Spelprogram - Grön Nivå Pojkar A Sydvästra Knatteligan

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bjärreds IBK P14 Blå Magnus Bornmark magnus.bornmark@gmail.com 0703453699 Neongul, Svart, Svart
Bjärreds IBK P14 Gul Magnus Bornmark magnus.bornmark@gmail.com 0703453699 Neongul, Svart, Svart
Hofterups IBF P14/15 Jacob Herbertsson jacobherbertsson@gmail.com 0704388848 Svart, Svart, Svart
IBK Lund P2014 L Patric Sperlingsson patric.sperlingsson@gmail.com 0702947299 Svart-grön, Svart, Svart
IBK Lund P2014 L2 Patric Sperlingsson patric.sperlingsson@gmail.com 0702947299 Svart-grön, Svart, Svart
IBK Lund P2015 NV Andreas Carnheimer andreas.carnheimer@gmail.com 073-536 43 66 Svart-grön, Svart, Svart
IK Stanstad P14 Blå Timmy Magnusson timmy.magnusson@kjell.com Blå, Svart, Svart
IK Stanstad P14 Vit Timmy Magnusson timmy.magnusson@kjell.com Blå, Svart, Svart
Malmhaug IBF P14/15 Röd Isac Salomonsson isacsalomonsson@gmail.com Svart, Svart, Svart
Malmhaug IBF P14/15 Svart Isac Salomonsson isacsalomonsson@gmail.com Svart, Svart, Svart
Malmö FBC P14-15 Riseberga Rickard Nilzzon rickard.nilsson7@hotmail.se 0723045859 Magenta, Magenta, Vita
Tygelsjö IK PF14 Fredrik Kryh Öberg Fredrik.kryh.oberg@gmail.com 0709151115 Vit, Svart, Vit
Åkarps IBK P14/15-1 Marie Linnarsson l.marie.linnarsson@gmail.com Blå, Svart, Svart
Åkarps IBK P14/15-2 Marie Linnarsson l.marie.linnarsson@gmail.com Blå, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-21 13:00 1 Tygelsjö IK PF14 - Malmhaug IBF P14/15 Svart Pilbäckshallen
2023-10-21 13:00 1 Åkarps IBK P14/15-1 - IBK Lund P2014 L Pilbäckshallen
2023-10-21 13:45 1 Åkarps IBK P14/15-2 - IBK Lund P2015 NV Pilbäckshallen
2023-10-21 13:45 1 IBK Lund P2014 L2 - Malmhaug IBF P14/15 Röd Pilbäckshallen
2023-10-21 14:30 1 IBK Lund P2014 L - Tygelsjö IK PF14 Pilbäckshallen
2023-10-21 14:30 1 Malmhaug IBF P14/15 Svart - Åkarps IBK P14/15-1 Pilbäckshallen
2023-10-21 15:15 1 IBK Lund P2015 NV - IBK Lund P2014 L2 Pilbäckshallen
2023-10-21 15:15 1 Malmhaug IBF P14/15 Röd - Åkarps IBK P14/15-2 Pilbäckshallen
Omgång 2
2023-10-21 11:00 2 Hofterups IBF P14/15 - IK Stanstad P14 Blå Tolvåkershallen B
2023-10-21 11:00 2 Malmö FBC P14-15 Riseberga - Bjärreds IBK P14 Blå Tolvåkershallen B
2023-10-21 11:45 2 IK Stanstad P14 Blå - Bjärreds IBK P14 Gul Tolvåkershallen B
2023-10-21 11:45 2 Bjärreds IBK P14 Blå - IK Stanstad P14 Vit Tolvåkershallen B
2023-10-21 12:30 2 Bjärreds IBK P14 Gul - Hofterups IBF P14/15 Tolvåkershallen B
2023-10-21 12:30 2 IK Stanstad P14 Vit - Malmö FBC P14-15 Riseberga Tolvåkershallen B
Omgång 3
2023-11-12 10:00 3 Bjärreds IBK P14 Blå - IBK Lund P2014 L2 , Ej offentliggjord Bjärehovhallen
2023-11-12 10:00 3 Åkarps IBK P14/15-1 - Hofterups IBF P14/15 , Ej offentliggjord Bjärehovhallen
2023-11-12 10:45 3 Åkarps IBK P14/15-2 - Malmö FBC P14-15 Riseberga , Ej offentliggjord Bjärehovhallen
2023-11-12 10:45 3 Bjärreds IBK P14 Gul - Tygelsjö IK PF14 , Ej offentliggjord Bjärehovhallen
2023-11-12 11:30 3 Hofterups IBF P14/15 - Bjärreds IBK P14 Blå , Ej offentliggjord Bjärehovhallen
2023-11-12 11:30 3 IBK Lund P2014 L2 - Åkarps IBK P14/15-1 , Ej offentliggjord Bjärehovhallen
2023-11-12 12:15 3 Malmö FBC P14-15 Riseberga - Bjärreds IBK P14 Gul , Ej offentliggjord Bjärehovhallen
2023-11-12 12:15 3 Tygelsjö IK PF14 - Åkarps IBK P14/15-2 , Ej offentliggjord Bjärehovhallen
Omgång 4
2023-11-12 09:00 4 Malmhaug IBF P14/15 Röd - IBK Lund P2014 L Kulladals Sporthall
2023-11-12 09:00 4 Malmhaug IBF P14/15 Svart - IK Stanstad P14 Blå Kulladals Sporthall
2023-11-12 09:45 4 IBK Lund P2014 L - IK Stanstad P14 Vit Kulladals Sporthall
2023-11-12 09:45 4 IK Stanstad P14 Blå - IBK Lund P2015 NV Kulladals Sporthall
2023-11-12 10:30 4 IK Stanstad P14 Vit - Malmhaug IBF P14/15 Röd Kulladals Sporthall
2023-11-12 10:30 4 IBK Lund P2015 NV - Malmhaug IBF P14/15 Svart Kulladals Sporthall
Omgång 5
2023-12-09 09:00 5 IK Stanstad P14 Blå - Malmhaug IBF P14/15 Svart , Elias Sundberg Bråhögshallen
2023-12-09 09:00 5 Hofterups IBF P14/15 - Bjärreds IBK P14 Blå , Sanna Jasarevic Bråhögshallen
2023-12-09 09:45 5 Malmö FBC P14-15 Riseberga - Bjärreds IBK P14 Gul , Thea Norlander Bråhögshallen
2023-12-09 09:45 5 IK Stanstad P14 Vit - Malmhaug IBF P14/15 Röd , Clara Losell Bråhögshallen
2023-12-09 10:30 5 Malmhaug IBF P14/15 Svart - Hofterups IBF P14/15 , Elias Sundberg Bråhögshallen
2023-12-09 10:30 5 Bjärreds IBK P14 Blå - IK Stanstad P14 Blå , Sanna Jasarevic Bråhögshallen
2023-12-09 11:15 5 Bjärreds IBK P14 Gul - IK Stanstad P14 Vit , Clara Losell Bråhögshallen
2023-12-09 11:15 5 Malmhaug IBF P14/15 Röd - Malmö FBC P14-15 Riseberga , Thea Norlander Bråhögshallen
Omgång 6
2023-12-03 09:00 6 IBK Lund P2014 L - Åkarps IBK P14/15-1 Lerbäckshallen A
2023-12-03 09:00 6 IBK Lund P2015 NV - Tygelsjö IK PF14 Lerbäckshallen A
2023-12-03 09:45 6 Åkarps IBK P14/15-1 - IBK Lund P2014 L2 Lerbäckshallen A
2023-12-03 09:45 6 Tygelsjö IK PF14 - Åkarps IBK P14/15-2 Lerbäckshallen A
2023-12-03 10:30 6 Åkarps IBK P14/15-2 - IBK Lund P2014 L Lerbäckshallen A
2023-12-03 10:30 6 IBK Lund P2014 L2 - IBK Lund P2015 NV Lerbäckshallen A
Omgång 7
2024-01-13 10:00 7 Åkarps IBK P14/15-1 - Malmö FBC P14-15 Riseberga Burlövs Sporthall
2024-01-13 10:00 7 IBK Lund P2014 L - IK Stanstad P14 Blå Burlövs Sporthall
2024-01-13 10:45 7 IBK Lund P2015 NV - Hofterups IBF P14/15 Burlövs Sporthall
2024-01-13 10:45 7 Åkarps IBK P14/15-2 - IK Stanstad P14 Vit Burlövs Sporthall
2024-01-13 11:30 7 IK Stanstad P14 Blå - Åkarps IBK P14/15-1 Burlövs Sporthall
2024-01-13 11:30 7 Malmö FBC P14-15 Riseberga - IBK Lund P2014 L Burlövs Sporthall
2024-01-13 12:15 7 Hofterups IBF P14/15 - Åkarps IBK P14/15-2 Burlövs Sporthall
2024-01-13 12:15 7 IK Stanstad P14 Vit - IBK Lund P2015 NV Burlövs Sporthall
Omgång 8
2024-01-27 11:30 8 IBK Lund P2014 L2 - Malmhaug IBF P14/15 Röd Vipeholmshallen
2024-01-27 11:30 8 Tygelsjö IK PF14 - Bjärreds IBK P14 Blå Vipeholmshallen
2024-01-27 12:15 8 Malmhaug IBF P14/15 Röd - Bjärreds IBK P14 Gul Vipeholmshallen
2024-01-27 12:15 8 Bjärreds IBK P14 Blå - Malmhaug IBF P14/15 Svart Vipeholmshallen
2024-01-27 13:00 8 Bjärreds IBK P14 Gul - IBK Lund P2014 L2 Vipeholmshallen
2024-01-27 13:00 8 Malmhaug IBF P14/15 Svart - Tygelsjö IK PF14 Vipeholmshallen
Omgång 9
2024-01-28 09:00 9 Malmhaug IBF P14/15 Röd - IK Stanstad P14 Blå Kulladals Sporthall
2024-01-28 09:00 9 IBK Lund P2015 NV - Tygelsjö IK PF14 Kulladals Sporthall
2024-01-28 09:45 9 IBK Lund P2014 L - Malmhaug IBF P14/15 Svart Kulladals Sporthall
2024-01-28 09:45 9 IBK Lund P2014 L2 - IK Stanstad P14 Vit Kulladals Sporthall
2024-01-28 10:30 9 Tygelsjö IK PF14 - Malmhaug IBF P14/15 Röd Kulladals Sporthall
2024-01-28 10:30 9 IK Stanstad P14 Blå - IBK Lund P2015 NV Kulladals Sporthall
2024-01-28 11:15 9 IBK Lund P2014 L2 - Malmhaug IBF P14/15 Svart Kulladals Sporthall
2024-01-28 11:15 9 IK Stanstad P14 Vit - IBK Lund P2014 L Kulladals Sporthall
Omgång 10
2024-02-11 13:30 10 Malmö FBC P14-15 Riseberga - Bjärreds IBK P14 Blå , Erik Syrén Kirsebergs Sporthall
2024-02-11 13:30 10 Hofterups IBF P14/15 - Åkarps IBK P14/15-1 , Theo Carlin Kirsebergs Sporthall
2024-02-11 14:15 10 Bjärreds IBK P14 Blå - Åkarps IBK P14/15-2 , Erik Syrén Kirsebergs Sporthall
2024-02-11 14:15 10 Åkarps IBK P14/15-1 - Bjärreds IBK P14 Gul , Theo Carlin Kirsebergs Sporthall
2024-02-11 15:00 10 Åkarps IBK P14/15-2 - Malmö FBC P14-15 Riseberga , Theo Carlin Kirsebergs Sporthall
2024-02-11 15:00 10 Bjärreds IBK P14 Gul - Hofterups IBF P14/15 , Erik Syrén Kirsebergs Sporthall
Omgång 11
2024-03-02 14:30 11 Bjärreds IBK P14 Gul - Malmhaug IBF P14/15 Svart , Ej offentliggjord Bjärehovhallen
2024-03-02 14:30 11 IBK Lund P2014 L - Åkarps IBK P14/15-2 , Ej offentliggjord Bjärehovhallen
2024-03-02 15:15 11 Malmhaug IBF P14/15 Röd - IBK Lund P2015 NV , Ej offentliggjord Bjärehovhallen
2024-03-02 15:15 11 Åkarps IBK P14/15-1 - Bjärreds IBK P14 Blå , Ej offentliggjord Bjärehovhallen
2024-03-02 16:00 11 Åkarps IBK P14/15-2 - Bjärreds IBK P14 Gul , Ej offentliggjord Bjärehovhallen
2024-03-02 16:00 11 Malmhaug IBF P14/15 Svart - IBK Lund P2014 L , Ej offentliggjord Bjärehovhallen
2024-03-02 16:45 11 IBK Lund P2015 NV - Åkarps IBK P14/15-1 , Ej offentliggjord Bjärehovhallen
2024-03-02 16:45 11 Bjärreds IBK P14 Blå - Malmhaug IBF P14/15 Röd , Ej offentliggjord Bjärehovhallen
Omgång 12
2024-03-17 09:30 12 Malmö FBC P14-15 Riseberga - IK Stanstad P14 Blå Toftanäs Sporthall
2024-03-17 09:30 12 Hofterups IBF P14/15 - Tygelsjö IK PF14 Toftanäs Sporthall
2024-03-17 10:15 12 IK Stanstad P14 Blå - IBK Lund P2014 L2 Toftanäs Sporthall
2024-03-17 10:15 12 Tygelsjö IK PF14 - IK Stanstad P14 Vit Toftanäs Sporthall
2024-03-17 11:00 12 IBK Lund P2014 L2 - Malmö FBC P14-15 Riseberga Toftanäs Sporthall
2024-03-17 11:00 12 IK Stanstad P14 Vit - Hofterups IBF P14/15 Toftanäs Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis