Spelprogram - JAS Play Off DJ 18

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bergs Innebandyklubb (IK) Viktoria Gustafsson viktoria.gustafsson@innebandy.se 0768-77 66 05 Gul, Svart, Svart
CL98IC Ulrik Sandebäck sandebackulrik@gmail.com 0707765340 Blå, Blå, Blå
FBC Engelholm David Ljungdahl david.ljungdahl@engelholm.se 0709-963367 Vit, Svart, Orange
FBC Lerum Röd, Röd, Svart
GS 86 AIF/Munkfors IBK Per Johansson per.johansson@forshagaakademin.se 070-3793372 Rosa, Svart, Svart
Hagunda IF Amanda Hanning amanda_hanning@hotmail.com Blå, Svart, Blå
Huddinge IBS Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd, Röd, Vita
IBF Dalen Richard Bagger rbagger13@gmail.com 070-3098813 Svart, Svart, Svart
IBF Falun Magnus Röhnisch magnus.rohnisch70@gmail.com 070-731 64 98 Svart, Svart, Svart
IBK Hudik /FBC Bollnäs Christoffer Johansson stoffeilsbo@hotmail.com 070-716 64 26 Röd, Röd, Röd
IBK Lockerud Mariestad Jesper Myrlund jesper@lockerud.nu 070-2531955 Röd, Röd, Röd
IBK Lund/Elit Jonas Lilja jonas.lilja@ibklund.se 0706-432907 Svart-grön, Svart, Svart
IK Sirius FBC/IBK Johan Gelin johan.gelin@innebandy.se 070-5774404 Blå/Svart, svart, svart
Jönköpings IK/Hovslätts IK Nelly Pettersson nelly1997@hotmail.se 0703299323 Röd, Röd, Röd
KAIS Mora UIF Cecilia Grudd cecilia.grudd@mora.se 070 - 385 74 67 Röd, Svart, Svart
Karlstad IBF Ungdom/Bredd Nicolas Wilbourn nichowilbourn@live.se 0706 67 76 20 Blå, svart, svart
Landvetter IBK Martin Zetterstedt martinz19@gmail.com 0707-191280 Ljusblå/vit-randig, Svart, Svart
Lindås IBF Andreas Normén andreas_normen@yahoo.com 0709383848 Korallblå, Svart, Korallblå
Malmö FBC/Malmö FBC Utveckling Yamou Njai Yamou.njai@malmofbc.se 0739-673125 Magenta, Magenta, Vita
Nykvarns IBF Henrik Gustavsson henke_gff@hotmail.com 070-7984497 Svart, Svart, Svart
Pixbo IBF/Pixbo IBK Jan Wikström akademidam@pixbo.se 0703-789467 Rödvit, Röd, Röda
RIG Umeå IBF Peter Hörnsten peter.svensson.hornsten@innebandy.se 070-5762522 Blå, Blå, Blå
Rönnby Västerås IBK Ungdom Emma Rauch emma.rauch@outlook.com 0736585323 Orange, Svart, Vit
Salems IF Ylva Åström ylva_astrom@yahoo.com 073-9462214 Lila, Vit, Vit
Storvreta Ungdom IBK/IBK Daniel Skantze danne_1999@live.se 0706354779 Röd, Svart, Röd
Sundsvalls IBF Susanne Sellbom sussellbom@gmail.com 076-8030515 Orange, Svart, orange
Täby FC Tove Tegnér tove.tegner@brummer.se 076-1111413 Vit, Mörkblå, Vit
Umeå Västra IF/IBK Johan Åsberg johan.asberg@umeavastra.se 070-3553551 Grön, Grön, Grön
Warberg IBF Niklas Johansson niklas.johansson@warbergic.se 0708-719 391 Blå, Blå, Blå
Växjö IBK Utveckling/Växjö IBK Martin Kosarek kosarek.martin@gmail.com 0764047648 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Älvsjö AIK IBF Patrik Meissner patrik.meissner@gmail.com 0706987830 Blå, Blå, Blå
Örnsköldsvik IBK Stefan Sundquist stefan.sundquist@sportandadventure.se 070-606 05 81 Röd, Svart, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2024-03-20 19:30 1 FBC Engelholm - IBK Lund/Elit 4 - 5 Ängelholms Idrottshall
2024-03-22 19:00 1 RIG Umeå IBF - IBF Dalen 12 - 2 Umeå Energi Arena Väst 150
2024-03-22 19:00 1 IBK Lockerud Mariestad - Karlstad IBF Ungdom/Bredd 4 - 1 ICA-kvantum hallen, Mariestad 189
2024-03-22 19:30 1 KAIS Mora UIF - IBK Hudik /FBC Bollnäs 4 - 2 Idre Fjäll Arena 200
2024-03-22 19:30 1 CL98IC - Jönköpings IK/Hovslätts IK 5 - 2 SBB Arena 151
2024-03-22 19:30 1 Warberg IBF - Malmö FBC/Malmö FBC Utveckling 11 - 4 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen 250
2024-03-22 19:45 1 Älvsjö AIK IBF - Nykvarns IBF 7 - 0 Västertorpshallen
2024-03-22 19:45 1 Lindås IBF - Landvetter IBK 4 - 2 Lindås Waves Arena 235
2024-03-22 20:00 1 Salems IF - Huddinge IBS 2 - 7 Skogsängshallen 275
2024-03-22 20:00 1 Växjö IBK Utveckling/Växjö IBK - Bergs Innebandyklubb (IK) 9 - 4 Fortnox Arena A-hall
2024-03-22 20:30 1 IBF Falun - Sundsvalls IBF 12 - 3 Guide Arena 153
2024-03-23 18:00 1 Rönnby Västerås IBK Ungdom - GS 86 AIF/Munkfors IBK 8 - 0 Mälarenergi Arena A 62
2024-03-23 18:15 1 Pixbo IBF/Pixbo IBK - FBC Lerum 7 - 2 Wallenstam Arena A 312
2024-03-23 19:20 1 IK Sirius FBC/IBK - Storvreta Ungdom IBK/IBK 3 - 2 e.förl. IFU Arena A 623
2024-03-24 18:30 1 Täby FC - Hagunda IF 7 - 2 Hägerneholmshallen 197
2024-03-27 19:30 1 Umeå Västra IF/IBK - Örnsköldsvik IBK 3 - 1 Umeå Energi Arena Väst 126

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis