Spelprogram - Pantamera Pojkar Ljusröd Medel F

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ingarö IF (A) Svart, Svart, Svart
Nacka Wallenstam IBK (C) Vit, Svart, Vit
Nynäshamns IBK Ronny Carlsson ronnycarlsson30@hotmail.com 0708127371 Blå, Blå, Vit
Salems IF Andreas Svedberg andreas.svedberg@salemsif.se 0790107552 Lila/vit/vit
Tyresö Trollbäcken IBK (B) Tom Widegren tom.widegren@gmail.com 0708 / 75 25 84 svart/svart, svart, svart
Vendelsö IK (C) Blå, Blå, Blå
Älta IF Svart, svart, svart
Älvsjö AIK IBF (A) Ann Gebeyehu Jansson ann.gebeyehu27@gmail.com 0706160921 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-09-29 13:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Vendelsö IK (C) 3 - 1 Didrik Axen, Wilmer Axén Strandhallen - Tyresö
2018-09-29 13:30 1 Nynäshamns IBK - Älta IF 7 - 5 Arne Brovig, Morgan Nordh Kvarnängshallen
2018-09-30 15:30 1 Nacka Wallenstam IBK (C) - Älvsjö AIK IBF (A) 3 - 0 Shabbir Ahmed, Samuel Oreland Ormingehallen
Omgång 2
2018-10-13 12:30 2 Vendelsö IK (C) - Salems IF 8 - 2 Alexander Rosén, Anthon Rosén Lyckeby Sporthall
2018-10-14 16:15 2 Älta IF - Nacka Wallenstam IBK (C) 4 - 6 Johnny Mikael Claesson, Mauricio Castillo Stavsborgshallen
2018-11-18 19:10 2 Ingarö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 6 - 3 Petra Dynesius, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
Omgång 3
2018-10-20 11:15 3 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK (C) 2 - 5 Kenneth Johansson, Leif Karlsson Kvarnängshallen
2018-10-21 18:30 3 Salems IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 1 - 5 Jonas Jatko, Jouni Kekkonen Skogsängshallen
2018-11-25 19:00 3 Älvsjö AIK IBF (A) - Ingarö IF (A) 4 - 1 Zana Guzel, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
Omgång 4
2018-10-27 12:15 4 Ingarö IF (A) - Salems IF 4 - 5 Can Asal, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
2018-10-27 14:00 4 Vendelsö IK (C) - Nacka Wallenstam IBK (C) 5 - 12 Alexander Rosén, Messaye Aberra Lyckeby Sporthall
2018-10-27 15:15 4 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Nynäshamns IBK 3 - 3 William Rennerfelt, Gustaf Reimer Strandhallen - Tyresö
2018-10-27 16:30 4 Älta IF - Älvsjö AIK IBF (A) 3 - 4 Joakim Levin, Gustav Levin Järla Sporthall
Omgång 5
2018-11-10 12:45 5 Nynäshamns IBK - Salems IF 13 - 3 Sam Robertsson, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2018-11-10 16:30 5 Älta IF - Ingarö IF (A) 4 - 2 Didrik Axen, Wilmer Axén Järla Sporthall
2018-11-11 11:15 5 Nacka Wallenstam IBK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 4 - 4 William Zetterquist, Noah Hulin Ormingehallen
Omgång 6
2018-11-17 12:45 6 Salems IF - Nacka Wallenstam IBK (C) 2 - 4 Heimo Lyly, My Källström Lyly Skogsängshallen
2018-11-17 14:15 6 Ingarö IF (A) - Nynäshamns IBK 4 - 9 Kevin Helly, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
2018-11-17 14:30 6 Vendelsö IK (C) - Älvsjö AIK IBF (A) 4 - 4 Niclas Woxmark, Fredrik Bousset Lyckeby Sporthall
Omgång 7
2018-11-24 14:30 7 Älvsjö AIK IBF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 7 - 1 Shakir Ahmed, Shabbir Ahmed Sätrahallen
2018-11-24 16:30 7 Älta IF - Vendelsö IK (C) 4 - 4 Shabbir Ahmed, Johan Hessing Järla Sporthall
2018-11-25 12:15 7 Nacka Wallenstam IBK (C) - Nynäshamns IBK 2 - 4 Noah Hulin, William Zetterquist Ormingehallen
Omgång 8
2018-12-08 12:00 8 Ingarö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) 3 - 14 Can Asal, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
2018-12-08 14:15 8 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Älta IF 1 - 6 Ida Sandberg, Daniel Bjerdahl Strandhallen - Tyresö
2018-12-09 15:00 8 Salems IF - Älvsjö AIK IBF (A) 4 - 8 Joakim Levin, Gustav Levin Skogsängshallen
Omgång 9
2018-12-15 14:45 9 Älvsjö AIK IBF (A) - Nynäshamns IBK 5 - 5 Anthon Rosén, Leo Odell/Johansson Sätrahallen
2018-12-16 14:15 9 Vendelsö IK (C) - Ingarö IF (A) 4 - 6 Svedje Ohlson, Theodore Hurtig Lyckeby Sporthall
2018-12-16 15:00 9 Älta IF - Salems IF 6 - 2 Kenneth Johansson, Christian Berger Stavsborgshallen
Omgång 10
2019-01-12 14:15 10 Älta IF - Nynäshamns IBK 5 - 7 Alexander Rosén, Anthon Rosén Järla Sporthall
2019-01-12 15:45 10 Älvsjö AIK IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) 3 - 4 Simon Righarts, Tobias Jansson Sätrahallen
2019-01-13 16:45 10 Vendelsö IK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 4 - 7 Emilia Tuomela, Joshua Axelsson Lyckeby Sporthall
Omgång 11
2019-01-20 13:00 11 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Ingarö IF (A) 6 - 5 Jonas Jatko, Jouni Kekkonen Tyresöhallen
2019-01-20 15:30 11 Nacka Wallenstam IBK (C) - Älta IF 6 - 2 Lucas Werelius, Can Asal Ormingehallen
2019-01-20 17:30 11 Salems IF - Vendelsö IK (C) 7 - 6 Magnus Berg, Marco Svenström Skogsängshallen
Omgång 12
2019-01-26 10:45 12 Ingarö IF (A) - Älvsjö AIK IBF (A) 1 - 3 Noah Hulin, Adam Lindell Ingarö Sporthall
2019-01-27 14:15 12 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Salems IF 5 - 4 Tuva Egman, Tommy Egman Strandhallen - Tyresö
2019-01-27 16:45 12 Vendelsö IK (C) - Nynäshamns IBK 3 - 7 Christian Berger, Isak Sjöblom Lyckeby Sporthall
Omgång 13
2019-02-09 10:15 13 Salems IF - Ingarö IF (A) 1 - 3 Sadjad Nima, Johan Nima Skogsängshallen
2019-02-09 13:45 13 Nynäshamns IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 5 - 2 Morgan Nordh, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2019-02-09 14:15 13 Älvsjö AIK IBF (A) - Älta IF 3 - 6 William Rennerfelt, Gustaf Reimer Sätrahallen
2019-02-09 17:45 13 Nacka Wallenstam IBK (C) - Vendelsö IK (C) 5 - 2 Liam Kronkvist, Mikael Ferneback Ormingehallen
Omgång 14
2019-02-16 13:00 14 Ingarö IF (A) - Älta IF 1 - 7 Lars Samuelsson, Tony Verho Ingarö Sporthall
2019-02-16 14:00 14 Salems IF - Nynäshamns IBK 0 - 9 Sadjad Nima, Johan Nima Skogsängshallen
2019-02-17 18:50 14 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (C) 4 - 4 Johan Nima, Daniel Bjerdahl Strandhallen - Tyresö
Omgång 15
2019-02-03 15:15 15 Nacka Wallenstam IBK (C) - Salems IF 7 - 2 William Zetterquist, Noah Hulin Ormingehallen
2019-03-09 11:45 15 Nynäshamns IBK - Ingarö IF (A) 7 - 4 Kenneth Johansson, Ida Sandberg Kvarnängshallen
2019-03-09 13:15 15 Älvsjö AIK IBF (A) - Vendelsö IK (C) 5 - 3 Lars Sundlöf, Fredrik Bousset Sätrahallen
Omgång 16
2019-03-10 14:00 16 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (A) 4 - 1 Gabriel Nääs, Svedje Ohlson Strandhallen - Tyresö
2019-03-16 13:45 16 Nynäshamns IBK - Nacka Wallenstam IBK (C) 3 - 6 Sadjad Nima, Johan Nima Kvarnängshallen
2019-03-17 18:15 16 Vendelsö IK (C) - Älta IF 3 - 5 Robin Berger, Christian Berger Lyckeby Sporthall
Omgång 17
2019-03-23 14:00 17 Älvsjö AIK IBF (A) - Salems IF 6 - 1 Simon Righarts, Mathias Johansson Sätrahallen
2019-03-24 14:15 17 Nacka Wallenstam IBK (C) - Ingarö IF (A) 2 - 0 Felix Fernström, Albin Hedenstedt Ormingehallen
2019-03-24 16:15 17 Älta IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 10 - 1 Max Sjöberg, Osama Abaied Stavsborgshallen
Omgång 18
2019-03-30 11:15 18 Ingarö IF (A) - Vendelsö IK (C) Lucas Werelius, Can Asal Ingarö Sporthall
2019-03-30 12:45 18 Nynäshamns IBK - Älvsjö AIK IBF (A) Nicholas Lindgren, Morgan Nordh Kvarnängshallen
2019-03-30 14:30 18 Salems IF - Älta IF 6 - 4 Simon Righarts, Martin Claësson Skogsängshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis