Spelprogram - Pojkar 9 L

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bro IK (B) VIT, BLÅ, VIT
Danderyds SK (B) blå, vit, vita
Hässelby SK IBK (B) Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK (F) Petra Lundmark petra.lundmark@marknadsstrategen.se +46 73-387 77 53 Röd, Svart, Svart
Mariebergs SK (C) röd, blå, röda
Råsunda IS
Täby FC (D) Patrick Wiberg Patrick.Wiberg@atea.se 0709-177036 Vit, Vit, Vit
Täby FC (E) Virva Popovic virva.popovic@gmail.com 073-5337308 Vit, Vit, Vit
Älvsjö AIK (B) Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2014-09-27 13:15 1 Mariebergs SK (C) - Täby FC (D) Gärdeshallen
2014-09-27 14:15 1 Hässelby SK IBK (B) - Hässelby SK IBK (F) Hässelbyhallen
2014-09-28 11:15 1 Täby FC (E) - Råsunda IS Skarpängskolan A
2014-09-28 14:30 1 Bro IK (B) - Danderyds SK (B) Bro Sporthall
Omgång 2
2014-10-04 11:15 2 Hässelby SK IBK (F) - Bro IK (B) Hässelbyhallen
2014-10-04 13:30 2 Älvsjö AIK (B) - Hässelby SK IBK (B) Olympen Arena
2014-10-04 18:15 2 Danderyds SK (B) - Täby FC (E) Mörbyhallen
2014-10-05 09:45 2 Råsunda IS - Mariebergs SK (C) Ulriksdalshallen
Omgång 3
2014-10-11 11:15 3 Älvsjö AIK (B) - Hässelby SK IBK (F) Olympen Arena
2014-10-11 13:15 3 Mariebergs SK (C) - Danderyds SK (B) Gärdeshallen
2014-10-12 10:30 3 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (D) Hässelbyhallen
2014-10-12 10:30 3 Täby FC (E) - Bro IK (B) Skarpängskolan A
Omgång 4
2014-10-19 09:00 4 Råsunda IS - Hässelby SK IBK (B) Ulriksdalshallen
2014-10-19 09:45 4 Hässelby SK IBK (F) - Täby FC (E) Hässelbyhallen
2014-10-19 13:30 4 Täby FC (D) - Älvsjö AIK (B) Skarpängskolan A
2014-10-19 14:30 4 Bro IK (B) - Mariebergs SK (C) Bro Sporthall
Omgång 5
2014-10-25 09:45 5 Älvsjö AIK (B) - Råsunda IS Olympen Arena
2014-10-25 12:30 5 Mariebergs SK (C) - Täby FC (E) Gärdeshallen
2014-10-25 12:45 5 Hässelby SK IBK (B) - Danderyds SK (B) Hässelbyhallen
2014-10-26 12:00 5 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK (F) Skarpängskolan A
Omgång 6
2014-11-08 11:15 6 Hässelby SK IBK (F) - Mariebergs SK (C) Hässelbyhallen
2014-11-09 09:00 6 Råsunda IS - Täby FC (D) Ulriksdalshallen
2014-11-09 14:00 6 Danderyds SK (B) - Älvsjö AIK (B) Mörbyhallen
2014-11-09 14:30 6 Bro IK (B) - Hässelby SK IBK (B) Bro Sporthall
Omgång 7
2014-11-15 10:30 7 Älvsjö AIK (B) - Bro IK (B) Olympen Arena
2014-11-15 12:00 7 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (E) Hässelbyhallen
2014-11-16 09:00 7 Råsunda IS - Hässelby SK IBK (F) Ulriksdalshallen
2014-11-16 13:30 7 Täby FC (D) - Danderyds SK (B) Skarpängskolan A
Omgång 8
2014-11-29 13:15 8 Mariebergs SK (C) - Hässelby SK IBK (B) Gärdeshallen
2014-11-30 11:15 8 Täby FC (E) - Älvsjö AIK (B) Skarpängskolan A
2014-11-30 14:30 8 Bro IK (B) - Täby FC (D) Bro Sporthall
2014-11-30 16:00 8 Danderyds SK (B) - Råsunda IS Mörbyhallen
Omgång 9
2014-12-06 12:00 9 Älvsjö AIK (B) - Mariebergs SK (C) Olympen Arena
2014-12-06 17:00 9 Danderyds SK (B) - Hässelby SK IBK (F) Mörbyhallen
2014-12-07 10:30 9 Råsunda IS - Bro IK (B) Ulriksdalshallen
2014-12-07 12:45 9 Täby FC (D) - Täby FC (E) Skarpängskolan A
Omgång 10
2014-12-13 12:00 10 Hässelby SK IBK (F) - Hässelby SK IBK (B) Hässelbyhallen
2014-12-14 09:00 10 Råsunda IS - Täby FC (E) Ulriksdalshallen
2014-12-14 13:15 10 Danderyds SK (B) - Bro IK (B) Mörbyhallen
2014-12-14 15:45 10 Täby FC (D) - Mariebergs SK (C) Skarpängskolan A
Omgång 11
2015-01-10 10:30 11 Hässelby SK IBK (B) - Älvsjö AIK (B) Hässelbyhallen
2015-01-10 13:15 11 Mariebergs SK (C) - Råsunda IS Gärdeshallen
2015-01-11 09:00 11 Täby FC (E) - Danderyds SK (B) Skarpängskolan A
2015-01-11 15:15 11 Bro IK (B) - Hässelby SK IBK (F) Bro Sporthall
Omgång 12
2015-01-18 11:15 12 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK (B) Skarpängskolan A
2015-01-18 11:15 12 Hässelby SK IBK (F) - Älvsjö AIK (B) Hässelbyhallen
2015-01-18 14:00 12 Danderyds SK (B) - Mariebergs SK (C) Mörbyhallen
2015-01-18 14:30 12 Bro IK (B) - Täby FC (E) Bro Sporthall
Omgång 13
2014-11-23 14:30 13 Täby FC (E) - Hässelby SK IBK (F) Skarpängskolan A
2015-01-31 09:45 13 Älvsjö AIK (B) - Täby FC (D) Olympen Arena
2015-01-31 12:00 13 Hässelby SK IBK (B) - Råsunda IS Hässelbyhallen
2015-01-31 12:30 13 Mariebergs SK (C) - Bro IK (B) Gärdeshallen
Omgång 14
2015-01-25 13:45 14 Täby FC (E) - Mariebergs SK (C) Skarpängskolan A
2015-02-07 12:00 14 Hässelby SK IBK (F) - Täby FC (D) Hässelbyhallen
2015-02-08 09:00 14 Råsunda IS - Älvsjö AIK (B) Ulriksdalshallen
2015-02-08 15:00 14 Danderyds SK (B) - Hässelby SK IBK (B) Mörbyhallen
Omgång 15
2015-02-14 11:15 15 Älvsjö AIK (B) - Danderyds SK (B) Olympen Arena
2015-02-14 13:15 15 Mariebergs SK (C) - Hässelby SK IBK (F) Gärdeshallen
2015-02-15 09:00 15 Hässelby SK IBK (B) - Bro IK (B) Hässelbyhallen
2015-02-15 12:45 15 Täby FC (D) - Råsunda IS Skarpängskolan A
Omgång 16
2015-03-08 09:45 16 Hässelby SK IBK (F) - Råsunda IS Hässelbyhallen
2015-03-08 11:15 16 Täby FC (E) - Hässelby SK IBK (B) Skarpängskolan A
2015-03-08 14:45 16 Danderyds SK (B) - Täby FC (D) Mörbyhallen
2015-03-08 15:15 16 Bro IK (B) - Älvsjö AIK (B) Bro Sporthall
Omgång 17
2015-03-14 11:15 17 Hässelby SK IBK (B) - Mariebergs SK (C) Hässelbyhallen
2015-03-14 12:00 17 Älvsjö AIK (B) - Täby FC (E) Olympen Arena
2015-03-15 09:45 17 Råsunda IS - Danderyds SK (B) Ulriksdalshallen
2015-03-15 13:30 17 Täby FC (D) - Bro IK (B) Skarpängskolan A
Omgång 18
2015-03-21 13:15 18 Mariebergs SK (C) - Älvsjö AIK (B) Gärdeshallen
2015-03-21 14:15 18 Hässelby SK IBK (F) - Danderyds SK (B) Hässelbyhallen
2015-03-22 11:15 18 Täby FC (E) - Täby FC (D) Skarpängskolan A
2015-03-22 14:30 18 Bro IK (B) - Råsunda IS Bro Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis