Spelprogram - JAS HJ18 Play Off 2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF Stefan Andersson stejaandersson@hotmail.com 0707131822 Svart, Svart, Svart
FC/FBC Helsingborg Blå/svart, Svart, Svart
IBF Örebro Ungdom Röd, svart, svarta
Ingarö IF Svart, Svart, Svart
Jönköpings IK Ungdom Röd, Röd, Röd
KAIS Mora UIF Linda Morell linda.morell74@gmail.com 076 - 118 60 02 Röd, Svart, Svart
Karlstad IBF Ungdom Mikael Svensson miksve80@gmail.com 0766186783 Blå, svart, svart
Ledberg IBF Anders Carlenius anpetter@hotmail.com 0734185708 Grön/Vit, Vit, Vit
Lillån IBK Oliver Kriström Oliverkristrom1@gmail.com Grön, Vit (dam=svart), Vit
Linköping IBK Ungdom Janne Jarnborg info@jarnborgs.se Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF/IBF Ungdom Magnus Törnqvist magnus@telgeelektriska.se 0706065557 Svart, Svart, Svart
Pixbo Wallenstam IBF Mehregan Redjamand mehregan.redjamand@pixbo.se Röd/vit, Röd, Röda
RIG Umeå IBF John Edström john.edstrom@umea.se 0702345455 Blå, Blå, Gul/Blå randiga
Täby FC Johan Karlsson johan@emarin.se 0706-110529 Vit, Vit, Vit
Warberg IBF Albin Linjer albin.limjer@hotmail.com 0766336038 Blått, blått, blått
Åstorp/Kvidinge IBS Joakim Nordstedt joakim.nordstedt@hotmail.com 0708725004 Svart/svart/svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-03-24 15:45 1 Linköping IBK Ungdom - Karlstad IBF Ungdom 7 - 6 e.förl. Daniel Hermansson, Henric Lundeborg Folkungahallen
2018-03-25 12:30 1 Lillån IBK - Nykvarns IF/IBF Ungdom 8 - 11 Daniel Kallin, Krister Eklund Idrottshuset Örebro 312
2018-03-25 13:00 1 FC/FBC Helsingborg - Jönköpings IK Ungdom 2 - 8 Leon Fuchs, Petter Niklasson Helsingborg Arena B 301
2018-03-25 14:30 1 RIG Umeå IBF - Bele Barkarby IF IBF 8 - 6 Therese Jensen, Tony Cederholm Umeå Energi Arena Öst 110
2018-03-25 17:00 1 Ledberg IBF - Warberg IBF 8 - 7 Johan Råsbrink, Thomas Nystrand Kärnahallen 156
2018-03-25 17:00 1 Åstorp/Kvidinge IBS - Pixbo Wallenstam IBF 8 - 10 Sigge Svensson Martell, Tony Olsson Åstorps Sporthall
2018-03-25 18:00 1 Ingarö IF - IBF Örebro Ungdom 6 - 12 Martin Johansson, Elis Erbing Ingarö Sporthall 350
2018-03-28 20:00 1 KAIS Mora UIF - Täby FC 8 - 3 Daniel Larsson, Amir Zilic Idre Fjäll Arena 198

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis