Spelprogram - Pantamera F Div. 19

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Holmsund City IBC Daniel Eliasson daniel.eliasson.de@gmail.com Svart, Svart, Svart
Röbäcks IF/Blå Maria Svedelius mariasvedelius@live.se Röd, Blå, Röd
Sävar IK Hans Olof Edblom edblom.h@gmail.com 0702766164 Röd, Röd, Röd
Umeå City IBF/Teg1 Linda Berggren linda.berggren@umu.se 070-6826240 Grön, Grön, Grön
Vindelns IF Thobias Löfgren thobiaslofgren12@gmail.com 070-661 06 40 gul/svart, svart, svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-28 10:10 1 Sävar IK - Vindelns IF Viktoria Glad, Björn Glad Sävaråhallen
2023-10-29 15:30 1 Röbäcks IF/Blå - Umeå City IBF/Teg1 Lasse Ekesryd, Klas Höglund Elofssonhallen
Omgång 2
2023-11-11 11:20 2 Röbäcks IF/Blå - Vindelns IF Tilda Hammarstedt, Ella Hortlund Elofssonhallen
2023-11-12 11:30 2 Holmsund City IBC - Sävar IK , Elias Åkesson Storsjöhallen
Omgång 3
2023-11-19 09:20 3 Sävar IK - Umeå City IBF/Teg1 Alexander Pärnänen, Theodor Pärnänen Sävaråhallen
2023-11-19 12:00 3 Vindelns IF - Holmsund City IBC , Erik Hörnros FC Vindeln
Omgång 4
2023-12-02 12:00 4 Vindelns IF - Umeå City IBF/Teg1 , Erik Hörnros FC Vindeln
2023-12-03 11:20 4 Röbäcks IF/Blå - Holmsund City IBC Ebba Sondell, Emmy Norén Elofssonhallen
Omgång 5
2023-12-16 11:20 5 Holmsund City IBC - Umeå City IBF/Teg1 Axel Gullberg, Joel Backman Storsjöhallen
2023-12-17 11:30 5 Sävar IK - Röbäcks IF/Blå , Axel Ahlm-Larsson Sävaråhallen 100
Omgång 6
2024-01-14 11:20 6 Umeå City IBF/Teg1 - Röbäcks IF/Blå Alexander Rönnqvist, Ilgar Bahar Gogani Jubileumshallen Teg
2024-01-14 12:30 6 Vindelns IF - Sävar IK , Erik Hörnros FC Vindeln
Omgång 7
2024-01-28 11:20 7 Sävar IK - Holmsund City IBC , Viktoria Glad Sävaråhallen
2024-01-28 13:00 7 Vindelns IF - Röbäcks IF/Blå , Erik Hörnros FC Vindeln
Omgång 8
2024-02-10 11:20 8 Holmsund City IBC - Vindelns IF , Axel Gullberg Storsjöhallen
2024-02-10 11:20 8 Umeå City IBF/Teg1 - Sävar IK Robin Lundberg, Hjalmar Rydberg Jubileumshallen Teg
Omgång 9
2024-02-25 11:20 9 Umeå City IBF/Teg1 - Vindelns IF Ilgar Bahar Gogani, Almar Berggrund Vildmannahallen
2024-02-25 12:30 9 Holmsund City IBC - Röbäcks IF/Blå Axel Gullberg, Theo Johansson Storsjöhallen
Omgång 10
2024-03-16 11:20 10 Umeå City IBF/Teg1 - Holmsund City IBC , Vendela Bergström Jubileumshallen Teg
2024-03-17 11:20 10 Röbäcks IF/Blå - Sävar IK Ella Hortlund, Tilda Hammarstedt Elofssonhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis