Pojkar 5-7 (2016/17)

Gruppspel
Pantamera Pojkar klass 6
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-10-09 14:30 211009002 Romfartuna GOIF (1) - IBK Köping Ung (5) Wenströmska Skolan
2016-10-10 18:00 211009003 Surahammars IBF (4) - Rönnby SK (2) Mälarenergi Arena Surahammar
2016-10-10 18:15 211009005 Skälby IBK (5) - Västerås IBS Ung (10) Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2016-10-11 18:30 211009004 Tillberga IK Ung (4) - Västerås IBS Ung (11) Tillberga Sporthall
2016-10-15 10:00 211009006 Västerås IBS Ung (10) - Tillberga IK Ung (4) Klövernhallen Plan 1
2016-10-15 14:30 211009009 IBK Köping Ung (5) - Dingtuna GIF (4) Ullvihallen
2016-10-16 15:00 211009007 Västerås IBS Ung (11) - Surahammars IBF (4) Klövernhallen Plan 1
2016-10-16 17:15 211009008 Rönnby SK (2) - Romfartuna GOIF (1) Wenströmska Skolan
2016-10-18 18:30 211009015 Tillberga IK Ung (4) - Skälby IBK (5) Tillberga Sporthall
2016-10-22 09:00 211009011 IBK Sala (5) - IBK Köping Ung (5) Sala Idrottshall
2016-10-22 09:00 211009012 Dingtuna GIF (4) - Rönnby SK (2) Råbyhallen
2016-10-22 09:00 211009014 Surahammars IBF (4) - Västerås IBS Ung (10) Mälarenergi Arena Surahammar
2016-10-22 13:30 211009013 Romfartuna GOIF (1) - Västerås IBS Ung (11) Wenströmska Skolan
2016-10-29 09:15 211009016 Skälby IBK (5) - Surahammars IBF (4) Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2016-10-29 10:00 211009017 Västerås IBS Ung (10) - Romfartuna GOIF (1) Klövernhallen Plan 1
2016-10-29 11:15 211009019 Rönnby SK (2) - IBK Sala (5) Kristiansborgshallen
2016-10-29 16:00 211009018 Västerås IBS Ung (11) - Dingtuna GIF (4) Klövernhallen Plan 1
2016-11-12 11:15 211009022 Dingtuna GIF (4) - Västerås IBS Ung (10) Råbyhallen
2016-11-13 09:30 211009021 IBK Sala (5) - Västerås IBS Ung (11) Sala Idrottshall
2016-11-13 13:30 211009024 Surahammars IBF (4) - Tillberga IK Ung (4) Mälarenergi Arena Surahammar
2016-11-13 14:30 211009023 Romfartuna GOIF (1) - Skälby IBK (5) Wenströmska Skolan
2016-11-19 09:15 211009027 Skälby IBK (5) - Dingtuna GIF (4) Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2016-11-19 11:30 211009026 Tillberga IK Ung (4) - Romfartuna GOIF (1) Tillberga Sporthall
2016-11-20 10:30 211009030 Rönnby SK (2) - IBK Köping Ung (5) Wenströmska Skolan
2016-11-20 14:00 211009028 Västerås IBS Ung (10) - IBK Sala (5) Klövernhallen Plan 1
2016-11-26 09:00 211009032 Dingtuna GIF (4) - Tillberga IK Ung (4) Råbyhallen
2016-11-26 11:00 211009034 IBK Köping Ung (5) - Västerås IBS Ung (11) Karlbergshallen (KB-Hallen)
2016-11-26 14:30 211009033 Romfartuna GOIF (1) - Surahammars IBF (4) Wenströmska Skolan
2016-11-27 09:30 211009031 IBK Sala (5) - Skälby IBK (5) Sala Idrottshall
2016-12-03 11:30 211009037 Tillberga IK Ung (4) - IBK Sala (5) Tillberga Sporthall
2016-12-04 10:00 211009040 Västerås IBS Ung (11) - Rönnby SK (2) Klövernhallen Plan 1
2016-12-04 11:30 211009036 Surahammars IBF (4) - Dingtuna GIF (4) Mälarenergi Arena Surahammar
2016-12-04 14:30 211009039 Västerås IBS Ung (10) - IBK Köping Ung (5) Klövernhallen Plan 1
2016-12-05 18:30 211009041 IBK Sala (5) - Surahammars IBF (4) Sala Idrottshall
2016-12-05 18:30 211009042 Dingtuna GIF (4) - Romfartuna GOIF (1) Råbyhallen
2016-12-06 18:30 211009044 IBK Köping Ung (5) - Skälby IBK (5) Ullvihallen
2016-12-06 18:45 211009043 Rönnby SK (2) - Västerås IBS Ung (10) Wenströmska Skolan
2016-12-10 10:00 211009050 Västerås IBS Ung (10) - Västerås IBS Ung (11) Klövernhallen Plan 1
2016-12-10 10:30 211009049 Skälby IBK (5) - Rönnby SK (2) Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2016-12-10 12:00 211009048 Tillberga IK Ung (4) - IBK Köping Ung (5) Tillberga Sporthall
2016-12-11 13:00 211009046 Romfartuna GOIF (1) - IBK Sala (5) Wenströmska Skolan
2016-12-17 11:45 211009054 IBK Köping Ung (5) - Surahammars IBF (4) Ullvihallen
2016-12-17 14:30 211009052 Västerås IBS Ung (11) - Skälby IBK (5) Klövernhallen Plan 1
2016-12-18 12:30 211009051 IBK Sala (5) - Dingtuna GIF (4) Sala Idrottshall
2016-12-18 12:45 211009053 Rönnby SK (2) - Tillberga IK Ung (4) Wenströmska Skolan
2017-01-07 11:30 211009057 Västerås IBS Ung (11) - Tillberga IK Ung (4) Klövernhallen Plan 1
2017-01-08 11:45 211009059 IBK Köping Ung (5) - Romfartuna GOIF (1) Ullvihallen
2017-01-08 13:45 211009058 Rönnby SK (2) - Surahammars IBF (4) Kristiansborgshallen
2017-01-16 18:15 211009056 Västerås IBS Ung (10) - Skälby IBK (5) Klövernhallen Plan 1
2017-01-14 11:30 211009065 Tillberga IK Ung (4) - Västerås IBS Ung (10) Tillberga Sporthall
2017-01-14 11:40 211009062 Dingtuna GIF (4) - IBK Köping Ung (5) Råbyhallen
2017-01-14 12:00 211009064 Surahammars IBF (4) - Västerås IBS Ung (11) Mälarenergi Arena Surahammar
2017-01-14 14:30 211009063 Romfartuna GOIF (1) - Rönnby SK (2) Wenströmska Skolan
2017-01-21 10:15 211009066 Skälby IBK (5) - Tillberga IK Ung (4) Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2017-01-22 10:30 211009069 Rönnby SK (2) - Dingtuna GIF (4) Wenströmska Skolan
2017-01-22 11:00 211009068 Västerås IBS Ung (11) - Romfartuna GOIF (1) Klövernhallen Plan 1
2017-01-22 13:45 211009070 IBK Köping Ung (5) - IBK Sala (5) Ullvihallen
2017-01-22 15:30 211009067 Västerås IBS Ung (10) - Surahammars IBF (4) Klövernhallen Plan 1
2017-01-28 09:00 211009072 Dingtuna GIF (4) - Västerås IBS Ung (11) Råbyhallen
2017-01-28 11:30 211009071 IBK Sala (5) - Rönnby SK (2) Sala Idrottshall
2017-01-28 12:00 211009074 Surahammars IBF (4) - Skälby IBK (5) Mälarenergi Arena Surahammar
2017-01-29 14:30 211009073 Romfartuna GOIF (1) - Västerås IBS Ung (10) Wenströmska Skolan
2017-02-11 09:15 211009077 Skälby IBK (5) - Romfartuna GOIF (1) Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2017-02-11 11:00 211009078 Västerås IBS Ung (10) - Dingtuna GIF (4) Klövernhallen Plan 1
2017-02-11 12:30 211009079 Västerås IBS Ung (11) - IBK Sala (5) Klövernhallen Plan 1
2017-02-11 13:00 211009076 Tillberga IK Ung (4) - Surahammars IBF (4) Tillberga Sporthall
2017-02-18 09:00 211009082 Dingtuna GIF (4) - Skälby IBK (5) Råbyhallen
2017-02-18 09:45 211009084 IBK Köping Ung (5) - Rönnby SK (2) Karlbergshallen (KB-Hallen)
2017-02-19 09:30 211009081 IBK Sala (5) - Västerås IBS Ung (10) Sala Idrottshall
2017-02-19 14:30 211009083 Romfartuna GOIF (1) - Tillberga IK Ung (4) Wenströmska Skolan
2017-02-25 10:00 211009088 Skälby IBK (5) - IBK Sala (5) Bombardier Arena C
2017-02-25 11:30 211009087 Tillberga IK Ung (4) - Dingtuna GIF (4) Tillberga Sporthall
2017-02-25 12:30 211009090 Västerås IBS Ung (11) - IBK Köping Ung (5) Klövernhallen Plan 1
2017-03-12 14:00 211009086 Surahammars IBF (4) - Romfartuna GOIF (1) Mälarenergi Arena Surahammar
2017-03-11 09:00 211009092 Dingtuna GIF (4) - Surahammars IBF (4) Råbyhallen
2017-03-12 09:45 211009094 IBK Köping Ung (5) - Västerås IBS Ung (10) Ullvihallen
2017-03-12 11:00 211009091 IBK Sala (5) - Tillberga IK Ung (4) Sala Idrottshall
2017-03-12 14:15 211009093 Rönnby SK (2) - Västerås IBS Ung (11) Wenströmska Skolan
2017-03-18 12:30 211009099 Skälby IBK (5) - IBK Köping Ung (5) Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2017-03-18 13:00 211009097 Surahammars IBF (4) - IBK Sala (5) Mälarenergi Arena Surahammar
2017-03-19 14:30 211009096 Romfartuna GOIF (1) - Dingtuna GIF (4) Wenströmska Skolan
2017-03-19 15:00 211009100 Västerås IBS Ung (10) - Rönnby SK (2) Klövernhallen Plan 1
2017-03-25 11:00 211009102 Västerås IBS Ung (11) - Västerås IBS Ung (10) Klövernhallen Plan 1
2017-03-26 10:00 211009101 IBK Sala (5) - Romfartuna GOIF (1) Sala Idrottshall
2017-03-26 11:30 211009104 IBK Köping Ung (5) - Tillberga IK Ung (4) Ullvihallen
2017-03-28 18:40 211009103 Rönnby SK (2) - Skälby IBK (5) Wenströmska Skolan
2017-04-01 09:00 211009106 Dingtuna GIF (4) - IBK Sala (5) Råbyhallen
2017-04-01 10:15 211009110 Skälby IBK (5) - Västerås IBS Ung (11) Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2017-04-01 13:00 211009108 Surahammars IBF (4) - IBK Köping Ung (5) Mälarenergi Arena Surahammar
2017-04-02 13:30 211009109 Tillberga IK Ung (4) - Rönnby SK (2) Tillberga Sporthall
Pantamera Pojkar Klass 7
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-10-15 10:00 211010003 Kungsörs IBK (2) - Västerås IBS Ung (12) Sporthallen Kungsör A
2016-10-15 11:00 211010005 IBK Köping Ung (6) - IFK Arboga (5) Ullvihallen
2016-10-15 11:00 211010006 Dingtuna GIF (5) - Knäppmora AIK (1) Råbyhallen
2016-10-16 10:00 211010002 IBK Hallsta (5) - IBK Sala (6) Sporthallen Hallstahammar
2016-10-16 11:00 211010007 Västerås IBS Ung (13) - Skälby IBK (6) Klövernhallen Plan 1
2016-10-16 11:30 211010004 IBK Hallsta (6) - Rönnby SK (3) Sporthallen Hallstahammar
2016-10-16 14:00 211010001 Skogsgymnastikens IBS (3) - Per-Ols IBF (2) Klackbergsgården
2016-10-22 09:30 211010008 Per-Ols IBF (2) - Tillberga IK Ung (5) Fagerstahallen
2016-10-22 12:00 211010012 Knäppmora AIK (1) - IBK Hallsta (6) Skinnskattebergs Sporthall
2016-10-22 16:00 211010013 Skälby IBK (6) - IBK Köping Ung (6) Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2016-10-23 11:00 211010009 Västerås IBS Ung (12) - Skogsgymnastikens IBS (3) Klövernhallen Plan 1
2016-10-23 11:15 211010011 IFK Arboga (5) - Kungsörs IBK (2) Vasahallen
2016-10-23 12:30 211010014 Västerås IBS Ung (13) - Dingtuna GIF (5) Klövernhallen Plan 1
2016-10-23 12:45 211010010 Rönnby SK (3) - IBK Hallsta (5) Wenströmska Skolan
2016-10-29 09:00 211010019 Kungsörs IBK (2) - Skälby IBK (6) Sporthallen Kungsör A
2016-10-29 11:45 211010021 IBK Köping Ung (6) - Dingtuna GIF (5) Ullvihallen
2016-10-29 12:00 211010015 Tillberga IK Ung (5) - IBK Sala (6) Tillberga Sporthall
2016-10-30 09:30 211010016 Per-Ols IBF (2) - Västerås IBS Ung (12) Fagerstahallen
2016-10-30 10:00 211010017 Skogsgymnastikens IBS (3) - IFK Arboga (5) Klackbergsgården
2016-10-30 10:00 211010020 IBK Hallsta (6) - Västerås IBS Ung (13) Sporthallen Hallstahammar
2016-10-30 11:30 211010018 IBK Hallsta (5) - Knäppmora AIK (1) Sporthallen Hallstahammar
2016-11-12 10:00 211010027 Dingtuna GIF (5) - Kungsörs IBK (2) Råbyhallen
2016-11-12 11:30 211010025 Skälby IBK (6) - Skogsgymnastikens IBS (3) Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2016-11-12 11:45 211010028 IBK Köping Ung (6) - IBK Hallsta (6) Ullvihallen
2016-11-12 15:30 211010026 Västerås IBS Ung (13) - IBK Hallsta (5) Klövernhallen Plan 1
2016-11-13 11:15 211010023 Rönnby SK (3) - IBK Sala (6) Wenströmska Skolan
2016-11-13 11:15 211010024 IFK Arboga (5) - Per-Ols IBF (2) Vasahallen
2016-11-24 19:15 211010022 Västerås IBS Ung (12) - Tillberga IK Ung (5) Klövernhallen Plan 1
2016-11-19 09:30 211010032 Per-Ols IBF (2) - Skälby IBK (6) Fagerstahallen
2016-11-19 10:00 211010035 Kungsörs IBK (2) - IBK Hallsta (6) Sporthallen Kungsör A
2016-11-19 13:00 211010029 Tillberga IK Ung (5) - Rönnby SK (3) Tillberga Sporthall
2016-11-20 09:30 211010030 Västerås IBS Ung (12) - IFK Arboga (5) Klövernhallen Plan 1
2016-11-20 09:30 211010031 IBK Sala (6) - Knäppmora AIK (1) Sala Idrottshall
2016-11-20 10:00 211010034 IBK Hallsta (5) - IBK Köping Ung (6) Sporthallen Hallstahammar
2016-11-20 11:00 211010033 Skogsgymnastikens IBS (3) - Dingtuna GIF (5) Klackbergsgården
2016-11-24 19:00 211010042 Kungsörs IBK (2) - IBK Hallsta (5) Sporthallen Kungsör A
2016-11-26 08:30 211010037 Knäppmora AIK (1) - Rönnby SK (3) Skinnskattebergs Sporthall
2016-11-26 10:00 211010039 Västerås IBS Ung (13) - IBK Sala (6) Klövernhallen Plan 1
2016-11-26 10:15 211010038 Skälby IBK (6) - Västerås IBS Ung (12) Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2016-11-26 10:15 211010040 Dingtuna GIF (5) - Per-Ols IBF (2) Råbyhallen
2016-11-26 12:15 211010036 IFK Arboga (5) - Tillberga IK Ung (5) Vasahallen
2016-11-27 10:00 211010041 IBK Hallsta (6) - Skogsgymnastikens IBS (3) Sporthallen Hallstahammar
2016-12-03 09:30 211010046 Västerås IBS Ung (12) - Dingtuna GIF (5) Klövernhallen Plan 1
2016-12-03 09:30 211010047 IBK Sala (6) - IBK Köping Ung (6) Sala Idrottshall
2016-12-03 12:45 211010045 Rönnby SK (3) - Västerås IBS Ung (13) Wenströmska Skolan
2016-12-03 13:00 211010043 Tillberga IK Ung (5) - Knäppmora AIK (1) Tillberga Sporthall
2016-12-03 13:30 211010044 IFK Arboga (5) - Skälby IBK (6) Vasahallen
2016-12-04 12:00 211010049 Skogsgymnastikens IBS (3) - IBK Hallsta (5) Klackbergsgården
2016-12-04 13:30 211010048 Per-Ols IBF (2) - IBK Hallsta (6) Fagerstahallen
2016-12-10 09:15 211010050 Skälby IBK (6) - Tillberga IK Ung (5) Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2016-12-10 11:00 211010055 IBK Sala (6) - Kungsörs IBK (2) Sala Idrottshall
2016-12-10 11:30 211010053 IBK Köping Ung (6) - Rönnby SK (3) Ullvihallen
2016-12-10 13:30 211010051 Västerås IBS Ung (13) - Knäppmora AIK (1) Klövernhallen Plan 1
2016-12-10 13:45 211010052 Dingtuna GIF (5) - IFK Arboga (5) Råbyhallen
2016-12-11 10:00 211010056 IBK Hallsta (5) - Per-Ols IBF (2) Sporthallen Hallstahammar
2016-12-11 14:30 211010054 IBK Hallsta (6) - Västerås IBS Ung (12) Sporthallen Hallstahammar
2016-12-17 10:15 211010058 Skälby IBK (6) - Dingtuna GIF (5) Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2016-12-17 10:30 211010059 Knäppmora AIK (1) - IBK Köping Ung (6) Skinnskattebergs Sporthall
2016-12-17 11:30 211010057 Tillberga IK Ung (5) - Västerås IBS Ung (13) Tillberga Sporthall
2016-12-17 12:00 211010060 IFK Arboga (5) - IBK Hallsta (6) Vasahallen
2016-12-18 11:00 211010062 Västerås IBS Ung (12) - IBK Hallsta (5) Klövernhallen Plan 1
2016-12-18 14:00 211010063 IBK Sala (6) - Skogsgymnastikens IBS (3) Sala Idrottshall
2016-12-18 14:15 211010061 Rönnby SK (3) - Kungsörs IBK (2) Wenströmska Skolan
2017-01-07 09:00 211010064 Dingtuna GIF (5) - Tillberga IK Ung (5) Råbyhallen
2017-01-07 11:45 211010065 IBK Köping Ung (6) - Västerås IBS Ung (13) Ullvihallen
2017-01-08 10:00 211010066 IBK Hallsta (6) - Skälby IBK (6) Sporthallen Hallstahammar
2017-01-08 11:30 211010068 IBK Hallsta (5) - IFK Arboga (5) Sporthallen Hallstahammar
2017-01-08 12:00 211010069 Skogsgymnastikens IBS (3) - Rönnby SK (3) Klackbergsgården
2017-01-08 15:00 211010067 Kungsörs IBK (2) - Knäppmora AIK (1) Sporthallen Kungsör A
2017-01-08 15:00 211010070 Per-Ols IBF (2) - IBK Sala (6) Fagerstahallen
2017-01-14 10:15 211010074 Skälby IBK (6) - IBK Hallsta (5) Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2017-01-14 10:20 211010072 Dingtuna GIF (5) - IBK Hallsta (6) Råbyhallen
2017-01-14 12:45 211010076 Rönnby SK (3) - Per-Ols IBF (2) Wenströmska Skolan
2017-01-14 13:00 211010071 Tillberga IK Ung (5) - IBK Köping Ung (6) Tillberga Sporthall
2017-01-14 13:30 211010075 Knäppmora AIK (1) - Skogsgymnastikens IBS (3) Skinnskattebergs Sporthall
2017-01-15 14:00 211010073 Västerås IBS Ung (13) - Kungsörs IBK (2) Klövernhallen Plan 1
2017-01-15 15:30 211010077 Västerås IBS Ung (12) - IBK Sala (6) Klövernhallen Plan 1
2017-01-21 09:30 211010082 Per-Ols IBF (2) - Knäppmora AIK (1) Fagerstahallen
2017-01-21 10:00 211010079 Kungsörs IBK (2) - IBK Köping Ung (6) Sporthallen Kungsör A
2017-01-21 16:30 211010083 IBK Sala (6) - IFK Arboga (5) Sala Idrottshall
2017-01-22 09:30 211010084 Västerås IBS Ung (12) - Rönnby SK (3) Klövernhallen Plan 1
2017-01-22 11:30 211010080 IBK Hallsta (5) - Dingtuna GIF (5) Sporthallen Hallstahammar
2017-01-22 13:00 211010078 IBK Hallsta (6) - Tillberga IK Ung (5) Sporthallen Hallstahammar
2017-01-22 15:00 211010081 Skogsgymnastikens IBS (3) - Västerås IBS Ung (13) Klackbergsgården
2017-01-28 11:30 211010085 Tillberga IK Ung (5) - Kungsörs IBK (2) Tillberga Sporthall
2017-01-28 11:45 211010087 IBK Köping Ung (6) - Skogsgymnastikens IBS (3) Ullvihallen
2017-01-28 14:15 211010090 Knäppmora AIK (1) - Västerås IBS Ung (12) Skinnskattebergs Sporthall
2017-01-29 10:00 211010086 IBK Hallsta (6) - IBK Hallsta (5) Sporthallen Hallstahammar
2017-01-29 10:30 211010088 Västerås IBS Ung (13) - Per-Ols IBF (2) Klövernhallen Plan 1
2017-01-29 11:15 211010091 IFK Arboga (5) - Rönnby SK (3) Vasahallen
2017-01-29 11:30 211010089 Skälby IBK (6) - IBK Sala (6) Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2017-02-01 18:30 211010098 IFK Arboga (5) - Knäppmora AIK (1) Vasahallen
2017-02-04 10:30 211010095 IBK Sala (6) - Dingtuna GIF (5) Sala Idrottshall
2017-02-04 11:00 211010096 Västerås IBS Ung (12) - Västerås IBS Ung (13) Klövernhallen Plan 1
2017-02-05 10:00 211010092 IBK Hallsta (5) - Tillberga IK Ung (5) Sporthallen Hallstahammar
2017-02-05 12:00 211010093 Skogsgymnastikens IBS (3) - Kungsörs IBK (2) Klackbergsgården
2017-02-05 14:15 211010097 Rönnby SK (3) - Skälby IBK (6) Wenströmska Skolan
2017-02-11 10:00 211010094 Per-Ols IBF (2) - IBK Köping Ung (6) Fagerstahallen
2017-02-11 09:00 211010103 Dingtuna GIF (5) - Rönnby SK (3) Råbyhallen
2017-02-11 09:30 211010104 Västerås IBS Ung (13) - IFK Arboga (5) Klövernhallen Plan 1
2017-02-11 11:30 211010099 Tillberga IK Ung (5) - Skogsgymnastikens IBS (3) Tillberga Sporthall
2017-02-12 10:00 211010100 Kungsörs IBK (2) - Per-Ols IBF (2) Sporthallen Kungsör A
2017-02-12 14:30 211010101 IBK Hallsta (6) - IBK Sala (6) Sporthallen Hallstahammar
2017-02-12 14:30 211010105 Knäppmora AIK (1) - Skälby IBK (6) Skinnskattebergs Sporthall
2017-02-12 14:45 211010102 IBK Köping Ung (6) - Västerås IBS Ung (12) Ullvihallen
Pantamera Pojkar Klass 7 Gult
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-02-18 10:30 211026004 Dingtuna GIF (5) (7) - Rönnby SK (3) (7) Råbyhallen
2017-02-18 11:30 211026001 IBK Sala (6) (7) - Västerås IBS Ungdom (14) Sala Idrottshall
2017-02-19 13:30 211026002 Skälby IBK (6) (7) - Västerås IBS Ungdom 12 (7) Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2017-02-19 15:00 211026003 Kungsörs IBK (2) (7) - Skogsgymnastikens IBS (3) (7) Sporthallen Kungsör A
2017-02-20 00:00 211026008 Dingtuna GIF (5) (7) - Kungsörs IBK (2) (7) Råbyhallen
2017-02-23 18:00 211026006 Skogsgymnastikens IBS (3) (7) - Västerås IBS Ungdom (14) Klackbergsgården
2017-02-25 11:00 211026005 Västerås IBS Ungdom 12 (7) - IBK Sala (6) (7) Klövernhallen Plan 1
2017-02-26 14:15 211026007 Rönnby SK (3) (7) - Skälby IBK (6) (7) Wenströmska Skolan
2017-03-11 14:30 211026012 Skälby IBK (6) (7) - Kungsörs IBK (2) (7) Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2017-03-11 15:30 211026010 Västerås IBS Ungdom 12 (7) - Rönnby SK (3) (7) Klövernhallen Plan 1
2017-03-12 09:30 211026009 IBK Sala (6) (7) - Skogsgymnastikens IBS (3) (7) Sala Idrottshall
2017-03-12 15:00 211026011 Västerås IBS Ungdom (14) - Dingtuna GIF (5) (7) Klövernhallen Plan 1
2017-03-18 14:15 211026013 Rönnby SK (3) (7) - IBK Sala (6) (7) Kristiansborgshallen
2017-03-18 16:15 211026016 Skälby IBK (6) (7) - Västerås IBS Ungdom (14) Klövernhallen Plan 2
2017-03-19 12:00 211026015 Kungsörs IBK (2) (7) - Västerås IBS Ungdom 12 (7) Sporthallen Kungsör A
2017-04-09 12:00 211026014 Skogsgymnastikens IBS (3) (7) - Dingtuna GIF (5) (7) Klackbergsgården
2017-03-26 12:15 211026018 Rönnby SK (3) (7) - Kungsörs IBK (2) (7) Wenströmska Skolan
2017-03-26 14:00 211026020 Västerås IBS Ungdom 12 (7) - Västerås IBS Ungdom (14) Klövernhallen Plan 1
2017-03-26 14:30 211026019 Skogsgymnastikens IBS (3) (7) - Skälby IBK (6) (7) Klackbergsgården
2017-03-26 15:30 211026017 IBK Sala (6) (7) - Dingtuna GIF (5) (7) Sala Idrottshall
2017-03-27 17:45 211026022 Skälby IBK (6) (7) - Dingtuna GIF (5) (7) Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2017-03-27 19:00 211026021 Kungsörs IBK (2) (7) - IBK Sala (6) (7) Sporthallen Kungsör A
2017-03-28 18:00 211026024 Västerås IBS Ungdom 12 (7) - Skogsgymnastikens IBS (3) (7) Klövernhallen Plan 1
2017-03-29 18:00 211026023 Västerås IBS Ungdom (14) - Rönnby SK (3) (7) Klövernhallen Plan 1
2017-03-31 00:00 211026027 Dingtuna GIF (5) (7) - Västerås IBS Ungdom 12 (7) Råbyhallen
2017-04-01 10:00 211026026 Kungsörs IBK (2) (7) - Västerås IBS Ungdom (14) Sporthallen Kungsör A
2017-04-01 11:15 211026028 Rönnby SK (3) (7) - Skogsgymnastikens IBS (3) (7) Wenströmska Skolan
2017-04-02 11:30 211026025 IBK Sala (6) (7) - Skälby IBK (6) (7) Sala Idrottshall
Pantamera Pojkar Klass 7 Svart
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-02-18 11:30 211025004 Knäppmora AIK (1) (7) - IBK Köping Ung 6 (7) Skinnskattebergs Sporthall
2017-02-19 11:30 211025002 Västerås IBS Ung (13) (7) - IFK Arboga (5) (7) Klövernhallen Plan 1
2017-02-19 12:30 211025003 IBK Hallsta P 06 (7) - Tillberga IK Ung (5) (7) Sporthallen Hallstahammar
2017-02-19 18:15 211025001 Per-Ols IBF (2) (7) - IBK Hallsta P 07 (7) Fagerstahallen
2017-02-25 10:00 211025006 Tillberga IK Ung (5) (7) - IBK Hallsta P 07 (7) Tillberga Sporthall
2017-02-25 11:30 211025008 Knäppmora AIK (1) (7) - IBK Hallsta P 06 (7) Skinnskattebergs Sporthall
2017-02-26 12:15 211025005 IFK Arboga (5) (7) - Per-Ols IBF (2) (7) Vasahallen
2017-02-26 12:30 211025007 IBK Köping Ung 6 (7) - Västerås IBS Ung (13) (7) Ullvihallen
2017-03-08 18:30 211025010 IFK Arboga (5) (7) - IBK Köping Ung 6 (7) Vasahallen
2017-03-11 09:00 211025012 Västerås IBS Ung (13) (7) - IBK Hallsta P 06 (7) Klövernhallen Plan 1
2017-03-12 15:30 211025011 IBK Hallsta P 07 (7) - Knäppmora AIK (1) (7) Sporthallen Hallstahammar
2017-03-12 18:15 211025009 Per-Ols IBF (2) (7) - Tillberga IK Ung (5) (7) Fagerstahallen
2017-03-14 18:30 211025013 IBK Köping Ung 6 (7) - Per-Ols IBF (2) (7) Ullvihallen
2017-03-18 09:00 211025016 Västerås IBS Ung (13) (7) - IBK Hallsta P 07 (7) Klövernhallen Plan 1
2017-03-18 13:00 211025014 Knäppmora AIK (1) (7) - Tillberga IK Ung (5) (7) Skinnskattebergs Sporthall
2017-03-19 11:30 211025015 IBK Hallsta P 06 (7) - IFK Arboga (5) (7) Sporthallen Hallstahammar
2017-03-20 18:00 211025019 Tillberga IK Ung (5) (7) - Västerås IBS Ung (13) (7) Tillberga Sporthall
2017-03-20 18:30 211025017 Per-Ols IBF (2) (7) - Knäppmora AIK (1) (7) Fagerstahallen
2017-03-22 18:30 211025020 IFK Arboga (5) (7) - IBK Hallsta P 07 (7) Vasahallen
2017-03-22 19:15 211025018 IBK Köping Ung 6 (7) - IBK Hallsta P 06 (7) Ullvihallen
2017-03-25 09:00 211025022 Västerås IBS Ung (13) (7) - Knäppmora AIK (1) (7) Klövernhallen Plan 1
2017-03-25 15:30 211025024 IFK Arboga (5) (7) - Tillberga IK Ung (5) (7) Vasahallen
2017-03-26 13:00 211025021 IBK Hallsta P 06 (7) - Per-Ols IBF (2) (7) Sporthallen Hallstahammar
2017-03-29 18:00 211025023 IBK Hallsta P 07 (7) - IBK Köping Ung 6 (7) Nibblehallen
2017-03-27 18:30 211025025 Per-Ols IBF (2) (7) - Västerås IBS Ung (13) (7) Fagerstahallen
2017-04-01 13:00 211025027 Knäppmora AIK (1) (7) - IFK Arboga (5) (7) Skinnskattebergs Sporthall
2017-04-02 10:30 211025028 Tillberga IK Ung (5) (7) - IBK Köping Ung 6 (7) Tillberga Sporthall
2017-04-02 16:00 211025026 IBK Hallsta P 06 (7) - IBK Hallsta P 07 (7) Sporthallen Hallstahammar

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis