Spelprogram - Pantamera F Div. 5

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Holmsund City IBC Tobias Eriksson toer1974@gmail.com 0730603643 Svart / svart / svart
IBF Dalen/Södra F10Vit Per Södermark per.sodermark@gmail.com 0702968500 Svart, Svart, Svart
Röbäcks IF/Röd Pierre Sjögren pierre.sjogren@umea.se 070-308 26 85 Röd, Blå, Röd
Täfteå IK Viktoria Ersson viktoria.ersson@gmail.com 0702992799 Röd, Röd, Röd
Umeå City IBF/Vit-2 Rasmus Bergström rasmus.bergstrom@svenskakyrkan.se 070-5825015 Grön, Grön, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-28 12:30 1 Röbäcks IF/Röd - Umeå City IBF/Vit-2 1 - 8 Elofssonhallen
2023-10-28 14:00 1 Holmsund City IBC - Täfteå IK 2 - 4 Storsjöhallen
Omgång 2
2023-11-10 18:20 2 Umeå City IBF/Vit-2 - Holmsund City IBC 5 - 0 Vildmannahallen
2023-11-11 16:00 2 Röbäcks IF/Röd - IBF Dalen/Södra F10Vit 0 - 1 Elofssonhallen
Omgång 3
2023-11-18 12:30 3 Holmsund City IBC - Röbäcks IF/Röd 4 - 3 Storsjöhallen
2023-11-18 13:30 3 IBF Dalen/Södra F10Vit - Täfteå IK 6 - 2 Vildmannahallen
Omgång 4
2023-12-02 11:30 4 Röbäcks IF/Röd - Täfteå IK 1 - 2 Elofssonhallen
2023-12-02 13:30 4 IBF Dalen/Södra F10Vit - Umeå City IBF/Vit-2 5 - 3 Jubileumshallen Teg
Omgång 5
2023-12-16 12:30 5 IBF Dalen/Södra F10Vit - Holmsund City IBC 4 - 2 Jubileumshallen Teg
2023-12-16 15:15 5 Täfteå IK - Umeå City IBF/Vit-2 1 - 3 Täftehallen
Omgång 6
2024-01-14 14:15 6 Umeå City IBF/Vit-2 - Röbäcks IF/Röd 2 - 3 Vildmannahallen
2024-02-29 19:15 6 Täfteå IK - Holmsund City IBC 4 - 5 Täftehallen
Omgång 7
2024-01-27 11:30 7 Holmsund City IBC - Umeå City IBF/Vit-2 0 - 2 Storsjöhallen
2024-01-28 13:30 7 IBF Dalen/Södra F10Vit - Röbäcks IF/Röd 2 - 3 Jubileumshallen Teg
Omgång 8
2024-02-10 11:00 8 Täfteå IK - IBF Dalen/Södra F10Vit 4 - 4 Täftehallen
2024-02-11 11:30 8 Röbäcks IF/Röd - Holmsund City IBC 2 - 0 Elofssonhallen
Omgång 9
2024-02-24 13:00 9 Täfteå IK - Röbäcks IF/Röd 3 - 2 Täftehallen
2024-02-25 14:30 9 Umeå City IBF/Vit-2 - IBF Dalen/Södra F10Vit 2 - 3 Vildmannahallen
Omgång 10
2024-03-16 11:30 10 Holmsund City IBC - IBF Dalen/Södra F10Vit Storsjöhallen
2024-03-16 12:30 10 Umeå City IBF/Vit-2 - Täfteå IK Vildmannahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis