Omgång 1 |
2024-10-12 09:00 |
1 |
Skurups IBK P12/13 - IBK Lund P2012-2013 Dalby/Sandby 1 |
|
Mackleanhallen |
|
2024-10-12 10:00 |
1 |
Åkarps IBK P12/13-2 - IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 |
|
Mackleanhallen |
|
2024-10-12 11:00 |
1 |
IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - Skurups IBK P12/13 |
|
Mackleanhallen |
|
2024-10-12 12:00 |
1 |
IBK Lund P2012-2013 Dalby/Sandby 1 - Åkarps IBK P12/13-2 |
|
Mackleanhallen |
|
2024-10-12 13:00 |
1 |
IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - IBK Lund P2012-2013 Dalby/Sandby 1 |
|
Mackleanhallen |
|
2024-10-12 14:00 |
1 |
Skurups IBK P12/13 - Åkarps IBK P12/13-2 |
|
Mackleanhallen |
|
Omgång 2 |
|
2 |
IBK Genarp PF15/16 Röd - IK Stanstad P14 |
|
Genarps Idrottshall |
|
|
2 |
Bjärreds IBK P13 Svart - Palmstaden IK P14/15 |
|
Genarps Idrottshall |
|
|
2 |
Palmstaden IK P14/15 - IBK Genarp PF15/16 Röd |
|
Genarps Idrottshall |
|
|
2 |
IK Stanstad P14 - Bjärreds IBK P13 Svart |
|
Genarps Idrottshall |
|
|
2 |
Palmstaden IK P14/15 - IK Stanstad P14 |
|
Genarps Idrottshall |
|
|
2 |
IBK Genarp PF15/16 Röd - Bjärreds IBK P13 Svart |
|
Genarps Idrottshall |
|
Omgång 3 |
|
3 |
Tygelsjö IK P14 - Lomma FBC P14-1 |
|
Pilbäckshallen |
|
|
3 |
IBK Lund P2014 L Grön - Hofterups IBF P13 -1 |
|
Pilbäckshallen |
|
|
3 |
Hofterups IBF P13 -1 - Tygelsjö IK P14 |
|
Pilbäckshallen |
|
|
3 |
Lomma FBC P14-1 - IBK Lund P2014 L Grön |
|
Pilbäckshallen |
|
|
3 |
Hofterups IBF P13 -1 - Lomma FBC P14-1 |
|
Pilbäckshallen |
|
|
3 |
Tygelsjö IK P14 - IBK Lund P2014 L Grön |
|
Pilbäckshallen |
|
Omgång 4 |
|
4 |
IBS Svedala P12-14 - FBC Ystad P12-13 |
|
Aggarpshallen |
|
|
4 |
Höllvikens IBF P13 Svart - Gårdarike IBK P13-14 Svart |
|
Aggarpshallen |
|
|
4 |
Gårdarike IBK P13-14 Svart - IBS Svedala P12-14 |
|
Aggarpshallen |
|
|
4 |
FBC Ystad P12-13 - Höllvikens IBF P13 Svart |
|
Aggarpshallen |
|
|
4 |
Gårdarike IBK P13-14 Svart - FBC Ystad P12-13 |
|
Aggarpshallen |
|
|
4 |
IBS Svedala P12-14 - Höllvikens IBF P13 Svart |
|
Aggarpshallen |
|
Omgång 5 |
|
5 |
IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - FBC Ystad P12-13 |
|
Svaleboskolan |
|
|
5 |
IBK Genarp PF15/16 Röd - Tygelsjö IK P14 |
|
Svaleboskolan |
|
|
5 |
Tygelsjö IK P14 - IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 |
|
Svaleboskolan |
|
|
5 |
FBC Ystad P12-13 - IBK Genarp PF15/16 Röd |
|
Svaleboskolan |
|
|
5 |
Tygelsjö IK P14 - FBC Ystad P12-13 |
|
Svaleboskolan |
|
|
5 |
IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - IBK Genarp PF15/16 Röd |
|
Svaleboskolan |
|
Omgång 6 |
|
6 |
IBK Lund P2014 L Grön - Höllvikens IBF P13 Svart |
|
Lerbäckshallen A |
|
|
6 |
IBK Lund P2012-2013 Dalby/Sandby 1 - Bjärreds IBK P13 Svart |
|
Lerbäckshallen A |
|
|
6 |
Bjärreds IBK P13 Svart - IBK Lund P2014 L Grön |
|
Lerbäckshallen A |
|
|
6 |
Höllvikens IBF P13 Svart - IBK Lund P2012-2013 Dalby/Sandby 1 |
|
Lerbäckshallen A |
|
|
6 |
Bjärreds IBK P13 Svart - Höllvikens IBF P13 Svart |
|
Lerbäckshallen A |
|
|
6 |
IBK Lund P2014 L Grön - IBK Lund P2012-2013 Dalby/Sandby 1 |
|
Lerbäckshallen A |
|
Omgång 7 |
|
7 |
Åkarps IBK P12/13-2 - Gårdarike IBK P13-14 Svart |
|
Burlövs Sporthall |
|
|
7 |
Palmstaden IK P14/15 - Hofterups IBF P13 -1 |
|
Burlövs Sporthall |
|
|
7 |
Hofterups IBF P13 -1 - Åkarps IBK P12/13-2 |
|
Burlövs Sporthall |
|
|
7 |
Gårdarike IBK P13-14 Svart - Palmstaden IK P14/15 |
|
Burlövs Sporthall |
|
|
7 |
Hofterups IBF P13 -1 - Gårdarike IBK P13-14 Svart |
|
Burlövs Sporthall |
|
|
7 |
Åkarps IBK P12/13-2 - Palmstaden IK P14/15 |
|
Burlövs Sporthall |
|
Omgång 8 |
|
8 |
Lomma FBC P14-1 - IK Stanstad P14 |
|
Slättängshallen |
|
|
8 |
IBS Svedala P12-14 - Skurups IBK P12/13 |
|
Slättängshallen |
|
|
8 |
Skurups IBK P12/13 - Lomma FBC P14-1 |
|
Slättängshallen |
|
|
8 |
IK Stanstad P14 - IBS Svedala P12-14 |
|
Slättängshallen |
|
|
8 |
Skurups IBK P12/13 - IK Stanstad P14 |
|
Slättängshallen |
|
|
8 |
Lomma FBC P14-1 - IBS Svedala P12-14 |
|
Slättängshallen |
|
Omgång 9 |
|
9 |
Höllvikens IBF P13 Svart - Åkarps IBK P12/13-2 |
|
Halörhallen |
|
|
9 |
IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - Lomma FBC P14-1 |
|
Halörhallen |
|
|
9 |
Lomma FBC P14-1 - Höllvikens IBF P13 Svart |
|
Halörhallen |
|
|
9 |
Åkarps IBK P12/13-2 - IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 |
|
Halörhallen |
|
|
9 |
Lomma FBC P14-1 - Åkarps IBK P12/13-2 |
|
Halörhallen |
|
|
9 |
Höllvikens IBF P13 Svart - IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 |
|
Halörhallen |
|
Omgång 10 |
|
10 |
IBK Lund P2012-2013 Dalby/Sandby 1 - Palmstaden IK P14/15 |
|
Killebäckshallen |
|
|
10 |
IBK Genarp PF15/16 Röd - IBS Svedala P12-14 |
|
Killebäckshallen |
|
|
10 |
IBS Svedala P12-14 - IBK Lund P2012-2013 Dalby/Sandby 1 |
|
Killebäckshallen |
|
|
10 |
Palmstaden IK P14/15 - IBK Genarp PF15/16 Röd |
|
Killebäckshallen |
|
|
10 |
IBS Svedala P12-14 - Palmstaden IK P14/15 |
|
Killebäckshallen |
|
|
10 |
IBK Lund P2012-2013 Dalby/Sandby 1 - IBK Genarp PF15/16 Röd |
|
Killebäckshallen |
|
Omgång 11 |
|
11 |
Bjärreds IBK P13 Svart - Hofterups IBF P13 -1 |
|
Bjärehovhallen |
|
|
11 |
Tygelsjö IK P14 - Skurups IBK P12/13 |
|
Bjärehovhallen |
|
|
11 |
Skurups IBK P12/13 - Bjärreds IBK P13 Svart |
|
Bjärehovhallen |
|
|
11 |
Hofterups IBF P13 -1 - Tygelsjö IK P14 |
|
Bjärehovhallen |
|
|
11 |
Skurups IBK P12/13 - Hofterups IBF P13 -1 |
|
Bjärehovhallen |
|
|
11 |
Bjärreds IBK P13 Svart - Tygelsjö IK P14 |
|
Bjärehovhallen |
|
Omgång 12 |
2024-11-16 09:30 |
12 |
FBC Ystad P12-13 - IBK Lund P2014 L Grön |
|
Västervånghallen |
|
2024-11-16 10:15 |
12 |
IK Stanstad P14 - Gårdarike IBK P13-14 Svart |
|
Västervånghallen |
|
2024-11-16 11:00 |
12 |
Gårdarike IBK P13-14 Svart - FBC Ystad P12-13 |
|
Västervånghallen |
|
2024-11-16 11:45 |
12 |
IBK Lund P2014 L Grön - IK Stanstad P14 |
|
Västervånghallen |
|
2024-11-16 12:30 |
12 |
Gårdarike IBK P13-14 Svart - IBK Lund P2014 L Grön |
|
Västervånghallen |
|
2024-11-16 13:15 |
12 |
FBC Ystad P12-13 - IK Stanstad P14 |
|
Västervånghallen |
|
Omgång 13 |
|
13 |
Hofterups IBF P13 -1 - IBS Svedala P12-14 |
|
Tolvåkershallen A |
|
|
13 |
IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - IBK Lund P2014 L Grön |
|
Tolvåkershallen A |
|
|
13 |
IBK Lund P2014 L Grön - Hofterups IBF P13 -1 |
|
Tolvåkershallen A |
|
|
13 |
IBS Svedala P12-14 - IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 |
|
Tolvåkershallen A |
|
|
13 |
IBK Lund P2014 L Grön - IBS Svedala P12-14 |
|
Tolvåkershallen A |
|
|
13 |
Hofterups IBF P13 -1 - IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 |
|
Tolvåkershallen A |
|
Omgång 14 |
|
14 |
Gårdarike IBK P13-14 Svart - IBK Genarp PF15/16 Röd |
|
Herrestorpshallen |
|
|
14 |
Skurups IBK P12/13 - Höllvikens IBF P13 Svart |
|
Herrestorpshallen |
|
|
14 |
Höllvikens IBF P13 Svart - Gårdarike IBK P13-14 Svart |
|
Herrestorpshallen |
|
|
14 |
IBK Genarp PF15/16 Röd - Skurups IBK P12/13 |
|
Herrestorpshallen |
|
|
14 |
Höllvikens IBF P13 Svart - IBK Genarp PF15/16 Röd |
|
Herrestorpshallen |
|
|
14 |
Gårdarike IBK P13-14 Svart - Skurups IBK P12/13 |
|
Herrestorpshallen |
|
Omgång 15 |
|
15 |
IK Stanstad P14 - Tygelsjö IK P14 |
|
Bråhögshallen |
|
|
15 |
Åkarps IBK P12/13-2 - IBK Lund P2012-2013 Dalby/Sandby 1 |
|
Bråhögshallen |
|
|
15 |
IBK Lund P2012-2013 Dalby/Sandby 1 - IK Stanstad P14 |
|
Bråhögshallen |
|
|
15 |
Tygelsjö IK P14 - Åkarps IBK P12/13-2 |
|
Bråhögshallen |
|
|
15 |
IBK Lund P2012-2013 Dalby/Sandby 1 - Tygelsjö IK P14 |
|
Bråhögshallen |
|
|
15 |
IK Stanstad P14 - Åkarps IBK P12/13-2 |
|
Bråhögshallen |
|
Omgång 16 |
|
16 |
Palmstaden IK P14/15 - Bjärreds IBK P13 Svart |
|
Liljeskolan |
|
|
16 |
Lomma FBC P14-1 - FBC Ystad P12-13 |
|
Liljeskolan |
|
|
16 |
FBC Ystad P12-13 - Palmstaden IK P14/15 |
|
Liljeskolan |
|
|
16 |
Bjärreds IBK P13 Svart - Lomma FBC P14-1 |
|
Liljeskolan |
|
|
16 |
FBC Ystad P12-13 - Bjärreds IBK P13 Svart |
|
Liljeskolan |
|
|
16 |
Palmstaden IK P14/15 - Lomma FBC P14-1 |
|
Liljeskolan |
|
Omgång 17 |
|
17 |
Gårdarike IBK P13-14 Svart - IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 |
|
Herrestorpshallen |
|
|
17 |
IK Stanstad P14 - Bjärreds IBK P13 Svart |
|
Herrestorpshallen |
|
|
17 |
Bjärreds IBK P13 Svart - Gårdarike IBK P13-14 Svart |
|
Herrestorpshallen |
|
|
17 |
IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - IK Stanstad P14 |
|
Herrestorpshallen |
|
|
17 |
Bjärreds IBK P13 Svart - IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 |
|
Herrestorpshallen |
|
|
17 |
Gårdarike IBK P13-14 Svart - IK Stanstad P14 |
|
Herrestorpshallen |
|
Omgång 18 |
|
18 |
Tygelsjö IK P14 - IBS Svedala P12-14 |
|
Pilbäckshallen |
|
|
18 |
Höllvikens IBF P13 Svart - Palmstaden IK P14/15 |
|
Pilbäckshallen |
|
|
18 |
Palmstaden IK P14/15 - Tygelsjö IK P14 |
|
Pilbäckshallen |
|
|
18 |
IBS Svedala P12-14 - Höllvikens IBF P13 Svart |
|
Pilbäckshallen |
|
|
18 |
Palmstaden IK P14/15 - IBS Svedala P12-14 |
|
Pilbäckshallen |
|
|
18 |
Tygelsjö IK P14 - Höllvikens IBF P13 Svart |
|
Pilbäckshallen |
|
Omgång 19 |
|
19 |
IBK Genarp PF15/16 Röd - Lomma FBC P14-1 |
|
Genarps Idrottshall |
|
|
19 |
IBK Lund P2014 L Grön - Åkarps IBK P12/13-2 |
|
Genarps Idrottshall |
|
|
19 |
Åkarps IBK P12/13-2 - IBK Genarp PF15/16 Röd |
|
Genarps Idrottshall |
|
|
19 |
Lomma FBC P14-1 - IBK Lund P2014 L Grön |
|
Genarps Idrottshall |
|
|
19 |
Åkarps IBK P12/13-2 - Lomma FBC P14-1 |
|
Genarps Idrottshall |
|
|
19 |
IBK Genarp PF15/16 Röd - IBK Lund P2014 L Grön |
|
Genarps Idrottshall |
|
Omgång 20 |
2025-01-18 09:30 |
20 |
FBC Ystad P12-13 - Skurups IBK P12/13 |
|
Västervånghallen |
|
2025-01-18 10:15 |
20 |
Hofterups IBF P13 -1 - IBK Lund P2012-2013 Dalby/Sandby 1 |
|
Västervånghallen |
|
2025-01-18 11:00 |
20 |
IBK Lund P2012-2013 Dalby/Sandby 1 - FBC Ystad P12-13 |
|
Västervånghallen |
|
2025-01-18 11:45 |
20 |
Skurups IBK P12/13 - Hofterups IBF P13 -1 |
|
Västervånghallen |
|
2025-01-18 12:30 |
20 |
IBK Lund P2012-2013 Dalby/Sandby 1 - Skurups IBK P12/13 |
|
Västervånghallen |
|
2025-01-18 13:15 |
20 |
FBC Ystad P12-13 - Hofterups IBF P13 -1 |
|
Västervånghallen |
|
Omgång 21 |
|
21 |
Lomma FBC P14-1 - IBK Lund P2012-2013 Dalby/Sandby 1 |
|
Slättängshallen |
|
|
21 |
Gårdarike IBK P13-14 Svart - Tygelsjö IK P14 |
|
Slättängshallen |
|
|
21 |
Tygelsjö IK P14 - Lomma FBC P14-1 |
|
Slättängshallen |
|
|
21 |
IBK Lund P2012-2013 Dalby/Sandby 1 - Gårdarike IBK P13-14 Svart |
|
Slättängshallen |
|
|
21 |
Tygelsjö IK P14 - IBK Lund P2012-2013 Dalby/Sandby 1 |
|
Slättängshallen |
|
|
21 |
Lomma FBC P14-1 - Gårdarike IBK P13-14 Svart |
|
Slättängshallen |
|
Omgång 22 |
|
22 |
IBK Lund P2014 L Grön - Skurups IBK P12/13 |
|
Lerbäckshallen A |
|
|
22 |
Palmstaden IK P14/15 - IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 |
|
Lerbäckshallen A |
|
|
22 |
IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - IBK Lund P2014 L Grön |
|
Lerbäckshallen A |
|
|
22 |
Skurups IBK P12/13 - Palmstaden IK P14/15 |
|
Lerbäckshallen A |
|
|
22 |
IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - Skurups IBK P12/13 |
|
Lerbäckshallen A |
|
|
22 |
IBK Lund P2014 L Grön - Palmstaden IK P14/15 |
|
Lerbäckshallen A |
|
Omgång 23 |
|
23 |
IBS Svedala P12-14 - Åkarps IBK P12/13-2 |
|
Aggarpshallen |
|
|
23 |
FBC Ystad P12-13 - Bjärreds IBK P13 Svart |
|
Aggarpshallen |
|
|
23 |
Bjärreds IBK P13 Svart - IBS Svedala P12-14 |
|
Aggarpshallen |
|
|
23 |
Åkarps IBK P12/13-2 - FBC Ystad P12-13 |
|
Aggarpshallen |
|
|
23 |
Bjärreds IBK P13 Svart - Åkarps IBK P12/13-2 |
|
Aggarpshallen |
|
|
23 |
IBS Svedala P12-14 - FBC Ystad P12-13 |
|
Aggarpshallen |
|
Omgång 24 |
|
24 |
Höllvikens IBF P13 Svart - Hofterups IBF P13 -1 |
|
Halörhallen |
|
|
24 |
IK Stanstad P14 - IBK Genarp PF15/16 Röd |
|
Halörhallen |
|
|
24 |
IBK Genarp PF15/16 Röd - Höllvikens IBF P13 Svart |
|
Halörhallen |
|
|
24 |
Hofterups IBF P13 -1 - IK Stanstad P14 |
|
Halörhallen |
|
|
24 |
IBK Genarp PF15/16 Röd - Hofterups IBF P13 -1 |
|
Halörhallen |
|
|
24 |
Höllvikens IBF P13 Svart - IK Stanstad P14 |
|
Halörhallen |
|
Omgång 25 |
|
25 |
IBK Lund P2012-2013 Dalby/Sandby 1 - Bjärreds IBK P13 Svart |
|
Killebäckshallen |
|
|
25 |
Gårdarike IBK P13-14 Svart - IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 |
|
Killebäckshallen |
|
|
25 |
IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - IBK Lund P2012-2013 Dalby/Sandby 1 |
|
Killebäckshallen |
|
|
25 |
Bjärreds IBK P13 Svart - Gårdarike IBK P13-14 Svart |
|
Killebäckshallen |
|
|
25 |
IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - Bjärreds IBK P13 Svart |
|
Killebäckshallen |
|
|
25 |
IBK Lund P2012-2013 Dalby/Sandby 1 - Gårdarike IBK P13-14 Svart |
|
Killebäckshallen |
|
Omgång 26 |
|
26 |
Palmstaden IK P14/15 - IK Stanstad P14 |
|
Liljeskolan |
|
|
26 |
Tygelsjö IK P14 - Skurups IBK P12/13 |
|
Liljeskolan |
|
|
26 |
Skurups IBK P12/13 - Palmstaden IK P14/15 |
|
Liljeskolan |
|
|
26 |
IK Stanstad P14 - Tygelsjö IK P14 |
|
Liljeskolan |
|
|
26 |
Skurups IBK P12/13 - IK Stanstad P14 |
|
Liljeskolan |
|
|
26 |
Palmstaden IK P14/15 - Tygelsjö IK P14 |
|
Liljeskolan |
|
Omgång 27 |
|
27 |
Åkarps IBK P12/13-2 - FBC Ystad P12-13 |
|
Burlövs Sporthall |
|
|
27 |
Höllvikens IBF P13 Svart - IBK Lund P2014 L Grön |
|
Burlövs Sporthall |
|
|
27 |
IBK Lund P2014 L Grön - Åkarps IBK P12/13-2 |
|
Burlövs Sporthall |
|
|
27 |
FBC Ystad P12-13 - Höllvikens IBF P13 Svart |
|
Burlövs Sporthall |
|
|
27 |
IBK Lund P2014 L Grön - FBC Ystad P12-13 |
|
Burlövs Sporthall |
|
|
27 |
Åkarps IBK P12/13-2 - Höllvikens IBF P13 Svart |
|
Burlövs Sporthall |
|
Omgång 28 |
|
28 |
Hofterups IBF P13 -1 - IBK Genarp PF15/16 Röd |
|
Tolvåkershallen A |
|
|
28 |
Lomma FBC P14-1 - IBS Svedala P12-14 |
|
Tolvåkershallen A |
|
|
28 |
IBS Svedala P12-14 - Hofterups IBF P13 -1 |
|
Tolvåkershallen A |
|
|
28 |
IBK Genarp PF15/16 Röd - Lomma FBC P14-1 |
|
Tolvåkershallen A |
|
|
28 |
IBS Svedala P12-14 - IBK Genarp PF15/16 Röd |
|
Tolvåkershallen A |
|
|
28 |
Hofterups IBF P13 -1 - Lomma FBC P14-1 |
|
Tolvåkershallen A |
|
Omgång 29 |
|
29 |
IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - FBC Ystad P12-13 |
|
Svaleboskolan |
|
|
29 |
Palmstaden IK P14/15 - Hofterups IBF P13 -1 |
|
Svaleboskolan |
|
|
29 |
Hofterups IBF P13 -1 - IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 |
|
Svaleboskolan |
|
|
29 |
FBC Ystad P12-13 - Palmstaden IK P14/15 |
|
Svaleboskolan |
|
|
29 |
Hofterups IBF P13 -1 - FBC Ystad P12-13 |
|
Svaleboskolan |
|
|
29 |
IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - Palmstaden IK P14/15 |
|
Svaleboskolan |
|
Omgång 30 |
|
30 |
Bjärreds IBK P13 Svart - Åkarps IBK P12/13-2 |
|
Bjärehovhallen |
|
|
30 |
Tygelsjö IK P14 - IBK Genarp PF15/16 Röd |
|
Bjärehovhallen |
|
|
30 |
IBK Genarp PF15/16 Röd - Bjärreds IBK P13 Svart |
|
Bjärehovhallen |
|
|
30 |
Åkarps IBK P12/13-2 - Tygelsjö IK P14 |
|
Bjärehovhallen |
|
|
30 |
IBK Genarp PF15/16 Röd - Åkarps IBK P12/13-2 |
|
Bjärehovhallen |
|
|
30 |
Bjärreds IBK P13 Svart - Tygelsjö IK P14 |
|
Bjärehovhallen |
|
Omgång 31 |
|
31 |
IK Stanstad P14 - Höllvikens IBF P13 Svart |
|
Bråhögshallen |
|
|
31 |
Lomma FBC P14-1 - IBK Lund P2012-2013 Dalby/Sandby 1 |
|
Bråhögshallen |
|
|
31 |
IBK Lund P2012-2013 Dalby/Sandby 1 - IK Stanstad P14 |
|
Bråhögshallen |
|
|
31 |
Höllvikens IBF P13 Svart - Lomma FBC P14-1 |
|
Bråhögshallen |
|
|
31 |
IBK Lund P2012-2013 Dalby/Sandby 1 - Höllvikens IBF P13 Svart |
|
Bråhögshallen |
|
|
31 |
IK Stanstad P14 - Lomma FBC P14-1 |
|
Bråhögshallen |
|
Omgång 32 |
2025-03-09 13:00 |
32 |
Skurups IBK P12/13 - IBS Svedala P12-14 |
|
Skurups Sparbank Arena |
|
2025-03-09 14:00 |
32 |
IBK Lund P2014 L Grön - Gårdarike IBK P13-14 Svart |
|
Skurups Sparbank Arena |
|
2025-03-09 15:00 |
32 |
Gårdarike IBK P13-14 Svart - Skurups IBK P12/13 |
|
Skurups Sparbank Arena |
|
2025-03-09 16:00 |
32 |
IBS Svedala P12-14 - IBK Lund P2014 L Grön |
|
Skurups Sparbank Arena |
|
2025-03-09 17:00 |
32 |
Gårdarike IBK P13-14 Svart - IBS Svedala P12-14 |
|
Skurups Sparbank Arena |
|
2025-03-09 18:00 |
32 |
Skurups IBK P12/13 - IBK Lund P2014 L Grön |
|
Skurups Sparbank Arena |
|