Spelprogram - Herrar Div. 4

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF H4 Tobias Hellman tobias.hellman79@gmail.com 0707-925079 Marinblå/Marinblå/Vit
FBC Partille H4 Johannes Angel johannesangel87@gmail.com 0733185187 Svart/Svart/Svart
Herrestads AIF WH Rockets H4 Mikael Rahm vismute@yahoo.se 0704902441 Svart/Svart/Svart
IBK Bergum H4 Johan Takala johantakala@icloud.com 0708-205853 Rosa/Svart/Svart
IBK Kungarna H4 Niklas Segrén niklassegren@hotmail.com 079-3018371 Vitt, Svart, Svart
KF Kortedalarna Per Pettersson Vit/Svart/Vit
Korsvägen BBK A-lag Claudio Agus claudio.agus@gmail.com 0739372896 Svart, Svart, Svart
Landvetter IBK H4 Victor Fundberg vfundberg@gmail.com 0761-849424 Vitblårandig/svar/svart
Utbynäs SK H4 Henrik Nord ibherra@utbynassk.se 0733706067 Gul/Blå/Gul
Öckerö IBK H4 Mattias Westerström mattias@valentrading.se 0708966696 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-02 16:00 1 IBK Bergum H4 - FBC Partille H4 7 - 8 Bergumsskolan
2022-10-02 19:00 1 Utbynäs SK H4 - IBK Kungarna H4 4 - 6 Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen 25
2022-10-12 21:00 1 Landvetter IBK H4 - Korsvägen BBK A-lag 2 - 7 Pinntorps Idrottshall
2023-01-20 19:30 1 Öckerö IBK H4 - Herrestads AIF WH Rockets H4 8 - 5 Hedenskolans Idrottshall
Omgång 2
2022-10-07 19:30 2 Herrestads AIF WH Rockets H4 - Landvetter IBK H4 7 - 9 Rampen Sporthall (Källdalsskolan) 42
2022-10-09 11:30 2 IBK Kungarna H4 - Öckerö IBK H4 8 - 4 Valhalla A-hall
2022-10-09 15:30 2 FBC Partille H4 - KF Kortedalarna 17 - 10 Partillebohallen
2022-10-09 19:15 2 Korsvägen BBK A-lag - IBK Bergum H4 7 - 7 Pinntorps Idrottshall
Omgång 3
2022-10-16 12:00 3 Ale IBF H4 - KF Kortedalarna 7 - 8 Ale Kulturrum
2022-10-16 17:00 3 IBK Bergum H4 - Herrestads AIF WH Rockets H4 11 - 6 Bergumsskolan 73
2022-10-16 18:20 3 Landvetter IBK H4 - IBK Kungarna H4 6 - 9 Pinntorps Idrottshall 29
2022-11-13 15:30 3 FBC Partille H4 - Korsvägen BBK A-lag 6 - 9 Partillebohallen 65
Omgång 4
2022-10-22 12:00 4 Ale IBF H4 - Utbynäs SK H4 16 - 4 Ale Kulturrum
2022-10-22 13:00 4 Herrestads AIF WH Rockets H4 - FBC Partille H4 4 - 6 Rampen Sporthall (Källdalsskolan) 54
2022-10-22 17:00 4 KF Kortedalarna - Korsvägen BBK A-lag 3 - 10 Lundbystrand 3
2022-10-23 11:30 4 IBK Kungarna H4 - IBK Bergum H4 5 - 5 Valhalla A-hall
Omgång 5
2022-10-28 19:30 5 Öckerö IBK H4 - Ale IBF H4 4 - 9 Hedenskolans Idrottshall
2022-10-29 15:00 5 FBC Partille H4 - IBK Kungarna H4 14 - 1 Partillebohallen
2022-10-30 18:30 5 Utbynäs SK H4 - KF Kortedalarna 9 - 10 Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-10-30 19:15 5 Korsvägen BBK A-lag - Herrestads AIF WH Rockets H4 9 - 1 Lundbystrand 4
Omgång 6
2022-11-03 19:30 6 Ale IBF H4 - Landvetter IBK H4 12 - 5 Ale Kulturrum
2022-11-05 17:00 6 KF Kortedalarna - Herrestads AIF WH Rockets H4 6 - 7 Lundbystrand 4 6
2022-11-06 14:00 6 IBK Kungarna H4 - Korsvägen BBK A-lag 4 - 9 Valhalla C-hall
2022-11-06 17:00 6 Utbynäs SK H4 - Öckerö IBK H4 4 - 2 Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
Omgång 7
2022-11-11 19:30 7 Herrestads AIF WH Rockets H4 - IBK Kungarna H4 3 - 7 Rampen Sporthall (Källdalsskolan) 53
2022-11-13 17:00 7 Landvetter IBK H4 - Utbynäs SK H4 16 - 4 Pinntorps Idrottshall 46
2022-11-13 17:00 7 IBK Bergum H4 - Ale IBF H4 8 - 8 Bergumsskolan 107
2022-11-14 20:00 7 Öckerö IBK H4 - KF Kortedalarna 6 - 7 Hedenskolans Idrottshall
Omgång 8
2022-11-20 12:00 8 Ale IBF H4 - FBC Partille H4 6 - 3 Ale Kulturrum
2022-11-20 17:30 8 KF Kortedalarna - IBK Kungarna H4 9 - 6 Lundbystrand 4
2022-11-21 20:00 8 Öckerö IBK H4 - Landvetter IBK H4 7 - 11 Hedenskolans Idrottshall
2023-01-22 17:00 8 Utbynäs SK H4 - IBK Bergum H4 7 - 7 Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
Omgång 9
2022-11-27 17:30 9 Landvetter IBK H4 - KF Kortedalarna 5 - 8 Pinntorps Idrottshall
2022-11-27 18:45 9 FBC Partille H4 - Utbynäs SK H4 5 - 2 Partillebohallen
2022-11-27 19:45 9 Korsvägen BBK A-lag - Ale IBF H4 11 - 6 Pinntorps Idrottshall
2023-01-15 18:30 9 IBK Bergum H4 - Öckerö IBK H4 6 - 5 Bergumsskolan
Omgång 10
2022-12-03 16:50 10 Landvetter IBK H4 - IBK Bergum H4 6 - 11 Pinntorps Idrottshall
2022-12-04 12:00 10 Ale IBF H4 - Herrestads AIF WH Rockets H4 9 - 4 Ale Kulturrum
2022-12-04 19:15 10 Utbynäs SK H4 - Korsvägen BBK A-lag 5 - 14 Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-12-05 20:00 10 Öckerö IBK H4 - FBC Partille H4 4 - 15 Hedenskolans Idrottshall
Omgång 11
2022-12-09 19:30 11 Herrestads AIF WH Rockets H4 - Utbynäs SK H4 5 - 6 Rampen Sporthall (Källdalsskolan) 27
2022-12-11 11:00 11 IBK Kungarna H4 - Ale IBF H4 6 - 8 Valhalla A-hall
2022-12-11 16:15 11 IBK Bergum H4 - KF Kortedalarna 5 - 15 Lerjehallen
2022-12-11 16:45 11 FBC Partille H4 - Landvetter IBK H4 6 - 8 Partillebohallen
2022-12-11 17:15 11 Korsvägen BBK A-lag - Öckerö IBK H4 11 - 3 Torpahallen
Omgång 12
2022-12-14 20:45 12 Korsvägen BBK A-lag - Landvetter IBK H4 13 - 9 Pinntorps Idrottshall
2022-12-17 19:00 12 FBC Partille H4 - IBK Bergum H4 12 - 9 Qvisthallen
2023-01-15 16:00 12 IBK Kungarna H4 - Utbynäs SK H4 7 - 8 Torpahallen
2023-03-04 15:15 12 Herrestads AIF WH Rockets H4 - Öckerö IBK H4 Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
Omgång 13
2023-01-13 19:30 13 Öckerö IBK H4 - IBK Kungarna H4 5 - 2 Hedenskolans Idrottshall 65
2023-01-14 19:00 13 Landvetter IBK H4 - Herrestads AIF WH Rockets H4 5 - 8 Pinntorps Idrottshall 9
2023-01-15 13:15 13 KF Kortedalarna - FBC Partille H4 6 - 16 Härlandatjärns Skolans Sporthall
2023-02-19 18:00 13 IBK Bergum H4 - Korsvägen BBK A-lag Bergumsskolan
Omgång 14
2023-01-21 13:00 14 Herrestads AIF WH Rockets H4 - IBK Bergum H4 4 - 6 Rampen Sporthall (Källdalsskolan) 32
2023-01-22 09:45 14 IBK Kungarna H4 - Landvetter IBK H4 7 - 9 Lundenhallen
2023-01-22 18:30 14 KF Kortedalarna - Ale IBF H4 11 - 5 Lundbystrand 4
2023-01-22 18:30 14 Korsvägen BBK A-lag - FBC Partille H4 7 - 8 Pinntorps Idrottshall
Omgång 15
2023-01-28 15:25 15 FBC Partille H4 - Herrestads AIF WH Rockets H4 6 - 5 Qvisthallen
2023-01-28 17:00 15 Utbynäs SK H4 - Ale IBF H4 4 - 9 Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2023-01-29 14:15 15 IBK Bergum H4 - IBK Kungarna H4 10 - 6 Bergumsskolan
2023-01-29 20:50 15 Korsvägen BBK A-lag - KF Kortedalarna 14 - 6 Pinntorps Idrottshall
Omgång 16
2023-02-04 13:00 16 Herrestads AIF WH Rockets H4 - Korsvägen BBK A-lag 5 - 13 Rampen Sporthall (Källdalsskolan) 42
2023-02-04 15:15 16 KF Kortedalarna - Utbynäs SK H4 7 - 3 Lundbystrand 3
2023-02-05 12:00 16 Ale IBF H4 - Öckerö IBK H4 7 - 2 Ale Kulturrum
2023-02-05 19:00 16 IBK Kungarna H4 - FBC Partille H4 Valhalla C-hall
Omgång 17
2023-02-10 19:30 17 Herrestads AIF WH Rockets H4 - KF Kortedalarna Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2023-02-10 19:30 17 Öckerö IBK H4 - Utbynäs SK H4 Hedenskolans Idrottshall
2023-02-12 18:10 17 Korsvägen BBK A-lag - IBK Kungarna H4 Pinntorps Idrottshall
2023-02-12 20:20 17 Landvetter IBK H4 - Ale IBF H4 Pinntorps Idrottshall
Omgång 18
2023-02-18 15:15 18 KF Kortedalarna - Öckerö IBK H4 Lundbystrand 3
2023-02-18 18:30 18 Utbynäs SK H4 - Landvetter IBK H4 Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2023-02-19 09:45 18 IBK Kungarna H4 - Herrestads AIF WH Rockets H4 Lundenhallen
2023-02-21 19:30 18 Ale IBF H4 - IBK Bergum H4 Ale Kulturrum
Omgång 19
2023-02-25 15:45 19 FBC Partille H4 - Ale IBF H4 Qvisthallen
2023-02-26 09:30 19 IBK Kungarna H4 - KF Kortedalarna Lundenhallen
2023-02-26 18:00 19 IBK Bergum H4 - Utbynäs SK H4 Bergumsskolan
2023-02-26 19:10 19 Landvetter IBK H4 - Öckerö IBK H4 Pinntorps Idrottshall
Omgång 20
2023-03-03 19:30 20 Öckerö IBK H4 - IBK Bergum H4 Hedenskolans Idrottshall
2023-03-04 15:15 20 KF Kortedalarna - Landvetter IBK H4 Lundbystrand 3
2023-03-04 16:00 20 Utbynäs SK H4 - FBC Partille H4 Torpahallen
2023-03-05 12:00 20 Ale IBF H4 - Korsvägen BBK A-lag Ale Kulturrum
Omgång 21
2023-03-10 19:30 21 Herrestads AIF WH Rockets H4 - Ale IBF H4 Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2023-03-11 15:00 21 FBC Partille H4 - Öckerö IBK H4 Partillebohallen
2023-03-12 14:30 21 IBK Bergum H4 - Landvetter IBK H4 Bergumsskolan
2023-03-12 19:00 21 Korsvägen BBK A-lag - Utbynäs SK H4 Pinntorps Idrottshall
Omgång 22
2023-02-15 21:00 22 Landvetter IBK H4 - FBC Partille H4 Pinntorps Idrottshall
2023-03-17 19:30 22 Öckerö IBK H4 - Korsvägen BBK A-lag Hedenskolans Idrottshall
2023-03-18 15:15 22 KF Kortedalarna - IBK Bergum H4 Lundbystrand 3
2023-03-18 17:15 22 Utbynäs SK H4 - Herrestads AIF WH Rockets H4 Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2023-03-19 12:00 22 Ale IBF H4 - IBK Kungarna H4 Ale Kulturrum

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis