Spelprogram - Pantamera P N Röd Gr 4 (-05)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bankeryds Skid o MK P05 Mathias Rehnström m.rehnstrom@outlook.com 0702603974 Blå/Blå/Blå
Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 Magnus Berggren magnus.berggren@kinnarps.se 0761496459 Röd/Svart /Röd
Gnosjö IBK P04-05 Svart, Svart, Svart
Hestra Skid O SK P04-06 Andreas Nylander nylander.andreas@outlook.com 070-2528084 blå tröja, svarta shorts, blå strumpor
Hjältevad Mariannelund IS P03-05 Martin Österman martinspel@hotmail.se 0736784741 Blå, Blå, Blå
IBF Tranås P03-04 SVART, SVART, SVART
IBK Husar P04-05 Thomas Atting toa1628@gmail.com 0733-846866 Blå/Blå/Blå
KFUM Jönköping P05-06 Henrik Lindberg henrik@kfum.org 0760-292090 Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
Malmbäcks IF P03-05 svart, Svart, Svart
Tenhults IF P04-05 Niclas Palm niclas.palm@gmail.com 0724422256 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-10-13 13:00 1 Hjältevad Mariannelund IS P03-05 - IBF Tranås P03-04 4 - 8 Furulundshallen
2018-10-13 14:00 1 Hestra Skid O SK P04-06 - IBK Husar P04-05 4 - 5 Hestra Sporthall
2018-10-13 16:30 1 Bankeryds Skid o MK P05 - Tenhults IF P04-05 10 - 0 Torpshallen
2018-10-14 12:30 1 Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 - Malmbäcks IF P03-05 4 - 8 Habo Sporthall A-hall
2018-10-14 14:30 1 Gnosjö IBK P04-05 - KFUM Jönköping P05-06 6 - 15 Töllstorpshallen
Omgång 2
2018-10-14 12:30 2 Tenhults IF P04-05 - Hestra Skid O SK P04-06 6 - 2 William Lundberg, Thage Claesson Tenhults Sporthall 42
2018-10-19 18:30 2 KFUM Jönköping P05-06 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 8 - 7 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-10-20 13:00 2 Malmbäcks IF P03-05 - Bankeryds Skid o MK P05 9 - 6 Malmbäcks Sporthall
2018-10-21 10:30 2 IBK Husar P04-05 - Hjältevad Mariannelund IS P03-05 8 - 3 Joakim Sönnerling, Ivan Vovk Olsbergs Arena
2018-10-21 11:15 2 IBF Tranås P03-04 - Gnosjö IBK P04-05 6 - 2 Tranås Idrottshall
Omgång 3
2018-10-27 10:30 3 Hestra Skid O SK P04-06 - Hjältevad Mariannelund IS P03-05 WO (5 - 0) Suvad Kaltak Hestra Sporthall
2018-10-27 11:30 3 Tenhults IF P04-05 - Malmbäcks IF P03-05 1 - 9 , Thage Claesson Tenhults Sporthall 43
2018-10-28 10:00 3 Bankeryds Skid o MK P05 - KFUM Jönköping P05-06 18 - 4 Hugo Sandstedt Torpshallen
2018-10-28 13:00 3 Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 - IBF Tranås P03-04 7 - 6 Habo Sporthall A-hall
2018-10-28 16:00 3 Gnosjö IBK P04-05 - IBK Husar P04-05 2 - 5 Töllstorpshallen
Omgång 4
2018-11-07 18:00 4 Hjältevad Mariannelund IS P03-05 - Malmbäcks IF P03-05 4 - 9 Furulundshallen
2018-11-10 12:00 4 IBK Husar P04-05 - IBF Tranås P03-04 8 - 6 Jesper Bengtsson, Hampus Johnsson-Lyborg Prästängshallen 70
2018-11-10 14:00 4 Hestra Skid O SK P04-06 - KFUM Jönköping P05-06 1 - 14 Hestra Sporthall
2018-11-11 14:15 4 Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 - Tenhults IF P04-05 7 - 3 Habo Sporthall C-hall
2018-11-11 15:01 4 Gnosjö IBK P04-05 - Bankeryds Skid o MK P05 6 - 4 Töllstorpshallen 65
Omgång 5
2018-11-16 18:30 5 KFUM Jönköping P05-06 - Hjältevad Mariannelund IS P03-05 13 - 4 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-11-17 12:30 5 IBF Tranås P03-04 - Hestra Skid O SK P04-06 9 - 2 Tranås Idrottshall
2018-11-17 13:00 5 Malmbäcks IF P03-05 - Gnosjö IBK P04-05 9 - 5 Malmbäcks Sporthall
2018-11-17 15:00 5 Tenhults IF P04-05 - IBK Husar P04-05 6 - 2 , Thage Claesson Tenhults Sporthall
2018-11-17 16:00 5 Bankeryds Skid o MK P05 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 4 - 3 Gabriel Ingvarsson, Ricky Karlquist Torpshallen
Omgång 6
2018-11-24 13:00 6 Hjältevad Mariannelund IS P03-05 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 5 - 6 Furulundshallen
2018-11-24 14:00 6 Hestra Skid O SK P04-06 - Bankeryds Skid o MK P05 5 - 12 Hestra Sporthall
2018-11-25 10:00 6 IBK Husar P04-05 - Malmbäcks IF P03-05 7 - 8 Joakim Sönnerling, Henrik Ljunggren Prästängshallen 75
2018-11-25 11:45 6 IBF Tranås P03-04 - KFUM Jönköping P05-06 5 - 7 Tranås Idrottshall
2018-11-25 14:00 6 Gnosjö IBK P04-05 - Tenhults IF P04-05 5 - 6 Suvad Kaltak, Jan Blohm Töllstorpshallen
Omgång 7
2018-11-30 18:30 7 KFUM Jönköping P05-06 - IBK Husar P04-05 11 - 4 KFUM Sporthall, Jönköping 60
2018-12-01 12:30 7 Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 - Gnosjö IBK P04-05 8 - 5 Habo Sporthall A-hall
2018-12-01 13:00 7 Malmbäcks IF P03-05 - Hestra Skid O SK P04-06 12 - 3 Malmbäcks Sporthall
2018-12-02 12:15 7 Bankeryds Skid o MK P05 - Hjältevad Mariannelund IS P03-05 14 - 1 Joel Hildingsson, Björn Bergström Torpshallen
2018-12-02 13:30 7 IBF Tranås P03-04 - Tenhults IF P04-05 1 - 8 Tranås Idrottshall
Omgång 8
2018-12-07 18:30 8 KFUM Jönköping P05-06 - Malmbäcks IF P03-05 3 - 8 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-12-08 13:00 8 Hjältevad Mariannelund IS P03-05 - Tenhults IF P04-05 3 - 10 Furulundshallen
2018-12-08 14:00 8 Hestra Skid O SK P04-06 - Gnosjö IBK P04-05 2 - 9 Hestra Sporthall
2018-12-08 14:30 8 IBK Husar P04-05 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 7 - 13 Nickolai Larm, Ivan Vovk Prästängshallen 80
2018-12-09 12:45 8 IBF Tranås P03-04 - Bankeryds Skid o MK P05 4 - 7 Tranås Idrottshall
Omgång 9
2018-12-15 09:30 9 Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 - Hestra Skid O SK P04-06 17 - 5 Habo Sporthall A-hall
2018-12-15 13:00 9 Malmbäcks IF P03-05 - IBF Tranås P03-04 10 - 3 Malmbäcks Sporthall
2018-12-15 15:30 9 Tenhults IF P04-05 - KFUM Jönköping P05-06 8 - 5 Thage Claesson, William Lundberg Tenhults Sporthall
2018-12-16 12:15 9 Bankeryds Skid o MK P05 - IBK Husar P04-05 12 - 7 Jona Mörtsell, Joel Hildingsson Torpshallen
2018-12-16 14:30 9 Gnosjö IBK P04-05 - Hjältevad Mariannelund IS P03-05 5 - 4 Töllstorpshallen 58
Omgång 10
2019-01-11 18:30 10 KFUM Jönköping P05-06 - Gnosjö IBK P04-05 2 - 8 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-01-12 10:00 10 IBK Husar P04-05 - Hestra Skid O SK P04-06 16 - 4 Ivan Vovk, Henrik Ljunggren Olsbergs Arena 55
2019-01-12 13:00 10 Malmbäcks IF P03-05 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 7 - 4 Malmbäcks Sporthall
2019-01-13 13:30 10 IBF Tranås P03-04 - Hjältevad Mariannelund IS P03-05 9 - 2 Tranås Idrottshall
2019-01-13 13:30 10 Tenhults IF P04-05 - Bankeryds Skid o MK P05 2 - 6 , William Lundberg Tenhults Sporthall
Omgång 11
2019-01-19 14:00 11 Hestra Skid O SK P04-06 - Tenhults IF P04-05 7 - 11 Hestra Sporthall 37
2019-01-19 14:45 11 Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 - KFUM Jönköping P05-06 4 - 5 Habo Sporthall C-hall
2019-01-19 15:00 11 Hjältevad Mariannelund IS P03-05 - IBK Husar P04-05 2 - 8 Furulundshallen
2019-01-20 12:15 11 Bankeryds Skid o MK P05 - Malmbäcks IF P03-05 7 - 9 Torpshallen
2019-01-20 14:00 11 Gnosjö IBK P04-05 - IBF Tranås P03-04 5 - 7 Töllstorpshallen
Omgång 12
2019-01-25 18:30 12 KFUM Jönköping P05-06 - Bankeryds Skid o MK P05 3 - 8 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-01-25 19:30 12 Hjältevad Mariannelund IS P03-05 - Hestra Skid O SK P04-06 10 - 5 Furulundshallen
2019-01-26 12:00 12 IBK Husar P04-05 - Gnosjö IBK P04-05 6 - 6 Ivan Vovk, Kim Melvinsson Olsbergs Arena 73
2019-01-26 13:00 12 Malmbäcks IF P03-05 - Tenhults IF P04-05 6 - 4 Malmbäcks Sporthall
2019-01-27 14:45 12 IBF Tranås P03-04 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 10 - 6 Tranås Idrottshall
Omgång 13
2019-01-28 18:30 13 Malmbäcks IF P03-05 - Hjältevad Mariannelund IS P03-05 12 - 2 Malmbäcks Sporthall
2019-02-01 18:30 13 KFUM Jönköping P05-06 - Hestra Skid O SK P04-06 12 - 1 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-02-02 14:00 13 Bankeryds Skid o MK P05 - Gnosjö IBK P04-05 8 - 6 Torpshallen
2019-02-02 15:00 13 Tenhults IF P04-05 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 6 - 10 Tenhults Sporthall
2019-02-03 09:30 13 IBF Tranås P03-04 - IBK Husar P04-05 7 - 4 Tranås Idrottshall
Omgång 14
2019-02-05 19:15 14 Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 - Bankeryds Skid o MK P05 3 - 6 Habo Sporthall C-hall
2019-02-06 18:15 14 Gnosjö IBK P04-05 - Malmbäcks IF P03-05 4 - 8 Töllstorpshallen
2019-02-09 11:00 14 Hestra Skid O SK P04-06 - IBF Tranås P03-04 6 - 10 Hestra Sporthall 33
2019-02-09 13:00 14 Hjältevad Mariannelund IS P03-05 - KFUM Jönköping P05-06 6 - 6 Furulundshallen
2019-02-20 19:20 14 IBK Husar P04-05 - Tenhults IF P04-05 3 - 0 Adam Rydholm Olsbergs Arena 55
Omgång 15
2019-02-22 18:30 15 KFUM Jönköping P05-06 - IBF Tranås P03-04 7 - 3 KFUM Sporthall, Jönköping 40
2019-02-23 13:00 15 Malmbäcks IF P03-05 - IBK Husar P04-05 5 - 5 Malmbäcks Sporthall
2019-02-23 13:30 15 Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 - Hjältevad Mariannelund IS P03-05 14 - 4 Habo Sporthall A-hall
2019-02-23 14:00 15 Tenhults IF P04-05 - Gnosjö IBK P04-05 5 - 5 Tenhults Sporthall
2019-02-24 12:15 15 Bankeryds Skid o MK P05 - Hestra Skid O SK P04-06 9 - 6 Torpshallen
Omgång 16
2019-03-02 12:00 16 IBK Husar P04-05 - KFUM Jönköping P05-06 5 - 9 Joakim Sönnerling, Ivan Vovk Prästängshallen 45
2019-03-02 13:00 16 Hjältevad Mariannelund IS P03-05 - Bankeryds Skid o MK P05 10 - 10 Furulundshallen
2019-03-02 14:00 16 Hestra Skid O SK P04-06 - Malmbäcks IF P03-05 5 - 11 Hestra Sporthall 33
2019-03-02 16:30 16 Tenhults IF P04-05 - IBF Tranås P03-04 2 - 6 Tenhults Sporthall
2019-03-03 16:00 16 Gnosjö IBK P04-05 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 9 - 10 Bjarne Olsen, Jan Blohm Töllstorpshallen
Omgång 17
2019-03-09 13:00 17 Malmbäcks IF P03-05 - KFUM Jönköping P05-06 8 - 5 Malmbäcks Sporthall
2019-03-09 17:45 17 Tenhults IF P04-05 - Hjältevad Mariannelund IS P03-05 5 - 4 William Lundberg, Thage Claesson Tenhults Sporthall
2019-03-10 13:00 17 Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 - IBK Husar P04-05 4 - 3 Habo Sporthall A-hall
2019-03-10 14:00 17 Gnosjö IBK P04-05 - Hestra Skid O SK P04-06 4 - 2 Töllstorpshallen 53
2019-03-10 16:00 17 Bankeryds Skid o MK P05 - IBF Tranås P03-04 9 - 7 Torpshallen
Omgång 18
2019-03-15 18:30 18 KFUM Jönköping P05-06 - Tenhults IF P04-05 7 - 6 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-03-16 12:00 18 IBK Husar P04-05 - Bankeryds Skid o MK P05 4 - 6 Hampus Johnsson-Lyborg, Gustav Jansson Prästängshallen 60
2019-03-16 13:00 18 Hjältevad Mariannelund IS P03-05 - Gnosjö IBK P04-05 10 - 7 Furulundshallen
2019-03-16 14:00 18 Hestra Skid O SK P04-06 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 3 - 13 Hestra Sporthall 39
2019-03-17 13:30 18 IBF Tranås P03-04 - Malmbäcks IF P03-05 5 - 5 Tranås Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis