Spelprogram - Pantamera P V Blå Gr 4 (-07)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Braås GoIF P07-08 Tania Åkesson orellana-24@hotmail.com 0731416993 Röd/Röd/Röd
Gransholms IF P07-08 Grön, Vit, Grön
Hovmantorps GOIF P07-08 Blå, Blå, Blå
Hovshaga AIF P08 Henrik Fredriksson henrik.fredriksson@scapainter.com 070-3896066 Blå/Blå/Blå
Lagan IBK P07-08 Svart, Svart, Svart
Rottne IF P07-08 Patrik Eklund patrik.oaktech@gmail.com 0706071747 Blå/Blå/Blå
Ryds SK P07-08 gul/svart-randig, svart, svart
Växjö IBK U P08/1 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK U P08/2 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-10-07 10:00 1 Hovshaga AIF P08 - Ryds SK P07-08 11 - 3 Hovshaga Sporthallen
2018-10-13 10:00 1 Gransholms IF P07-08 - Växjö IBK U P08/2 5 - 8 Agnes Inemo, Elsa Andersson Gemla Sporthall
2018-10-14 13:00 1 Hovmantorps GOIF P07-08 - Växjö IBK U P08/1 10 - 5 Allhallen, Hovmantorp 31
2018-10-14 15:30 1 Lagan IBK P07-08 - Rottne IF P07-08 3 - 7 Åbyhallen
Omgång 2
2018-10-20 10:30 2 Ryds SK P07-08 - Hovmantorps GOIF P07-08 1 - 18 Ryds Sporthall
2018-10-20 13:00 2 Rottne IF P07-08 - Hovshaga AIF P08 15 - 5 Rottne Sporthall
2018-10-20 16:00 2 Växjö IBK U P08/2 - Braås GoIF P07-08 5 - 13 Fortnox Arena B-hall
2018-10-21 13:30 2 Växjö IBK U P08/1 - Gransholms IF P07-08 18 - 6 Fortnox Arena Nivika hallen
Omgång 3
2018-10-27 10:00 3 Hovmantorps GOIF P07-08 - Rottne IF P07-08 14 - 1 Allhallen, Hovmantorp 40
2018-10-28 12:00 3 Gransholms IF P07-08 - Ryds SK P07-08 12 - 3 Isak Oskarsson, Leo Widstrand Gemla Sporthall
2018-10-28 12:45 3 Braås GoIF P07-08 - Växjö IBK U P08/1 20 - 5 Braås Sporthall
2018-10-28 13:30 3 Lagan IBK P07-08 - Hovshaga AIF P08 10 - 4 Åbyhallen
Omgång 4
2018-11-10 08:30 4 Hovshaga AIF P08 - Växjö IBK U P08/2 6 - 13 Hovshaga Sporthallen
2018-11-10 10:00 4 Hovmantorps GOIF P07-08 - Braås GoIF P07-08 14 - 6 Allhallen, Hovmantorp 31
2018-11-10 12:00 4 Lagan IBK P07-08 - Växjö IBK U P08/1 7 - 13 Åbyhallen
2018-11-10 13:00 4 Rottne IF P07-08 - Ryds SK P07-08 4 - 4 Rottne Sporthall
Omgång 5
2018-11-17 13:45 5 Växjö IBK U P08/1 - Hovshaga AIF P08 15 - 12 Norregårdskolan
2018-11-18 09:00 5 Växjö IBK U P08/2 - Hovmantorps GOIF P07-08 7 - 15 Norregårdskolan
2018-11-18 11:00 5 Ryds SK P07-08 - Lagan IBK P07-08 3 - 7 Ryds Sporthall
2018-11-18 12:45 5 Braås GoIF P07-08 - Gransholms IF P07-08 16 - 7 Braås Sporthall
Omgång 6
2018-11-24 10:00 6 Hovshaga AIF P08 - Gransholms IF P07-08 1 - 12 Hovshaga Sporthallen
2018-11-24 11:00 6 Ryds SK P07-08 - Växjö IBK U P08/1 3 - 5 Ryds Sporthall
2018-11-24 12:00 6 Lagan IBK P07-08 - Braås GoIF P07-08 15 - 10 Åbyhallen
2018-11-24 13:00 6 Rottne IF P07-08 - Växjö IBK U P08/2 8 - 7 Rottne Sporthall
Omgång 7
2018-12-01 12:00 7 Gransholms IF P07-08 - Hovmantorps GOIF P07-08 7 - 20 Philip Franzén, Therese Spjut Gemla Sporthall 30
2018-12-01 15:30 7 Växjö IBK U P08/1 - Rottne IF P07-08 9 - 7 Fortnox Arena B-hall
2018-12-02 14:30 7 Braås GoIF P07-08 - Hovshaga AIF P08 27 - 2 Braås Sporthall
2018-12-02 18:00 7 Växjö IBK U P08/2 - Lagan IBK P07-08 11 - 8 Fortnox Arena B-hall
Omgång 8
2018-12-08 13:00 8 Rottne IF P07-08 - Gransholms IF P07-08 6 - 2 Rottne Sporthall
2018-12-08 13:00 8 Ryds SK P07-08 - Braås GoIF P07-08 8 - 11 Ryds Sporthall
2018-12-08 17:30 8 Växjö IBK U P08/1 - Växjö IBK U P08/2 5 - 13 Fortnox Arena B-hall
2018-12-09 13:30 8 Lagan IBK P07-08 - Hovmantorps GOIF P07-08 2 - 7 Åbyhallen
Omgång 9
2018-12-15 12:00 9 Gransholms IF P07-08 - Lagan IBK P07-08 5 - 7 Therese Spjut, Olle Söderberg Gemla Sporthall
2018-12-16 12:45 9 Braås GoIF P07-08 - Rottne IF P07-08 12 - 2 Braås Sporthall
2018-12-16 13:00 9 Hovmantorps GOIF P07-08 - Hovshaga AIF P08 22 - 2 Allhallen, Hovmantorp 45
2018-12-16 18:00 9 Växjö IBK U P08/2 - Ryds SK P07-08 12 - 1 Fortnox Arena B-hall
Omgång 10
2019-01-06 09:30 10 Växjö IBK U P08/1 - Hovmantorps GOIF P07-08 9 - 8 Fortnox Arena B-hall
2019-01-06 11:30 10 Växjö IBK U P08/2 - Gransholms IF P07-08 4 - 8 Fortnox Arena B-hall
2019-01-12 11:00 10 Ryds SK P07-08 - Hovshaga AIF P08 10 - 7 Ryds Sporthall
2019-01-12 13:00 10 Rottne IF P07-08 - Lagan IBK P07-08 7 - 7 Rottne Sporthall
Omgång 11
2019-01-19 08:30 11 Hovshaga AIF P08 - Rottne IF P07-08 4 - 15 Hovshaga Sporthallen
2019-01-19 12:00 11 Gransholms IF P07-08 - Växjö IBK U P08/1 3 - 5 Maja Roos, Maya Bergh Gemla Sporthall
2019-01-19 13:00 11 Hovmantorps GOIF P07-08 - Ryds SK P07-08 17 - 3 Allhallen, Hovmantorp
2019-01-20 12:45 11 Braås GoIF P07-08 - Växjö IBK U P08/2 14 - 4 Braås Sporthall
Omgång 12
2019-01-26 10:00 12 Hovshaga AIF P08 - Lagan IBK P07-08 6 - 13 Hovshaga Sporthallen
2019-01-26 11:00 12 Ryds SK P07-08 - Gransholms IF P07-08 3 - 7 Ryds Sporthall
2019-01-26 13:00 12 Rottne IF P07-08 - Hovmantorps GOIF P07-08 6 - 17 Rottne Sporthall
2019-01-26 16:00 12 Växjö IBK U P08/1 - Braås GoIF P07-08 6 - 3 Fortnox Arena B-hall
Omgång 13
2019-02-02 10:30 13 Ryds SK P07-08 - Rottne IF P07-08 2 - 5 Ryds Sporthall
2019-02-02 12:45 13 Växjö IBK U P08/1 - Lagan IBK P07-08 12 - 9 Fagrabäcksskolan
2019-02-02 16:00 13 Växjö IBK U P08/2 - Hovshaga AIF P08 10 - 3 Arabypark Arena
2019-02-03 12:45 13 Braås GoIF P07-08 - Hovmantorps GOIF P07-08 10 - 6 Braås Sporthall
Omgång 14
2019-02-09 10:00 14 Gransholms IF P07-08 - Braås GoIF P07-08 6 - 16 Olle Söderberg, Gustav Åberg Gemla Sporthall
2019-02-09 12:00 14 Lagan IBK P07-08 - Ryds SK P07-08 18 - 2 Åbyhallen
2019-02-10 13:00 14 Hovmantorps GOIF P07-08 - Växjö IBK U P08/2 20 - 3 Allhallen, Hovmantorp
2019-03-10 12:00 14 Hovshaga AIF P08 - Växjö IBK U P08/1 4 - 27 Hovshaga Sporthallen
Omgång 15
2019-02-16 17:30 15 Växjö IBK U P08/2 - Rottne IF P07-08 6 - 7 Fortnox Arena B-hall
2019-02-23 17:30 15 Växjö IBK U P08/1 - Ryds SK P07-08 10 - 3 Fortnox Arena B-hall
2019-02-24 12:00 15 Gransholms IF P07-08 - Hovshaga AIF P08 9 - 3 Therese Spjut, Therese Spjut Gemla Sporthall
2019-02-24 12:45 15 Braås GoIF P07-08 - Lagan IBK P07-08 12 - 10 Braås Sporthall
Omgång 16
2019-03-02 10:00 16 Hovmantorps GOIF P07-08 - Gransholms IF P07-08 18 - 5 Allhallen, Hovmantorp
2019-03-02 10:00 16 Hovshaga AIF P08 - Braås GoIF P07-08 3 - 10 Hovshaga Sporthallen
2019-03-02 13:00 16 Rottne IF P07-08 - Växjö IBK U P08/1 5 - 8 Rottne Sporthall
2019-03-03 15:30 16 Lagan IBK P07-08 - Växjö IBK U P08/2 8 - 5 Åbyhallen
Omgång 17
2019-03-09 08:30 17 Växjö IBK U P08/2 - Växjö IBK U P08/1 4 - 8 Fortnox Arena B-hall
2019-03-09 13:00 17 Hovmantorps GOIF P07-08 - Lagan IBK P07-08 10 - 5 Allhallen, Hovmantorp
2019-03-10 10:00 17 Gransholms IF P07-08 - Rottne IF P07-08 4 - 9 Emmie Völcsey, Moa Eklund Gemla Sporthall
2019-03-10 12:45 17 Braås GoIF P07-08 - Ryds SK P07-08 5 - 1 Braås Sporthall
Omgång 18
2019-03-16 11:00 18 Ryds SK P07-08 - Växjö IBK U P08/2 1 - 16 Ryds Sporthall
2019-03-16 13:00 18 Rottne IF P07-08 - Braås GoIF P07-08 9 - 5 Rottne Sporthall
2019-03-17 12:00 18 Hovshaga AIF P08 - Hovmantorps GOIF P07-08 5 - 20 Hovshaga Sporthallen
2019-03-17 15:30 18 Lagan IBK P07-08 - Gransholms IF P07-08 11 - 6 Åbyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis