Pantamera Flickor 13 (2019/20)

Gruppspel
Pantamera Flickor 13
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-09-28 11:00 202400001 Wårgårda IBK - Grästorps IBK 1 - 2 Sporthallen, Vårgårda
2019-10-01 19:00 202400005 Kinna IBK - IBK Alingsås 5 - 5 Ängshallen, Skene
2019-10-20 11:00 202400002 Södra Vings IF - IBK Lockerud Mariestad 0 - 15 Södra Vingshallen, Hökerum
2019-12-22 11:00 202400003 Fröjereds IF - Fristads GOIF 3 - 2 Sparbankshallen, T-holm
2019-10-09 18:30 202400009 IBK vänersborg - Fröjereds IF 9 - 10 Fyrkanten, Vargön
2019-10-13 12:30 202400007 Fagerhult Habo IBK - Kinna IBK 6 - 3 Habo Sporthall C
2019-10-13 13:30 202400011 IBK Lockerud Mariestad - Wårgårda IBK 4 - 5 UW-Elasthallen, Mariestad
2019-10-13 14:30 202400010 Fristads GOIF - Södra Vings IF 29 - 1 Fristadhallen, Fristad
2019-10-19 15:00 202400014 Södra Vings IF - IBK vänersborg 2 - 15 Södra Vingshallen, Hökerum
2019-10-19 15:00 202400018 IBK Lockerud Mariestad - Grästorps IBK 8 - 2 UW-Elasthallen, Mariestad
2019-10-19 15:30 202400015 Fröjereds IF - IBK Alingsås 4 - 6 Sparbankshallen, T-holm
2019-11-30 16:00 202400013 Wårgårda IBK - Fristads GOIF 3 - 5 Sporthallen, Vårgårda
2019-10-26 10:00 202400022 IBK vänersborg - Wårgårda IBK 1 - 9 Idrottshuset, Vänersborg
2019-10-26 11:15 202400023 Fristads GOIF - IBK Lockerud Mariestad 2 - 9 Fristadhallen, Fristad
2019-10-26 15:00 202400024 Grästorps IBK - Kinna IBK 8 - 1 Åse/Vistehallen Grästorp
2019-10-27 10:30 202400020 Fagerhult Habo IBK - Fröjereds IF 2 - 4 Habo Sporthall A-hall
2019-12-21 10:15 202400021 IBK Alingsås - Södra Vings IF 21 - 1 Stadsskogshallen, Alingsås
2019-10-30 18:30 202400025 Wårgårda IBK - IBK Alingsås 3 - 4 Sporthallen, Vårgårda
2019-11-02 12:00 202400029 Fristads GOIF - Grästorps IBK 5 - 2 Fristadhallen, Fristad
2019-11-02 15:00 202400026 Södra Vings IF - Fagerhult Habo IBK 0 - 16 Södra Vingshallen, Hökerum
2019-11-03 16:00 202400030 IBK Lockerud Mariestad - IBK vänersborg 10 - 5 UW-Elasthallen, Mariestad
2019-11-09 09:30 202400033 Fagerhult Habo IBK - Wårgårda IBK 4 - 5 Habo Sporthall A-hall
2019-11-10 12:30 202400031 Kinna IBK - Fröjereds IF 3 - 4 Ängshallen, Skene
2019-11-10 12:30 202400035 IBK vänersborg - Fristads GOIF 7 - 6 Fyrkanten, Vargön
2019-11-10 13:30 202400034 IBK Alingsås - IBK Lockerud Mariestad 7 - 7 Stadsskogshallen, Alingsås
2019-11-16 16:00 202400041 Fristads GOIF - IBK Alingsås 1 - 2 Fristadhallen, Fristad
2019-11-17 09:30 202400042 IBK Lockerud Mariestad - Fagerhult Habo IBK 6 - 2 ICA-kvantum hallen, Mariestad
2019-11-17 12:30 202400040 IBK vänersborg - Grästorps IBK 2 - 11 Fyrkanten, Vargön
2019-11-17 15:00 202400038 Södra Vings IF - Kinna IBK 0 - 6 Södra Vingshallen, Hökerum
2019-11-23 11:30 202400047 IBK Alingsås - IBK vänersborg 6 - 4 Stadsskogshallen, Alingsås
2019-11-24 14:00 202400044 Kinna IBK - Wårgårda IBK 4 - 15 Ängshallen, Skene
2019-11-24 14:00 202400046 Fagerhult Habo IBK - Fristads GOIF 3 - 6 Habo Sporthall C
2019-11-24 14:00 202400048 Grästorps IBK - Fröjereds IF 6 - 0 Åse/Vistehallen Grästorp
2019-11-30 11:00 202400050 Södra Vings IF - Fröjereds IF 2 - 14 Södra Vingshallen, Hökerum
2019-12-01 10:00 202400054 IBK Lockerud Mariestad - Kinna IBK 9 - 1 UW-Elasthallen, Mariestad
2019-12-01 11:00 202400051 IBK Alingsås - Grästorps IBK 6 - 5 Stadsskogshallen, Alingsås
2019-12-01 11:30 202400052 IBK vänersborg - Fagerhult Habo IBK 2 - 2 Idrottshuset, Vänersborg
2019-12-07 10:15 202400059 Fagerhult Habo IBK - IBK Alingsås 2 - 6 Habo Sporthall A-hall
2019-12-07 11:00 202400057 Kinna IBK - Fristads GOIF 2 - 4 Ängshallen, Skene
2019-12-08 13:00 202400060 Grästorps IBK - Södra Vings IF 17 - 3 Åse/Vistehallen Grästorp
2019-12-08 17:30 202400055 Fröjereds IF - Wårgårda IBK 1 - 4 Sparbankshallen, T-holm
2019-12-14 12:00 202400062 Fagerhult Habo IBK - Grästorps IBK 6 - 5 Habo Sporthall C
2019-12-15 12:30 202400064 IBK vänersborg - Kinna IBK 3 - 8 Idrottshuset, Vänersborg
2019-12-15 14:30 202400061 Wårgårda IBK - Södra Vings IF 20 - 0 Sporthallen, Vårgårda
2019-12-15 16:00 202400066 IBK Lockerud Mariestad - Fröjereds IF 2 - 4 LF-hallen, Mariestad
2020-01-11 11:00 202400067 Grästorps IBK - Wårgårda IBK 3 - 6 Åse/Vistehallen Grästorp
2020-01-11 11:30 202400069 Fristads GOIF - Fröjereds IF 4 - 2 Fristadhallen, Fristad
2020-01-11 14:00 202400068 IBK Lockerud Mariestad - Södra Vings IF 15 - 2 UW-Elasthallen, Mariestad
2020-01-11 16:30 202400071 IBK Alingsås - Kinna IBK 2 - 5 Stadsskogshallen, Alingsås
202400077 Wårgårda IBK - IBK Lockerud Mariestad Sporthallen, Vårgårda
2020-01-18 12:00 202400073 Kinna IBK - Fagerhult Habo IBK 2 - 3 Ängshallen, Skene
2020-01-18 12:00 202400075 Fröjereds IF - IBK vänersborg 13 - 3 Sparbankshallen, T-holm
2020-01-18 15:00 202400076 Södra Vings IF - Fristads GOIF 2 - 11 Södra Vingshallen, Hökerum
2020-01-25 15:15 202400081 IBK Alingsås - Fröjereds IF 4 - 4 Stadsskogshallen, Alingsås
2020-01-25 17:20 202400079 Fristads GOIF - Wårgårda IBK 8 - 4 Fristadhallen, Fristad
2020-01-26 15:00 202400084 Grästorps IBK - IBK Lockerud Mariestad 5 - 5 Åse/Vistehallen Grästorp
2020-03-08 12:45 202400080 IBK vänersborg - Södra Vings IF 22 - 1 Idrottshuset, Vänersborg
2020-01-31 19:00 202400088 Wårgårda IBK - IBK vänersborg 14 - 3 Sporthallen, Vårgårda
2020-02-01 11:00 202400089 IBK Lockerud Mariestad - Fristads GOIF 6 - 2 LF-hallen, Mariestad
2020-02-01 15:00 202400086 Fröjereds IF - Fagerhult Habo IBK 1 - 2 Sparbankshallen, T-holm
2020-02-01 15:00 202400087 Södra Vings IF - IBK Alingsås 5 - 17 Södra Vingshallen, Hökerum
2020-02-01 17:30 202400090 Kinna IBK - Grästorps IBK 7 - 7 Ängshallen, Skene
202400091 IBK Alingsås - Wårgårda IBK Stadsskogshallen, Alingsås
2020-02-08 11:30 202400096 IBK vänersborg - IBK Lockerud Mariestad 3 - 5 Idrottshuset, Vänersborg
2020-02-09 13:00 202400092 Fagerhult Habo IBK - Södra Vings IF 14 - 2 Habo Sporthall A-hall
2020-02-22 16:00 202400095 Grästorps IBK - Fristads GOIF 7 - 1 Åse/Vistehallen Grästorp
2020-02-23 11:00 202400097 Fröjereds IF - Kinna IBK 5 - 1 Sparbankshallen, T-holm
2020-02-23 13:00 202400101 Fristads GOIF - IBK vänersborg 8 - 4 Fristadhallen, Fristad
2020-02-23 14:30 202400099 Wårgårda IBK - Fagerhult Habo IBK 6 - 5 Sporthallen, Vårgårda
2020-03-07 16:00 202400100 IBK Lockerud Mariestad - IBK Alingsås 4 - 3 LF-hallen, Mariestad
2020-03-01 11:30 202400107 IBK Alingsås - Fristads GOIF 6 - 2 Stadsskogshallen, Alingsås
2020-03-01 12:30 202400108 Fagerhult Habo IBK - IBK Lockerud Mariestad 4 - 8 Habo Sporthall A-hall
2020-03-01 15:00 202400106 Grästorps IBK - IBK vänersborg 7 - 2 Åse/Vistehallen Grästorp
2020-03-03 18:45 202400104 Kinna IBK - Södra Vings IF 10 - 2 Ängshallen, Skene
2020-03-04 18:15 202400113 IBK vänersborg - IBK Alingsås 1 - 6 Fyrkanten, Vargön
2020-03-07 12:30 202400110 Wårgårda IBK - Kinna IBK 8 - 2 Sporthallen, Vårgårda
2020-03-07 15:30 202400112 Fristads GOIF - Fagerhult Habo IBK 1 - 3 Fristadhallen, Fristad
2020-03-08 11:00 202400114 Fröjereds IF - Grästorps IBK 1 - 1 Sparbankshallen, T-holm
2020-03-14 12:00 202400120 Kinna IBK - IBK Lockerud Mariestad Arenahallen i Skene
2020-03-14 13:00 202400118 Fagerhult Habo IBK - IBK vänersborg Habo Sporthall A-hall
2020-03-15 13:00 202400116 Fröjereds IF - Södra Vings IF Sparbankshallen, T-holm
2020-03-15 15:00 202400117 Grästorps IBK - IBK Alingsås Åse/Vistehallen Grästorp
2020-02-22 11:00 202400125 IBK Alingsås - Fagerhult Habo IBK 6 - 6 Östlyckehallen, Alingsås
2020-03-13 18:30 202400121 Wårgårda IBK - Fröjereds IF Sporthallen, Vårgårda
2020-03-21 11:00 202400126 Södra Vings IF - Grästorps IBK Södra Vingshallen, Hökerum
2020-03-29 16:00 202400123 Fristads GOIF - Kinna IBK Fristadhallen, Fristad
2020-03-28 12:00 202400130 Kinna IBK - IBK vänersborg Ängshallen, Skene
2020-03-28 15:00 202400127 Södra Vings IF - Wårgårda IBK Södra Vingshallen, Hökerum
2020-03-28 15:00 202400128 Grästorps IBK - Fagerhult Habo IBK Åse/Vistehallen Grästorp
2020-03-29 11:00 202400132 Fröjereds IF - IBK Lockerud Mariestad Sparbankshallen, T-holm
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Lockerud Mariestad 15 11 2 2 113-47 66 35
2. IBK Alingsås 16 10 4 2 107-59 48 34
3. Wårgårda IBK 14 10 0 4 103-46 57 30
4. Fristads GOIF 17 9 0 8 97-66 31 27
5. Fröjereds IF 15 8 2 5 70-51 19 26
6. Grästorps IBK 15 7 3 5 88-54 34 24
7. Fagerhult Habo IBK 16 7 2 7 80-63 17 23
8. Kinna IBK 15 4 2 9 60-81 -21 14
9. IBK vänersborg 16 3 1 12 86-118 -32 10
10. Södra Vings IF 15 0 0 15 23-242 -219 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis