Spelprogram - Newbody Flick Medel A Vår-22

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF F10/11 Mattias Wigh mattias.wigh@gmail.com 0736617345 Marinblå/Marinblå/Vit
Dingle AIK F10/11 Monika Jessen monika.e.jessen@gmail.com 0762-767571 Blå/Blå/Blå
FBC Lerum F10/11 Röd Emelie Lind mella_113399@hotmail.com 0704851077 Röd/Röd/Vit
IBF Backadalen F09/10 Jonas Larsson jonas@backadalen.nu 0739400331 Röd, Röd, Röd
IBK Kungälv F10/11 Hanna Genne hanna.genne@ibkkungalv.se Vit/Svart/Svart
Kärra IBK F11/12 Filiz Sandén filiz.sanden@gmail.com Svart/Svart/Vit
Landvetter IBK F11 Blå Christian Thörnblad christian.thornblad@gmail.com Vit/blå-randig/Svart/Svart
Lindås Rasta IBK F10/11 Niclas Johansson tjaludden72@gmail.com Turkosblå, Svart, Turkosblå
Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd Roland Freij roland.freij@gmail.com 0722-200673 Rödvit/Röd/Röd
Stenungsunds IBK F10/11 Mattias Friberg 0708-121890 blå/svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-01-15 12:20 1 Lindås Rasta IBK F10/11 - Landvetter IBK F11 Blå Nelly Cerina, Lotte Engblom Askims Sporthall
2022-01-16 10:30 1 Ale IBF F10/11 - Dingle AIK F10/11 Stina Gustavsson, Matilda Janz Ale Kulturrum
2022-01-16 12:30 1 IBK Kungälv F10/11 - Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd , Molly Larsson Munkegärdehallen
2022-02-09 18:00 1 Stenungsunds IBK F10/11 - IBF Backadalen F09/10 Rasmus Lindmark, William Skeppsdal Stenungsund Arena
Omgång 2
2022-01-22 10:30 2 Dingle AIK F10/11 - Kärra IBK F11/12 Melvin Funevall, Alexander Forsberg Munkedals Idrottshall
2022-01-22 14:10 2 Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd - FBC Lerum F10/11 Röd Ida Hermansson, Ida Hildeborn Wallenstam Arena B
2022-01-23 10:15 2 Landvetter IBK F11 Blå - Ale IBF F10/11 Maja Pehrsson, Hanna Witrén Pinntorps Idrottshall
2022-01-23 14:00 2 Lindås Rasta IBK F10/11 - Stenungsunds IBK F10/11 Johan Ronge, Mohsen Gholami Salming Arena
2022-03-12 15:15 2 IBF Backadalen F09/10 - IBK Kungälv F10/11 Lucas Laukkanen, Albin Sundberg Tuve Sporthall
Omgång 3
2022-01-29 09:00 3 Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd - IBF Backadalen F09/10 Emil Samuelsson, Linus Bolmstedt Wallenstam Arena B
2022-01-29 15:10 3 Kärra IBK F11/12 - Landvetter IBK F11 Blå Viktor Berggren, Viktor Fryk Lundbystrand 3
2022-01-30 09:00 3 Ale IBF F10/11 - Stenungsunds IBK F10/11 Matilda Janz, Tim Ranebjörk Ale Kulturrum
2022-01-30 13:40 3 IBK Kungälv F10/11 - Lindås Rasta IBK F10/11 , Oscar Enbom Munkegärdehallen
2022-01-30 15:10 3 FBC Lerum F10/11 Röd - Dingle AIK F10/11 Elin Brendelökken, Ella Westerberg Hjällsnäshallen B-hallen
Omgång 4
2022-02-05 09:30 4 Stenungsunds IBK F10/11 - Kärra IBK F11/12 , Hampus Räffling Stenungsund Arena
2022-02-05 11:00 4 IBF Backadalen F09/10 - FBC Lerum F10/11 Röd Mükremin Er, Sebastian Henriksen Tuve Sporthall
2022-02-05 12:00 4 Ale IBF F10/11 - IBK Kungälv F10/11 Matilda Janz, Wilma Johansson Ale Kulturrum
2022-02-05 13:10 4 Landvetter IBK F11 Blå - Dingle AIK F10/11 Hanna Witrén, Tindra Bäckvall Pinntorps Idrottshall
2022-02-05 13:20 4 Lindås Rasta IBK F10/11 - Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd Alexander Wallberg, Elias Nilsson Wojtowicz Askims Sporthall
Omgång 5
2022-02-26 09:45 5 Dingle AIK F10/11 - Stenungsunds IBK F10/11 , Martin Andersson Munkedals Idrottshall
2022-02-26 14:45 5 IBF Backadalen F09/10 - Lindås Rasta IBK F10/11 Ted Larsson, Emil Lejon Tuve Sporthall
2022-02-27 11:30 5 Kärra IBK F11/12 - IBK Kungälv F10/11 Elias Pettersson, Karl-Casper Ramsdal Kärra Sporthall
2022-02-27 16:30 5 FBC Lerum F10/11 Röd - Landvetter IBK F11 Blå Måns Eliason, Ludwig Zachrisson Lerum Arena C
2022-02-27 18:05 5 Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd - Ale IBF F10/11 , Liza Berglund Wallenstam Arena A
Omgång 6
2022-03-05 10:20 6 Ale IBF F10/11 - IBF Backadalen F09/10 Alice Sundelid, Emilia Steffensen Ale Kulturrum
2022-03-05 11:30 6 Stenungsunds IBK F10/11 - Landvetter IBK F11 Blå Hampus Räffling, Rasmus Lindmark Stenungsund Arena
2022-03-06 09:15 6 Kärra IBK F11/12 - Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd Axel Ericsson, Elias Pettersson Kärra Sporthall
2022-03-06 12:30 6 IBK Kungälv F10/11 - Dingle AIK F10/11 Alexander Frej Nolberg, Helin Beyza Altuntas Munkegärdehallen
2022-03-06 15:00 6 Lindås Rasta IBK F10/11 - FBC Lerum F10/11 Röd Anton Angervall, Lotte Engblom Salming Arena
Omgång 7
2022-03-12 09:45 7 Dingle AIK F10/11 - Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd , Susanne Andersson Munkedals Idrottshall
2022-03-12 15:00 7 Lindås Rasta IBK F10/11 - Ale IBF F10/11 Lotte Engblom, Ludvig Agrell Salming Arena
2022-03-13 11:00 7 Landvetter IBK F11 Blå - IBK Kungälv F10/11 Annie Sigvardson, Halina Karnili Pinntorps Idrottshall
2022-03-13 14:15 7 IBF Backadalen F09/10 - Kärra IBK F11/12 Ted Larsson, Fredrik Ohlsson Tuve Sporthall
2022-03-13 17:25 7 FBC Lerum F10/11 Röd - Stenungsunds IBK F10/11 Karl Dahlsjö, Erik Brendelökken Lerum Arena C
Omgång 8
2022-03-19 12:00 8 Ale IBF F10/11 - FBC Lerum F10/11 Röd Nellie Jakobsson, Wilma Johansson Ale Kulturrum
2022-03-19 12:00 8 Dingle AIK F10/11 - IBF Backadalen F09/10 Munkedals Idrottshall
2022-03-20 11:10 8 Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd - Landvetter IBK F11 Blå Malvin Larsson, Arvid Westhed Wallenstam Arena A
2022-03-20 13:30 8 IBK Kungälv F10/11 - Stenungsunds IBK F10/11 , Wilma Svahn Munkegärdehallen
2022-03-20 16:20 8 Kärra IBK F11/12 - Lindås Rasta IBK F10/11 Elias Pettersson, Viktor Fryk Kärra Sporthall
Omgång 9
2022-03-26 09:30 9 Stenungsunds IBK F10/11 - Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd Casper Larsson, Rasmus Lindmark Stenungsund Arena
2022-03-27 09:30 9 Landvetter IBK F11 Blå - IBF Backadalen F09/10 Halina Karnili, Tindra Bäckvall Pinntorps Idrottshall
2022-03-27 10:30 9 Dingle AIK F10/11 - Lindås Rasta IBK F10/11 , Alexander Forsberg Munkedals Idrottshall
2022-03-27 11:45 9 Kärra IBK F11/12 - Ale IBF F10/11 Jaana Gander, Jaana Gander Kärra Sporthall
2022-03-27 14:00 9 FBC Lerum F10/11 Röd - IBK Kungälv F10/11 Karl Dahlsjö, Fahd Alkassar Lerum Arena C

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis