Pojkar C (2022/23)

Gruppspel
Pantamera Pojkar C (P08) Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-02 11:00 131051001 Lönsboda IBK P08-10 - IBK Lund P2008 L 10 - 3 Lönsboda Sporthall
2022-10-02 11:00 131051002 VV-84 SK Bjuv 08-09 - FC Helsingborg P08 12 - 4 Brogårdaskolan
2022-10-02 13:30 131051003 Bromölla IBK 08/09 - IK Stanstad P08/09 3 - 5 Tianshallen
2022-10-09 10:45 131051006 FC Helsingborg P08 - IBK Lund P08/09 Sandby 5 - 11 Västergårdshallen
2022-10-09 12:30 131051005 IBK Lund P2008 L - Gårdarike IBK P08-10 3 - 11 Vipeholmshallen
2022-10-09 13:00 131051007 IK Stanstad P08/09 - Höllvikens IBF P08/09 7 - 3 Sara Berglind, Emelie Olsson Bråhögshallen
2022-12-10 16:00 131052005 Malmhaug IBF P08 - Lönsboda IBK P08-10 3 - 4 Gottorpshallen
2022-10-16 12:30 131051009 IBK Lund P2008 L - VV-84 SK Bjuv 08-09 2 - 10 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Lerbäckshallen A
2022-10-16 12:30 131051010 FC Helsingborg P08 - Bromölla IBK 08/09 3 - 6 Ville Kotteby, Truls Andersson Västergårdshallen
2022-10-22 12:30 131051015 Lönsboda IBK P08-10 - IK Stanstad P08/09 4 - 4 Lönsboda Sporthall
2022-10-23 13:30 131051013 Bromölla IBK 08/09 - IBK Lund P2008 L 9 - 4 , Ej offentliggjord Tianshallen
2022-10-28 18:15 131051018 VV-84 SK Bjuv 08-09 - Palmstaden IK P09/10 8 - 6 Brogårdaskolan
2022-10-29 11:30 131052019 Höllvikens IBF P08/09 - IBK Lund P2008 L 9 - 1 Halörhallen
2022-10-29 12:30 131052017 Gårdarike IBK P08-10 - IK Stanstad P08/09 1 - 4 Herrestorpshallen
2022-10-30 11:45 131052020 IBF Veberöd/Blentarp 97 07 - FC Helsingborg P08 1 - 10 Svaleboskolan
2022-12-04 13:30 131051019 Bromölla IBK 08/09 - Malmhaug IBF P08 11 - 6 Tianshallen
2022-11-12 12:00 131051022 Lönsboda IBK P08-10 - FC Helsingborg P08 9 - 2 Lönsboda Sporthall
2023-01-22 15:00 131051023 VV-84 SK Bjuv 08-09 - IK Stanstad P08/09 5 - 2 Brogårdaskolan
2022-11-19 12:30 131051026 VV-84 SK Bjuv 08-09 - Bromölla IBK 08/09 7 - 12 Brogårdaskolan
2022-11-20 10:30 131051028 FC Helsingborg P08 - IK Stanstad P08/09 4 - 6 Truls Andersson, Ville Kotteby Helsingborg Arena B
2022-11-25 18:15 131051029 IBK Lund P2008 L - IBK Lund P08/09 Sandby 3 - 6 Lerbäckshallen A
2022-11-26 10:00 131052032 Palmstaden IK P09/10 - Bromölla IBK 08/09 4 - 6 Söderslättshallen B
2022-11-26 15:30 131051031 IK Stanstad P08/09 - IBF Veberöd/Blentarp 97 07 7 - 1 Sara Berglind, Nils Rickard Bråhögshallen
2022-11-27 11:00 131051030 FC Helsingborg P08 - Gårdarike IBK P08-10 5 - 3 Ville Kotteby, Truls Andersson Helsingborg Arena B
2022-11-27 12:00 131052029 Malmhaug IBF P08 - VV-84 SK Bjuv 08-09 2 - 5 Gottorpshallen
2022-11-30 18:30 131051033 Bromölla IBK 08/09 - Lönsboda IBK P08-10 1 - 7 Tianshallen
2022-11-30 18:30 131051035 IK Stanstad P08/09 - IBK Lund P2008 L 11 - 0 Cevin Ivarsson, Emilia Fridh Bråhögshallen
2022-12-02 19:30 131051039 IBK Lund P2008 L - FC Helsingborg P08 2 - 11 Killebäckshallen
2022-12-17 10:30 131051037 Lönsboda IBK P08-10 - VV-84 SK Bjuv 08-09 6 - 5 Lönsboda Sporthall
2022-12-11 11:45 131052044 IBF Veberöd/Blentarp 97 07 - IBK Lund P2008 L 2 - 3 Svaleboskolan
2022-12-11 14:00 131051041 Lönsboda IBK P08-10 - Palmstaden IK P09/10 7 - 4 Lönsboda Sporthall
2022-12-11 14:30 131052042 IBK Lund P08/09 Sandby - IK Stanstad P08/09 2 - 2 Killebäckshallen
2023-01-28 13:00 131052043 Höllvikens IBF P08/09 - FC Helsingborg P08 7 - 2 Gyahallen
2022-12-17 14:00 131051047 IK Stanstad P08/09 - Bromölla IBK 08/09 6 - 5 Emilia Fridh, Nils Rickard Bråhögshallen
2022-12-18 10:00 131051045 IBK Lund P2008 L - Lönsboda IBK P08-10 0 - 4 Lerbäckshallen A
2022-12-18 12:00 131051046 FC Helsingborg P08 - VV-84 SK Bjuv 08-09 1 - 6 Gabriel Hanfler, Adrian Persson Helsingborg Arena B
2023-01-14 10:00 131051049 IBK Lund P2008 L - Malmhaug IBF P08 0 - 5 Lerbäckshallen A
2023-01-14 14:00 131052049 Gårdarike IBK P08-10 - Bromölla IBK 08/09 5 - 6 Herrestorpshallen
2023-01-15 14:30 131052051 Höllvikens IBF P08/09 - Lönsboda IBK P08-10 3 - 5 Emil Nilsson, Hannes Hallberg Gyahallen
2023-01-15 15:30 131052052 IBF Veberöd/Blentarp 97 07 - VV-84 SK Bjuv 08-09 0 - 11 Isak Andersson, Linus Dahlström-Nilsson Svaleboskolan
2023-01-21 10:00 131051053 VV-84 SK Bjuv 08-09 - IBK Lund P2008 L 15 - 5 Brogårdaskolan
2023-03-18 14:30 131051054 Bromölla IBK 08/09 - FC Helsingborg P08 6 - 7 Oliver Svensson, Mathias Orning Tianshallen
2023-01-28 10:30 131051057 IBK Lund P2008 L - Bromölla IBK 08/09 2 - 3 Lerbäckshallen A
2023-01-29 12:30 131051059 IK Stanstad P08/09 - Lönsboda IBK P08-10 4 - 1 Magnus Svensson, Nils Rickard Bråhögshallen
2023-02-04 12:00 131051062 VV-84 SK Bjuv 08-09 - IBK Lund P08/09 Sandby 5 - 2 Jens Billesskolan
2023-02-05 10:30 131052064 Palmstaden IK P09/10 - FC Helsingborg P08 7 - 4 Söderslättshallen B
2023-02-05 11:00 131052061 Malmhaug IBF P08 - IK Stanstad P08/09 0 - 11 Kulladals Sporthall
2023-02-05 14:00 131051061 Lönsboda IBK P08-10 - Gårdarike IBK P08-10 7 - 4 Roudi Dawod, Akram Dawod Lönsboda Sporthall
2023-03-15 18:30 131051063 Bromölla IBK 08/09 - Höllvikens IBF P08/09 WO (5 - 0) Tianshallen
2023-02-12 12:00 131051066 FC Helsingborg P08 - Lönsboda IBK P08-10 3 - 6 Loke Lindblom, Neo Lindblom Helsingborg Arena B
2023-02-12 12:30 131051067 IK Stanstad P08/09 - VV-84 SK Bjuv 08-09 1 - 1 Ahmad Homsi, Nils Rickard Bråhögshallen
2023-02-15 18:30 131051071 IK Stanstad P08/09 - Palmstaden IK P09/10 3 - 8 Cevin Ivarsson, Nils Rickard Bråhögshallen
2023-02-19 13:00 131052070 IBK Lund P08/09 Sandby - Bromölla IBK 08/09 13 - 2 Killebäckshallen
2023-02-19 13:30 131052072 IBF Veberöd/Blentarp 97 07 - Lönsboda IBK P08-10 3 - 14 Isak Andersson, David Bliding Wissler Svaleboskolan
2023-03-01 19:00 131052071 Höllvikens IBF P08/09 - VV-84 SK Bjuv 08-09 3 - 2 , Erik Syrén Gyahallen
2023-03-08 19:00 131051070 FC Helsingborg P08 - Malmhaug IBF P08 12 - 7 Ville Kotteby, Truls Andersson Västergårdshallen
2023-03-05 13:30 131051074 Bromölla IBK 08/09 - VV-84 SK Bjuv 08-09 3 - 5 Tianshallen
2023-03-13 19:00 131051076 IK Stanstad P08/09 - FC Helsingborg P08 5 - 0 Simon Broman, Nils Rickard Bråhögshallen
2023-03-08 19:30 131051077 Lönsboda IBK P08-10 - Bromölla IBK 08/09 5 - 4 Akram Dawod, Roudi Dawod Lönsboda Sporthall
2023-03-18 15:00 131051079 IBK Lund P2008 L - IK Stanstad P08/09 2 - 4 Östratornhallen
2023-03-11 12:30 131052084 Palmstaden IK P09/10 - IBK Lund P2008 L 2 - 3 Söderslättshallen B
2023-03-11 15:00 131051081 Lönsboda IBK P08-10 - IBK Lund P08/09 Sandby 2 - 4 Akram Dawod, Roudi Dawod Lönsboda Sporthall
2023-03-12 10:00 131051082 VV-84 SK Bjuv 08-09 - Gårdarike IBK P08-10 5 - 4 Brogårdaskolan
2023-03-23 18:20 131051083 Bromölla IBK 08/09 - IBF Veberöd/Blentarp 97 07 9 - 3 Tianshallen
2023-03-18 13:00 131051085 VV-84 SK Bjuv 08-09 - Lönsboda IBK P08-10 5 - 2 Brogårdaskolan
2023-03-19 15:00 131051087 FC Helsingborg P08 - IBK Lund P2008 L 6 - 3 Truls Andersson, Alvin Friberg Helsingborg Arena B
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. VV-84 SK Bjuv 08-09 16 12 1 3 107-55 52 37
2. Lönsboda IBK P08-10 16 12 1 3 93-52 41 37
3. IK Stanstad P08/ 09 16 11 3 2 82-40 42 36
4. Bromölla IBK 08/ 09 16 9 0 7 91-82 9 27
5. FC Helsingborg P08 16 6 0 10 79-97 -18 18
6. IBK Lund P2008 L 16 2 0 14 36-118 -82 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar C (P08) Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-01 12:30 131052001 Gårdarike IBK P08-10 - Malmhaug IBF P08 3 - 3 Herrestorpshallen
2022-10-02 11:45 131052004 IBF Veberöd/Blentarp 97 07 - Palmstaden IK P09/10 4 - 18 Svaleboskolan
2022-10-09 10:45 131051006 FC Helsingborg P08 - IBK Lund P08/09 Sandby 5 - 11 Västergårdshallen
2022-10-09 12:30 131051005 IBK Lund P2008 L - Gårdarike IBK P08-10 3 - 11 Vipeholmshallen
2022-10-09 13:00 131051007 IK Stanstad P08/09 - Höllvikens IBF P08/09 7 - 3 Sara Berglind, Emelie Olsson Bråhögshallen
2022-12-10 16:00 131052005 Malmhaug IBF P08 - Lönsboda IBK P08-10 3 - 4 Gottorpshallen
2022-10-15 10:30 131052012 Palmstaden IK P09/10 - Gårdarike IBK P08-10 1 - 2 Söderslättshallen B
2022-10-16 14:30 131052009 Malmhaug IBF P08 - IBK Lund P08/09 Sandby 2 - 8 Kulladals Sporthall
2022-10-21 19:00 131052016 IBK Lund P08/09 Sandby - Palmstaden IK P09/10 8 - 5 , Ej offentliggjord Killebäckshallen
2022-10-22 15:00 131052013 Höllvikens IBF P08/09 - Malmhaug IBF P08 4 - 4 Gyahallen
2022-10-28 18:15 131051018 VV-84 SK Bjuv 08-09 - Palmstaden IK P09/10 8 - 6 Brogårdaskolan
2022-10-29 11:30 131052019 Höllvikens IBF P08/09 - IBK Lund P2008 L 9 - 1 Halörhallen
2022-10-29 12:30 131052017 Gårdarike IBK P08-10 - IK Stanstad P08/09 1 - 4 Herrestorpshallen
2022-10-30 11:45 131052020 IBF Veberöd/Blentarp 97 07 - FC Helsingborg P08 1 - 10 Svaleboskolan
2022-12-04 13:30 131051019 Bromölla IBK 08/09 - Malmhaug IBF P08 11 - 6 Tianshallen
2022-11-13 11:45 131052021 IBF Veberöd/Blentarp 97 07 - Malmhaug IBF P08 5 - 8 Svaleboskolan
2022-11-13 15:30 131052024 Höllvikens IBF P08/09 - Palmstaden IK P09/10 4 - 3 Gyahallen
2022-11-20 14:00 131052027 Malmhaug IBF P08 - Palmstaden IK P09/10 6 - 13 Andreas Thorsell, Isac Salomonsson Kulladals Sporthall
2022-11-25 19:00 131052025 Gårdarike IBK P08-10 - IBF Veberöd/Blentarp 97 07 10 - 2 Herrestorpshallen
2022-12-14 20:00 131052026 IBK Lund P08/09 Sandby - Höllvikens IBF P08/09 4 - 2 Killebäckshallen
2022-11-25 18:15 131051029 IBK Lund P2008 L - IBK Lund P08/09 Sandby 3 - 6 Lerbäckshallen A
2022-11-26 10:00 131052032 Palmstaden IK P09/10 - Bromölla IBK 08/09 4 - 6 Söderslättshallen B
2022-11-26 15:30 131051031 IK Stanstad P08/09 - IBF Veberöd/Blentarp 97 07 7 - 1 Sara Berglind, Nils Rickard Bråhögshallen
2022-11-27 11:00 131051030 FC Helsingborg P08 - Gårdarike IBK P08-10 5 - 3 Ville Kotteby, Truls Andersson Helsingborg Arena B
2022-11-27 12:00 131052029 Malmhaug IBF P08 - VV-84 SK Bjuv 08-09 2 - 5 Gottorpshallen
2022-11-29 19:30 131052034 IBF Veberöd/Blentarp 97 07 - IBK Lund P08/09 Sandby 1 - 6 Svaleboskolan
2022-12-04 11:00 131052033 Höllvikens IBF P08/09 - Gårdarike IBK P08-10 3 - 5 Gyahallen
2022-12-03 12:30 131052038 Höllvikens IBF P08/09 - IBF Veberöd/Blentarp 97 07 8 - 1 Halörhallen
2022-12-13 18:45 131052037 Gårdarike IBK P08-10 - IBK Lund P08/09 Sandby 6 - 6 Herrestorpshallen
2022-12-11 11:45 131052044 IBF Veberöd/Blentarp 97 07 - IBK Lund P2008 L 2 - 3 Svaleboskolan
2022-12-11 14:00 131051041 Lönsboda IBK P08-10 - Palmstaden IK P09/10 7 - 4 Lönsboda Sporthall
2022-12-11 14:30 131052042 IBK Lund P08/09 Sandby - IK Stanstad P08/09 2 - 2 Killebäckshallen
2023-01-28 13:00 131052043 Höllvikens IBF P08/09 - FC Helsingborg P08 7 - 2 Gyahallen
2022-12-17 12:30 131052048 Palmstaden IK P09/10 - IBF Veberöd/Blentarp 97 07 13 - 1 Söderslättshallen B
2023-03-11 10:30 131052045 Malmhaug IBF P08 - Gårdarike IBK P08-10 2 - 5 Claus Pettersson, Ahmad Homsi Gottorpshallen
2023-01-14 10:00 131051049 IBK Lund P2008 L - Malmhaug IBF P08 0 - 5 Lerbäckshallen A
2023-01-14 14:00 131052049 Gårdarike IBK P08-10 - Bromölla IBK 08/09 5 - 6 Herrestorpshallen
2023-01-15 14:30 131052051 Höllvikens IBF P08/09 - Lönsboda IBK P08-10 3 - 5 Emil Nilsson, Hannes Hallberg Gyahallen
2023-01-15 15:30 131052052 IBF Veberöd/Blentarp 97 07 - VV-84 SK Bjuv 08-09 0 - 11 Isak Andersson, Linus Dahlström-Nilsson Svaleboskolan
2023-01-21 16:00 131052056 Gårdarike IBK P08-10 - Palmstaden IK P09/10 6 - 8 Herrestorpshallen
2023-01-22 14:30 131052053 IBK Lund P08/09 Sandby - Malmhaug IBF P08 9 - 1 Vipeholmshallen
2023-01-28 12:45 131052060 Palmstaden IK P09/10 - IBK Lund P08/09 Sandby 4 - 9 Söderslättshallen B
2023-01-29 12:15 131052057 Malmhaug IBF P08 - Höllvikens IBF P08/09 4 - 8 Kulladals Sporthall
2023-02-04 12:00 131051062 VV-84 SK Bjuv 08-09 - IBK Lund P08/09 Sandby 5 - 2 Jens Billesskolan
2023-02-05 10:30 131052064 Palmstaden IK P09/10 - FC Helsingborg P08 7 - 4 Söderslättshallen B
2023-02-05 11:00 131052061 Malmhaug IBF P08 - IK Stanstad P08/09 0 - 11 Kulladals Sporthall
2023-02-05 14:00 131051061 Lönsboda IBK P08-10 - Gårdarike IBK P08-10 7 - 4 Akram Dawod, Roudi Dawod Lönsboda Sporthall
2023-03-15 18:30 131051063 Bromölla IBK 08/09 - Höllvikens IBF P08/09 WO (5 - 0) Tianshallen
2023-02-11 12:30 131052068 Palmstaden IK P09/10 - Höllvikens IBF P08/09 4 - 12 Söderslättshallen B
2023-03-15 19:45 131052065 Malmhaug IBF P08 - IBF Veberöd/Blentarp 97 07 11 - 0 Petter Niklasson, Ahmad Homsi Gottorpshallen
2023-02-15 18:30 131051071 IK Stanstad P08/09 - Palmstaden IK P09/10 3 - 8 Cevin Ivarsson, Nils Rickard Bråhögshallen
2023-02-19 13:00 131052070 IBK Lund P08/09 Sandby - Bromölla IBK 08/09 13 - 2 Killebäckshallen
2023-02-19 13:30 131052072 IBF Veberöd/Blentarp 97 07 - Lönsboda IBK P08-10 3 - 14 Isak Andersson, David Bliding Wissler Svaleboskolan
2023-03-01 19:00 131052071 Höllvikens IBF P08/09 - VV-84 SK Bjuv 08-09 3 - 2 , Erik Syrén Gyahallen
2023-03-08 19:00 131051070 FC Helsingborg P08 - Malmhaug IBF P08 12 - 7 Truls Andersson, Ville Kotteby Västergårdshallen
2023-03-04 13:00 131052075 Palmstaden IK P09/10 - Malmhaug IBF P08 3 - 5 Söderslättshallen B
2023-03-05 11:45 131052073 IBF Veberöd/Blentarp 97 07 - Gårdarike IBK P08-10 2 - 1 Ahmad Homsi, Linus Dahlström-Nilsson Svaleboskolan
2023-03-05 14:30 131052074 Höllvikens IBF P08/09 - IBK Lund P08/09 Sandby 4 - 4 Claus Pettersson, Magnus Svensson Gyahallen
2023-03-08 19:30 131052078 IBK Lund P08/09 Sandby - IBF Veberöd/Blentarp 97 07 11 - 1 Killebäckshallen
2023-03-09 19:00 131052077 Gårdarike IBK P08-10 - Höllvikens IBF P08/09 4 - 6 Ahmad Homsi Herrestorpshallen
2023-03-11 12:30 131052084 Palmstaden IK P09/10 - IBK Lund P2008 L 2 - 3 Söderslättshallen B
2023-03-11 15:00 131051081 Lönsboda IBK P08-10 - IBK Lund P08/09 Sandby 2 - 4 Roudi Dawod, Akram Dawod Lönsboda Sporthall
2023-03-12 10:00 131051082 VV-84 SK Bjuv 08-09 - Gårdarike IBK P08-10 5 - 4 Brogårdaskolan
2023-03-23 18:20 131051083 Bromölla IBK 08/09 - IBF Veberöd/Blentarp 97 07 9 - 3 Tianshallen
2023-03-19 11:45 131052086 IBF Veberöd/Blentarp 97 07 - Höllvikens IBF P08/09 2 - 8 David Bliding Wissler, Linus Dahlström-Nilsson Svaleboskolan
2023-03-19 14:00 131052085 IBK Lund P08/09 Sandby - Gårdarike IBK P08-10 5 - 1 Killebäckshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Lund P08/ 09 Sandby 16 12 3 1 108-46 62 39
2. Höllvikens IBF P08/ 09 16 9 2 5 84-57 27 29
3. Palmstaden IK P09/ 10 16 6 0 10 103-88 15 18
4. Gårdarike IBK P08-10 16 5 2 9 71-68 3 17
5. Malmhaug IBF P08 16 4 2 10 69-101 -32 14
6. IBF Veberöd/ Blentarp 97 07 16 1 0 15 29-148 -119 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis