Spelprogram - Pantamera Herrjuniorer division 2 södra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Farsta IBK (B) Svart, Svart, Svart
Huddinge IBS (B) Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Röd/Vita
IBF Offensiv Lidingö (A) blå, blå, blå
Ingarö IF (A) Svart, Svart, Svart
Nacka Wallenstam IBK (A) Vit, Svart, Vit
Tungelsta IF (A) Orange, Svart, Svart
Tyresö Trollbäcken IBK (A) Stefan Berg stefan.berg@ica.se 070-375 98 96 svart/svart, svart, svart
Vendelsö IK (B) Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-09-19 20:45 1 Huddinge IBS (B) - Vendelsö IK (B) 8 - 4 Tomtbergahallen 57
2018-09-22 14:00 1 IBF Offensiv Lidingö (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) 5 - 6 Bodals Bollhall
2018-09-22 14:00 1 Ingarö IF (A) - Tungelsta IF (A) 5 - 2 Ingarö Sporthall
Omgång 2
2018-09-29 15:45 2 Tungelsta IF (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) 8 - 6 Tungelsta Sporthall
2018-09-30 16:15 2 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Huddinge IBS (B) 5 - 3 Tyresöhallen 55
2018-11-16 19:00 2 Vendelsö IK (B) - Farsta IBK (B) 10 - 1 Torvalla Sporthall
Omgång 3
2018-10-01 20:45 3 Huddinge IBS (B) - Tungelsta IF (A) 2 - 8 Tomtbergahallen 54
2018-10-06 10:45 3 Farsta IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) 4 - 9 Farstahallen 1
2018-10-12 18:15 3 Ingarö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) 5 - 9 Ingarö Sporthall
Omgång 4
2018-10-13 15:15 4 Nacka Wallenstam IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) 3 - 11 Ormingehallen
2018-10-13 16:00 4 Tungelsta IF (A) - Farsta IBK (B) 1 - 1 Tungelsta Sporthall 66
2018-10-14 11:45 4 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Vendelsö IK (B) 5 - 2 Tyresöhallen
Omgång 5
2018-10-24 20:45 5 Huddinge IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) 6 - 8 Tomtbergahallen 57
2018-10-27 16:30 5 Vendelsö IK (B) - Tungelsta IF (A) 5 - 5 Lyckeby Sporthall 86
2018-10-27 19:00 5 IBF Offensiv Lidingö (A) - Ingarö IF (A) 3 - 9 Bodals Bollhall
Omgång 6
2018-11-06 20:15 6 Nacka Wallenstam IBK (A) - Farsta IBK (B) 13 - 5 Ormingehallen
2018-11-10 15:00 6 Ingarö IF (A) - Huddinge IBS (B) 9 - 6 Ingarö Sporthall
2018-11-11 15:45 6 Tungelsta IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) 3 - 8 Tungelsta Sporthall 50
Omgång 7
2018-11-14 20:45 7 Huddinge IBS (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) 1 - 8 Tomtbergahallen 27
2018-11-17 17:30 7 Farsta IBK (B) - Ingarö IF (A) 5 - 8 Farstahallen 1 25
2018-11-18 15:30 7 Vendelsö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) 11 - 7 Torvalla Sporthall
Omgång 8
2018-11-23 19:00 8 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) 3 - 6 Ormingehallen
2018-11-24 16:30 8 IBF Offensiv Lidingö (A) - Farsta IBK (B) 4 - 3 Bodals Bollhall
2018-11-24 17:45 8 Ingarö IF (A) - Vendelsö IK (B) 2 - 3 Ingarö Sporthall 123
Omgång 9
2018-12-01 15:45 9 Farsta IBK (B) - Huddinge IBS (B) 5 - 5 Farstahallen 1
2018-12-02 10:00 9 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Ingarö IF (A) 5 - 5 Tyresöhallen
2018-12-02 14:30 9 Vendelsö IK (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) 7 - 5 Torvalla Sporthall
2018-12-02 15:45 9 Tungelsta IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) 3 - 12 Tungelsta Sporthall
Omgång 10
2018-12-15 16:30 10 Vendelsö IK (B) - Huddinge IBS (B) 2 - 10 Torvalla Sporthall
2018-12-16 18:00 10 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) 3 - 1 Tyresöhallen
2019-02-01 19:15 10 Tungelsta IF (A) - Ingarö IF (A) 5 - 18 Tungelsta Sporthall 50
Omgång 11
2019-01-09 20:45 11 Huddinge IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) 4 - 3 Tomtbergahallen 67
2019-01-12 14:00 11 IBF Offensiv Lidingö (A) - Tungelsta IF (A) 9 - 5 Bodals Bollhall
2019-01-12 15:15 11 Farsta IBK (B) - Vendelsö IK (B) 3 - 4 Farstahallen 1
Omgång 12
2019-01-11 19:30 12 Nacka Wallenstam IBK (A) - Ingarö IF (A) 6 - 13 Ormingehallen
2019-01-27 09:15 12 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Farsta IBK (B) 3 - 4 Tyresöhallen
2019-01-27 14:15 12 Tungelsta IF (A) - Huddinge IBS (B) 10 - 4 Tungelsta Sporthall 55
Omgång 13
2019-02-02 15:45 13 IBF Offensiv Lidingö (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) 6 - 12 Bodals Bollhall
2019-02-02 17:00 13 Farsta IBK (B) - Tungelsta IF (A) 4 - 8 Farstahallen 3 34
2019-02-03 18:45 13 Vendelsö IK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) 3 - 7 Torvalla Sporthall
Omgång 14
2019-02-09 12:45 14 Tungelsta IF (A) - Vendelsö IK (B) 7 - 4 Tungelsta Sporthall 71
2019-02-09 18:30 14 Ingarö IF (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) 8 - 1 Ingarö Sporthall
2019-02-10 18:15 14 Nacka Wallenstam IBK (A) - Huddinge IBS (B) 6 - 4 Ormingehallen
Omgång 15
2019-02-13 20:45 15 Huddinge IBS (B) - Ingarö IF (A) 2 - 11 Tomtbergahallen 52
2019-02-16 14:30 15 Farsta IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) 2 - 2 Farstahallen 1 38
2019-02-17 18:00 15 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Tungelsta IF (A) 9 - 4 Tyresöhallen
Omgång 16
2019-03-09 16:45 16 Ingarö IF (A) - Farsta IBK (B) 7 - 3 Ingarö Sporthall
2019-03-09 17:15 16 IBF Offensiv Lidingö (A) - Huddinge IBS (B) 7 - 7 Bodals Bollhall
2019-03-10 12:45 16 Nacka Wallenstam IBK (A) - Vendelsö IK (B) 4 - 4 Ormingehallen
Omgång 17
2019-03-12 20:00 17 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) 4 - 3 Strandhallen - Tyresö
2019-03-16 14:15 17 Farsta IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) 3 - 4 Farstahallen 3
2019-03-17 15:30 17 Vendelsö IK (B) - Ingarö IF (A) 1 - 13 Torvalla Sporthall 48
Omgång 18
2019-03-20 20:45 18 Huddinge IBS (B) - Farsta IBK (B) 6 - 7 Tomtbergahallen 50
2019-03-23 16:30 18 Ingarö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) 4 - 6 Ingarö Sporthall
2019-03-23 17:30 18 IBF Offensiv Lidingö (A) - Vendelsö IK (B) 7 - 8 Bodals Bollhall
2019-03-24 18:00 18 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tungelsta IF (A) 8 - 4 Ormingehallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis