Pojkar Blå (2015/16)

Gruppspel
Pojkar Blå Klass A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-03 12:00 168000005 Trosa Edanö IBK - Torshälla IBK Svart Jonas Holm, Christer Avasjö Hedebyhallen
2015-10-03 15:00 168000004 IFK Mariefred - Katrineholms IBF Kjell-olof Ingvar Rolin, Ingela Hedlund Hammarens IP
2015-10-04 15:30 168000002 Torshälla IBK Röd - Telge SIBK P04 Vit Christian Engfors, Fredrik Jansson Ellfolk Arena
2015-10-10 11:00 168000009 Torshälla IBK Svart - Telge SIBK P04 Röd Anton Carlsson, Fredrik Jansson Ellfolk Arena
2015-10-10 15:00 168000010 Trosa Edanö IBK - IFK Mariefred Jonas Jatko, Josef Johancsik Hedebyhallen
2015-10-11 10:00 168000007 Telge SIBK P04 Vit - Nykvarns IF Svart Joacim Hansson, Josef Johancsik Västergård Arena A
2015-10-11 11:15 168000006 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS P04 Christian Johnsson, Richard Himberg Björkestahallen
2015-10-11 16:30 168000008 Katrineholms IBF - Torshälla IBK Röd Karl-Gustav Bergström, Mikael Samuelsson Valla Sporthall
2015-10-17 14:30 168000014 Torshälla IBK Röd - Trosa Edanö IBK Marcus Åbom, Robin Hynninen Ellfolk Arena
2015-10-17 15:00 168000015 IFK Mariefred - Telge SIBK P04 Röd Charlie Videgren, Göran Karlsson Hammarens IP
2015-10-18 09:30 168000011 Telge SIBK P04 Vit - Nykvarns IF Vit Joacim Hansson, Jonas Jatko Västergård Arena A
2015-10-18 15:00 168000013 Nykvarns IF Svart - Katrineholms IBF Mats Hällgren, Joacim Hansson Björkestahallen
2015-10-24 13:30 168000020 Telge SIBK P04 Röd - Torshälla IBK Röd Mika Ristanen, Ivan Wahlström Wasa Sporthall
2015-10-24 14:00 168000019 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Svart Daniel Pettersson, Dennis Wagermark Hedebyhallen
2015-10-25 15:45 168000018 Torshälla IBK Svart - Onyx IBS P04 Göran Engfors, Marcus Åbom Skjulstahallen A
2015-10-25 16:00 168000017 Katrineholms IBF - Telge SIBK P04 Vit Mikael Samuelsson, Zemone Samuelsson Duveholmshallen D
2015-11-07 13:15 168000025 Nykvarns IF Svart - Telge SIBK P04 Röd Kjell-olof Ingvar Rolin, Ingela Hedlund Björkestahallen
2015-11-07 14:00 168000024 Onyx IBS P04 - IFK Mariefred Josef Cakici, Camilla Örnebro Gripenskolan
2015-11-08 11:00 168000023 Telge SIBK P04 Vit - Trosa Edanö IBK Josef Johancsik, Jonas Jatko Västergård Arena A
2015-11-08 13:30 168000021 Katrineholms IBF - Nykvarns IF Vit Måns Ericsson, Mattias Johansson Duveholmshallen D
2015-11-14 09:00 168000030 Torshälla IBK Röd - Onyx IBS P04 Kim Ekenhall, Joacim Hansson Ellfolk Arena
2015-11-14 13:45 168000027 Trosa Edanö IBK - Katrineholms IBF Christian Johnsson, Richard Himberg Hedebyhallen
2015-11-15 12:30 168000026 Nykvarns IF Vit - Torshälla IBK Svart Ingela Hedlund, Kjell-olof Ingvar Rolin Björkestahallen
2015-11-21 10:30 168000032 Torshälla IBK Svart - IFK Mariefred Christian Engfors, Jesper Höglund Ellfolk Arena
2015-11-21 12:30 168000035 Onyx IBS P04 - Nykvarns IF Svart Josef Cakici, Camilla Örnebro Gripenskolan
2015-11-21 14:30 168000031 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Vit Ingela Hedlund, Kjell-olof Ingvar Rolin Hedebyhallen
2015-11-22 15:30 168000033 Katrineholms IBF - Telge SIBK P04 Röd Mattias Johansson, Zemone Samuelsson Duveholmshallen D
2015-11-28 11:00 168000036 Nykvarns IF Vit - IFK Mariefred Måns Ericsson, Robin Hynninen Björkestahallen
2015-11-28 13:30 168000040 Onyx IBS P04 - Telge SIBK P04 Vit Tommy Nyring, Jonas Holm Ramdalshallen
2015-11-29 12:00 168000037 Telge SIBK P04 Röd - Trosa Edanö IBK Mats Jernmo, Mika Ristanen Västergård Arena A
2015-12-19 11:00 168000042 IFK Mariefred - Torshälla IBK Röd Henrik Ibjer, Björn Landin Hammarens IP
2015-12-19 12:30 168000044 Katrineholms IBF - Onyx IBS P04 Josef Celik, Mikael Celik Duveholmshallen A
2015-12-20 12:00 168000041 Telge SIBK P04 Röd - Nykvarns IF Vit Dennis Wagermark, Robin Hynninen Västergård Arena A
2015-12-20 14:30 168000043 Torshälla IBK Svart - Nykvarns IF Svart Christian Engfors, Jesper Höglund Ellfolk Arena
2016-01-09 09:00 168000048 Onyx IBS P04 - Trosa Edanö IBK Charlie Videgren, Alfred Eriksson Gripenskolan
2016-01-09 11:15 168000046 Nykvarns IF Vit - Torshälla IBK Röd Kim Ekenhall, Dennis Wagermark Björkestahallen
2016-01-10 11:30 168000049 Telge SIBK P04 Vit - Torshälla IBK Svart Josef Johancsik, Jonas Jatko Västergård Arena A
2016-01-10 12:30 168000047 Nykvarns IF Svart - IFK Mariefred Arne Brattehag, Mika Ristanen Björkestahallen
2016-01-16 09:00 168000051 Torshälla IBK Röd - Nykvarns IF Svart Christian Engfors, Jesper Höglund Ellfolk Arena
2016-01-16 10:00 168000053 IFK Mariefred - Telge SIBK P04 Vit Charlie Videgren, Kjell-olof Ingvar Rolin Hammarens IP
2016-01-16 10:15 168000055 Torshälla IBK Svart - Katrineholms IBF Jesper Höglund, Christian Engfors Ellfolk Arena
2016-01-17 11:00 168000052 Telge SIBK P04 Röd - Onyx IBS P04 Joacim Hansson, Kim Ekenhall Wasa Sporthall
2016-01-23 10:00 168000059 Telge SIBK P04 Vit - Nykvarns IF Vit Josef Johancsik, Kjell-olof Ingvar Rolin Wasa Sporthall
2016-01-23 11:30 168000056 Telge SIBK P04 Röd - IFK Mariefred Kjell-olof Ingvar Rolin, Josef Johancsik Wasa Sporthall
2016-01-24 10:30 168000058 Torshälla IBK Röd - Onyx IBS P04 Jesper Höglund, Christian Engfors Skjulstahallen A
2016-01-24 12:00 168000060 Torshälla IBK Svart - Katrineholms IBF Jesper Höglund, Christian Engfors Skjulstahallen A
2016-01-30 13:00 168000063 Onyx IBS P04 - Trosa Edanö IBK Håkan Rask, Karl-Gustav Bergström Ramdalshallen
2016-01-30 15:30 168000062 IFK Mariefred - Nykvarns IF Svart Kim Ekenhall, Robin Hynninen Hammarens IP
2016-01-31 11:00 168000064 Nykvarns IF Vit - Telge SIBK P04 Röd Robin Hynninen, Dennis Wagermark Björkestahallen
2016-01-31 15:00 168000065 Katrineholms IBF - Torshälla IBK Svart Karl-Gustav Bergström, Håkan Rask Duveholmshallen D
2016-02-06 12:15 168000069 Trosa Edanö IBK - Katrineholms IBF Arne Brattehag, Sigge Maurer Hedebyhallen
2016-02-07 10:45 168000068 Nykvarns IF Svart - Onyx IBS P04 Kjell-olof Ingvar Rolin, Dennis Wagermark Björkestahallen
2016-02-07 14:30 168000070 Torshälla IBK Svart - Nykvarns IF Vit Christian Engfors, Fredrik Jansson Skjulstahallen A
2016-02-07 15:45 168000067 Torshälla IBK Röd - IFK Mariefred Fredrik Jansson, Christian Engfors Skjulstahallen A
2016-02-13 10:30 168000073 Nykvarns IF Vit - Trosa Edanö IBK Jonas Jatko, Josef Johancsik Björkestahallen
2016-02-13 11:45 168000075 Onyx IBS P04 - Torshälla IBK Svart , Camilla Örnebro Ramdalshallen
2016-02-13 12:00 168000072 IFK Mariefred - Telge SIBK P04 Vit Ingela Hedlund, Kim Ekenhall Hammarens IP
2016-02-14 12:00 168000074 Katrineholms IBF - Nykvarns IF Svart Mattias Johansson, Håkan Rask Duveholmshallen D
2016-02-20 11:00 168000076 Telge SIBK P04 Röd - Torshälla IBK Röd Robin Hynninen, Ingela Hedlund Västergård Arena A
2016-02-20 12:30 168000077 Telge SIBK P04 Vit - IFK Mariefred Ingela Hedlund, Robin Hynninen Västergård Arena A
2016-02-20 13:30 168000078 Trosa Edanö IBK - Torshälla IBK Svart Sigge Maurer, Arne Brattehag Hedebyhallen
2016-03-13 12:30 168000079 Nykvarns IF Svart - Katrineholms IBF Robin Hynninen, Kjell-olof Ingvar Rolin Björkestahallen
2016-03-05 15:00 168000085 Onyx IBS P04 - Katrineholms IBF Sigge Maurer, Arne Brattehag Rosvalla A
2016-03-05 15:30 168000082 Nykvarns IF Svart - Telge SIBK P04 Vit Robin Hynninen, Mathias Lindvall Björkestahallen
2016-03-06 10:30 168000081 Torshälla IBK Röd - Telge SIBK P04 Röd Christian Engfors, Marcus Åbom Ellfolk Arena
2016-03-06 12:00 168000083 Torshälla IBK Svart - Nykvarns IF Vit Christian Engfors, Marcus Åbom Ellfolk Arena
2016-03-12 11:45 168000089 Nykvarns IF Vit - Torshälla IBK Röd Fredrik Jansson, Jesper Höglund Björkestahallen
2016-03-12 15:00 168000088 IFK Mariefred - Telge SIBK P04 Vit Jesper Höglund, Fredrik Jansson Hammarens IP
2016-03-13 13:00 168000087 Telge SIBK P04 Röd - Trosa Edanö IBK Fares Youssef, Joacim Hansson Wasa Sporthall
2016-03-13 14:15 168000086 Torshälla IBK Svart - Onyx IBS P04 Christian Engfors, Måns Ericsson Ellfolk Arena
2016-03-19 13:00 168000092 IFK Mariefred - Telge SIBK P04 Röd Kim Ekenhall, Joacim Hansson Hammarens IP
2016-03-20 12:30 168000093 Telge SIBK P04 Vit - Onyx IBS P04 Kjell-olof Ingvar Rolin, Josef Johancsik Västergård Arena A
2016-03-20 16:30 168000090 Torshälla IBK Röd - Nykvarns IF Svart Mathias Lindvall, Måns Ericsson Ellfolk Arena
2016-04-09 13:00 168000091 Katrineholms IBF - Torshälla IBK Svart Karl-Gustav Bergström, Måns Ericsson Duveholmshallen D
2016-03-12 11:15 168000094 Trosa Edanö IBK - Torshälla IBK Svart Ingela Hedlund, Kjell-olof Ingvar Rolin Hedebyhallen
2016-03-18 19:00 168000096 Torshälla IBK Röd - Nykvarns IF Svart Christian Engfors, Ludwig Achrenius Ellfolk Arena
2016-03-28 13:30 168000097 Nykvarns IF Vit - Telge SIBK P04 Vit Robin Hynninen, Mathias Lindvall Björkestahallen
Pojkar Blå Klass B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-03 12:00 168005006 Malmköpings IBF P04/05 - Mesta IBK 04-lag Karl-Gustav Bergström, Alfred Eriksson Malmköpings Sporthall
2015-10-03 13:00 168005107 Strängnäs IBK P04 - Onyx IBS P04 Jonas Jatko, Josef Johancsik Thomas Arena
2015-10-04 09:30 168005001 Torshälla IBK P05 - Nykvarns IF Svart Göran Engfors, Jesper Höglund Ellfolk Arena
2015-10-04 10:00 168005003 Telge SIBK P05 - Järna SK Kjell-olof Ingvar Rolin, Martin Nerby Västergård Arena A
2015-10-04 11:00 168005002 Torshälla IBK P04 - Nykvarns IF Vit Göran Engfors, Jesper Höglund Ellfolk Arena
2015-10-10 11:00 168005010 Onyx IBS P05 - Torshälla IBK P04 Camilla Örnebro, Alexander Hanna Ramdalshallen
2015-10-10 11:00 168005011 Hölö-Mörkö IF - Telge SIBK P05 Richard Himberg, Christian Johnsson Hölö Allaktivitetshall
2015-10-10 11:15 168005009 Nykvarns IF Vit - Torshälla IBK P05 Robin Hynninen, Ingela Hedlund Björkestahallen
2015-10-10 12:30 168005012 Mesta IBK 04-lag - Strängnäs IBK P04 Fredrik Jansson, Anton Carlsson Gökstensskolan
2015-10-11 12:30 168005008 Nykvarns IF Svart - IFK Gnesta Christian Johnsson, Richard Himberg Björkestahallen
2015-10-17 09:00 168005016 IFK Gnesta - Järna SK Mikael Samuelsson, Dennis Wagermark Frejahallen
2015-10-17 11:30 168005018 Torshälla IBK P04 - Mesta IBK 04-lag Robin Hynninen, Alfred Eriksson Ellfolk Arena
2015-10-17 11:30 168005109 Strängnäs IBK P04 - Nykvarns IF Svart Per-Erik Nerby, Håkan Rask Thomas Arena
2015-10-17 13:00 168005019 Telge SIBK P05 - Onyx IBS P04 , Josef Johancsik Västergård Arena A
2015-10-24 10:15 168005017 Torshälla IBK P05 - Onyx IBS P05 Marcus Åbom, Christian Engfors Ellfolk Arena
2015-10-24 10:30 168005112 Onyx IBS P04 - Nykvarns IF Vit Alexander Hanna, Kjell-olof Ingvar Rolin Rosvalla B
2015-10-24 11:30 168005024 Hölö-Mörkö IF - IFK Gnesta Daniel Pettersson, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2015-10-24 13:15 168005027 Malmköpings IBF P04/05 - Telge SIBK P05 Mathias Lindvall, Tommy Nyring Malmköpings Sporthall
2015-10-25 14:30 168005110 Mesta IBK 04-lag - Torshälla IBK P04 Christian Engfors, Martin Hellfors Vilsta Sporthall
2015-11-21 12:30 168005022 Nykvarns IF Svart - Järna SK Robin Hynninen, Fares Youssef Björkestahallen
2015-11-07 09:00 168005032 IFK Gnesta - Onyx IBS P04 Jonas Jatko, Josef Johancsik Frejahallen
2015-11-07 12:15 168005029 Onyx IBS P05 - Nykvarns IF Svart Camilla Örnebro, Josef Cakici Gripenskolan
2015-11-07 14:30 168005035 Strängnäs IBK P04 - Telge SIBK P05 Anton Carlsson, Fredrik Jansson Thomas Arena
2015-11-08 13:30 168005030 Järna SK - Hölö-Mörkö IF Richard Himberg, Mats Jernmo Hölö Allaktivitetshall
2015-12-06 14:00 168005031 Nykvarns IF Vit - Mesta IBK 04-lag Robin Hynninen, David Nilsson Björkestahallen
2015-11-14 09:00 168005038 Onyx IBS P04 - Järna SK Emil Lindhe, Sigge Maurer Rosvalla A
2015-11-14 12:30 168005042 Telge SIBK P05 - Torshälla IBK P04 Ingela Hedlund, Henrik Ibjer Västergård Arena A
2015-11-14 13:30 168005040 Malmköpings IBF P04/05 - IFK Gnesta Sigge Maurer, Arne Brattehag Malmköpings Sporthall
2015-11-14 14:30 168005037 Mesta IBK 04-lag - Onyx IBS P05 Jesper Höglund, Christian Engfors Vilsta Sporthall
2015-11-15 11:15 168005036 Nykvarns IF Svart - Hölö-Mörkö IF Ingela Hedlund, Kjell-olof Ingvar Rolin Björkestahallen
2015-11-21 09:00 168005048 IFK Gnesta - Strängnäs IBK P04 Kim Ekenhall, Håkan Rask Frejahallen
2015-11-21 09:00 168005049 Torshälla IBK P05 - Telge SIBK P05 Jesper Höglund, Christian Engfors Ellfolk Arena
2015-11-21 13:30 168005044 Hölö-Mörkö IF - Onyx IBS P04 Josef Johancsik, Charlie Videgren Hölö Allaktivitetshall
2015-11-22 14:30 168005043 Mesta IBK 04-lag - Nykvarns IF Svart Christian Engfors, Göran Engfors Vilsta Sporthall
2015-11-22 16:00 168005046 Järna SK - Malmköpings IBF P04/05 Robin Hynninen, Joacim Hansson Hölö Allaktivitetshall
2015-11-28 10:00 168005054 Strängnäs IBK P04 - Järna SK Göran Engfors, Ludwig Achrenius Thomas Arena
2015-11-28 11:30 168005056 Torshälla IBK P04 - IFK Gnesta Dennis Wagermark, Kjell-olof Ingvar Rolin Ellfolk Arena
2015-11-28 12:00 168005052 Malmköpings IBF P04/05 - Hölö-Mörkö IF Lars Gustavsson, Karl-Gustav Bergström Malmköpings Sporthall
2015-11-28 12:15 168005050 Nykvarns IF Svart - Onyx IBS P04 Robin Hynninen, Måns Ericsson Björkestahallen
2015-11-29 11:15 168005055 Nykvarns IF Vit - Telge SIBK P05 Robin Hynninen, Jonas Holm Björkestahallen
2015-12-19 09:45 168005063 IFK Gnesta - Torshälla IBK P05 Alfred Eriksson, Jesper Asplund Frejahallen
2015-12-19 13:30 168005062 Järna SK - Torshälla IBK P04 Josef Johancsik, Jonas Jatko Hölö Allaktivitetshall
2015-12-20 13:00 168005060 Hölö-Mörkö IF - Strängnäs IBK P04 Mathias Lindvall, Sigge Maurer Hölö Allaktivitetshall
2015-12-20 13:30 168005058 Onyx IBS P04 - Malmköpings IBF P04/05 Josef Cakici, Alexander Hanna Rosvalla C
2015-12-20 14:45 168005061 Onyx IBS P05 - Telge SIBK P05 Alexander Hanna, Josef Cakici Rosvalla C
2016-01-09 09:00 168005070 IFK Gnesta - Nykvarns IF Vit Rickard Söderberg, Jesper Asplund Frejahallen
2016-01-09 10:30 168005068 Torshälla IBK P04 - Hölö-Mörkö IF Marcus Åbom, Göran Karlsson Ellfolk Arena
2016-01-09 12:00 168005113 Strängnäs IBK P04 - Onyx IBS P05 Martin Nerby, Kjell-olof Ingvar Rolin Thomas Arena
2016-01-09 16:30 168005069 Torshälla IBK P05 - Järna SK Christian Engfors, Jesper Höglund Ellfolk Arena
2016-01-10 11:15 168005064 Nykvarns IF Svart - Malmköpings IBF P04/05 Mika Ristanen, Robin Hynninen Björkestahallen
2016-01-10 13:00 168005067 Telge SIBK P05 - Mesta IBK 04-lag Jonas Jatko, Josef Johancsik Västergård Arena A
2016-01-16 11:30 168005075 Hölö-Mörkö IF - Torshälla IBK P05 Elin Holm, Mats Hällgren Hölö Allaktivitetshall
2016-01-16 13:15 168005072 Malmköpings IBF P04/05 - Strängnäs IBK P04 Göran Karlsson, Dennis Wagermark Malmköpings Sporthall
2016-01-16 15:00 168005074 Onyx IBS P04 - Torshälla IBK P04 Admir Brkic, Camilla Örnebro Rosvalla B
2016-01-16 16:15 168005076 Onyx IBS P05 - IFK Gnesta Camilla Örnebro, Admir Brkic Rosvalla B
2016-01-17 11:30 168005077 Järna SK - Nykvarns IF Vit Martin Nerby, Kjell-olof Ingvar Rolin Hölö Allaktivitetshall
2016-01-23 11:00 168005082 IFK Gnesta - Mesta IBK 04-lag Dennis Wagermark, Mats Hällgren Frejahallen
2016-01-23 11:30 168005084 Järna SK - Onyx IBS P05 Karl-Gustav Bergström, Fares Youssef Hölö Allaktivitetshall
2016-01-23 12:00 168005083 Nykvarns IF Vit - Hölö-Mörkö IF Göran Engfors, Henrik Ibjer Björkestahallen
2016-01-24 12:00 168005078 Nykvarns IF Svart - Strängnäs IBK P04 Joacim Hansson, Jonathan Varli Björkestahallen
2016-01-24 13:30 168005080 Torshälla IBK P04 - Malmköpings IBF P04/05 Jesper Höglund, Christian Engfors Skjulstahallen A
2016-01-24 15:00 168005081 Torshälla IBK P05 - Onyx IBS P04 Christian Engfors, Jesper Höglund Skjulstahallen A
2016-01-16 15:30 168005085 Telge SIBK P05 - Nykvarns IF Svart Mika Ristanen, Tommy Nyring Wasa Sporthall
2016-01-30 10:00 168005091 Hölö-Mörkö IF - Onyx IBS P05 Kjell-olof Ingvar Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2016-01-30 11:00 168005087 Malmköpings IBF P04/05 - Torshälla IBK P05 Mats Jernmo, Andreas Roos Malmköpings Sporthall
2016-01-30 12:45 168005089 Onyx IBS P04 - Nykvarns IF Vit Sigge Maurer, Alexander Hanna Gripenskolan
2016-01-30 13:00 168005086 Strängnäs IBK P04 - Torshälla IBK P04 David Nilsson, Tommy Nyring Thomas Arena
2016-01-31 14:30 168005114 Mesta IBK 04-lag - IFK Gnesta Christian Engfors, Göran Engfors Vilsta Sporthall
2016-02-06 12:15 168005116 Onyx IBS P05 - Telge SIBK P05 Christer Avasjö, Mika Ristanen Rosvalla A
2016-02-07 10:00 168005098 Hölö-Mörkö IF - Mesta IBK 04-lag Josef Johancsik, Kim Ekenhall Hölö Allaktivitetshall
2016-02-07 13:15 168005093 Torshälla IBK P05 - Strängnäs IBK P04 Anton Carlsson, Fredrik Jansson Skjulstahallen A
2016-02-07 13:15 168005095 Nykvarns IF Vit - Malmköpings IBF P04/05 Robin Hynninen, Joacim Hansson Björkestahallen
2016-03-13 11:15 168005092 Nykvarns IF Svart - Torshälla IBK P04 Kjell-olof Ingvar Rolin, Robin Hynninen Björkestahallen
2016-02-13 13:00 168005105 Onyx IBS P04 - Mesta IBK 04-lag Ej offentliggjord, Camilla Örnebro Ramdalshallen
2016-02-14 10:00 168005101 Strängnäs IBK P04 - Nykvarns IF Vit Jesper Höglund, Christian Engfors Thomas Arena
2016-02-14 15:00 168005100 Telge SIBK P05 - IFK Gnesta Kjell-olof Ingvar Rolin, Robin Hynninen Wasa Sporthall
2016-02-15 17:45 168005103 Malmköpings IBF P04/05 - Onyx IBS P05 Måns Ericsson, Ej offentliggjord Malmköpings Sporthall
2016-02-20 09:00 168005117 Torshälla IBK P04 - Onyx IBS P04 Mats Hällgren, Dennis Wagermark Ellfolk Arena
2016-02-20 13:30 168005120 Strängnäs IBK P04 - IFK Gnesta Mathias Lindvall, Kim Ekenhall Thomas Arena
2016-02-21 10:30 168005122 Onyx IBS P05 - Nykvarns IF Vit Sigge Maurer, Admir Brkic Rosvalla B
2016-02-21 11:30 168005128 Hölö-Mörkö IF - Torshälla IBK P05 Robin Hynninen, Kim Ekenhall Hölö Allaktivitetshall
2016-03-12 11:00 168005119 Mesta IBK 04-lag - Malmköpings IBF P04/05 Christian Johnsson, Christian Engfors Vilsta Sporthall
2016-03-05 11:00 168005126 Malmköpings IBF P04/05 - Torshälla IBK P04 Mats Jernmo, Ivan Wahlström Malmköpings Sporthall
2016-03-05 11:30 168005123 Järna SK - Nykvarns IF Svart Jonas Jatko, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2016-03-05 16:15 168005129 Onyx IBS P04 - Hölö-Mörkö IF Henrik Ibjer, Björn Landin Rosvalla A
2016-03-06 09:00 168005130 Torshälla IBK P05 - Mesta IBK 04-lag Christian Engfors, Marcus Åbom Ellfolk Arena
2016-03-06 10:00 168005132 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS P05 Kjell-olof Ingvar Rolin, Robin Hynninen Björkestahallen
2016-03-06 10:30 168005131 Telge SIBK P05 - Järna SK Jonas Jatko, Josef Johancsik Västergård Arena A
2016-03-12 12:00 168005133 IFK Gnesta - Strängnäs IBK P04 Martin Dalsgard, Josef Johancsik Frejahallen
2016-03-13 15:30 168005136 Torshälla IBK P04 - Onyx IBS P04 Måns Ericsson, Christian Engfors Ellfolk Arena
Pojkar Blå Klass C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-10 10:00 168010019 Flens IBF - Katrineholms IBF P05 Hälleforsnäs Sporthall
2015-10-10 10:45 168010020 Nykvarns IF Svart - Strängnäs IBK P06 Vit Hälleforsnäs Sporthall
2015-10-10 11:30 168010021 Strängnäs IBK P06 Vit - Flens IBF Hälleforsnäs Sporthall
2015-10-10 12:15 168010022 Katrineholms IBF P05 - Nykvarns IF Svart Hälleforsnäs Sporthall
2015-10-10 13:00 168010023 Strängnäs IBK P06 Vit - Katrineholms IBF P05 Hälleforsnäs Sporthall
2015-10-10 13:45 168010024 Nykvarns IF Svart - Flens IBF Hälleforsnäs Sporthall
2015-10-10 10:00 168010007 IFK Mariefred - Katrineholms IBF Gul Hammarens IP
2015-10-10 10:45 168010008 Onyx IBS P06 Svart - Torshälla IBK Vit Hammarens IP
2015-10-10 11:30 168010009 Torshälla IBK Vit - IFK Mariefred Hammarens IP
2015-10-10 12:15 168010010 Katrineholms IBF Gul - Onyx IBS P06 Svart Hammarens IP
2015-10-10 13:00 168010011 Torshälla IBK Vit - Katrineholms IBF Gul Hammarens IP
2015-10-10 13:45 168010012 Onyx IBS P06 Svart - IFK Mariefred Hammarens IP
2015-10-10 14:30 168010013 Onyx IBS P05 - Mesta IBK 06-lag Gripenskolan
2015-10-10 15:15 168010014 Onyx Oxd - IK Standard Gripenskolan
2015-10-10 16:00 168010015 IK Standard - Onyx IBS P05 Gripenskolan
2015-10-10 16:45 168010016 Mesta IBK 06-lag - Onyx Oxd Gripenskolan
2015-10-10 17:30 168010017 IK Standard - Mesta IBK 06-lag Gripenskolan
2015-10-10 18:15 168010018 Onyx Oxd - Onyx IBS P05 Gripenskolan
2015-10-17 09:30 168010025 Nyfors IK - Strängnäs IBK Röd P05 Vilsta Sporthall
2015-10-17 10:15 168010026 Nykvarns IF Vit - Strängnäs IBK P06 Röd Vilsta Sporthall
2015-10-17 11:00 168010027 Strängnäs IBK P06 Röd - Nyfors IK Vilsta Sporthall
2015-10-17 11:45 168010028 Strängnäs IBK Röd P05 - Nykvarns IF Vit Vilsta Sporthall
2015-10-17 12:30 168010029 Strängnäs IBK P06 Röd - Strängnäs IBK Röd P05 Vilsta Sporthall
2015-10-17 13:15 168010030 Nykvarns IF Vit - Nyfors IK Vilsta Sporthall
2015-10-24 09:30 168010001 Trosa Edanö IBK - Katrineholms IBF Svart Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Hedebyhallen
2015-10-24 10:15 168010002 Onyx IBS P06 Orange - Torshälla IBK Röd Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Hedebyhallen
2015-10-24 11:00 168010003 Torshälla IBK Röd - Trosa Edanö IBK Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Hedebyhallen
2015-10-24 11:45 168010004 Katrineholms IBF Svart - Onyx IBS P06 Orange Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Hedebyhallen
2015-10-24 12:30 168010005 Torshälla IBK Röd - Katrineholms IBF Svart Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Hedebyhallen
2015-10-24 13:15 168010006 Onyx IBS P06 Orange - Trosa Edanö IBK Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Hedebyhallen
2015-11-08 09:00 168010031 Pershagens SK - Onyx IBS P06 Orange Ingela Hedlund, Kjell-olof Ingvar Rolin Pershagens Sporthall
2015-11-08 09:45 168010032 Strängnäs IBK P06 Vit - Flens IBF Ingela Hedlund, Kjell-olof Ingvar Rolin Pershagens Sporthall
2015-11-08 10:30 168010033 Flens IBF - Pershagens SK Ingela Hedlund, Kjell-olof Ingvar Rolin Pershagens Sporthall
2015-11-08 11:15 168010034 Onyx IBS P06 Orange - Strängnäs IBK P06 Vit Ingela Hedlund, Kjell-olof Ingvar Rolin Pershagens Sporthall
2015-11-08 12:00 168010035 Flens IBF - Onyx IBS P06 Orange Kjell-olof Ingvar Rolin, Ingela Hedlund Pershagens Sporthall
2015-11-08 12:45 168010036 Strängnäs IBK P06 Vit - Pershagens SK Kjell-olof Ingvar Rolin, Ingela Hedlund Pershagens Sporthall
2015-11-08 13:30 168010043 Strängnäs IBK Röd P05 - Katrineholms IBF P05 Thomas Arena
2015-11-08 14:15 168010044 Onyx IBS P06 Svart - Mesta IBK 05-lag Thomas Arena
2015-11-08 15:00 168010045 Mesta IBK 05-lag - Strängnäs IBK Röd P05 Thomas Arena
2015-11-08 15:45 168010046 Katrineholms IBF P05 - Onyx IBS P06 Svart Thomas Arena
2015-11-08 16:30 168010047 Mesta IBK 05-lag - Katrineholms IBF P05 Thomas Arena
2015-11-08 17:15 168010048 Onyx IBS P06 Svart - Strängnäs IBK Röd P05 Thomas Arena
2015-11-29 14:30 168010037 Mesta IBK 05-lag - Torshälla IBK Röd Marcus Åbom, Christian Engfors Gökstensskolan
2015-11-29 15:15 168010038 Strängnäs IBK P06 Röd - Nyfors IK , Christian Engfors Gökstensskolan
2015-11-29 16:00 168010039 Nyfors IK - Mesta IBK 05-lag , Marcus Åbom Gökstensskolan
2015-11-29 16:45 168010040 Torshälla IBK Röd - Strängnäs IBK P06 Röd Christian Engfors, Marcus Åbom Gökstensskolan
2015-11-29 17:30 168010041 Nyfors IK - Torshälla IBK Röd , Christian Engfors Gökstensskolan
2015-11-29 18:15 168010042 Strängnäs IBK P06 Röd - Mesta IBK 05-lag Marcus Åbom Gökstensskolan
2015-11-29 09:00 168010049 Katrineholms IBF Svart - Nykvarns IF Svart Lisa Svantesson, Klara Sundholm Duveholmshallen D
2015-11-29 09:45 168010050 Onyx Oxd - Mesta IBK 06-lag Sofia Karlsson, Nora Öbrink Duveholmshallen D
2015-11-29 10:30 168010051 Mesta IBK 06-lag - Katrineholms IBF Svart Klara Sundholm, Lisa Svantesson Duveholmshallen D
2015-11-29 11:15 168010052 Nykvarns IF Svart - Onyx Oxd Nora Öbrink, Sofia Karlsson Duveholmshallen D
2015-11-29 12:00 168010053 Mesta IBK 06-lag - Nykvarns IF Svart Klara Sundholm, Lisa Svantesson Duveholmshallen D
2015-11-29 12:45 168010054 Onyx Oxd - Katrineholms IBF Svart Sofia Karlsson, Nora Öbrink Duveholmshallen D
2015-11-29 09:00 168010067 Torshälla IBK Röd - Onyx IBS P06 Orange Ellfolk Arena
2015-11-29 09:45 168010068 IK Standard - IFK Mariefred Ellfolk Arena
2015-11-29 10:30 168010069 IFK Mariefred - Torshälla IBK Röd Ellfolk Arena
2015-11-29 11:15 168010070 Onyx IBS P06 Orange - IK Standard Ellfolk Arena
2015-11-29 12:00 168010071 IFK Mariefred - Onyx IBS P06 Orange Marcus Åbom, Christian Engfors Ellfolk Arena
2015-11-29 12:45 168010072 IK Standard - Torshälla IBK Röd Christian Engfors, Marcus Åbom Ellfolk Arena
2015-12-13 13:30 168010061 Strängnäs IBK Vit P05 - Nykvarns IF Vit Thomas Arena
2015-12-13 14:15 168010062 Onyx Oxd - Trosa Edanö IBK Thomas Arena
2015-12-13 15:00 168010063 Trosa Edanö IBK - Strängnäs IBK Vit P05 Thomas Arena
2015-12-13 15:45 168010064 Nykvarns IF Vit - Onyx Oxd Thomas Arena
2015-12-13 16:30 168010065 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Vit Thomas Arena
2015-12-13 17:15 168010066 Onyx Oxd - Strängnäs IBK Vit P05 Thomas Arena
2015-12-19 14:00 168010085 Onyx IBS P06 Svart - Nykvarns IF Svart Gripenskolan
2015-12-19 14:45 168010086 Katrineholms IBF Gul - Mesta IBK 05-lag Gripenskolan
2015-12-19 15:30 168010087 Mesta IBK 05-lag - Onyx IBS P06 Svart Gripenskolan
2015-12-19 16:15 168010088 Nykvarns IF Svart - Katrineholms IBF Gul Gripenskolan
2015-12-19 17:00 168010089 Mesta IBK 05-lag - Nykvarns IF Svart Gripenskolan
2015-12-19 17:45 168010090 Katrineholms IBF Gul - Onyx IBS P06 Svart Gripenskolan
2016-01-02 13:30 168010091 Nykvarns IF Svart - Trosa Edanö IBK Björkestahallen
2016-01-02 14:15 168010092 Strängnäs IBK P06 Röd - Torshälla IBK Vit Björkestahallen
2016-01-02 15:00 168010093 Torshälla IBK Vit - Nykvarns IF Svart Björkestahallen
2016-01-02 15:45 168010094 Trosa Edanö IBK - Strängnäs IBK P06 Röd Björkestahallen
2016-01-02 16:30 168010095 Torshälla IBK Vit - Trosa Edanö IBK Björkestahallen
2016-01-02 17:15 168010096 Strängnäs IBK P06 Röd - Nykvarns IF Svart Björkestahallen
2016-01-03 09:00 168010097 Nykvarns IF Vit - IFK Mariefred Björkestahallen
2016-01-03 09:45 168010098 Onyx IBS P06 Svart - Pershagens SK Björkestahallen
2016-01-03 10:30 168010099 Pershagens SK - Nykvarns IF Vit Björkestahallen
2016-01-03 11:15 168010100 IFK Mariefred - Onyx IBS P06 Svart Björkestahallen
2016-01-03 12:00 168010101 Pershagens SK - IFK Mariefred Björkestahallen
2016-01-03 12:45 168010102 Onyx IBS P06 Svart - Nykvarns IF Vit Björkestahallen
2016-01-09 10:30 168010103 Onyx Oxd - Strängnäs IBK Vit P05 Ramdalshallen
2016-01-09 11:15 168010104 Onyx IBS P05 - Mesta IBK 05-lag Ramdalshallen
2016-01-09 12:00 168010105 Mesta IBK 05-lag - Onyx Oxd Ramdalshallen
2016-01-09 12:45 168010106 Strängnäs IBK Vit P05 - Onyx IBS P05 Ramdalshallen
2016-01-09 13:30 168010107 Mesta IBK 05-lag - Strängnäs IBK Vit P05 Ramdalshallen
2016-01-09 14:15 168010108 Onyx IBS P05 - Onyx Oxd Ramdalshallen
2016-01-10 09:00 168010055 Katrineholms IBF Gul - Nykvarns IF Vit Daniel Gustafsson, Sofia Karlsson Duveholmshallen C
2016-01-10 09:45 168010056 IK Standard - Torshälla IBK Vit Hanna Wallén, Sofia Karlsson Duveholmshallen C
2016-01-10 10:30 168010057 Torshälla IBK Vit - Katrineholms IBF Gul Daniel Gustafsson, Hanna Wallén Duveholmshallen C
2016-01-10 11:15 168010058 Nykvarns IF Vit - IK Standard Daniel Gustafsson, Sofia Karlsson Duveholmshallen C
2016-01-10 12:00 168010059 Torshälla IBK Vit - Nykvarns IF Vit Sofia Karlsson, Hanna Wallén Duveholmshallen C
2016-01-10 12:45 168010060 IK Standard - Katrineholms IBF Gul Hanna Wallén, Daniel Gustafsson Duveholmshallen C
2016-01-23 09:00 168010109 IK Standard - Strängnäs IBK Röd P05 Ej offentliggjord Hållstahallen
2016-01-23 09:45 168010110 Flens IBF - Onyx IBS P06 Orange , Ej offentliggjord Hållstahallen
2016-01-23 10:30 168010111 Onyx IBS P06 Orange - IK Standard Hållstahallen
2016-01-23 11:15 168010112 Strängnäs IBK Röd P05 - Flens IBF Hållstahallen
2016-01-23 12:00 168010113 Onyx IBS P06 Orange - Strängnäs IBK Röd P05 Hållstahallen
2016-01-23 12:45 168010114 Flens IBF - IK Standard Hållstahallen
2016-01-31 13:15 168010133 Onyx IBS P05 - Strängnäs IBK Röd P05 Rosvalla C
2016-01-31 14:00 168010134 Strängnäs IBK P06 Vit - Torshälla IBK Vit Rosvalla C
2016-01-31 14:45 168010135 Torshälla IBK Vit - Onyx IBS P05 Rosvalla C
2016-01-31 15:30 168010136 Strängnäs IBK Röd P05 - Strängnäs IBK P06 Vit Rosvalla C
2016-01-31 16:15 168010137 Torshälla IBK Vit - Strängnäs IBK Röd P05 Rosvalla C
2016-01-31 17:00 168010138 Strängnäs IBK P06 Vit - Onyx IBS P05 Rosvalla C
2016-02-27 11:15 168010145 Nykvarns IF Vit - IFK Mariefred Björkestahallen
2016-02-27 12:00 168010146 Katrineholms IBF Svart - Torshälla IBK Vit Björkestahallen
2016-02-27 12:45 168010147 Torshälla IBK Vit - Nykvarns IF Vit Björkestahallen
2016-02-27 13:30 168010148 IFK Mariefred - Katrineholms IBF Svart Björkestahallen
2016-02-27 14:15 168010149 IFK Mariefred - Torshälla IBK Vit Björkestahallen
2016-02-27 15:00 168010150 Nykvarns IF Vit - Katrineholms IBF Svart Björkestahallen
2016-03-06 10:00 168010151 Mesta IBK 05-lag - IK Standard Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Gökstensskolan
2016-03-06 10:45 168010152 Torshälla IBK Vit - Onyx IBS P05 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Gökstensskolan
2016-03-06 11:30 168010153 Onyx IBS P05 - Mesta IBK 05-lag Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Gökstensskolan
2016-03-06 12:15 168010154 IK Standard - Torshälla IBK Vit Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Gökstensskolan
2016-03-06 13:00 168010155 IK Standard - Onyx IBS P05 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Gökstensskolan
2016-03-06 13:45 168010156 Mesta IBK 05-lag - Torshälla IBK Vit Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Gökstensskolan
2016-03-06 11:00 168010139 Flens IBF - Katrineholms IBF Svart Hammarvallen
2016-03-06 11:45 168010140 Strängnäs IBK P06 Röd - Pershagens SK Hammarvallen
2016-03-06 12:30 168010141 Pershagens SK - Flens IBF Hammarvallen
2016-03-06 13:15 168010142 Katrineholms IBF Svart - Strängnäs IBK P06 Röd Hammarvallen
2016-03-06 14:00 168010143 Pershagens SK - Katrineholms IBF Svart Hammarvallen
2016-03-06 14:45 168010144 Strängnäs IBK P06 Röd - Flens IBF Hammarvallen
2016-03-06 14:30 168010121 Mesta IBK 06-lag - Trosa Edanö IBK Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Gökstensskolan
2016-03-06 15:10 168010122 Nyfors IK - Strängnäs IBK Vit P05 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Gökstensskolan
2016-03-06 15:50 168010123 Strängnäs IBK Vit P05 - Mesta IBK 06-lag Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Gökstensskolan
2016-03-06 16:30 168010124 Trosa Edanö IBK - Nyfors IK Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Gökstensskolan
2016-03-06 17:10 168010125 Strängnäs IBK Vit P05 - Trosa Edanö IBK Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Gökstensskolan
2016-03-06 17:50 168010126 Nyfors IK - Mesta IBK 06-lag Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Gökstensskolan
2016-03-12 09:00 168010115 Strängnäs IBK P06 Vit - Katrineholms IBF P05 Thomas Arena
2016-03-12 09:45 168010116 Nyfors IK - Torshälla IBK Röd Thomas Arena
2016-03-12 10:30 168010117 Torshälla IBK Röd - Strängnäs IBK P06 Vit Thomas Arena
2016-03-12 11:15 168010118 Katrineholms IBF P05 - Nyfors IK Thomas Arena
2016-03-12 12:00 168010119 Torshälla IBK Röd - Katrineholms IBF P05 Thomas Arena
2016-03-12 12:45 168010120 Nyfors IK - Strängnäs IBK P06 Vit Thomas Arena
2016-03-19 12:30 168010127 Onyx IBS P06 Orange - IFK Mariefred Gripenskolan
2016-03-19 13:15 168010128 IK Standard - Katrineholms IBF Gul Gripenskolan
2016-03-19 14:00 168010129 Katrineholms IBF Gul - Onyx IBS P06 Orange Gripenskolan
2016-03-19 14:45 168010130 IFK Mariefred - IK Standard Gripenskolan
2016-03-19 15:30 168010131 Katrineholms IBF Gul - IFK Mariefred Gripenskolan
2016-03-19 16:15 168010132 IK Standard - Onyx IBS P06 Orange Gripenskolan
2016-03-20 10:00 168010073 Torshälla IBK Vit - Mesta IBK 06-lag Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Ellfolk Arena
2016-03-20 10:45 168010074 Strängnäs IBK P06 Vit - Onyx IBS P05 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Ellfolk Arena
2016-03-20 11:30 168010075 Onyx IBS P05 - Torshälla IBK Vit Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Ellfolk Arena
2016-03-20 12:15 168010076 Mesta IBK 06-lag - Strängnäs IBK P06 Vit Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Ellfolk Arena
2016-03-20 13:00 168010077 Onyx IBS P05 - Mesta IBK 06-lag Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Ellfolk Arena
2016-03-20 13:45 168010078 Strängnäs IBK P06 Vit - Torshälla IBK Vit Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Ellfolk Arena
2016-04-02 09:30 168010079 Strängnäs IBK P06 Röd - Katrineholms IBF P05 Thomas Arena
2016-04-02 10:15 168010080 Katrineholms IBF Svart - Pershagens SK Thomas Arena
2016-04-02 11:00 168010081 Pershagens SK - Strängnäs IBK P06 Röd Thomas Arena
2016-04-02 11:45 168010082 Katrineholms IBF P05 - Katrineholms IBF Svart Thomas Arena
2016-04-02 12:30 168010083 Pershagens SK - Katrineholms IBF P05 Thomas Arena
2016-04-02 13:15 168010084 Katrineholms IBF Svart - Strängnäs IBK P06 Röd Thomas Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis