Spelprogram - Pantamera PK7 BLÅ 2013 VIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Hallsta PK7 PF13/14 Magnus Persson magnusp83@gmail.com Vit, Svart, Vit
IBK Köping PK7 P2013 Janne Saari janne.js.saari@volvo.com 0735587805 Svart, Svart, Svart
IBK Sala PK7 2013 Erik Jogensjö erikjogensjo@hotmail.com 0707853922 Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
IFK Arboga IBK PK7 2013 Christian Sköld cs@bollfilter.se 0703884810 Blå, Blå, Blå
IK Råby Västerås PK7 2013 David Sjödahl davidsjodahl@hotmail.com 072-561 69 69 Vinröd, Vinröd, Vinröd
Per-Ols IBF PK7 2012/2013 Sara Törnkvist Sara.tornkvist@hotmail.com 0722513886 Röd, Svart, Svart
Rönnby IBK Ung PK7 2013 Magnus Söderholtz m.soderholtz@gmail.com 0707341518 Orange, Svart, Vit
Skiljebo SK PK7 2013 Henrik Edström henrik@edstromadvisory.se 0704218466 Svart och gul, Svart, Svart
Skälby IBK PK7 2013/2014 Andreas Thomson Thomsoninc@hotmail.com 070-6010149 Svart, Svart, Svart
Surahammars IBF PK7 2013 Mattias Mårtensson mattias.martensson@vasteras.se 0738676291 Svart, Svart, Gul
Tillberga IK Ung PK7 2013 Gabriel Brandberg gabriel.brandberg@hotmail.se 0733640842 Grön, Svart, Svart
Ullvi SK PK7 PF2013-2014 Magnus Bidebo magnus.1989@hotmail.com 073-7179684 Lila, Svart, Lila
Västerås IBS Ung PK7 2012/13 Micke Björkbacka bjorkbacka.micke@gmail.com Vit, Svart, Vit
Västerås IBS Ung PK7 2013/2014 Peter Olausson peter.olausson@martinservera.se 070-4496308 Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-13 18:30 1 Surahammars IBF PK7 2013 - Per-Ols IBF PK7 2012/2013 Theodore Tindervik, Rasmus Söderberg Mälarenergi Arena Surahammar
2023-10-14 10:00 1 Västerås IBS Ung PK7 2013/2014 - Västerås IBS Ung PK7 2012/13 Sixten Björk, Leon Björkbacka Zethtraeus Klövernhallen Plan 1
2023-10-14 13:30 1 IFK Arboga IBK PK7 2013 - IK Råby Västerås PK7 2013 Vasahallen
2023-10-22 09:00 1 Skiljebo SK PK7 2013 - Tillberga IK Ung PK7 2013 Mälarenergi Arena B
2023-10-22 11:45 1 Skälby IBK PK7 2013/2014 - IBK Köping PK7 P2013 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2023-10-22 14:00 1 IBK Hallsta PK7 PF13/14 - Ullvi SK PK7 PF2013-2014 , Lukas Phraiwan Sporthallen Hallstahammar
2023-10-22 14:00 1 IBK Sala PK7 2013 - Rönnby IBK Ung PK7 2013 Olivia Palfelt, Unni Nordström Sporthallen Lärkan
Omgång 2
2023-10-24 18:00 2 Per-Ols IBF PK7 2012/2013 - Skiljebo SK PK7 2013 Alvin Larsson, Elliot Norgren Fagerstahallen
2023-10-28 09:15 2 Rönnby IBK Ung PK7 2013 - IBK Hallsta PK7 PF13/14 Vera Löfgren, Nelly Andersson Önsta Skolan
2023-10-28 10:00 2 Västerås IBS Ung PK7 2012/13 - Skälby IBK PK7 2013/2014 Niko Ludvigsson, Johan Edberg Klövernhallen Plan 1
2023-10-28 10:00 2 Ullvi SK PK7 PF2013-2014 - Västerås IBS Ung PK7 2013/2014 Irstahallen
2023-10-28 10:30 2 IK Råby Västerås PK7 2013 - Surahammars IBF PK7 2013 Råbyhallen
2023-10-28 11:30 2 Tillberga IK Ung PK7 2013 - IBK Köping PK7 P2013 Gustav Löfberg, Jimmy Petersson Tillberga Sporthall
2023-10-28 13:15 2 IFK Arboga IBK PK7 2013 - IBK Sala PK7 2013 Vasahallen
Omgång 3
2023-11-10 19:00 3 IBK Hallsta PK7 PF13/14 - IFK Arboga IBK PK7 2013 Zeke Lindgren, Amro Denno Sporthallen Hallstahammar
2023-11-11 15:30 3 IBK Köping PK7 P2013 - Per-Ols IBF PK7 2012/2013 Albin Trygg, Erik Gravelie Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2023-11-11 16:30 3 Surahammars IBF PK7 2013 - IBK Sala PK7 2013 Rasmus Söderberg, Theo Jansson Mälarenergi Arena Surahammar
2023-11-12 09:00 3 Skälby IBK PK7 2013/2014 - Tillberga IK Ung PK7 2013 Alexander German, Philip German Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2023-11-12 10:00 3 Västerås IBS Ung PK7 2012/13 - Ullvi SK PK7 PF2013-2014 Teodor Glas, Emil Wollart Klövernhallen Plan 1
2023-11-12 12:00 3 Västerås IBS Ung PK7 2013/2014 - Rönnby IBK Ung PK7 2013 Teodor Glas, Emil Wollart Klövernhallen Plan 1
2023-11-12 15:00 3 Skiljebo SK PK7 2013 - IK Råby Västerås PK7 2013 Majk Halvarsson Råbyhallen
Omgång 4
2023-11-18 10:00 4 Ullvi SK PK7 PF2013-2014 - Skälby IBK PK7 2013/2014 Irstahallen
2023-11-18 10:00 4 IBK Sala PK7 2013 - Skiljebo SK PK7 2013 Tuva Södeman, Lea Winberg Sporthallen Lärkan
2023-11-18 10:30 4 IK Råby Västerås PK7 2013 - IBK Köping PK7 P2013 Råbyhallen
2023-11-18 10:45 4 Rönnby IBK Ung PK7 2013 - Västerås IBS Ung PK7 2012/13 Nelly Andersson, My Norlén Önsta Skolan
2023-11-18 13:00 4 Per-Ols IBF PK7 2012/2013 - Tillberga IK Ung PK7 2013 , Loke Bylund Fagerstahallen
2023-11-18 15:15 4 IFK Arboga IBK PK7 2013 - Västerås IBS Ung PK7 2013/2014 Vasahallen
2023-11-19 12:00 4 Surahammars IBF PK7 2013 - IBK Hallsta PK7 PF13/14 Rasmus Söderberg, Theodore Tindervik Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 5
2023-11-25 09:45 5 Skälby IBK PK7 2013/2014 - Per-Ols IBF PK7 2012/2013 Philip German, Ivar Jäderholm Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2023-11-25 11:30 5 Ullvi SK PK7 PF2013-2014 - Rönnby IBK Ung PK7 2013 Irstahallen
2023-11-25 14:00 5 IBK Köping PK7 P2013 - IBK Sala PK7 2013 Erik Gravelie, Leon Alfredsson Ullvihallen
2023-11-26 10:00 5 Västerås IBS Ung PK7 2012/13 - IFK Arboga IBK PK7 2013 Lucas Voxberg, William Zeijlon Klövernhallen Plan 1
2023-11-26 10:30 5 Skiljebo SK PK7 2013 - IBK Hallsta PK7 PF13/14 Emausskolan
2023-11-26 12:00 5 Västerås IBS Ung PK7 2013/2014 - Surahammars IBF PK7 2013 Anton Graflund, Sixten Björk Klövernhallen Plan 1
2023-12-09 16:30 5 Tillberga IK Ung PK7 2013 - IK Råby Västerås PK7 2013 Colin Hjelm, Sigge Ejvind Tillberga Sporthall
Omgång 6
2023-12-01 19:00 6 IBK Hallsta PK7 PF13/14 - IBK Köping PK7 P2013 Oscar Petersson, Zeke Lindgren Sporthallen Hallstahammar
2023-12-02 12:00 6 IBK Sala PK7 2013 - Tillberga IK Ung PK7 2013 Tuva Södeman, Lea Winberg Sporthallen Lärkan
2023-12-02 13:30 6 IFK Arboga IBK PK7 2013 - Ullvi SK PK7 PF2013-2014 Vasahallen
2023-12-02 17:00 6 Surahammars IBF PK7 2013 - Västerås IBS Ung PK7 2012/13 , Theo Jansson Mälarenergi Arena Surahammar
2023-12-03 10:30 6 Rönnby IBK Ung PK7 2013 - Skälby IBK PK7 2013/2014 Piotr Malawski, Isak Söderberg Mälarenergi Arena B
2023-12-03 11:00 6 IK Råby Västerås PK7 2013 - Per-Ols IBF PK7 2012/2013 Råbyhallen
2023-12-03 11:00 6 Skiljebo SK PK7 2013 - Västerås IBS Ung PK7 2013/2014 Emausskolan
Omgång 7
2023-12-09 09:30 7 Rönnby IBK Ung PK7 2013 - Skälby IBK PK7 2013/2014 Leia Lundkvist, Piotr Malawski Klövernhallen Plan 1
2023-12-09 11:30 7 Ullvi SK PK7 PF2013-2014 - Surahammars IBF PK7 2013 Irstahallen
2023-12-09 12:15 7 Rönnby IBK Ung PK7 2013 - IFK Arboga IBK PK7 2013 Vera Löfgren, Nelly Andersson Önsta Skolan
2023-12-09 15:00 7 Per-Ols IBF PK7 2012/2013 - IBK Sala PK7 2013 Loke Bylund, Alvin Lundqvist Fagerstahallen
2023-12-10 11:30 7 IBK Köping PK7 P2013 - Västerås IBS Ung PK7 2013/2014 Leon Alfredsson, Dani Zakidan Ullvihallen
2023-12-10 11:45 7 Skälby IBK PK7 2013/2014 - IK Råby Västerås PK7 2013 Ivar Jäderholm, Sigge Ejvind Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2023-12-10 13:00 7 Västerås IBS Ung PK7 2012/13 - Skiljebo SK PK7 2013 Leon Björkbacka Zethtraeus, Hugo Moström Klövernhallen Plan 1
2023-12-10 18:30 7 Tillberga IK Ung PK7 2013 - IBK Hallsta PK7 PF13/14 Anton Jimsten, Gustav Löfberg Tillberga Sporthall
Omgång 8
2023-12-16 10:00 8 Surahammars IBF PK7 2013 - Rönnby IBK Ung PK7 2013 Theodore Tindervik, Rasmus Söderberg Mälarenergi Arena Surahammar
2023-12-16 12:00 8 IBK Köping PK7 P2013 - Västerås IBS Ung PK7 2012/13 Ester Åberg, Engla Nylander Ullvihallen
2023-12-17 10:00 8 IBK Sala PK7 2013 - IK Råby Västerås PK7 2013 Olov Östlund, Gabriel Lennebring Sporthallen Lärkan
2023-12-17 11:00 8 Skiljebo SK PK7 2013 - Ullvi SK PK7 PF2013-2014 Emausskolan
2023-12-17 13:00 8 Västerås IBS Ung PK7 2013/2014 - Tillberga IK Ung PK7 2013 Sixten Björk, Leon Björkbacka Zethtraeus Klövernhallen Plan 1
2023-12-17 14:00 8 IBK Hallsta PK7 PF13/14 - Per-Ols IBF PK7 2012/2013 Alice Persson Sterner, Milli Zeeck Sporthallen Hallstahammar
2024-02-03 11:30 8 IFK Arboga IBK PK7 2013 - Skälby IBK PK7 2013/2014 Vasahallen
Omgång 9
2024-01-06 11:30 9 Ullvi SK PK7 PF2013-2014 - IBK Köping PK7 P2013 Irstahallen
2024-01-06 14:30 9 Tillberga IK Ung PK7 2013 - Västerås IBS Ung PK7 2012/13 Tillberga Sporthall
2024-01-06 16:00 9 IK Råby Västerås PK7 2013 - IBK Hallsta PK7 PF13/14 Råbyhallen
2024-01-07 09:15 9 Skälby IBK PK7 2013/2014 - IBK Sala PK7 2013 Philip German, Alexander German Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2024-01-07 09:15 9 Rönnby IBK Ung PK7 2013 - Skiljebo SK PK7 2013 Vera Löfgren, Isak Söderberg Önsta Skolan
2024-01-07 12:30 9 IFK Arboga IBK PK7 2013 - Surahammars IBF PK7 2013 Vasahallen
2024-01-07 13:00 9 Per-Ols IBF PK7 2012/2013 - Västerås IBS Ung PK7 2013/2014 , Johan Lovén Fagerstahallen
Omgång 10
2024-01-13 13:00 10 Tillberga IK Ung PK7 2013 - Ullvi SK PK7 PF2013-2014 Anton Jimsten, Edvin Vare Tillberga Sporthall
2024-01-14 10:00 10 Västerås IBS Ung PK7 2013/2014 - IK Råby Västerås PK7 2013 Leon Björkbacka Zethtraeus, Sixten Björk Klövernhallen Plan 1
2024-01-14 11:30 10 IBK Köping PK7 P2013 - Rönnby IBK Ung PK7 2013 Albin Trygg, Theo Gardh Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2024-01-14 12:00 10 Västerås IBS Ung PK7 2012/13 - Per-Ols IBF PK7 2012/2013 Leon Björkbacka Zethtraeus, Sixten Björk Klövernhallen Plan 1
2024-01-14 14:00 10 IBK Hallsta PK7 PF13/14 - IBK Sala PK7 2013 Milli Zeeck, Alice Persson Sterner Sporthallen Hallstahammar
2024-01-14 14:00 10 Skiljebo SK PK7 2013 - IFK Arboga IBK PK7 2013 Emausskolan
2024-01-14 17:30 10 Surahammars IBF PK7 2013 - Skälby IBK PK7 2013/2014 Theo Jansson, Meya Persson Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 11
2024-01-20 10:30 11 IK Råby Västerås PK7 2013 - Västerås IBS Ung PK7 2012/13 Råbyhallen
2024-01-20 11:00 11 IFK Arboga IBK PK7 2013 - IBK Köping PK7 P2013 Vasahallen
2024-01-20 12:15 11 Rönnby IBK Ung PK7 2013 - Tillberga IK Ung PK7 2013 Nelly Andersson, Elsa Eriksson Önsta Skolan
2024-01-20 17:00 11 Surahammars IBF PK7 2013 - Skiljebo SK PK7 2013 Theodore Tindervik, Edvin Ronnebring Mälarenergi Arena Surahammar
2024-01-21 11:00 11 IBK Sala PK7 2013 - Västerås IBS Ung PK7 2013/2014 Tuva Södeman, Olivia Palfelt Sporthallen Lärkan
2024-01-21 13:15 11 Skälby IBK PK7 2013/2014 - IBK Hallsta PK7 PF13/14 Olle Engström, Ivar Jäderholm Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2024-01-21 15:00 11 Per-Ols IBF PK7 2012/2013 - Ullvi SK PK7 PF2013-2014 Johan Lovén, Isak Borgström Fagerstahallen
Omgång 12
2024-01-27 11:30 12 Ullvi SK PK7 PF2013-2014 - IK Råby Västerås PK7 2013 Irstahallen
2024-01-27 12:00 12 IBK Köping PK7 P2013 - Surahammars IBF PK7 2013 Leon Alfredsson, Theo Gardh Ullvihallen
2024-01-27 13:00 12 Västerås IBS Ung PK7 2012/13 - IBK Sala PK7 2013 Emil Wollart, Elliot Melen Nordin Klövernhallen Plan 1
2024-01-27 14:45 12 Tillberga IK Ung PK7 2013 - IFK Arboga IBK PK7 2013 Alva Carlsson, Gustav Löfberg Tillberga Sporthall
2024-01-27 15:00 12 Västerås IBS Ung PK7 2013/2014 - IBK Hallsta PK7 PF13/14 Elliot Melen Nordin Klövernhallen Plan 1
2024-01-28 11:00 12 Skiljebo SK PK7 2013 - Skälby IBK PK7 2013/2014 Emausskolan
2024-01-28 13:00 12 Per-Ols IBF PK7 2012/2013 - Rönnby IBK Ung PK7 2013 Calle Guldbrandsson, Isak Borgström Fagerstahallen
Omgång 13
2024-02-10 10:30 13 IK Råby Västerås PK7 2013 - Rönnby IBK Ung PK7 2013 Råbyhallen
2024-02-10 11:30 13 Surahammars IBF PK7 2013 - Tillberga IK Ung PK7 2013 Theodore Tindervik, Edvin Ronnebring Mälarenergi Arena Surahammar
2024-02-10 12:00 13 IBK Sala PK7 2013 - Ullvi SK PK7 PF2013-2014 Lea Winberg, Unni Nordström Sporthallen Lärkan
2024-02-10 18:15 13 IFK Arboga IBK PK7 2013 - Per-Ols IBF PK7 2012/2013 Vasahallen
2024-02-11 08:30 13 Skälby IBK PK7 2013/2014 - Västerås IBS Ung PK7 2013/2014 Philip German, Alexander German Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2024-02-11 13:00 13 IBK Hallsta PK7 PF13/14 - Västerås IBS Ung PK7 2012/13 Zeke Lindgren, Amro Denno Sporthallen Hallstahammar
2024-02-11 14:30 13 Skiljebo SK PK7 2013 - IBK Köping PK7 P2013 Emausskolan
Omgång 14
2024-02-15 17:30 14 Västerås IBS Ung PK7 2012/13 - Västerås IBS Ung PK7 2013/2014 Sixten Björk, Leon Björkbacka Zethtraeus Klövernhallen Plan 1
2024-02-17 10:00 14 Ullvi SK PK7 PF2013-2014 - IBK Hallsta PK7 PF13/14 Irstahallen
2024-02-17 10:45 14 Rönnby IBK Ung PK7 2013 - IBK Sala PK7 2013 Leia Lundkvist, Nelly Andersson Önsta Skolan
2024-02-17 11:00 14 IK Råby Västerås PK7 2013 - IFK Arboga IBK PK7 2013 Råbyhallen
2024-02-17 12:00 14 IBK Köping PK7 P2013 - Skälby IBK PK7 2013/2014 Erik Gravelie, Ester Åberg Ullvihallen
2024-02-17 16:05 14 Tillberga IK Ung PK7 2013 - Skiljebo SK PK7 2013 Colin Hjelm Tillberga Sporthall
2024-02-18 11:00 14 Per-Ols IBF PK7 2012/2013 - Surahammars IBF PK7 2013 Johan Lovén, Isak Borgström Fagerstahallen
Omgång 15
2024-03-09 11:00 15 Surahammars IBF PK7 2013 - IK Råby Västerås PK7 2013 Mälarenergi Arena Surahammar
2024-03-09 14:00 15 IBK Köping PK7 P2013 - Tillberga IK Ung PK7 2013 Ullvihallen
2024-03-10 11:00 15 Skiljebo SK PK7 2013 - Per-Ols IBF PK7 2012/2013 Emausskolan
2024-03-10 11:45 15 Skälby IBK PK7 2013/2014 - Västerås IBS Ung PK7 2012/13 Philip German, Alexander German Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2024-03-10 12:30 15 Västerås IBS Ung PK7 2013/2014 - Ullvi SK PK7 PF2013-2014 Leon Björkbacka Zethtraeus, Anton Graflund Klövernhallen Plan 1
2024-03-10 16:00 15 IBK Hallsta PK7 PF13/14 - Rönnby IBK Ung PK7 2013 Emilia Arborelius, Moa Uppling Sporthallen Hallstahammar
2024-03-10 17:45 15 IBK Sala PK7 2013 - IFK Arboga IBK PK7 2013 Lea Winberg, Olov Östlund Sporthallen Lärkan
Omgång 16
2024-03-16 10:00 16 Ullvi SK PK7 PF2013-2014 - Västerås IBS Ung PK7 2012/13 Irstahallen
2024-03-16 10:30 16 IK Råby Västerås PK7 2013 - Skiljebo SK PK7 2013 Råbyhallen
2024-03-16 10:45 16 Rönnby IBK Ung PK7 2013 - Västerås IBS Ung PK7 2013/2014 Önsta Skolan
2024-03-16 11:30 16 IFK Arboga IBK PK7 2013 - IBK Hallsta PK7 PF13/14 Vasahallen
2024-03-16 17:00 16 Tillberga IK Ung PK7 2013 - Skälby IBK PK7 2013/2014 Tillberga Sporthall
2024-03-17 10:00 16 IBK Sala PK7 2013 - Surahammars IBF PK7 2013 Nora Andersson, Elise Amundsen Sporthallen Lärkan
2024-03-17 13:00 16 Per-Ols IBF PK7 2012/2013 - IBK Köping PK7 P2013 Malte Lovén, Loke Bylund Fagerstahallen
Omgång 17
2024-03-23 13:30 17 Tillberga IK Ung PK7 2013 - Per-Ols IBF PK7 2012/2013 Tillberga Sporthall
2024-03-24 08:45 17 Skälby IBK PK7 2013/2014 - Ullvi SK PK7 PF2013-2014 Sigge Ejvind, Ivar Jäderholm Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2024-03-24 11:00 17 Skiljebo SK PK7 2013 - IBK Sala PK7 2013 Emausskolan
2024-03-24 11:30 17 Västerås IBS Ung PK7 2012/13 - Rönnby IBK Ung PK7 2013 Hampus Yderfors, Albin Gustafsson Mälarenergi Arena B
2024-03-24 12:00 17 Västerås IBS Ung PK7 2013/2014 - IFK Arboga IBK PK7 2013 Leon Björkbacka Zethtraeus, Anton Graflund Klövernhallen Plan 1
2024-03-24 13:30 17 IBK Köping PK7 P2013 - IK Råby Västerås PK7 2013 Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2024-03-24 16:00 17 IBK Hallsta PK7 PF13/14 - Surahammars IBF PK7 2013 Kian Pokkinen, Sander Bylund Sporthallen Hallstahammar
Omgång 18
2024-03-30 09:15 18 Rönnby IBK Ung PK7 2013 - Ullvi SK PK7 PF2013-2014 Önsta Skolan
2024-03-30 09:30 18 Surahammars IBF PK7 2013 - Västerås IBS Ung PK7 2013/2014 Mälarenergi Arena Surahammar
2024-03-31 11:00 18 IK Råby Västerås PK7 2013 - Tillberga IK Ung PK7 2013 Råbyhallen
2024-03-31 11:00 18 IBK Sala PK7 2013 - IBK Köping PK7 P2013 Lea Winberg, Unni Nordström Sporthallen Lärkan
2024-03-31 12:30 18 IFK Arboga IBK PK7 2013 - Västerås IBS Ung PK7 2012/13 Vasahallen
2024-03-31 13:00 18 Per-Ols IBF PK7 2012/2013 - Skälby IBK PK7 2013/2014 Calle Guldbrandsson, Malte Lovén Fagerstahallen
2024-04-07 16:00 18 IBK Hallsta PK7 PF13/14 - Skiljebo SK PK7 2013 Milli Zeeck, Alice Persson Sterner Sporthallen Hallstahammar

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis