Spelprogram - JAS HJ18 Play Off 2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF Stefan Andersson stejaandersson@hotmail.com 0707131822 Svart, Svart, Svart
FC/FBC Helsingborg Joel Olofsson joel@fch.nu 0734-403683 Blå/svart, Svart, Svart
IBF Örebro Ungdom Röd, svart, svarta
Ingarö IF Svart, Svart, Svart
Jönköpings IK Ungdom Patrik Granander patrik.granander@comfortsystem.se 0709-956038 Röd, Röd, Röd
KAIS Mora UIF David Normark Normark39@gmail.com 0722018801 Röd, Svart, Svart
Karlstad IBF Ungdom Blå, Svart, Svart
Ledberg IBF Johannes Batshon johannesbatshon73@gmail.com 0768997190 Grön/Vit, Vit, Vit
Lillån IBK Edvin Eriksson eriksssson99@gmail.com 0767684323 Grön, Vit (dam=svart), Vit
Linköping IBK Ungdom Mats Ahnlund mats.bg.ahnlund@gmail.com 0733-66 46 23 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF/IBF Ungdom Erik Svensson erik.svensson@delaval.com 0709566741 Svart, Svart, Svart
Pixbo Wallenstam IBF Mehregan Redjamand mehregan.redjamand@pixbo.se Röd/vit, Röd, Röda
RIG Umeå IBF John Edström john.edstrom@umea.se 0702345455 Blå, Blå, Gul/Blå randiga
Täby FC Ida Nedin 0702859536 Vit, Vit, Vit
Warberg IBF Andreas Wahman andreas.wahman@warbergic.se 070-5656656 Blått, blått, blått
Åstorp/Kvidinge IBS Joakim Nordstedt joakim.nordstedt@hotmail.com 0708725004 Svart/svart/svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-03-24 15:45 1 Linköping IBK Ungdom - Karlstad IBF Ungdom 7 - 6 e.förl. Daniel Hermansson, Henric Lundeborg Folkungahallen
2018-03-25 12:30 1 Lillån IBK - Nykvarns IF/IBF Ungdom 8 - 11 Daniel Kallin, Krister Eklund Idrottshuset Örebro 312
2018-03-25 13:00 1 FC/FBC Helsingborg - Jönköpings IK Ungdom 2 - 8 Leon Fuchs, Petter Niklasson Helsingborg Arena B 301
2018-03-25 14:30 1 RIG Umeå IBF - Bele Barkarby IF IBF 8 - 6 Therese Jensen, Tony Cederholm Umeå Energi Arena Öst 110
2018-03-25 17:00 1 Ledberg IBF - Warberg IBF 8 - 7 Johan Råsbrink, Thomas Nystrand Kärnahallen 156
2018-03-25 17:00 1 Åstorp/Kvidinge IBS - Pixbo Wallenstam IBF 8 - 10 Sigge Svensson Martell, Tony Olsson Åstorps Sporthall
2018-03-25 18:00 1 Ingarö IF - IBF Örebro Ungdom 6 - 12 Martin Johansson, Elis Erbing Ingarö Sporthall 350
2018-03-28 20:00 1 KAIS Mora UIF - Täby FC 8 - 3 Daniel Larsson, Amir Zilic Idre Fjäll Arena 198

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis