Spelprogram - Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bjärreds IBK P12-2 Henrik Stackebo henrik.stackebo@vas-ab.se 072-5633300 Neongul/Svart/Svart
Gårdarike IBK P/F11-12 Daniel Pohlman Daniel.pohlman@hotmail.se 073-512 99 18 Marinblå/Vit/Marinblå
Höllvikens IBF P12 Henrik Sverremo Henrik.sverremo@officemanagement.se 0726-005063 Orange/Vit/Vit
IBS Svedala P12/13/14 Mikael Lundin M_831110@hotmail.com 073-948 70 18 Gul/Gul-Sen,Svart-Jun/Gul-Sen,Svart-Jun
IK Stanstad P12-2 Patrik Marmberg Marmberg@outlook.com Blå, Svart, Svart
Kävlinge IBK P11/12 Niklas Jeppsson niklasjeppsson1@hotmail.com 0733-249318 Röd/Svart/Svart
Lomma FBC P12 Henrik Schönbeck Henriko@hotmail.com 070-734 26 09 Neongrön/Svart/Svart
Lomma FBC P13-1 Annica Ericsson annica.v.m.ericsson@gmail.com 0762-219545 Neongrön/Svart/Svart
Palmstaden IK P11/12 Svart Emma Nilsson nilssone@outlook.com Svart/Svart/Svart
Skurups IBK PF12-13 Paulina Larsson paulina@msmsoulotions.se 0739-106699 Blå/Blå/Blå
Vakant lag
Västra Ingelstad IS PF 11-12 Christian Nilsson christian.nilsson@dahl.se 0761339903 Gul/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-22 09:00 1 Lomma FBC P12 - Kävlinge IBK P11/12 Slättängshallen
2022-10-22 10:00 1 Kävlinge IBK P11/12 - Höllvikens IBF P12 Slättängshallen
2022-10-22 11:00 1 Höllvikens IBF P12 - Lomma FBC P12 Slättängshallen
Omgång 2
2022-10-15 11:00 2 Palmstaden IK P11/12 Svart - Bjärreds IBK P12-2 Liljeskolan
2022-10-15 12:00 2 Bjärreds IBK P12-2 - Lomma FBC P13-1 Liljeskolan
2022-10-15 13:00 2 Lomma FBC P13-1 - Palmstaden IK P11/12 Svart Liljeskolan
Omgång 3
2022-10-23 10:00 3 IBS Svedala P12/13/14 - Västra Ingelstad IS PF 11-12 Aggarpshallen
2022-10-23 11:00 3 Västra Ingelstad IS PF 11-12 - IK Stanstad P12-2 Aggarpshallen
2022-10-23 12:00 3 IK Stanstad P12-2 - IBS Svedala P12/13/14 Aggarpshallen
Omgång 4
4 Vakant lag - Skurups IBK PF12-13
4 Skurups IBK PF12-13 - Gårdarike IBK P/F11-12
4 Gårdarike IBK P/F11-12 - Vakant lag
Omgång 5
2022-11-19 13:30 5 Lomma FBC P13-1 - IBS Svedala P12/13/14 Slättängshallen
2022-11-19 14:30 5 IBS Svedala P12/13/14 - Skurups IBK PF12-13 Slättängshallen
2022-11-19 15:30 5 Skurups IBK PF12-13 - Lomma FBC P13-1 Slättängshallen
Omgång 6
2022-11-20 09:00 6 Bjärreds IBK P12-2 - Lomma FBC P12 Bjärehovhallen
2022-11-20 10:00 6 Lomma FBC P12 - Vakant lag Bjärehovhallen
2022-11-20 11:00 6 Vakant lag - Bjärreds IBK P12-2 Bjärehovhallen
Omgång 7
2022-11-19 10:00 7 Västra Ingelstad IS PF 11-12 - Palmstaden IK P11/12 Svart Västra Ingelstad Sporthall
2022-11-19 11:00 7 Palmstaden IK P11/12 Svart - Höllvikens IBF P12 Västra Ingelstad Sporthall
2022-11-19 12:00 7 Höllvikens IBF P12 - Västra Ingelstad IS PF 11-12 Västra Ingelstad Sporthall
Omgång 8
2022-11-19 12:00 8 Kävlinge IBK P11/12 - IK Stanstad P12-2 Korsbackahallen
2022-11-19 13:00 8 IK Stanstad P12-2 - Gårdarike IBK P/F11-12 Korsbackahallen
2022-11-19 14:00 8 Gårdarike IBK P/F11-12 - Kävlinge IBK P11/12 Korsbackahallen
Omgång 9
2022-12-03 12:30 9 Gårdarike IBK P/F11-12 - Lomma FBC P12 Herrestorpshallen
2022-12-03 13:30 9 Lomma FBC P12 - Västra Ingelstad IS PF 11-12 Herrestorpshallen
2022-12-03 14:30 9 Västra Ingelstad IS PF 11-12 - Gårdarike IBK P/F11-12 Herrestorpshallen
Omgång 10
2022-12-11 13:30 10 Skurups IBK PF12-13 - Palmstaden IK P11/12 Svart Skurups Sparbank Arena
2022-12-11 14:30 10 Palmstaden IK P11/12 Svart - Kävlinge IBK P11/12 Skurups Sparbank Arena
2022-12-11 15:30 10 Kävlinge IBK P11/12 - Skurups IBK PF12-13 Skurups Sparbank Arena
Omgång 11
2022-12-11 12:30 11 IK Stanstad P12-2 - Lomma FBC P13-1 Bråhögshallen
2022-12-11 13:30 11 Lomma FBC P13-1 - Vakant lag Bråhögshallen
2022-12-11 14:30 11 Vakant lag - IK Stanstad P12-2 Bråhögshallen
Omgång 12
2022-12-03 13:00 12 Höllvikens IBF P12 - IBS Svedala P12/13/14 Gyahallen
2022-12-03 14:00 12 IBS Svedala P12/13/14 - Bjärreds IBK P12-2 Gyahallen
2022-12-03 15:00 12 Bjärreds IBK P12-2 - Höllvikens IBF P12 Gyahallen
Omgång 13
2023-01-22 14:00 13 Lomma FBC P12 - Palmstaden IK P11/12 Svart Slättängshallen
2023-01-22 15:00 13 Palmstaden IK P11/12 Svart - IK Stanstad P12-2 Slättängshallen
2023-01-22 16:00 13 IK Stanstad P12-2 - Lomma FBC P12 Slättängshallen
Omgång 14
2023-01-14 12:00 14 Skurups IBK PF12-13 - Bjärreds IBK P12-2 Skurups Sparbank Arena
2023-01-14 13:00 14 Bjärreds IBK P12-2 - Västra Ingelstad IS PF 11-12 Skurups Sparbank Arena
2023-01-14 14:00 14 Västra Ingelstad IS PF 11-12 - Skurups IBK PF12-13 Skurups Sparbank Arena
Omgång 15
2023-01-21 09:00 15 Höllvikens IBF P12 - Lomma FBC P13-1 Halörhallen
2023-01-21 10:00 15 Lomma FBC P13-1 - Gårdarike IBK P/F11-12 Halörhallen
2023-01-21 11:00 15 Gårdarike IBK P/F11-12 - Höllvikens IBF P12 Halörhallen
Omgång 16
16 Vakant lag - Kävlinge IBK P11/12
16 Kävlinge IBK P11/12 - IBS Svedala P12/13/14
16 IBS Svedala P12/13/14 - Vakant lag
Omgång 17
2023-02-12 09:00 17 IBS Svedala P12/13/14 - Skurups IBK PF12-13 Aggarpshallen
2023-02-12 10:00 17 Skurups IBK PF12-13 - Lomma FBC P12 Aggarpshallen
2023-02-12 11:00 17 Lomma FBC P12 - IBS Svedala P12/13/14 Aggarpshallen
Omgång 18
2023-02-11 12:00 18 Kävlinge IBK P11/12 - Västra Ingelstad IS PF 11-12 Korsbackahallen
2023-02-11 13:00 18 Västra Ingelstad IS PF 11-12 - Lomma FBC P13-1 Korsbackahallen
2023-02-11 14:00 18 Lomma FBC P13-1 - Kävlinge IBK P11/12 Korsbackahallen
Omgång 19
2023-01-28 14:00 19 Bjärreds IBK P12-2 - IK Stanstad P12-2 Bjärehovhallen
2023-01-28 15:00 19 IK Stanstad P12-2 - Höllvikens IBF P12 Bjärehovhallen
2023-01-28 16:00 19 Höllvikens IBF P12 - Bjärreds IBK P12-2 Bjärehovhallen
Omgång 20
2023-01-28 09:30 20 Palmstaden IK P11/12 Svart - Gårdarike IBK P/F11-12 Söderslättshallen B
2023-01-28 10:30 20 Gårdarike IBK P/F11-12 - Vakant lag Söderslättshallen B
2023-01-28 11:30 20 Vakant lag - Palmstaden IK P11/12 Svart Söderslättshallen B
Omgång 21
2023-03-18 12:30 21 IK Stanstad P12-2 - Skurups IBK PF12-13 Bråhögshallen
2023-03-18 13:30 21 Skurups IBK PF12-13 - Höllvikens IBF P12 Bråhögshallen
2023-03-18 14:30 21 Höllvikens IBF P12 - IK Stanstad P12-2 Bråhögshallen
Omgång 22
2023-03-04 12:30 22 Gårdarike IBK P/F11-12 - Bjärreds IBK P12-2 Herrestorpshallen
2023-03-04 13:30 22 Bjärreds IBK P12-2 - Kävlinge IBK P11/12 Herrestorpshallen
2023-03-04 14:30 22 Kävlinge IBK P11/12 - Gårdarike IBK P/F11-12 Herrestorpshallen
Omgång 23
2023-03-18 09:00 23 Lomma FBC P13-1 - IBS Svedala P12/13/14 Slättängshallen
2023-03-18 10:00 23 IBS Svedala P12/13/14 - Palmstaden IK P11/12 Svart Slättängshallen
2023-03-18 11:00 23 Palmstaden IK P11/12 Svart - Lomma FBC P13-1 Slättängshallen
Omgång 24
2023-03-11 10:00 24 Västra Ingelstad IS PF 11-12 - Vakant lag Västra Ingelstad Sporthall
2023-03-11 11:00 24 Vakant lag - Lomma FBC P12 Västra Ingelstad Sporthall
2023-03-11 12:00 24 Lomma FBC P12 - Västra Ingelstad IS PF 11-12 Västra Ingelstad Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis