Spelprogram - Träningsmatcher D1, H2 och Utv

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF /HJ Erik Mazzarolli mazzarolli@yahoo.se 076-107 04 90 Svart, Svart, Svart
Gimonäs Umeå IF /HJ Utv Henrik Nyberg henrik_ny@hotmail.com 0706742332 Svart, Svart, Svart
Holmsund City IBC Herrar Johan Edin johan.edin82@gmail.com 0793-59 70 96 Svart, Svart, Svart
IBF Dalen /P06 Utv 6, PD1 Magnus Strömberg magnuss@vannasmail.se 0703754635 Svart, Svart, Svart
IBF Dalen/IBS Dalen Utv. 1-2 Magnus Strömberg magnuss@vannasmail.se 0703754635 Svart, Svart, Svart
Norrbotten F 16 Patrik Korp sirkorp@gmail.com 070 336 39 24
Norrbotten P 16 Henrik Lerviken henrik_lerviken@hotmail.com 0702170289
Spöland Vännäs IF Mikael Eriksson 0703338846 Svart, SVART, SVART
Umeå Västra IF Johan Åsberg johan.asberg@umeavastra.se 070-3553551 Grön, Grön, Grön
Vindelns IF Jan-Erik Jonsson jan-erik.jonsson@vindeln.net 070-330 21 06 gul/svart, svart, svart
Västerbotten F 16 Peder Sund peder.sundh@umea.se 070-2544592
Västerbotten P 16 Victor Öberg victor@robacksif.se 070-553 57 39
Västernorrland F16
Västernorrland P 16 Henrik Jonth henrik.jonth@odprofile.se 0702921335
Örnsköldsvik IBF Anna Sedin anna75sedin@gmail.com 070-670 84 44 Röd, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-08-29 19:30 1 Holmsund City IBC Herrar - Spöland Vännäs IF Björn Glad, Robert Segerstedt Storsjöhallen
2022-09-10 14:00 1 Spöland Vännäs IF - Vindelns IF Mats Erelund, Peter Saari Hammarhallen Vännäs
2022-09-17 10:00 1 IBF Dalen/IBS Dalen Utv. 1-2 - Gimonäs Umeå IF /HJ Robert Segerstedt, Rolf Svanold Musköten 2
2022-09-18 13:00 1 Gimonäs Umeå IF /HJ Utv - IBF Dalen /P06 Utv 6, PD1 Robert Segerstedt, Rolf Svanold Sjöfruhallen
2022-09-18 14:00 1 Umeå Västra IF - Örnsköldsvik IBF Klas Höglund, Lasse Ekesryd Umeå Energi Arena Öst
2022-12-28 11:15 1 Västerbotten P 16 - Norrbotten P 16 Umeå Energi Arena Öst
2022-12-28 11:45 1 Västerbotten F 16 - Norrbotten F 16 Mats Erelund, Peter Saari Umeå Energi Arena Väst
2022-12-28 13:15 1 Norrbotten P 16 - Västernorrland P 16 Mats Erelund, Peter Saari Umeå Energi Arena Väst
2022-12-28 14:30 1 Norrbotten F 16 - Västernorrland F16 Mats Erelund, Peter Saari Umeå Energi Arena Väst
2022-12-28 16:15 1 Västernorrland P 16 - Västerbotten P 16 Mats Erelund, Peter Saari Umeå Energi Arena Väst
2022-12-28 17:30 1 Västernorrland F16 - Västerbotten F 16 Umeå Energi Arena Väst

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis