Pojkar 97 (2012/13)

Gruppspel
P97 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2012-10-05 18:30 1206531005 Varla IBK Gbg - Warberg IBF Gbg 1 2 - 7 Sofia Berntsson Lindälvshallen
2012-10-06 09:30 1206531006 Partille IBS - IK Zenith Grön 7 - 3 Johan Pedersen, Linus Backlund Lexby Idrottshall
2012-10-06 16:00 1206531004 Stenungsunds IBK 1 - Floda IBK 1 - 3 Emil Liljesson, Christoffer Strömberg Stenungsund Arena
2012-10-06 17:00 1206531002 Lindome IBK Grön - Lindås IBK 1 2 - 1 Amir Huseinovic, Gustav Glansén Almåshallen B
2012-10-07 11:15 1206531003 Rävlanda AIS 73 - Pixbo Wallenstam IBF 2 - 3 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Hindås Idrottshall
2012-10-07 15:00 1206531001 Herrestads AIF - Marstrands IBK 1 2 - 1 Mikael Molldén, Oskar Bohlin Rimnershallen
2012-10-14 11:00 1206531012 Lindås IBK 1 - Partille IBS 4 - 6 Ulf Jonasson, Pontus Ekengränd Salming Arena
2012-10-14 12:30 1206531010 IK Zenith Grön - Stenungsunds IBK 1 1 - 4 Kent Andersson H, Henry Tames Sjumilahallen
2012-10-14 13:00 1206531009 Warberg IBF Gbg 1 - Rävlanda AIS 73 6 - 4 Jan Schön Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2012-10-14 13:10 1206531008 Floda IBK - Lindome IBK Grön 1 - 2 Victor Engstrand, David Borgvall Alléhallen
2012-10-14 13:40 1206531011 Marstrands IBK 1 - Varla IBK Gbg 9 - 0 Jonathan Forsemalm, Oscar Carestam Munkegärdehallen
2013-01-13 19:10 1206531007 Pixbo Wallenstam IBF - Herrestads AIF 0 - 4 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Wallenstam Arena
2012-10-20 10:15 1206531013 Herrestads AIF - Lindås IBK 1 2 - 9 Patrick Magnusson, Johan Larsson Rimnershallen
2012-10-20 15:20 1206531014 Lindome IBK Grön - Marstrands IBK 1 2 - 2 Emil Bech, Alexander Bonasoni Almåshallen B
2012-10-20 19:10 1206531016 Stenungsunds IBK 1 - Pixbo Wallenstam IBF 4 - 5 Sebastian Ohlsson, Mikael Fredriksson Stora Höga Arena
2012-10-21 12:40 1206531017 Varla IBK Gbg - IK Zenith Grön 7 - 6 Samuel Frick Fjärås Idrottshall
2012-10-21 13:15 1206531015 Rävlanda AIS 73 - Floda IBK 2 - 2 Oscar Carestam, Jonathan Forsemalm Hindås Idrottshall
2012-10-24 20:30 1206531018 Partille IBS - Warberg IBF Gbg 1 1 - 3 Ulf Jonasson, Pontus Ekengränd Ugglumshallen
2012-10-27 14:30 1206531019 Warberg IBF Gbg 1 - Herrestads AIF 2 - 7 Robin Andersen Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2012-10-28 11:30 1206531023 Pixbo Wallenstam IBF - Varla IBK Gbg 7 - 5 Kent Andersson H, Mika Pulkkinen Wallenstam Arena
2012-10-28 13:30 1206531022 Lindås IBK 1 - Stenungsunds IBK 1 6 - 3 Tobias Lindqvist, Fredrik Wallhede Salming Arena
2012-10-28 13:40 1206531020 IK Zenith Grön - Lindome IBK Grön 0 - 1 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Björlanda Idrottshall
2012-10-28 14:30 1206531021 Marstrands IBK 1 - Rävlanda AIS 73 4 - 3 Dejan Cesto, Linus Melander Munkegärdehallen
2012-11-13 18:10 1206531024 Floda IBK - Partille IBS 3 - 5 Magnus Persson, Fredrik Wallhede Alléhallen
2012-11-03 12:00 1206531025 Herrestads AIF - IK Zenith Grön 3 - 3 Kim Berndtson, Carl Otterström Rimnershallen
2012-11-03 15:10 1206531029 Varla IBK Gbg - Floda IBK 1 - 1 Rebecka Zetterlund Lindälvshallen
2012-11-03 16:30 1206531028 Stenungsunds IBK 1 - Marstrands IBK 1 2 - 7 Johan Larsson, Emil Liljesson Stenungsund Arena
2012-11-04 11:30 1206531026 Lindome IBK Grön - Warberg IBF Gbg 1 6 - 2 Kim Nielsen, Anders Bergström Skånhällaskolan
2012-11-04 11:30 1206531027 Rävlanda AIS 73 - Lindås IBK 1 3 - 4 Oscar Carestam, Adam Kruse Hindås Idrottshall
2012-12-05 20:30 1206531030 Partille IBS - Pixbo Wallenstam IBF 6 - 6 Magnus Persson, Jonathan Forsemalm Ugglumshallen
2012-11-10 13:10 1206531031 Pixbo Wallenstam IBF - Lindome IBK Grön 8 - 8 Goran Kuduzovic, Dejan Cesto Wallenstam Arena
2012-11-11 12:50 1206531033 Floda IBK - Herrestads AIF 2 - 11 Josefine Elgquist, Victoria Persson-Miettinen Alléhallen
2012-11-11 13:00 1206531034 Warberg IBF Gbg 1 - Stenungsunds IBK 1 8 - 3 Jan Schön Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2012-11-11 14:00 1206531032 IK Zenith Grön - Rävlanda AIS 73 5 - 4 Eleonore Green, Besim Mehmedagic Björlanda Idrottshall
2012-11-11 15:30 1206531036 Marstrands IBK 1 - Partille IBS 3 - 5 Tobias Lindqvist, Jonas Hansson Munkegärdehallen
2012-11-11 16:00 1206531035 Varla IBK Gbg - Lindås IBK 1 1 - 8 Rebecka Zetterlund Lindälvshallen
2012-11-14 20:30 1206531039 Partille IBS - Stenungsunds IBK 1 5 - 3 Aldin Hadziselmovic, Hajrudin Begic Ugglumshallen
2012-11-17 15:15 1206531037 Herrestads AIF - Rävlanda AIS 73 5 - 4 Benjamin Eriksson Bakircioglü, Oskar Bohlin Rimnershallen
2012-11-18 14:20 1206531041 Lindås IBK 1 - Warberg IBF Gbg 1 6 - 8 Oscar Carestam, Adam Kruse Askims Sporthall
2012-11-18 17:10 1206531042 Floda IBK - IK Zenith Grön 3 - 2 Lazo Cesto, Henry Tames Alléhallen
2012-11-18 18:10 1206531040 Marstrands IBK 1 - Pixbo Wallenstam IBF 10 - 3 Goran Kuduzovic, Dejan Cesto Munkegärdehallen
2012-11-28 20:40 1206531038 Lindome IBK Grön - Varla IBK Gbg 9 - 2 Amir Huseinovic, Narcis Hadziselimovic Almåshallen B
2012-11-30 18:30 1206531047 Lindås IBK 1 - Floda IBK 4 - 2 Jonathan Forsemalm, Linus Melander Askims Sporthall
2012-12-02 10:15 1206531045 Rävlanda AIS 73 - Partille IBS 1 - 7 Goran Kuduzovic, Kim Nielsen Hindås Idrottshall
2012-12-02 11:30 1206531048 Pixbo Wallenstam IBF - IK Zenith Grön 2 - 0 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Wallenstam Arena
2012-12-02 12:00 1206531046 Warberg IBF Gbg 1 - Marstrands IBK 1 5 - 6 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2013-01-20 12:00 1206531043 Stenungsunds IBK 1 - Lindome IBK Grön 2 - 3 Sebastian Ohlsson, Benjamin Eriksson Bakircioglü Stenungsund Arena
2013-02-02 12:20 1206531044 Varla IBK Gbg - Herrestads AIF 5 - 4 Matilda Svenblad Lindälvshallen
2012-12-08 11:20 1206531050 Herrestads AIF - Stenungsunds IBK 1 3 - 7 Jonathan Sandström, Christer Höglind Rimnershallen
2012-12-09 11:15 1206531049 Rävlanda AIS 73 - Varla IBK Gbg 4 - 5 Adem Can, Adnan Tongur Hindås Idrottshall
2012-12-09 17:40 1206531054 IK Zenith Grön - Lindås IBK 1 2 - 4 Tomas Levin, Hajrudin Begic Björlanda Idrottshall
2012-12-12 20:40 1206531051 Lindome IBK Grön - Partille IBS 6 - 6 Kim Nielsen, Anders Bergström Almåshallen B
2013-02-08 20:00 1206531052 Marstrands IBK 1 - Floda IBK 7 - 5 Pontus Ekengränd, Johan Larsson Munkegärdehallen
2013-03-06 20:00 1206531053 Pixbo Wallenstam IBF - Warberg IBF Gbg 1 2 - 13 Alf Björkner, Andreas Julin Wallenstam Arena
2012-12-15 11:00 1206531057 Partille IBS - Varla IBK Gbg 6 - 4 Anders Bergström, Kim Nielsen Lexby Idrottshall
2012-12-15 11:50 1206531056 Stenungsunds IBK 1 - Rävlanda AIS 73 5 - 2 Emil Liljesson, Mikael Molldén Stenungsund Arena
2012-12-16 11:20 1206531055 Lindome IBK Grön - Herrestads AIF 5 - 3 Besim Mehmedagic, Narcis Hadziselimovic Almåshallen B
2012-12-16 12:30 1206531058 Lindås IBK 1 - Marstrands IBK 1 4 - 3 Kim Nielsen, Anders Bergström Salming Arena
2012-12-16 13:40 1206531059 Floda IBK - Pixbo Wallenstam IBF 4 - 6 Tobias Lindqvist, Fredrik Wallhede Alléhallen
2013-01-11 19:00 1206531060 IK Zenith Grön - Warberg IBF Gbg 1 2 - 6 Jervand Hakopian, Henry Tames Björlanda Idrottshall
2012-12-19 19:45 1206531062 Rävlanda AIS 73 - Lindome IBK Grön 0 - 8 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Hindås Idrottshall
2012-12-22 12:00 1206531065 Pixbo Wallenstam IBF - Lindås IBK 1 2 - 5 Kim Nielsen, Jonathan Forsemalm Wallenstam Arena
2012-12-22 12:30 1206531063 Varla IBK Gbg - Stenungsunds IBK 1 4 - 2 Christoffer Söderström Lindälvshallen
2012-12-22 12:30 1206531064 Marstrands IBK 1 - IK Zenith Grön 5 - 3 Pierre Eberhard Berg, Dejan Cesto Munkegärdehallen
2012-12-22 13:00 1206531066 Warberg IBF Gbg 1 - Floda IBK 6 - 3 Jonas Apelqvist Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2013-01-21 19:20 1206531061 Herrestads AIF - Partille IBS 3 - 2 Sebastian Ohlsson, Emil Liljesson Rimnershallen
2013-01-12 14:00 1206531071 Warberg IBF Gbg 1 - Varla IBK Gbg 7 - 2 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2013-01-12 17:30 1206531069 Pixbo Wallenstam IBF - Rävlanda AIS 73 6 - 3 Adam Kruse, Tomas Levin Mölnlycke Idrottshall
2013-01-13 13:10 1206531072 IK Zenith Grön - Partille IBS 4 - 8 Andreas Julin, Alf Björkner Björlanda Idrottshall
2013-01-13 16:00 1206531068 Lindås IBK 1 - Lindome IBK Grön 3 - 3 Dejan Cesto, Tomas Levin Salming Arena
2013-01-13 16:50 1206531067 Marstrands IBK 1 - Herrestads AIF 3 - 3 Besim Mehmedagic, Narcis Hadziselimovic Munkegärdehallen
2013-01-13 16:50 1206531070 Floda IBK - Stenungsunds IBK 1 5 - 2 Adam Kruse, Oscar Carestam Alléhallen
2013-01-17 18:20 1206531074 Lindome IBK Grön - Floda IBK 5 - 1 Narcis Hadziselimovic, Alf Björkner Almåshallen B
2013-01-19 14:00 1206531073 Herrestads AIF - Pixbo Wallenstam IBF 4 - 4 Oskar Bohlin, Johan Larsson Rimnershallen
2013-01-19 14:45 1206531076 Stenungsunds IBK 1 - IK Zenith Grön 2 - 1 Sebastian Ohlsson, Benjamin Eriksson Bakircioglü Stenungsund Arena
2013-01-19 15:00 1206531077 Varla IBK Gbg - Marstrands IBK 1 2 - 7 Henrietta Flodell Lindälvshallen
2013-01-20 10:10 1206531078 Partille IBS - Lindås IBK 1 4 - 6 Kim Nielsen, Anders Bergström Lexby Idrottshall
2013-01-30 19:40 1206531075 Rävlanda AIS 73 - Warberg IBF Gbg 1 5 - 10 Alf Björkner, Andreas Julin Hindås Idrottshall
2013-01-26 12:00 1206531082 Pixbo Wallenstam IBF - Stenungsunds IBK 1 8 - 5 Narcis Hadziselimovic, Jervand Hakopian Wallenstam Arena
2013-01-27 10:10 1206531083 IK Zenith Grön - Varla IBK Gbg 4 - 2 Goran Kuduzovic, Dejan Cesto Sjumilahallen
2013-01-27 12:00 1206531079 Lindås IBK 1 - Herrestads AIF 4 - 3 David Borgvall, Victor Engstrand Askims Sporthall
2013-01-27 12:10 1206531081 Floda IBK - Rävlanda AIS 73 5 - 5 Jesper Hult, Erik Schloenzig Alléhallen
2013-01-27 13:00 1206531084 Warberg IBF Gbg 1 - Partille IBS 8 - 7 Jan Svensson Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2013-02-26 19:40 1206531080 Marstrands IBK 1 - Lindome IBK Grön 3 - 4 Martin Helg, Anton Larsson Munkegärdehallen
2013-02-01 18:10 1206531086 Lindome IBK Grön - IK Zenith Grön 6 - 5 Victoria Persson-Miettinen, Josefine Elgquist Almåshallen B
2013-02-02 16:10 1206531090 Partille IBS - Floda IBK 2 - 1 Lazo Cesto, Henry Tames Öjersjö Idrottshall
2013-02-03 09:20 1206531088 Stenungsunds IBK 1 - Lindås IBK 1 1 - 3 Carl Otterström, Kim Berndtson Stenungsund Arena
2013-02-03 12:45 1206531087 Rävlanda AIS 73 - Marstrands IBK 1 3 - 11 Adem Can, Adnan Tongur Hindås Idrottshall
2013-02-03 16:00 1206531089 Varla IBK Gbg - Pixbo Wallenstam IBF 0 - 5 Henrietta Flodell Lindälvshallen
2013-02-03 18:50 1206531085 Herrestads AIF - Warberg IBF Gbg 1 3 - 5 Oskar Bohlin, Mikael Molldén Rimnershallen
2013-02-10 11:00 1206531094 Marstrands IBK 1 - Stenungsunds IBK 1 5 - 4 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Mimershus A-hallen
2013-02-10 16:50 1206531095 Floda IBK - Varla IBK Gbg 6 - 6 Tobias Lindqvist, Christer Carlberg Alléhallen
2013-02-23 14:15 1206531093 Lindås IBK 1 - Rävlanda AIS 73 7 - 0 Aldin Hadziselmovic, Dejan Cesto Salming Arena
2013-02-26 18:45 1206531091 IK Zenith Grön - Herrestads AIF 3 - 2 Besim Mehmedagic, Eleonore Green Björlanda Idrottshall
2013-03-20 19:30 1206531092 Warberg IBF Gbg 1 - Lindome IBK Grön 1 - 3 Gabriel Svensson Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2013-03-24 18:30 1206531096 Pixbo Wallenstam IBF - Partille IBS 5 - 11 Pontus Ekengränd, Ulf Jonasson Wallenstam Arena
2013-02-06 19:45 1206531098 Rävlanda AIS 73 - IK Zenith Grön 3 - 4 Tomas Levin, Hajrudin Begic Hindås Idrottshall
2013-02-17 13:20 1206531099 Herrestads AIF - Floda IBK 10 - 1 Johan Larsson, Patrick Magnusson Rimnershallen
2013-02-21 18:10 1206531097 Lindome IBK Grön - Pixbo Wallenstam IBF 6 - 2 Mika Pulkkinen, Kent Andersson H Almåshallen B
2013-03-05 20:45 1206531101 Lindås IBK 1 - Varla IBK Gbg 9 - 7 Aldin Hadziselmovic, Mika Pulkkinen Salming Arena
2013-03-13 20:30 1206531102 Partille IBS - Marstrands IBK 1 2 - 7 Henry Tames, Lazo Cesto Ugglumshallen
2013-03-21 19:45 1206531100 Stenungsunds IBK 1 - Warberg IBF Gbg 1 5 - 5 Richard Berndtsson, Patrick Magnusson Stora Höga Arena
2013-02-05 19:30 1206531107 Warberg IBF Gbg 1 - Lindås IBK 1 4 - 4 Mats Åkesson Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2013-02-22 18:10 1206531106 Pixbo Wallenstam IBF - Marstrands IBK 1 5 - 5 Henry Tames, Lazo Cesto Wallenstam Arena
2013-02-23 15:00 1206531104 Varla IBK Gbg - Lindome IBK Grön 4 - 4 Tobias Herbertzon Forsgläntans Idrottshall
2013-02-24 11:30 1206531103 Rävlanda AIS 73 - Herrestads AIF 1 - 10 Emil Bech, Lazo Cesto Hindås Idrottshall
2013-02-24 13:00 1206531108 IK Zenith Grön - Floda IBK 5 - 2 Alf Björkner, Tomas Levin Björlanda Idrottshall
2013-03-14 20:00 1206531105 Stenungsunds IBK 1 - Partille IBS 7 - 4 Johan Larsson, Sebastian Ohlsson Stora Höga Arena
2013-03-02 13:10 1206531110 Herrestads AIF - Varla IBK Gbg 7 - 3 Mikael Molldén, Martin Andersson Rimnershallen
2013-03-02 16:15 1206531111 Partille IBS - Rävlanda AIS 73 8 - 6 Anela Hadziselimovic, Adnan Tongur Öjersjö Idrottshall
2013-03-03 14:10 1206531114 IK Zenith Grön - Pixbo Wallenstam IBF 5 - 3 Henry Tames, Alexander Bonasoni Björlanda Idrottshall
2013-03-03 16:50 1206531113 Floda IBK - Lindås IBK 1 2 - 6 Anela Hadziselimovic, Aldin Hadziselmovic Alléhallen
2013-03-04 18:30 1206531112 Marstrands IBK 1 - Warberg IBF Gbg 1 3 - 0 Linus Backlund, Johan Pedersen Mimershus A-hallen
2013-03-07 18:15 1206531109 Lindome IBK Grön - Stenungsunds IBK 1 6 - 4 Anders Bergström, Kim Nielsen Almåshallen B
2013-03-08 18:30 1206531120 Lindås IBK 1 - IK Zenith Grön 12 - 6 Goran Kuduzovic, Dejan Cesto Askims Sporthall
2013-03-09 13:15 1206531116 Stenungsunds IBK 1 - Herrestads AIF 2 - 8 Benjamin Eriksson Bakircioglü, Sebastian Ohlsson Stenungsund Arena
2013-03-09 14:40 1206531115 Varla IBK Gbg - Rävlanda AIS 73 5 - 2 Andrea Petersson Lindälvshallen
2013-03-09 14:50 1206531117 Partille IBS - Lindome IBK Grön 4 - 5 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Lexby Idrottshall
2013-03-10 13:00 1206531119 Warberg IBF Gbg 1 - Pixbo Wallenstam IBF 8 - 9 Kent Svensson Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2013-03-10 14:30 1206531118 Floda IBK - Marstrands IBK 1 4 - 6 Hajrudin Begic, Stefan Larsson Alléhallen
2013-03-16 10:00 1206531126 Warberg IBF Gbg 1 - IK Zenith Grön 5 - 4 Christoffer Söderström Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2013-03-16 13:45 1206531121 Herrestads AIF - Lindome IBK Grön 2 - 6 Mikael Molldén, Bo Olsson Rimnershallen
2013-03-17 11:15 1206531122 Rävlanda AIS 73 - Stenungsunds IBK 1 4 - 1 Dejan Cesto, Lazo Cesto Hindås Idrottshall
2013-03-17 11:40 1206531125 Pixbo Wallenstam IBF - Floda IBK 5 - 3 Hajrudin Begic, Tomas Levin Wallenstam Arena
2013-03-17 14:50 1206531124 Marstrands IBK 1 - Lindås IBK 1 8 - 3 Erik Schloenzig, Stefan Larsson Munkegärdehallen
2013-03-22 18:30 1206531123 Varla IBK Gbg - Partille IBS 3 - 7 Jonas Löfwander Lindälvshallen
2013-03-21 19:30 1206531130 IK Zenith Grön - Marstrands IBK 1 0 - 14 Mika Pulkkinen, Kent Andersson H Björlanda Idrottshall
2013-03-23 12:10 1206531127 Partille IBS - Herrestads AIF 7 - 3 Adem Can, Adnan Tongur Lexby Idrottshall
2013-03-23 16:30 1206531131 Lindås IBK 1 - Pixbo Wallenstam IBF 5 - 4 Alf Björkner, Andreas Julin Salming Arena
2013-03-24 11:20 1206531128 Lindome IBK Grön - Rävlanda AIS 73 11 - 4 Jesper Hult, Henry Tames Almåshallen B
2013-03-24 14:50 1206531129 Stenungsunds IBK 1 - Varla IBK Gbg 5 - 0 Jonathan Sandström, Sebastian Ohlsson Stenungsund Arena
2013-03-24 17:40 1206531132 Floda IBK - Warberg IBF Gbg 1 2 - 2 Mustafa Er, Vesa Petterson Alléhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindome IBK Grön 22 17 5 0 111-60 51 56
2. Lindås IBK 1 22 16 2 4 117-76 41 50
3. Marstrands IBK 1 22 15 3 4 129-64 65 48
4. Warberg IBF Gbg 1 22 13 3 6 121-89 32 42
5. Partille IBS 22 13 2 7 120-94 26 41
6. Pixbo Wallenstam IBF 22 10 4 8 100-116 -16 34
7. Herrestads AIF 22 10 3 9 102-79 23 33
8. Stenungsunds IBK 1 22 6 1 15 74-96 -22 19
9. IK Zenith Grön 22 6 1 15 68-105 -37 19
10. Varla IBK Gbg 22 5 3 14 70-126 -56 18
11. Floda IBK 22 3 5 14 61-101 -40 14
12. Rävlanda AIS 73 22 1 2 19 65-132 -67 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
P97 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2012-10-07 11:10 1206532006 IBK Göteborg - Stenungsunds IBK 2 6 - 4 Joakim Amri Nilsson, Tony Cederholm Svingelns Sporthall
2012-10-07 12:20 1206532004 IBF Älvstranden - Ale IBF 3 - 3 Lazo Cesto, Henry Tames
2012-10-07 12:30 1206532003 Rävlanda AIS 76 - Marstrands IBK 2 3 - 3 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Hindås Idrottshall
2012-10-07 13:10 1206532005 Kärra IBK - Lindås IBK Svart 3 - 5 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Kärra Sporthall
2012-10-07 14:00 1206532001 Warberg IBF Gbg 2 - IF Marin Väst 2 - 1 Robin Andersen Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2012-10-07 14:20 1206532002 Lindås IBK 2 - IK Zenith Vit 11 - 1 Oscar Carestam, Adam Kruse Askims Sporthall
2012-10-07 14:40 1206532007 FBC Lerum - Pixbo Wallenstam IBF Div 3 4 - 4 Narcis Hadziselimovic, Amir Huseinovic Rydsbergshallen
2012-10-12 18:50 1206532012 Ale IBF - Rävlanda AIS 76 3 - 2 Johannes Akyol, Adam Jällfält Ale Kulturrum
2012-10-13 11:30 1206532010 Stenungsunds IBK 2 - Kärra IBK 2 - 5 Carl Otterström, Kim Berndtson Stenungsund Arena
2012-10-13 12:00 1206532009 Pixbo Wallenstam IBF Div 3 - IBK Göteborg 6 - 6 Victoria Persson-Miettinen, Josefine Elgquist Wallenstam Arena
2012-10-13 18:40 1206532008 FBC Lerum - IF Marin Väst 2 - 7 Robin Boqvist, Erik Gaberud Rydsbergshallen
2012-10-14 12:10 1206532011 Lindås IBK Svart - IBF Älvstranden 19 - 1 Ulf Jonasson, Pontus Ekengränd Salming Arena
2012-10-14 13:40 1206532014 IK Zenith Vit - Warberg IBF Gbg 2 1 - 10 Kent Andersson H, Henry Tames Sjumilahallen
2012-10-14 14:50 1206532013 Marstrands IBK 2 - Lindås IBK 2 6 - 2 Oscar Carestam, Jonathan Forsemalm Munkegärdehallen
2012-10-20 13:00 1206532016 Warberg IBF Gbg 2 - Marstrands IBK 2 8 - 0 Niklas Johansson Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2012-10-20 17:30 1206532017 Lindås IBK 2 - Ale IBF 4 - 4 Amir Huseinovic, Dejan Cesto Askims Sporthall
2012-10-21 11:00 1206532015 IF Marin Väst - IK Zenith Vit 4 - 3 Victor Engstrand, David Borgvall Hall Of Flame
2012-10-21 11:20 1206532019 IBF Älvstranden - Stenungsunds IBK 2 6 - 5 Anders Bergström, Kim Nielsen
2012-10-21 12:00 1206532020 Kärra IBK - Pixbo Wallenstam IBF Div 3 5 - 5 Besim Mehmedagic, Narcis Hadziselimovic Kärra Sporthall
2012-10-21 13:00 1206532021 IBK Göteborg - FBC Lerum 12 - 2 Joakim Amri Nilsson, Dejan Cesto Torpahallen
2012-10-21 14:30 1206532018 Rävlanda AIS 76 - Lindås IBK Svart 1 - 4 Oscar Carestam, Jonathan Forsemalm Hindås Idrottshall
2012-10-20 14:00 1206532028 Pixbo Wallenstam IBF Div 3 - Stenungsunds IBK 2 9 - 4 Adem Can, Adnan Tongur Wallenstam Arena
2012-10-23 19:30 1206532025 Kärra IBK - Marstrands IBK 2 1 - 3 Tarek El Abtah, Jonathan Forsemalm
2012-10-24 19:45 1206532023 Rävlanda AIS 76 - Warberg IBF Gbg 2 2 - 8 Narcis Hadziselimovic, Anela Hadziselimovic Hindås Idrottshall
2012-10-24 20:40 1206532027 FBC Lerum - Lindås IBK Svart 2 - 11 Jervand Hakopian, Tomas Levin Hjällsnäshallen
2012-10-24 21:00 1206532022 Lindås IBK 2 - IF Marin Väst 4 - 2 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Salming Arena
2012-10-26 19:00 1206532026 IBK Göteborg - Ale IBF 3 - 2 Jervand Hakopian, Kent Andersson H Torpahallen
2012-10-27 12:10 1206532024 IBF Älvstranden - IK Zenith Vit 6 - 4 Eleonore Green, Kent Österström
2012-10-26 18:45 1206532034 IK Zenith Vit - Rävlanda AIS 76 5 - 2 Tobias Lindqvist, Fredrik Wallhede Björlanda Idrottshall
2012-10-27 14:30 1206532030 Stenungsunds IBK 2 - FBC Lerum 3 - 1 Patrick Magnusson, Johan Larsson Stenungsund Arena
2012-10-27 14:30 1206532032 Ale IBF - Kärra IBK 3 - 3 Kent Andersson H, Mika Pulkkinen Ale Kulturrum
2012-10-27 16:30 1206532035 Warberg IBF Gbg 2 - Lindås IBK 2 3 - 3 David Carlsson Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2012-10-28 13:20 1206532029 IF Marin Väst - Pixbo Wallenstam IBF Div 3 4 - 6 Tomas Levin, Hajrudin Begic Hall Of Flame
2012-10-28 14:40 1206532031 Lindås IBK Svart - IBK Göteborg 6 - 5 Tobias Lindqvist, Fredrik Wallhede Salming Arena
2012-10-28 15:40 1206532033 Marstrands IBK 2 - IBF Älvstranden 5 - 0 Linus Melander, Dejan Cesto Munkegärdehallen
2012-11-02 20:00 1206532040 FBC Lerum - Marstrands IBK 2 3 - 2 Ulf Jonasson, Amir Huseinovic Rydsbergshallen
2012-11-03 17:40 1206532041 Pixbo Wallenstam IBF Div 3 - Ale IBF 4 - 2 Adam Jällfält, Johannes Akyol Wallenstam Arena
2012-11-03 18:10 1206532042 Stenungsunds IBK 2 - Lindås IBK Svart 3 - 6 Johan Larsson, Emil Liljesson Stenungsund Arena
2012-11-04 09:00 1206532039 IBK Göteborg - IK Zenith Vit 3 - 0 Jervand Hakopian, Ulf Jonasson Valhalla
2012-11-04 12:45 1206532036 Rävlanda AIS 76 - IF Marin Väst 2 - 5 Adam Kruse, Oscar Carestam Hindås Idrottshall
2012-11-04 13:30 1206532038 Kärra IBK - Warberg IBF Gbg 2 0 - 5 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Kärra Sporthall
2012-11-04 17:00 1206532037 IBF Älvstranden - Lindås IBK 2 1 - 6 Adnan Tongur, Henrik Lord Johansson
2012-11-09 18:30 1206532044 Lindås IBK Svart - Pixbo Wallenstam IBF Div 3 11 - 2 Henry Tames, Lazo Cesto Askims Sporthall
2012-11-10 16:00 1206532048 Warberg IBF Gbg 2 - IBF Älvstranden 9 - 2 Jan Schön Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2012-11-11 11:10 1206532043 IF Marin Väst - Stenungsunds IBK 2 6 - 3 Torbjörn Zahner, Adnan Tongur Hall Of Flame
2012-11-11 15:10 1206532047 IK Zenith Vit - Kärra IBK 1 - 7 Besim Mehmedagic, Eleonore Green Björlanda Idrottshall
2012-11-11 16:40 1206532046 Marstrands IBK 2 - IBK Göteborg 1 - 6 Tobias Lindqvist, Jonas Hansson Munkegärdehallen
2012-11-11 17:20 1206532049 Lindås IBK 2 - Rävlanda AIS 76 5 - 11 Aldin Hadziselmovic, Dejan Cesto Askims Sporthall
2012-11-11 17:30 1206532045 Ale IBF - FBC Lerum 7 - 2 Besim Mehmedagic, Narcis Hadziselimovic Ale Kulturrum
2012-11-10 19:00 1206532054 Pixbo Wallenstam IBF Div 3 - IK Zenith Vit 8 - 3 Hampe Gustavsson, Tarek El Abtah Wallenstam Arena
2012-11-13 19:30 1206532051 Kärra IBK - Rävlanda AIS 76 4 - 4 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic
2012-11-14 19:00 1206532055 Stenungsunds IBK 2 - Marstrands IBK 2 3 - 1 Patrick Magnusson, Christer Höglind Stenungsund Arena
2012-11-15 19:25 1206532056 Lindås IBK Svart - Ale IBF 5 - 2 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Askims Sporthall
2012-11-16 18:50 1206532050 IBF Älvstranden - IF Marin Väst 2 - 8 Amir Huseinovic, Adam Kruse
2012-11-16 19:00 1206532052 IBK Göteborg - Lindås IBK 2 4 - 6 Anders Bergström, Jonathan Forsemalm Torpahallen
2012-11-18 14:20 1206532053 FBC Lerum - Warberg IBF Gbg 2 8 - 5 Mika Pulkkinen, Kent Andersson H Rydsbergshallen
2012-11-17 14:30 1206532058 Ale IBF - Stenungsunds IBK 2 6 - 3 Oscar Carestam, Adam Kruse Ale Kulturrum
2012-11-17 19:00 1206532061 Warberg IBF Gbg 2 - IBK Göteborg 2 - 3 Niklas Johansson SWC Asics
2012-11-18 11:15 1206532063 Rävlanda AIS 76 - IBF Älvstranden 4 - 6 Adam Jällfält, Fredrik Wallhede Hindås Idrottshall
2012-11-18 13:20 1206532057 IF Marin Väst - Lindås IBK Svart 3 - 5 Eleonore Green, Kent Österström Hall Of Flame
2012-11-18 15:30 1206532062 Lindås IBK 2 - Kärra IBK 2 - 3 Oscar Carestam, Adam Kruse Askims Sporthall
2012-11-18 18:30 1206532060 IK Zenith Vit - FBC Lerum 5 - 8 Torbjörn Zahner, Therese Magnusson Björlanda Idrottshall
2012-11-18 19:20 1206532059 Marstrands IBK 2 - Pixbo Wallenstam IBF Div 3 2 - 3 Dejan Cesto, Goran Kuduzovic Munkegärdehallen
2012-11-30 19:40 1206532069 Lindås IBK Svart - IK Zenith Vit 2 - 1 Linus Melander, Jonathan Forsemalm Askims Sporthall
2012-12-01 13:20 1206532068 Stenungsunds IBK 2 - Warberg IBF Gbg 2 2 - 4 Martin Andersson, Sebastian Ohlsson Stenungsund Arena
2012-12-01 16:50 1206532067 Pixbo Wallenstam IBF Div 3 - Lindås IBK 2 1 - 5 Hajrudin Begic, Tomas Levin Mölnlycke Idrottshall
2012-12-02 10:40 1206532064 Kärra IBK - IF Marin Väst 3 - 3 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Kärra Sporthall
2012-12-02 15:10 1206532066 FBC Lerum - Rävlanda AIS 76 4 - 1 Andreas Julin, Alf Björkner Rydsbergshallen
2012-12-02 16:40 1206532065 IBK Göteborg - IBF Älvstranden 11 - 3 Johannes Akyol, Adam Jällfält Torpahallen
2012-12-02 18:50 1206532070 Ale IBF - Marstrands IBK 2 4 - 4 Adnan Tongur, Jonathan Forsemalm Ale Kulturrum
2012-12-05 19:45 1206532076 Rävlanda AIS 76 - IBK Göteborg 0 - 7 Alf Björkner, Anna Larsson Hindås Idrottshall
2012-12-06 18:00 1206532071 IF Marin Väst - Ale IBF 5 - 5 Kim Nielsen, Anders Bergström Hall Of Flame
2012-12-07 18:30 1206532075 Lindås IBK 2 - FBC Lerum 5 - 5 Anders Bergström, Kim Nielsen Askims Sporthall
2012-12-08 15:00 1206532074 Warberg IBF Gbg 2 - Pixbo Wallenstam IBF Div 3 9 - 8 David Carlsson SWC Asics
2012-12-12 20:15 1206532077 IBF Älvstranden - Kärra IBK 7 - 3 Christer Carlberg, Jervand Hakopian
2012-12-14 18:30 1206532072 Marstrands IBK 2 - Lindås IBK Svart 4 - 4 Tilda Lundgren, Nairi Moosakhanian Munkegärdehallen
2013-03-15 19:00 1206532073 IK Zenith Vit - Stenungsunds IBK 2 3 - 3 Jervand Hakopian, Johan Larsson Björlanda Idrottshall
2012-12-07 18:10 1206532080 Pixbo Wallenstam IBF Div 3 - IBF Älvstranden 8 - 5 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Wallenstam Arena
2012-12-08 17:30 1206532081 Stenungsunds IBK 2 - Rävlanda AIS 76 1 - 3 Benjamin Eriksson Bakircioglü, Sebastian Ohlsson Stenungsund Arena
2012-12-09 12:30 1206532078 IBK Göteborg - IF Marin Väst 1 - 3 Josefine Elgquist, Victoria Persson-Miettinen Torpahallen
2012-12-09 13:10 1206532082 Lindås IBK Svart - Lindås IBK 2 4 - 5 David Borgvall, Victor Engstrand Salming Arena
2012-12-09 13:30 1206532079 FBC Lerum - Kärra IBK 3 - 2 Hajrudin Begic, Tomas Levin Rydsbergshallen
2012-12-09 15:50 1206532084 Marstrands IBK 2 - IK Zenith Vit 8 - 5 Oscar Carestam Munkegärdehallen
2013-01-23 19:40 1206532083 Ale IBF - Warberg IBF Gbg 2 1 - 6 Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Bohushallen
2012-12-15 12:00 1206532087 Warberg IBF Gbg 2 - Lindås IBK Svart 4 - 4 David Carlsson Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2012-12-15 15:40 1206532090 IBF Älvstranden - FBC Lerum 3 - 5 Adem Can, Adnan Tongur Sjumilahallen
2012-12-16 11:10 1206532085 IF Marin Väst - Marstrands IBK 2 2 - 4 Adem Can, Lazo Cesto Hall Of Flame
2012-12-16 13:30 1206532089 Rävlanda AIS 76 - Pixbo Wallenstam IBF Div 3 3 - 5 Johannes Akyol, Adam Jällfält Hindås Idrottshall
2012-12-16 13:40 1206532088 Lindås IBK 2 - Stenungsunds IBK 2 5 - 3 Anders Bergström, Kim Nielsen Salming Arena
2012-12-16 13:50 1206532091 Kärra IBK - IBK Göteborg 6 - 1 Adam Kruse, Oscar Carestam Kärra Sporthall
2012-12-16 14:10 1206532086 IK Zenith Vit - Ale IBF 0 - 11 Stefan Larsson, Torbjörn Zahner Sjumilahallen
2012-12-22 10:00 1206532093 IK Zenith Vit - Lindås IBK 2 1 - 5 Eleonore Green, Kent Österström Björlanda Idrottshall
2012-12-22 12:20 1206532095 Ale IBF - IBF Älvstranden 7 - 5 Oscar Carestam, Adam Kruse Bohushallen
2012-12-22 13:40 1206532094 Marstrands IBK 2 - Rävlanda AIS 76 7 - 2 Dejan Cesto, Pierre Eberhard Berg Munkegärdehallen
2012-12-22 14:20 1206532098 Pixbo Wallenstam IBF Div 3 - FBC Lerum 3 - 9 Jonathan Forsemalm, Kim Nielsen Wallenstam Arena
2012-12-22 15:10 1206532092 IF Marin Väst - Warberg IBF Gbg 2 3 - 7 Pierre Eberhard Berg, Mona Franzon Hall Of Flame
2012-12-22 16:50 1206532097 Stenungsunds IBK 2 - IBK Göteborg OW (0 - 5) Johan Larsson, Mikael Fredriksson Stenungsund Arena
2013-01-15 19:15 1206532096 Lindås IBK Svart - Kärra IBK 6 - 2 Kent Andersson H, Jonathan Forsemalm Askims Sporthall
2013-01-11 19:40 1206532104 Lindås IBK 2 - Marstrands IBK 2 6 - 0 Hajrudin Begic, Lazo Cesto Salming Arena
2013-01-12 16:30 1206532105 Warberg IBF Gbg 2 - IK Zenith Vit 5 - 1 SWC Asics
2013-01-13 09:00 1206532100 IBK Göteborg - Pixbo Wallenstam IBF Div 3 11 - 5 Dejan Cesto, Goran Kuduzovic Torpahallen
2013-01-13 10:15 1206532103 Rävlanda AIS 76 - Ale IBF 3 - 1 Anders Bergström, Kim Nielsen Hindås Idrottshall
2013-01-13 12:10 1206532099 IF Marin Väst - FBC Lerum 8 - 2 Pierre Eberhard Berg, Magnus Persson Hall Of Flame
2013-01-13 13:30 1206532102 IBF Älvstranden - Lindås IBK Svart 1 - 3 Hajrudin Begic, Tomas Levin
2013-01-13 19:15 1206532101 Kärra IBK - Stenungsunds IBK 2 5 - 3 Henry Tames, Lazo Cesto Lillekärrshallen
2013-01-18 18:30 1206532109 Lindås IBK Svart - Rävlanda AIS 76 1 - 6 Tobias Lindqvist, Fredrik Wallhede Salming Arena
2013-01-19 09:20 1206532108 Ale IBF - Lindås IBK 2 4 - 4 Jervand Hakopian, Christer Carlberg Ale Kulturrum
2013-01-19 16:40 1206532110 Stenungsunds IBK 2 - IBF Älvstranden 9 - 1 Benjamin Eriksson Bakircioglü, Sebastian Ohlsson Stenungsund Arena
2013-01-20 10:45 1206532107 Marstrands IBK 2 - Warberg IBF Gbg 2 4 - 5 Besim Mehmedagic, Narcis Hadziselimovic Munkegärdehallen
2013-01-20 11:20 1206532106 IK Zenith Vit - IF Marin Väst 2 - 9 Hajrudin Begic, Tomas Levin Sjumilahallen
2013-01-20 12:00 1206532111 Pixbo Wallenstam IBF Div 3 - Kärra IBK 1 - 3 Goran Kuduzovic, Dejan Cesto Wallenstam Arena
2013-01-20 14:20 1206532112 FBC Lerum - IBK Göteborg 4 - 7 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Rydsbergshallen
2013-01-26 15:15 1206532119 Stenungsunds IBK 2 - Pixbo Wallenstam IBF Div 3 4 - 6 Johan Larsson, Kim Berndtson Stenungsund Arena
2013-01-27 11:20 1206532115 IK Zenith Vit - IBF Älvstranden 2 - 7 Dejan Cesto, Goran Kuduzovic Sjumilahallen
2013-01-27 12:10 1206532113 IF Marin Väst - Lindås IBK 2 9 - 1 Hampe Gustavsson, Gustav Glansén Hall Of Flame
2013-01-27 12:30 1206532114 Warberg IBF Gbg 2 - Rävlanda AIS 76 9 - 1 Samuel Wiberg Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2013-01-27 17:30 1206532117 Ale IBF - IBK Göteborg 3 - 8 Nairi Moosakhanian, Tilda Lundgren Bohushallen
2013-01-29 19:30 1206532118 Lindås IBK Svart - FBC Lerum 9 - 0 Victoria Persson-Miettinen, Josefine Elgquist Askims Sporthall
2013-02-19 19:40 1206532116 Marstrands IBK 2 - Kärra IBK 2 - 2 Adam Kruse, Anton Larsson Munkegärdehallen
2013-02-01 18:30 1206532126 Lindås IBK 2 - Warberg IBF Gbg 2 6 - 7 Kim Nielsen, Anders Bergström Askims Sporthall
2013-02-01 20:40 1206532120 Pixbo Wallenstam IBF Div 3 - IF Marin Väst 2 - 7 Adem Can, Narcis Hadziselimovic Mölnlycke Idrottshall
2013-02-02 17:30 1206532121 FBC Lerum - Stenungsunds IBK 2 5 - 3 Besim Mehmedagic, Adem Can Rydsbergshallen
2013-02-03 11:10 1206532123 Kärra IBK - Ale IBF 2 - 4 Tomas Levin, Hajrudin Begic Kärra Sporthall
2013-02-03 13:20 1206532124 IBF Älvstranden - Marstrands IBK 2 2 - 2 Kent Österström, Eleonore Green Sjumilahallen
2013-02-03 14:00 1206532125 Rävlanda AIS 76 - IK Zenith Vit 2 - 4 Adnan Tongur, Adem Can Hindås Idrottshall
2013-02-03 14:10 1206532122 IBK Göteborg - Lindås IBK Svart 6 - 6 Jesper Hult, Erik Schloenzig Torpahallen
2013-02-08 18:30 1206532133 Lindås IBK Svart - Stenungsunds IBK 2 10 - 3 Linus Melander, Adam Kruse Askims Sporthall
2013-02-09 10:30 1206532129 Warberg IBF Gbg 2 - Kärra IBK 4 - 3 Christoffer Söderström Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2013-02-10 12:10 1206532131 Marstrands IBK 2 - FBC Lerum 4 - 1 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Mimershus A-hallen
2013-02-10 15:40 1206532132 Ale IBF - Pixbo Wallenstam IBF Div 3 7 - 9 Oscar Carestam, Adam Kruse Bohushallen
2013-02-10 15:50 1206532130 IK Zenith Vit - IBK Göteborg 5 - 4 Johannes Akyol, Kent Andersson H Björlanda Idrottshall
2013-02-21 18:00 1206532127 IF Marin Väst - Rävlanda AIS 76 4 - 1 Narcis Hadziselimovic, Adem Can Hall Of Flame
2013-03-09 14:10 1206532128 Lindås IBK 2 - IBF Älvstranden 15 - 1 Anton Larsson, Tomas Levin Salming Arena
2013-02-16 14:00 1206532136 FBC Lerum - Ale IBF 1 - 2 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Rydsbergshallen
2013-02-16 16:40 1206532135 Pixbo Wallenstam IBF Div 3 - Lindås IBK Svart 8 - 7 Tomas Levin, Kim Nielsen Wallenstam Arena
2013-02-17 09:00 1206532137 IBK Göteborg - Marstrands IBK 2 4 - 3 Jervand Hakopian, Adam Jällfält Torpahallen
2013-02-17 11:10 1206532138 Kärra IBK - IK Zenith Vit 5 - 2 Kent Österström, Lazo Cesto Kärra Sporthall
2013-02-17 17:45 1206532139 IBF Älvstranden - Warberg IBF Gbg 2 1 - 6 Joakim Amri Nilsson, Apilou Dragin
2013-02-20 19:45 1206532140 Rävlanda AIS 76 - Lindås IBK 2 4 - 15 Andreas Julin, Tomas Levin Hindås Idrottshall
2013-02-23 13:40 1206532134 Stenungsunds IBK 2 - IF Marin Väst 3 - 4 Emil Liljesson, Johan Larsson Stenungsund Arena
2013-02-22 18:30 1206532143 Lindås IBK 2 - IBK Göteborg 1 - 7 Fredrik Wallhede, Johan Larsson Salming Arena
2013-02-23 15:00 1206532144 Warberg IBF Gbg 2 - FBC Lerum 1 - 3 Christoffer Söderström Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2013-02-24 10:00 1206532141 IF Marin Väst - IBF Älvstranden 6 - 3 Besim Mehmedagic, Narcis Hadziselimovic Hall Of Flame
2013-02-24 12:45 1206532142 Rävlanda AIS 76 - Kärra IBK 2 - 4 Lazo Cesto, Emil Bech Hindås Idrottshall
2013-02-24 14:10 1206532145 IK Zenith Vit - Pixbo Wallenstam IBF Div 3 0 - 7 Alf Björkner, Tomas Levin Björlanda Idrottshall
2013-02-24 15:30 1206532146 Marstrands IBK 2 - Stenungsunds IBK 2 6 - 2 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Munkegärdehallen
2013-02-24 17:20 1206532147 Ale IBF - Lindås IBK Svart 6 - 12 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Bohushallen
2013-02-23 09:20 1206532150 Pixbo Wallenstam IBF Div 3 - Marstrands IBK 2 4 - 6 Stefan Larsson, Mustafa Er Wallenstam Arena
2013-02-26 19:30 1206532153 Kärra IBK - Lindås IBK 2 4 - 4 Adam Jällfält, Jervand Hakopian
2013-02-26 20:40 1206532148 Lindås IBK Svart - IF Marin Väst 6 - 2 Narcis Hadziselimovic, Aldin Hadziselmovic Askims Sporthall
2013-02-27 19:00 1206532149 Stenungsunds IBK 2 - Ale IBF 6 - 4 Joakim Almroth, Patrick Magnusson Stenungsund Arena
2013-03-01 19:00 1206532152 IBK Göteborg - Warberg IBF Gbg 2 0 - 0 Hajrudin Begic, Martin Helg Torpahallen
2013-03-01 19:15 1206532154 IBF Älvstranden - Rävlanda AIS 76 3 - 2 Adem Can, Adnan Tongur
2013-03-02 13:40 1206532151 FBC Lerum - IK Zenith Vit 5 - 6 Adam Kruse, Hajrudin Begic Rydsbergshallen
2013-03-02 12:00 1206532158 Lindås IBK 2 - Pixbo Wallenstam IBF Div 3 9 - 9 Alf Björkner, Andreas Julin Salming Arena
2013-03-03 11:00 1206532155 IF Marin Väst - Kärra IBK 3 - 3 Kent Andersson H, Mika Pulkkinen Hall Of Flame
2013-03-03 11:30 1206532157 Rävlanda AIS 76 - FBC Lerum 3 - 2 Johannes Akyol, Adam Jällfält Hindås Idrottshall
2013-03-03 13:20 1206532156 IBF Älvstranden - IBK Göteborg 3 - 11 Besim Mehmedagic, Adem Can
2013-03-03 14:40 1206532161 Marstrands IBK 2 - Ale IBF 2 - 3 Linus Backlund, Johan Pedersen Munkegärdehallen
2013-03-10 11:00 1206532159 Warberg IBF Gbg 2 - Stenungsunds IBK 2 17 - 0 Christoffer Söderström Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2013-03-19 19:45 1206532160 IK Zenith Vit - Lindås IBK Svart 0 - 8 Jervand Hakopian, Vesa Petterson Björlanda Idrottshall
2013-02-24 18:45 1206532165 Pixbo Wallenstam IBF Div 3 - Warberg IBF Gbg 2 5 - 10 Martin Helg, Johan Larsson Wallenstam Arena
2013-03-08 19:40 1206532163 Lindås IBK Svart - Marstrands IBK 2 5 - 0 Goran Kuduzovic, Dejan Cesto Askims Sporthall
2013-03-09 14:50 1206532164 Stenungsunds IBK 2 - IK Zenith Vit 4 - 3 Sebastian Ohlsson, Benjamin Eriksson Bakircioglü Stenungsund Arena
2013-03-10 12:10 1206532167 IBK Göteborg - Rävlanda AIS 76 6 - 1 Besim Mehmedagic, Narcis Hadziselimovic Torpahallen
2013-03-10 13:10 1206532168 Kärra IBK - IBF Älvstranden 7 - 8 Pontus Ekengränd, Tarek El Abtah Kärra Sporthall
2013-03-10 14:00 1206532166 FBC Lerum - Lindås IBK 2 2 - 5 Tobias Lindqvist, Fredrik Wallhede Rydsbergshallen
2013-03-10 19:50 1206532162 Ale IBF - IF Marin Väst 3 - 5 Mustafa Er, Alf Björkner Bohushallen
2013-03-14 20:45 1206532173 Lindås IBK 2 - Lindås IBK Svart 7 - 6 Martin Helg, Lazo Cesto Askims Sporthall
2013-03-16 11:00 1206532174 Warberg IBF Gbg 2 - Ale IBF 5 - 2 Christoffer Söderström Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2013-03-17 12:10 1206532169 IF Marin Väst - IBK Göteborg 2 - 4 Lovisa Westlund Gotby, Mika Pulkkinen Hall Of Flame
2013-03-17 12:30 1206532172 Rävlanda AIS 76 - Stenungsunds IBK 2 4 - 2 Dejan Cesto, Lazo Cesto Hindås Idrottshall
2013-03-17 14:30 1206532170 Kärra IBK - FBC Lerum 4 - 1 Tomas Levin, Hajrudin Begic Kärra Sporthall
2013-03-17 15:00 1206532175 IK Zenith Vit - Marstrands IBK 2 4 - 4 Mika Pulkkinen, Eleonore Green Björlanda Idrottshall
2013-03-17 15:40 1206532171 IBF Älvstranden - Pixbo Wallenstam IBF Div 3 4 - 8 Magnus Persson, Pierre Eberhard Berg
2013-03-23 15:10 1206532180 Pixbo Wallenstam IBF Div 3 - Rävlanda AIS 76 1 - 7 Mika Pulkkinen, Jervand Hakopian Mölnlycke Idrottshall
2013-03-23 17:40 1206532178 Lindås IBK Svart - Warberg IBF Gbg 2 3 - 4 Andreas Julin, Alf Björkner Salming Arena
2013-03-24 09:40 1206532181 IBK Göteborg - Kärra IBK 4 - 4 Tarek El Abtah, Goran Kuduzovic Torpahallen
2013-03-24 12:15 1206532182 FBC Lerum - IBF Älvstranden 5 - 2 Linus Backlund, Johan Pedersen Hjällsnäshallen
2013-03-24 16:30 1206532179 Stenungsunds IBK 2 - Lindås IBK 2 3 - 8 Benjamin Eriksson Bakircioglü, Jonathan Sandström Stenungsund Arena
2013-03-24 17:30 1206532177 Ale IBF - IK Zenith Vit 12 - 2 Besim Mehmedagic, Narcis Hadziselimovic Ale Kulturrum
2013-03-24 19:00 1206532176 Marstrands IBK 2 - IF Marin Väst 4 - 0 Anela Hadziselimovic, Aldin Hadziselmovic Munkegärdehallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Warberg IBF Gbg 2 26 20 3 3 155-67 88 63
2. Lindås IBK Svart 26 18 3 5 168-81 87 57
3. IBK Göteborg 25 16 4 5 140-78 62 52
4. Lindås IBK 2 26 14 6 6 149-105 44 48
5. IF Marin Väst 26 14 3 9 115-83 32 45
6. Pixbo Wallenstam IBF Div 3 26 12 4 10 137-147 -10 40
7. Marstrands IBK 2 26 10 6 10 87-84 3 36
8. Kärra IBK 26 9 8 9 93-88 5 35
9. Ale IBF 26 9 6 11 111-108 3 33
10. FBC Lerum 26 10 2 14 89-124 -35 32
11. Rävlanda AIS 76 26 7 2 17 76-119 -43 23
12. IBF Älvstranden 26 7 2 17 86-173 -87 23
13. Stenungsunds IBK 2 25 5 1 19 81-134 -53 16
14. IK Zenith Vit 26 4 2 20 64-160 -96 14
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis