Spelprogram - Pantamera PK8 GRÖN 2013 VIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Hallsta PF13/14 PK8 Miika Ylipaavalniemi miikayli@hotmail.se Vit, Svart, Vit
IBK Köping P2013 PK8 Janne Saari janne.js.saari@volvo.com 0735587805 Svart, Svart, Svart
IBK Sala P2013 PK8 Erik Jogensjö erikjogensjo@hotmail.com 0707853922 Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
IFK Arboga IBK PK8 Christian Sköld cs@bollfilter.se 0703884810 Blå, Blå, Blå
IK Råby Västerås P2013 PK8 David Sjödahl davidsjodahl@hotmail.com 072-561 69 69 Svart, Svart, Svart
Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK8 Orange, Svart, Vit
Surahammars IBF P2013 PK8 Mattias Mårtensson mattias.martensson@vasteras.se 0739172879 Svart, Svart, Gul
Ullvi SK P13/14 PK8 Magnus Kuusela magnus.1989@hotmail.com 073-7179684
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-15 10:45 1 Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK8 - IK Råby Västerås P2013 PK8 Piotr Malawski, Edvin Vare Mälarenergi Arena B
2022-10-15 11:45 1 Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK8 - IK Råby Västerås P2013 PK8 Piotr Malawski, Edvin Vare Mälarenergi Arena B
2022-10-15 12:00 1 Surahammars IBF P2013 PK8 - IBK Köping P2013 PK8 Theodore Tindervik, Rasmus Danielsson Malm Mälarenergi Arena Surahammar
2022-10-15 14:00 1 IFK Arboga IBK PK8 - Ullvi SK P13/14 PK8 Vasahallen
2022-10-16 11:00 1 IBK Sala P2013 PK8 - IBK Hallsta PF13/14 PK8 Unni Nordström, Olivia Palfelt Sporthallen Lärkan
Omgång 2
2022-10-23 11:30 2 Ullvi SK P13/14 PK8 - IBK Sala P2013 PK8 Irstahallen
2022-10-23 12:30 2 IBK Köping P2013 PK8 - Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK8 Aila Rimsten, Ester Åberg Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2022-10-23 12:30 2 Surahammars IBF P2013 PK8 - IFK Arboga IBK PK8 Elsa Haraldsson, Theo Jansson Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 3
2022-10-29 12:15 3 Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK8 - IFK Arboga IBK PK8 Jennifer Albertsson, Ludvig Juhlin Önsta Skolan
2022-10-30 13:00 3 IBK Hallsta PF13/14 PK8 - Ullvi SK P13/14 PK8 Emilia Arborelius, Sanna Ekdahl Sporthallen Hallstahammar
2023-03-19 11:00 3 IBK Sala P2013 PK8 - Surahammars IBF P2013 PK8 Sporthallen Lärkan
Omgång 4
2022-11-12 09:00 4 Surahammars IBF P2013 PK8 - IBK Hallsta PF13/14 PK8 Edvin Ronnebring, Rasmus Söderberg Mälarenergi Arena Surahammar
2022-11-12 10:45 4 Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK8 - IBK Sala P2013 PK8 Lova Rydoff, Jennifer Albertsson Önsta Skolan
2022-11-13 13:30 4 IBK Köping P2013 PK8 - IK Råby Västerås P2013 PK8 Edenis Peshku, Albin Johansson Köpings bad & sport (Nya Arenan)
Omgång 5
2022-11-18 19:00 5 IBK Hallsta PF13/14 PK8 - Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK8 Emil Edlund, Noah Nordlund Sporthallen Hallstahammar
2022-11-20 10:30 5 IK Råby Västerås P2013 PK8 - IFK Arboga IBK PK8 Råbyhallen
2022-11-20 11:30 5 Ullvi SK P13/14 PK8 - Surahammars IBF P2013 PK8 Irstahallen
Omgång 6
2022-11-26 10:45 6 Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK8 - Ullvi SK P13/14 PK8 Ellen Stolt, Emilia Wahlström Önsta Skolan
2022-11-27 12:15 6 IFK Arboga IBK PK8 - IBK Köping P2013 PK8 Vasahallen
2022-11-27 19:15 6 IBK Sala P2013 PK8 - IK Råby Västerås P2013 PK8 Tuva Södeman, Lea Winberg Sporthallen Lärkan
Omgång 7
2022-11-28 7 IK Råby Västerås P2013 PK8 - IBK Hallsta PF13/14 PK8 Råbyhallen
2022-12-03 10:30 7 Surahammars IBF P2013 PK8 - Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK8 Theodore Tindervik, Rasmus Danielsson Malm Mälarenergi Arena Surahammar
2022-12-04 10:00 7 IBK Köping P2013 PK8 - IBK Sala P2013 PK8 Köpings bad & sport (Nya Arenan)
Omgång 8
2022-12-05 8 IK Råby Västerås P2013 PK8 - Ullvi SK P13/14 PK8 Råbyhallen
2022-12-09 19:00 8 IBK Hallsta PF13/14 PK8 - IBK Köping P2013 PK8 Sporthallen Hallstahammar
2022-12-11 11:00 8 IBK Sala P2013 PK8 - IFK Arboga IBK PK8 Sporthallen Lärkan
Omgång 9
2022-12-17 14:15 9 IFK Arboga IBK PK8 - IBK Hallsta PF13/14 PK8 Vasahallen
2022-12-17 14:30 9 IBK Köping P2013 PK8 - Ullvi SK P13/14 PK8 Ullvihallen
2022-12-18 09:30 9 Surahammars IBF P2013 PK8 - IK Råby Västerås P2013 PK8 Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 10
2023-01-02 10 IK Råby Västerås P2013 PK8 - Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK8 Råbyhallen
2023-01-07 15:30 10 IBK Köping P2013 PK8 - Surahammars IBF P2013 PK8 Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2023-01-08 11:30 10 Ullvi SK P13/14 PK8 - IFK Arboga IBK PK8 Irstahallen
2023-01-08 14:30 10 IBK Hallsta PF13/14 PK8 - IBK Sala P2013 PK8 Sporthallen Hallstahammar
Omgång 11
2023-01-14 09:15 11 Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK8 - IBK Köping P2013 PK8 Önsta Skolan
2023-01-14 14:00 11 IFK Arboga IBK PK8 - Surahammars IBF P2013 PK8 Vasahallen
2023-01-14 16:15 11 IBK Sala P2013 PK8 - Ullvi SK P13/14 PK8 Sporthallen Lärkan
Omgång 12
2023-01-21 08:00 12 Surahammars IBF P2013 PK8 - IBK Sala P2013 PK8 Mälarenergi Arena Surahammar
2023-01-22 11:30 12 Ullvi SK P13/14 PK8 - IBK Hallsta PF13/14 PK8 Irstahallen
2023-01-22 12:30 12 IFK Arboga IBK PK8 - Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK8 Vasahallen
Omgång 13
2023-01-23 13 IK Råby Västerås P2013 PK8 - IBK Köping P2013 PK8 Råbyhallen
2023-01-27 19:00 13 IBK Hallsta PF13/14 PK8 - Surahammars IBF P2013 PK8 Sporthallen Hallstahammar
2023-01-29 16:30 13 IBK Sala P2013 PK8 - Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK8 Sporthallen Lärkan
Omgång 14
2023-02-11 10:45 14 Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK8 - IBK Hallsta PF13/14 PK8 Önsta Skolan
2023-02-12 12:30 14 Surahammars IBF P2013 PK8 - Ullvi SK P13/14 PK8 Mälarenergi Arena Surahammar
2023-02-12 14:00 14 IFK Arboga IBK PK8 - IK Råby Västerås P2013 PK8 Vasahallen
Omgång 15
2023-02-13 15 IK Råby Västerås P2013 PK8 - IBK Sala P2013 PK8 Råbyhallen
2023-02-18 15:30 15 IBK Köping P2013 PK8 - IFK Arboga IBK PK8 Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2023-02-19 11:30 15 Ullvi SK P13/14 PK8 - Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK8 Irstahallen
Omgång 16
2023-02-24 19:00 16 IBK Hallsta PF13/14 PK8 - IK Råby Västerås P2013 PK8 Sporthallen Hallstahammar
2023-02-25 10:45 16 Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK8 - Surahammars IBF P2013 PK8 Önsta Skolan
2023-02-26 11:00 16 IBK Sala P2013 PK8 - IBK Köping P2013 PK8 Sporthallen Lärkan
Omgång 17
2023-03-05 11:30 17 Ullvi SK P13/14 PK8 - IK Råby Västerås P2013 PK8 Irstahallen
2023-03-11 12:30 17 IBK Köping P2013 PK8 - IBK Hallsta PF13/14 PK8 Ullvihallen
2023-03-12 12:30 17 IFK Arboga IBK PK8 - IBK Sala P2013 PK8 Vasahallen
Omgång 18
2023-03-13 18 IK Råby Västerås P2013 PK8 - Surahammars IBF P2013 PK8 Råbyhallen
2023-03-19 11:00 18 IBK Hallsta PF13/14 PK8 - IFK Arboga IBK PK8 Sporthallen Hallstahammar
2023-03-19 11:30 18 Ullvi SK P13/14 PK8 - IBK Köping P2013 PK8 Irstahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis