Spelprogram - Klubbhuset P-14 Kajsa Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Lerum Utveckling P14 Röd Röd, Röd, Vita
FBC Partille P 14 Vallhamra Blå Lars Carlson lars.carlson@ncc.se 0765-215025 Svart, Svart, Svart
FBC Vinga P13/14 Blå Johan Granath johan@granath.tk 0736220868 Blå, Blå, Orange
IK Zenith P14 Grön Per Sundström per11_epost11@hotmail.com +46723716328 Grön, Vit, Grön
Kärra IBK P13 Svart Mikael Algelid mikael.algelid@gmail.com 0703528830 Svart/Röd/Svart/Vit
Landvetter IBK P14 blå Daniel Rålid daniel.ralid@hotmail.com 0703-944554 Ljusblå/vit-randig/Svart/Svart
Lindås IBK P14 Blå Per Westerlund per.westerlund@acreto.se +46 707 929518 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Lindås IBK P14 svart Per Westerlund per.westerlund@acreto.se +46 707 929518 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Myggenäs IBK P 14 Magnus Forsström magnus.forsstrom@gmail.com 0709167263 Grön, Svart, Svart
Överby IBK P14 Magnus Niva magnus_cykel@hotmail.com 070-5769698 Röd, Svart, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-15 10:00 1 FBC Lerum Utveckling P14 Röd - Myggenäs IBK P 14 Ella Westerberg, Maja Lomander Schlyter Rydsbergshallen
2023-10-15 11:15 1 IK Zenith P14 Grön - FBC Vinga P13/14 Blå Alfred Löving, Max Molin Björlanda Idrottshall
2023-10-15 13:15 1 Lindås IBK P14 Blå - FBC Partille P 14 Vallhamra Blå Lucas Dahlin, Simon Bengtsson Askims Sporthall
2023-11-11 14:00 1 Landvetter IBK P14 blå - Kärra IBK P13 Svart Elliot Piscator, Simon Enger Pinntorps Idrottshall
2023-12-16 17:30 1 Lindås IBK P14 svart - Överby IBK P14 Wilhelm Hellsten, Melker Norin Askims Sporthall
Omgång 2
2023-10-21 13:00 2 Överby IBK P14 - Lindås IBK P14 Blå Alfred Andersson, Isac Johansson Nordby Supermarkethallen
2023-10-22 09:30 2 FBC Vinga P13/14 Blå - FBC Partille P 14 Vallhamra Blå Hall Of Flame
2023-10-22 11:00 2 Kärra IBK P13 Svart - IK Zenith P14 Grön Henric Ebbmark, William Lundin Kärra Sporthall
2023-10-22 11:00 2 Landvetter IBK P14 blå - FBC Lerum Utveckling P14 Röd Lina Lind, Felix Enger Pinntorps Idrottshall
2023-11-18 08:30 2 Myggenäs IBK P 14 - Lindås IBK P14 svart Oliver Hallsten, Linus Larsson Häggvallsskolan
Omgång 3
2023-10-21 11:00 3 Överby IBK P14 - Myggenäs IBK P 14 Alfred Andersson, Isac Johansson Nordby Supermarkethallen
2023-10-28 12:00 3 FBC Partille P 14 Vallhamra Blå - Kärra IBK P13 Svart Emil Häggsten, Rasmus Jarnestål Qvisthallen
2023-10-29 10:15 3 IK Zenith P14 Grön - FBC Lerum Utveckling P14 Röd Isak Hellgren, Lukas Larsson Björlanda Idrottshall
2023-10-29 12:30 3 Lindås IBK P14 Blå - FBC Vinga P13/14 Blå Tage Nyström, Vince Perzon Askims Sporthall
2023-10-29 13:30 3 Lindås IBK P14 svart - Landvetter IBK P14 blå Felix Wallberg, Jakob Bengtsson Askims Sporthall
Omgång 4
2023-11-11 10:15 4 Myggenäs IBK P 14 - Lindås IBK P14 Blå Filip Fosser, Lucas Schöldström Häggvallsskolan
2023-11-11 13:30 4 FBC Lerum Utveckling P14 Röd - FBC Partille P 14 Vallhamra Blå Filip Boman, Alexander Miriandis Rydsbergshallen
2023-11-12 10:15 4 IK Zenith P14 Grön - Lindås IBK P14 svart Albin Durvik, Joel Rudanko Björlanda Idrottshall
2023-11-12 14:20 4 Kärra IBK P13 Svart - FBC Vinga P13/14 Blå Sam Lindberg Randåker, Casper Ragnestål Kärra Sporthall
2023-12-02 15:00 4 Landvetter IBK P14 blå - Överby IBK P14 Felix Enger, Vincent Gårlin Pinntorps Idrottshall
Omgång 5
2023-11-17 19:15 5 FBC Partille P 14 Vallhamra Blå - Lindås IBK P14 svart Malte Bartilson, Felix Törn Vallhamra Sportcenter
2023-11-18 10:00 5 Myggenäs IBK P 14 - Landvetter IBK P14 blå Linus Larsson, Oliver Hallsten Häggvallsskolan
2023-11-19 09:30 5 FBC Vinga P13/14 Blå - FBC Lerum Utveckling P14 Röd Benjamin Karlsson, Nelson Lau Hall Of Flame
2023-11-19 11:00 5 Överby IBK P14 - IK Zenith P14 Grön Alfred Andersson, Isac Johansson Nordby Supermarkethallen
2023-11-19 14:00 5 Lindås IBK P14 Blå - Kärra IBK P13 Svart Tage Nyström, Vince Perzon Askims Sporthall
Omgång 6
2023-12-02 10:00 6 Landvetter IBK P14 blå - Lindås IBK P14 Blå Annie Sigvardson, Tindra Bäckvall Pinntorps Idrottshall
2023-12-02 12:30 6 FBC Partille P 14 Vallhamra Blå - Överby IBK P14 Felix Törn, Noel Aruvald Partillebohallen
2023-12-03 10:15 6 IK Zenith P14 Grön - Myggenäs IBK P 14 Lukas Larsson, Max Molin Björlanda Idrottshall
2023-12-03 11:20 6 FBC Lerum Utveckling P14 Röd - Kärra IBK P13 Svart Noah Mellby, Joel Mellby Hjällsnäshallen B-hallen
2023-12-03 12:30 6 Lindås IBK P14 svart - FBC Vinga P13/14 Blå Jakob Bengtsson, Tage Nyström Askims Sporthall
Omgång 7
2023-12-09 10:30 7 Landvetter IBK P14 blå - IK Zenith P14 Grön Vincent Gårlin, Halina Karnili Pinntorps Idrottshall
2023-12-10 11:00 7 Kärra IBK P13 Svart - Lindås IBK P14 svart Casper Ragnestål, Sam Lindberg Randåker Kärra Sporthall
2023-12-10 15:30 7 Lindås IBK P14 Blå - FBC Lerum Utveckling P14 Röd , Simon Bengtsson Askims Sporthall
2023-12-16 12:25 7 FBC Vinga P13/14 Blå - Överby IBK P14 Nelson Lau, Benjamin Karlsson Hall Of Flame
2023-12-20 19:00 7 Myggenäs IBK P 14 - FBC Partille P 14 Vallhamra Blå Oscar Stendahl, Filip Fosser Häggvallsskolan
Omgång 8
2023-12-16 10:00 8 FBC Partille P 14 Vallhamra Blå - Landvetter IBK P14 blå Malte Bartilson, Felix Törn Qvisthallen
2023-12-17 09:30 8 FBC Vinga P13/14 Blå - Myggenäs IBK P 14 Benjamin Karlsson, Nelson Lau Hall Of Flame
2023-12-17 11:15 8 IK Zenith P14 Grön - Lindås IBK P14 Blå Jonathan Pettersson, Gustav Löfving Björlanda Idrottshall
2023-12-17 12:00 8 Överby IBK P14 - Kärra IBK P13 Svart , Mathias Johansson Nordby Supermarkethallen
2023-12-17 13:30 8 Lindås IBK P14 svart - FBC Lerum Utveckling P14 Röd Tage Nyström, Oliver Smith Askims Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis