441790 Vit/Vit/Vit
Töjnan IBK Kristina Hovmöller Kristina.Hovmoller@paulig.com Gul/Svart/Svart
Vaxholms IBF Thomas Diedrichs thomas.diedrichs@medtronic.com 073-0923752 Svart/Svart/Svart
Åkersberga IBF (A) Jonas Radeskog jonas.radeskog@gmail.com 073-317 74 06 Orange/Svart/Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-01-15 15:15 1 Sundbybergs IK - Täby FC (C) Hallonbergshallen
2022-01-16 14:30 1 Töjnan IBK - Vaxholms IBF Töjnahallen
2022-01-29 17:15 1 Bele Barkarby IF IBF - Åkersberga IBF (A) Björkebyhallen
Omgång 2
2022-01-22 17:45 2 Vaxholms IBF - Bele Barkarby IF IBF Vaxholm innebandyhallen
2022-01-23 15:00 2 Täby FC (B) - Töjnan IBK Grindtorpshallen
2022-01-23 18:00 2 Åkersberga IBF (A) - Sundbybergs IK Åkersberga Sporthall A
Omgång 3
2022-01-29 09:45 3 Töjnan IBK - Täby FC (C) Silverdalshallen
2022-01-30 09:45 3 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (B) Björkebyhallen
2022-01-30 13:30 3 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (A) Vaxholm innebandyhallen
Omgång 4
2022-02-05 12:15 4 Sundbybergs IK - Töjnan IBK Hallonbergshallen
2022-02-05 14:00 4 Täby FC (C) - Bele Barkarby IF IBF Grindtorpshallen
2022-02-05 16:15 4 Täby FC (B) - Vaxholms IBF Grindtorpshallen
Omgång 5
2022-02-13 09:00 5 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Grindtorpshallen
2022-02-13 14:45 5 Vaxholms IBF - Täby FC (C) Vaxholm innebandyhallen
2022-04-03 11:00 5 Bele Barkarby IF IBF - Sundbybergs IK Björkebyhallen
Omgång 6
2022-02-19 09:30 6 Åkersberga IBF (A) - Töjnan IBK Åkersberga Sporthall A
2022-02-19 12:00 6 Täby FC (C) - Täby FC (B) Grindtorpshallen
2022-02-19 13:15 6 Sundbybergs IK - Vaxholms IBF Hallonbergshallen
Omgång 7
2022-02-06 13:00 7 Bele Barkarby IF IBF - Töjnan IBK Björkebyhallen
2022-03-12 10:00 7 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (A) Grindtorpshallen
2022-03-12 11:00 7 Täby FC (B) - Sundbybergs IK Grindtorpshallen
Omgång 8
2022-03-19 09:15 8 Åkersberga IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF Åkersberga Sporthall A
2022-03-19 13:00 8 Täby FC (C) - Sundbybergs IK Grindtorpshallen
2022-03-19 14:30 8 Vaxholms IBF - Töjnan IBK Vaxholm innebandyhallen
Omgång 9
2022-03-26 15:00 9 Bele Barkarby IF IBF - Vaxholms IBF Kallhälls sporthall
2022-03-26 16:45 9 Sundbybergs IK - Åkersberga IBF (A) Hallonbergshallen
2022-03-27 10:00 9 Töjnan IBK - Täby FC (B) Töjnahallen
Omgång 10
2022-04-02 10:00 10 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF Grindtorpshallen
2022-04-02 10:15 10 Åkersberga IBF (A) - Vaxholms IBF Åkersberga Sporthall A
2022-04-03 15:15 10 Töjnan IBK - Täby FC (C) Töjnahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis