Spelprogram - Pantamera P Ö Blå Gr 2 (-06)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
CL 98 IC P06-07 Christian Hultén chhulten@hotmail.com 0760-25 72 72 blå/blå/blå
CL 98 IC P07 Christian Hultén chhulten@hotmail.com 0760-25 72 72 blå/blå/blå
Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 röd, röd, Vit
Craftstadens IBK Oskarshamn P07 röd, röd, Vit
FBC Kalmarsund P07 Cyanblå, Cyanblå, Mörkblå
FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 Fredrik Jacobsson jacobsson.fredrik@gmail.com 0703-611646 svart/svart/svart
IF Ariel P06-08 Tomas Josefsson 86josefsson@gmail.com 0702933699 Blå/Blå/Vit
Ljungbyholms GOIF P05-07 Gul, Röd, Röd
Sandbäckshults IBK P06-07 Erika Hitchin erikahitchin@hotmail.com 0704218819 Svart/Svart/Svart/Gula
Westerviks IBK P07 Magnus Larsson magnus.v.larsson@infor.com 0733-159415 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-10-13 12:00 1 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 - Ljungbyholms GOIF P05-07 29 - 2 Oskarshamns Sporthall B-hall
2018-10-14 13:00 1 Craftstadens IBK Oskarshamn P07 - IF Ariel P06-08 6 - 2 Oskarshamns Sporthall B-hall
2018-10-14 13:30 1 CL 98 IC P07 - Sandbäckshults IBK P06-07 13 - 4 Kalmar Sporthall A-hall
2018-10-14 15:30 1 CL 98 IC P06-07 - Westerviks IBK P07 4 - 5 Kalmar Sporthall A-hall
2018-10-14 17:30 1 FBC Kalmarsund P07 - FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 5 - 6 Falkenbergshallen 50
Omgång 2
2018-10-20 11:00 2 IF Ariel P06-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 3 - 9 Kristdala Sporthall
2018-10-20 15:00 2 Westerviks IBK P07 - FBC Kalmarsund P07 6 - 5 Jimmy Wijk, Oscar Wijk Skogshaga Sporthall
2018-10-20 15:00 2 Ljungbyholms GOIF P05-07 - CL 98 IC P07 4 - 10 Bengt Bolander, Mathias Linde Ljungbyholms Sporthall
2018-10-21 12:30 2 Sandbäckshults IBK P06-07 - CL 98 IC P06-07 5 - 11 Krungårdshallen
2018-10-21 16:00 2 FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07 9 - 4 Färjehallen
Omgång 3
2018-10-27 10:00 3 Westerviks IBK P07 - Sandbäckshults IBK P06-07 12 - 2 Peter Johansson, Ej offentliggjord Skogshaga Sporthall
2018-10-27 10:00 3 FBC Kalmarsund P07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07 3 - 4 Falkenbergshallen 34
2018-10-28 09:30 3 CL 98 IC P06-07 - Ljungbyholms GOIF P05-07 8 - 5 Lindsdals Sporthall
2018-10-28 10:00 3 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 2 - 8 Oskarshamns Sporthall B-hall
2018-10-28 16:30 3 CL 98 IC P07 - IF Ariel P06-08 5 - 3 Falkenbergshallen
Omgång 4
2018-11-10 10:00 4 Craftstadens IBK Oskarshamn P07 - Sandbäckshults IBK P06-07 2 - 14 Oskarshamns Sporthall A-hall
2018-11-10 12:00 4 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 - CL 98 IC P06-07 14 - 3 Oskarshamns Sporthall B-hall
2018-11-10 18:00 4 FBC Kalmarsund P07 - Ljungbyholms GOIF P05-07 8 - 4 Falkenbergshallen
2018-11-11 12:30 4 FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 - IF Ariel P06-08 4 - 5 Färjehallen
2018-11-11 16:30 4 CL 98 IC P07 - Westerviks IBK P07 1 - 4 Falkenbergshallen
Omgång 5
2018-11-17 10:00 5 Ljungbyholms GOIF P05-07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07 5 - 5 Ljungbyholms Sporthall
2018-11-17 13:00 5 Sandbäckshults IBK P06-07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 0 - 22 Krungårdshallen
2018-11-17 14:00 5 CL 98 IC P06-07 - CL 98 IC P07 3 - 5 Falkenbergshallen
2018-11-18 11:00 5 IF Ariel P06-08 - FBC Kalmarsund P07 9 - 6 Kristdala Sporthall
2018-11-18 16:00 5 Westerviks IBK P07 - FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 2 - 10 Peter Johansson, Olivia Vessby Skogshaga Sporthall
Omgång 6
2018-11-24 11:00 6 IF Ariel P06-08 - Ljungbyholms GOIF P05-07 10 - 0 Kristdala Sporthall
2018-11-24 14:15 6 FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 - Sandbäckshults IBK P06-07 14 - 3 Torslundahallen
2018-11-25 10:00 6 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 - Westerviks IBK P07 15 - 1 Oskarshamns Sporthall A-hall
2018-11-25 14:30 6 Craftstadens IBK Oskarshamn P07 - CL 98 IC P07 11 - 7 Oskarshamns Sporthall A-hall
2018-11-25 14:30 6 FBC Kalmarsund P07 - CL 98 IC P06-07 1 - 9 Falkenbergshallen
Omgång 7
2018-12-01 11:30 7 Westerviks IBK P07 - IF Ariel P06-08 7 - 6 Peter Johansson, Ellinor Johansson Skogshaga Sporthall
2018-12-01 12:00 7 CL 98 IC P06-07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07 4 - 5 Falkenbergshallen
2018-12-01 14:30 7 Sandbäckshults IBK P06-07 - FBC Kalmarsund P07 3 - 7 Jonas Axelsson Krungårdshallen
2018-12-02 11:00 7 Ljungbyholms GOIF P05-07 - FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 10 - 4 Ljungbyholms Sporthall
2018-12-02 16:30 7 CL 98 IC P07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 3 - 10 Falkenbergshallen
Omgång 8
2018-12-08 10:30 8 Craftstadens IBK Oskarshamn P07 - Westerviks IBK P07 6 - 9 Oskarshamns Sporthall A-hall
2018-12-08 15:00 8 Ljungbyholms GOIF P05-07 - Sandbäckshults IBK P06-07 15 - 4 Ljungbyholms Sporthall
2018-12-08 17:45 8 FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 - CL 98 IC P07 0 - 4 Färjehallen
2018-12-09 11:00 8 IF Ariel P06-08 - CL 98 IC P06-07 9 - 7 Kristdala Sporthall
2018-12-09 14:30 8 FBC Kalmarsund P07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 3 - 15 Falkenbergshallen
Omgång 9
2018-12-15 11:00 9 Westerviks IBK P07 - Ljungbyholms GOIF P05-07 8 - 4 Peter Johansson, Lars-Ove Ohlsson Skogshaga Sporthall
2018-12-16 12:30 9 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07 7 - 7 Oskarshamns Sporthall A-hall
2018-12-16 14:30 9 CL 98 IC P06-07 - FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 7 - 1 Falkenbergshallen
2018-12-16 14:30 9 Sandbäckshults IBK P06-07 - IF Ariel P06-08 4 - 11 Krungårdshallen
2018-12-16 16:30 9 CL 98 IC P07 - FBC Kalmarsund P07 2 - 4 Falkenbergshallen
Omgång 10
2019-01-12 12:00 10 Ljungbyholms GOIF P05-07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 1 - 39 Ljungbyholms Sporthall
2019-01-12 14:15 10 FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 - FBC Kalmarsund P07 6 - 7 Färjehallen
2019-01-12 14:30 10 Sandbäckshults IBK P06-07 - CL 98 IC P07 2 - 9 Krungårdshallen
2019-01-13 11:00 10 IF Ariel P06-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07 13 - 3 Kristdala Sporthall
2019-01-13 11:00 10 Westerviks IBK P07 - CL 98 IC P06-07 7 - 7 Peter Johansson, Ellinor Johansson Totebo Sporthall
Omgång 11
2019-01-19 11:30 11 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 - IF Ariel P06-08 11 - 2 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-01-19 13:30 11 CL 98 IC P06-07 - Sandbäckshults IBK P06-07 15 - 0 Lindsdals Sporthall
2019-01-20 10:00 11 Craftstadens IBK Oskarshamn P07 - FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 6 - 6 Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-01-20 10:30 11 CL 98 IC P07 - Ljungbyholms GOIF P05-07 6 - 3 Falkenbergshallen
2019-01-20 12:30 11 FBC Kalmarsund P07 - Westerviks IBK P07 2 - 5 Kalmar Sporthall A-hall
Omgång 12
2019-01-26 10:30 12 Craftstadens IBK Oskarshamn P07 - FBC Kalmarsund P07 4 - 7 Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-01-26 11:00 12 IF Ariel P06-08 - CL 98 IC P07 3 - 3 Kristdala Sporthall
2019-01-26 11:00 12 Sandbäckshults IBK P06-07 - Westerviks IBK P07 7 - 17 Krungårdshallen
2019-01-26 12:00 12 Ljungbyholms GOIF P05-07 - CL 98 IC P06-07 1 - 6 Ljungbyholms Sporthall
2019-01-26 14:15 12 FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 7 - 6 Färjehallen
Omgång 13
2019-02-02 12:00 13 Ljungbyholms GOIF P05-07 - FBC Kalmarsund P07 6 - 5 Ljungbyholms Sporthall
2019-02-02 12:30 13 Sandbäckshults IBK P06-07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07 5 - 18 Krungårdshallen
2019-02-02 14:30 13 Westerviks IBK P07 - CL 98 IC P07 3 - 5 Lars-Ove Ohlsson, Jimmy Wijk Skogshaga Sporthall
2019-02-03 11:00 13 IF Ariel P06-08 - FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 9 - 2 Kristdala Sporthall
2019-02-03 11:30 13 CL 98 IC P06-07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 1 - 13 Falkenbergshallen
Omgång 14
2019-02-09 09:30 14 CL 98 IC P07 - CL 98 IC P06-07 4 - 4 Falkenbergshallen
2019-02-09 12:30 14 FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 - Westerviks IBK P07 2 - 12 Torslundahallen
2019-02-09 14:00 14 Craftstadens IBK Oskarshamn P07 - Ljungbyholms GOIF P05-07 6 - 7 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-02-09 18:30 14 FBC Kalmarsund P07 - IF Ariel P06-08 5 - 2 Falkenbergshallen
2019-02-10 11:00 14 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 - Sandbäckshults IBK P06-07 30 - 3 Oskarshamns Sporthall B-hall
Omgång 15
2019-02-17 15:30 15 CL 98 IC P07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07 11 - 2 Falkenbergshallen
2019-02-23 12:00 15 Ljungbyholms GOIF P05-07 - IF Ariel P06-08 5 - 7 Ljungbyholms Sporthall
2019-02-24 09:30 15 CL 98 IC P06-07 - FBC Kalmarsund P07 7 - 1 Falkenbergshallen
2019-02-24 11:00 15 Westerviks IBK P07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 8 - 4 Lars-Ove Ohlsson, Ellinor Johansson Skogshaga Sporthall
2019-02-24 14:00 15 Sandbäckshults IBK P06-07 - FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 2 - 15 Krungårdshallen
Omgång 16
2019-03-02 17:00 16 FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 - Ljungbyholms GOIF P05-07 3 - 6 Torslundahallen 75
2019-03-03 10:30 16 Craftstadens IBK Oskarshamn P07 - CL 98 IC P06-07 3 - 9 Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-03-03 10:30 16 FBC Kalmarsund P07 - Sandbäckshults IBK P06-07 14 - 4 Falkenbergshallen
2019-03-03 11:00 16 IF Ariel P06-08 - Westerviks IBK P07 12 - 6 Kristdala Sporthall
2019-03-03 12:30 16 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 - CL 98 IC P07 13 - 8 Oskarshamns Sporthall A-hall
Omgång 17
2019-03-09 11:30 17 CL 98 IC P07 - FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 7 - 1 Lindsdals Sporthall
2019-03-09 11:30 17 Westerviks IBK P07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07 11 - 2 Lars-Ove Ohlsson, Jimmy Wijk Skogshaga Sporthall
2019-03-09 12:30 17 Sandbäckshults IBK P06-07 - Ljungbyholms GOIF P05-07 5 - 10 Krungårdshallen
2019-03-09 13:30 17 CL 98 IC P06-07 - IF Ariel P06-08 5 - 4 Lindsdals Sporthall
2019-03-09 14:00 17 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 - FBC Kalmarsund P07 22 - 0 Oskarshamns Sporthall B-hall
Omgång 18
2019-03-16 11:00 18 IF Ariel P06-08 - Sandbäckshults IBK P06-07 14 - 5 Kristdala Sporthall
2019-03-16 12:00 18 Ljungbyholms GOIF P05-07 - Westerviks IBK P07 4 - 8 Ljungbyholms Sporthall
2019-03-16 12:30 18 FBC Kalmarsund Ungdom P07/1 - CL 98 IC P06-07 2 - 5 Torslundahallen
2019-03-16 16:00 18 FBC Kalmarsund P07 - CL 98 IC P07 2 - 8 Falkenbergshallen
2019-03-17 10:00 18 Craftstadens IBK Oskarshamn P07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2 8 - 8 Oskarshamns Sporthall A-hall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis