Spelprogram - Pantamera PK7 BLÅ 2012 VIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Hallsta P2012 PK7 Miika Ylipaavalniemi miikayli@hotmail.se Vit, Svart, Vit
IBK Hallsta PK7 P11/12 Veronica Montgomery Montgomery.v@outlook.com Vit, svart, vit
IBK Köping P2012 PK7 Kristoffer Johansson Kristoffer83johansson@gmail.com 0702986091 Svart, Svart, Svart
IFK Arboga IBK P2012 PK7 Henrik Wikström Henrik@wikstromsindustrikonsult.se 0703039632 Blå, Blå, Blå
Per-Ols IBF P12/13 PK7 Sara Törnkvist Sara.tornkvist@hotmail.com 0722513886 Röd, Svart, Svart
Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 Magnus Söderholtz m.soderholtz@gmail.com 0707341518 Orange/Svart/Svart
Skiljebo SK P12/13 PK7 Henrik Edström henrik@edstromadvisory.se 0704218466
Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 Sara Eklind sararuotsalainen@hotmail.com Blå, Blå, Blå
Surahammars IBF P2012 PK7 Janne Vineld janne.vineld@gmail.com 070-896 53 50 Svart, Svart, Gul
Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 Kalle Ljungberg karl.ljungberg@icloud.com 072-8571792 Grönt/Svart/Svart
Tillberga IK Ung P2012 PK7 Kalle Ljungberg karl.ljungberg@icloud.com 072-8571792 Grön/svart/svart
Ullvi SK P11/12 PK7 Mats Kjellström matskjel@gmail.com 073-6424958
Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 Micke Björkbacka bjorkbacka.micke@gmail.com Vit, Svart, Vit
Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 Micke Björkbacka bjorkbacka.micke@gmail.com Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-07 19:00 1 IBK Hallsta PK7 P11/12 - IBK Hallsta P2012 PK7 Sporthallen Hallstahammar
2022-10-08 12:00 1 Tillberga IK Ung P2012 PK7 - Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 Tillberga Sporthall
2022-10-08 12:15 1 Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 - Ullvi SK P11/12 PK7 Edvin Vare, Ellen Tervald Önsta Skolan
2022-10-08 12:30 1 IFK Arboga IBK P2012 PK7 - IBK Köping P2012 PK7 Vasahallen
2022-10-09 13:00 1 Surahammars IBF P2012 PK7 - Skiljebo SK P12/13 PK7 Theo Jansson, Rasmus Söderberg Mälarenergi Arena Surahammar
2022-10-09 14:00 1 Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 - Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 , Kevin Bruggeman Klövernhallen Plan 1
2023-01-29 11:00 1 Per-Ols IBF P12/13 PK7 - Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 Fagerstahallen
Omgång 2
2022-10-13 18:00 2 Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 - Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 Frida Hansdotter Arena
2022-10-13 19:15 2 Skiljebo SK P12/13 PK7 - Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 Skiljebo Skolan
2022-10-15 10:00 2 Surahammars IBF P2012 PK7 - IFK Arboga IBK P2012 PK7 Theodore Tindervik, Rasmus Danielsson Malm Mälarenergi Arena Surahammar
2022-10-15 10:30 2 Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 - IBK Hallsta PK7 P11/12 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2022-10-16 10:30 2 IBK Köping P2012 PK7 - Per-Ols IBF P12/13 PK7 Albin Trygg, Erik Gravelie Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2022-10-16 11:00 2 IBK Hallsta P2012 PK7 - Tillberga IK Ung P2012 PK7 Sporthallen Hallstahammar
2022-10-16 12:30 2 Ullvi SK P11/12 PK7 - Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 Irstahallen
Omgång 3
3 IBK Hallsta P2012 PK7 - Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 Sporthallen Hallstahammar
2022-10-22 10:00 3 Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 - Ullvi SK P11/12 PK7 Klövernhallen Plan 1
2022-10-22 11:00 3 Per-Ols IBF P12/13 PK7 - Surahammars IBF P2012 PK7 Malte Lovén Fagerstahallen
2022-10-22 11:45 3 Tillberga IK Ung P2012 PK7 - Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 Tillberga Sporthall
2022-10-22 12:00 3 Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 - Skiljebo SK P12/13 PK7 Kevin Bruggeman Klövernhallen Plan 1
2022-10-23 10:45 3 Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 - IFK Arboga IBK P2012 PK7 Jennifer Albertsson, Tilde Larsson Önsta Skolan
2022-10-23 17:00 3 IBK Hallsta PK7 P11/12 - IBK Köping P2012 PK7 Linn Ekdahl, Olivia Södergran Sporthallen Hallstahammar
Omgång 4
4 Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 - Tillberga IK Ung P2012 PK7 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2022-10-29 09:00 4 Skiljebo SK P12/13 PK7 - Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 Alice Lindevall, Viola Nyholm Skiljebo Skolan
2022-10-29 14:00 4 IFK Arboga IBK P2012 PK7 - Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 Vasahallen
2022-10-29 14:30 4 IBK Köping P2012 PK7 - IBK Hallsta P2012 PK7 Aila Rimsten, Ester Åberg Ullvihallen
2022-10-30 12:30 4 Ullvi SK P11/12 PK7 - Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 Irstahallen
2022-10-30 13:30 4 Surahammars IBF P2012 PK7 - IBK Hallsta PK7 P11/12 Rasmus Danielsson Malm, Theodore Tindervik Mälarenergi Arena Surahammar
2022-10-30 13:45 4 Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 - Per-Ols IBF P12/13 PK7 Gustav Juhlin, Jennifer Albertsson Önsta Skolan
Omgång 5
2022-11-11 19:00 5 IBK Hallsta P2012 PK7 - Surahammars IBF P2012 PK7 Edwin Jansson, Isak Östlund Sporthallen Hallstahammar
2022-11-12 10:30 5 Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 - IBK Köping P2012 PK7 Tillberga Sporthall
2022-11-12 12:00 5 Tillberga IK Ung P2012 PK7 - Ullvi SK P11/12 PK7 Tillberga Sporthall
2022-11-13 10:00 5 Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 - IFK Arboga IBK P2012 PK7 Kevin Bruggeman, Max Melen Nordin Klövernhallen Plan 1
2022-11-13 11:00 5 IBK Hallsta PK7 P11/12 - Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 Elsa Eriksson, Line Fast Sporthallen Hallstahammar
2022-11-13 12:00 5 Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 - Per-Ols IBF P12/13 PK7 Emil Wollart, Max Melen Nordin Klövernhallen Plan 1
2022-11-13 15:00 5 Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 - Skiljebo SK P12/13 PK7 Frida Hansdotter Arena
Omgång 6
6 Surahammars IBF P2012 PK7 - Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 Mälarenergi Arena Surahammar
2022-11-12 6 IFK Arboga IBK P2012 PK7 - Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 Vasahallen
2022-11-19 09:00 6 Skiljebo SK P12/13 PK7 - Ullvi SK P11/12 PK7 Skiljebo Skolan
2022-11-19 10:45 6 Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 - IBK Hallsta P2012 PK7 Ludvig Juhlin, Isak Söderberg Önsta Skolan
2022-11-19 11:00 6 Per-Ols IBF P12/13 PK7 - Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 Loke Bylund Fagerstahallen
2022-11-19 12:00 6 Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 - IBK Hallsta PK7 P11/12 Matilda Wiik, Viola Nyholm Klövernhallen Plan 1
2022-11-19 15:30 6 IBK Köping P2012 PK7 - Tillberga IK Ung P2012 PK7 Albin Trygg, Erik Gravelie Ullvihallen
Omgång 7
2022-11-26 10:00 7 Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 - Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 Tillberga Sporthall
2022-11-26 10:00 7 Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 - IBK Hallsta PK7 P11/12 Hampus Yderfors, Max Melen Nordin Klövernhallen Plan 1
2022-11-26 11:30 7 Tillberga IK Ung P2012 PK7 - Skiljebo SK P12/13 PK7 Tillberga Sporthall
2022-11-26 14:30 7 IBK Köping P2012 PK7 - Surahammars IBF P2012 PK7 Erik Gravelie, Edvin Culum Ullvihallen
2022-11-27 10:30 7 IBK Hallsta P2012 PK7 - Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 Isak Östlund, Edwin Jansson Sporthallen Hallstahammar
2022-11-27 12:30 7 Ullvi SK P11/12 PK7 - IFK Arboga IBK P2012 PK7 Irstahallen
2022-11-27 14:00 7 Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 - Per-Ols IBF P12/13 PK7 Frida Hansdotter Arena
Omgång 8
2022-12-03 09:00 8 Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 - Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 David Kangas, Sixten Björk Klövernhallen Plan 1
2022-12-03 10:00 8 Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 - IBK Hallsta P2012 PK7 Emil Wollart, Hampus Yderfors Klövernhallen Plan 1
2022-12-04 09:15 8 Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 - IBK Köping P2012 PK7 Ellen Stolt Önsta Skolan
2022-12-04 10:30 8 IBK Hallsta PK7 P11/12 - Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 Noah Nordlund, Emil Edlund Sporthallen Hallstahammar
2022-12-04 11:00 8 Per-Ols IBF P12/13 PK7 - Ullvi SK P11/12 PK7 Malte Lovén, Loke Bylund Fagerstahallen
2022-12-04 13:00 8 Surahammars IBF P2012 PK7 - Tillberga IK Ung P2012 PK7 Theo Jansson, Elsa Haraldsson Mälarenergi Arena Surahammar
2022-12-04 14:15 8 IFK Arboga IBK P2012 PK7 - Skiljebo SK P12/13 PK7 Vasahallen
Omgång 9
2022-12-10 9 Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 - Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 Tillberga Sporthall
2022-12-10 11:00 9 Surahammars IBF P2012 PK7 - Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 Theodore Tindervik, Rasmus Danielsson Malm Mälarenergi Arena Surahammar
2022-12-10 11:00 9 Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 - IBK Hallsta P2012 PK7 Frida Hansdotter Arena
2022-12-10 11:30 9 Tillberga IK Ung P2012 PK7 - IFK Arboga IBK P2012 PK7 Tillberga Sporthall
2022-12-10 12:30 9 Skiljebo SK P12/13 PK7 - Per-Ols IBF P12/13 PK7 Skiljebo Skolan
2022-12-10 13:30 9 IBK Köping P2012 PK7 - Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2023-01-22 12:30 9 Ullvi SK P11/12 PK7 - IBK Hallsta PK7 P11/12
Omgång 10
10 Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 - Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 Frida Hansdotter Arena
2022-12-15 19:00 10 IBK Hallsta PK7 P11/12 - Skiljebo SK P12/13 PK7 Line Fast, Elsa Eriksson Sporthallen Hallstahammar
2022-12-16 19:00 10 IBK Hallsta P2012 PK7 - Ullvi SK P11/12 PK7 Linn Ekdahl, Olivia Södergran Sporthallen Hallstahammar
2022-12-17 10:00 10 Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 - IBK Köping P2012 PK7 Max Melen Nordin, David Kangas Klövernhallen Plan 1
2022-12-17 11:00 10 Per-Ols IBF P12/13 PK7 - IFK Arboga IBK P2012 PK7 Malte Lovén, Loke Bylund Fagerstahallen
2022-12-17 12:00 10 Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 - Surahammars IBF P2012 PK7 Max Melen Nordin, David Kangas Klövernhallen Plan 1
2022-12-17 13:45 10 Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 - Tillberga IK Ung P2012 PK7 Isak Söderberg, Gustav Juhlin Önsta Skolan
Omgång 11
11 IFK Arboga IBK P2012 PK7 - IBK Hallsta PK7 P11/12 Vasahallen
2022-12-11 12:30 11 Ullvi SK P11/12 PK7 - Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 Irstahallen
2022-12-18 10:45 11 Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 - Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 Stella Knutsson, Linnea Denkvist Önsta Skolan
2022-12-18 11:30 11 Tillberga IK Ung P2012 PK7 - Per-Ols IBF P12/13 PK7 Tillberga Sporthall
2022-12-18 11:30 11 Surahammars IBF P2012 PK7 - Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 Elsa Haraldsson, Theo Jansson Mälarenergi Arena Surahammar
2022-12-18 12:30 11 IBK Köping P2012 PK7 - Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 Ullvihallen
2022-12-22 19:15 11 Skiljebo SK P12/13 PK7 - IBK Hallsta P2012 PK7 Skiljebo Skolan
Omgång 12
2023-01-07 11:00 12 Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 - Skiljebo SK P12/13 PK7 Tillberga Sporthall
2023-01-08 12:00 12 Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 - Tillberga IK Ung P2012 PK7 Emmy Nässling, Frida Barkman Klövernhallen Plan 1
2023-01-08 12:30 12 IBK Hallsta P2012 PK7 - IFK Arboga IBK P2012 PK7 Sporthallen Hallstahammar
2023-01-08 12:30 12 Ullvi SK P11/12 PK7 - IBK Köping P2012 PK7 Irstahallen
2023-01-08 14:00 12 Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 - Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 Leon Björkbacka Zethtraeus, Sixten Björk Klövernhallen Plan 1
2023-01-08 15:00 12 Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 - Surahammars IBF P2012 PK7 Frida Hansdotter Arena
2023-01-08 16:30 12 IBK Hallsta PK7 P11/12 - Per-Ols IBF P12/13 PK7 Sporthallen Hallstahammar
Omgång 13
13 Tillberga IK Ung P2012 PK7 - IBK Hallsta PK7 P11/12 Tillberga Sporthall
13 IFK Arboga IBK P2012 PK7 - Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 Vasahallen
2023-01-14 09:00 13 Surahammars IBF P2012 PK7 - Ullvi SK P11/12 PK7 Mälarenergi Arena Surahammar
2023-01-14 11:00 13 Skiljebo SK P12/13 PK7 - IBK Köping P2012 PK7 Skiljebo Skolan
2023-01-15 10:45 13 Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 - Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 Önsta Skolan
2023-01-15 13:00 13 Per-Ols IBF P12/13 PK7 - IBK Hallsta P2012 PK7 Fagerstahallen
2023-01-15 14:00 13 Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 - Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 Max Melen Nordin, Kevin Bruggeman Klövernhallen Plan 1

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis