Spelprogram - Pantamera PK6 VIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ekeby IF PK6 VIBF Magnus Andersson pmandersson1978@gmail.com 0706538196 Svart, Svart, Svart
IBF Örebro Utv PK6 Henrik Axling henrik.axling@orebroinnebandy.se
IBK Hallsta PK6 Torbjörn Bertilsson Tobbebertilsson@live.se 0707972654 Vit, Svart, Vit
Kungsörs IBK PK6 Svart, Svart , Svart
Per-Ols IBF PK6 Röd, Svart, Svart
Tillberga IK Ung PK6 Grön, Svart, Svart
Västerås IBS Ung PK6 Vit, Svart, Vit
Västerås IBS Ung Svart PK6 Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-19 12:30 211013001 IBF Örebro Utv PK6 - IBK Hallsta PK6 Tybblelundsskolan
2019-10-19 15:30 211013003 Västerås IBS Ung PK6 - Tillberga IK Ung PK6 Klövernhallen Plan 1
2019-10-19 17:00 211013002 Västerås IBS Ung Svart PK6 - Per-Ols IBF PK6 Klövernhallen Plan 1
2019-11-30 11:00 211013004 Kungsörs IBK PK6 - Ekeby IF PK6 VIBF Sporthallen Kungsör A
Omgång 2
2019-10-26 15:30 211013006 Tillberga IK Ung PK6 - Kungsörs IBK PK6 Tillberga Sporthall
2019-10-27 10:45 211013008 IBF Örebro Utv PK6 - Västerås IBS Ung Svart PK6 Tybblelundsskolan
2019-10-27 11:00 211013005 IBK Hallsta PK6 - Ekeby IF PK6 VIBF Sporthallen Hallstahammar
2019-10-27 11:30 211013007 Per-Ols IBF PK6 - Västerås IBS Ung PK6 Fagerstahallen
Omgång 3
2019-11-09 10:00 211013011 Kungsörs IBK PK6 - Per-Ols IBF PK6 Sporthallen Kungsör A
2019-11-09 13:15 211013012 Ekeby IF PK6 VIBF - Tillberga IK Ung PK6 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2019-11-10 11:00 211013010 Västerås IBS Ung PK6 - IBF Örebro Utv PK6 Klövernhallen Plan 1
2019-11-10 12:30 211013009 Västerås IBS Ung Svart PK6 - IBK Hallsta PK6 Klövernhallen Plan 1
Omgång 4
211013014 Per-Ols IBF PK6 - Ekeby IF PK6 VIBF Fagerstahallen
2019-11-17 10:00 211013013 IBK Hallsta PK6 - Tillberga IK Ung PK6 Sporthallen Hallstahammar
2019-11-17 11:00 211013016 Västerås IBS Ung Svart PK6 - Västerås IBS Ung PK6 Klövernhallen Plan 1
2019-11-17 12:30 211013015 IBF Örebro Utv PK6 - Kungsörs IBK PK6 Tybblelundsskolan
Omgång 5
2019-11-23 10:00 211013018 Kungsörs IBK PK6 - Västerås IBS Ung Svart PK6 Sporthallen Kungsör A
2019-11-23 15:15 211013019 Ekeby IF PK6 VIBF - IBF Örebro Utv PK6 Skogstorpskolan
2019-11-23 15:30 211013020 Tillberga IK Ung PK6 - Per-Ols IBF PK6 Tillberga Sporthall
2019-11-24 14:00 211013017 Västerås IBS Ung PK6 - IBK Hallsta PK6 Klövernhallen Plan 1
Omgång 6
2019-12-07 12:30 211013022 IBF Örebro Utv PK6 - Tillberga IK Ung PK6 Tybblelundsskolan
2019-12-08 11:00 211013021 IBK Hallsta PK6 - Per-Ols IBF PK6 Sporthallen Hallstahammar
2019-12-08 12:30 211013024 Västerås IBS Ung PK6 - Kungsörs IBK PK6 Klövernhallen Plan 1
2019-12-08 14:00 211013023 Västerås IBS Ung Svart PK6 - Ekeby IF PK6 VIBF Klövernhallen Plan 1
Omgång 7
2019-12-14 10:00 211013025 Kungsörs IBK PK6 - IBK Hallsta PK6 Sporthallen Kungsör A
2019-12-14 14:30 211013027 Tillberga IK Ung PK6 - Västerås IBS Ung Svart PK6 Tillberga Sporthall
2019-12-14 15:00 211013028 Per-Ols IBF PK6 - IBF Örebro Utv PK6 Fagerstahallen
2019-12-14 16:15 211013026 Ekeby IF PK6 VIBF - Västerås IBS Ung PK6 Skogstorpskolan
Omgång 8
2020-01-11 12:15 211013032 Ekeby IF PK6 VIBF - Kungsörs IBK PK6 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-01-11 12:30 211013031 Tillberga IK Ung PK6 - Västerås IBS Ung PK6 Tillberga Sporthall
2020-01-12 11:30 211013029 IBK Hallsta PK6 - IBF Örebro Utv PK6 Sporthallen Hallstahammar
2020-01-12 14:00 211013030 Per-Ols IBF PK6 - Västerås IBS Ung Svart PK6 Fagerstahallen
Omgång 9
2020-01-18 10:00 211013034 Kungsörs IBK PK6 - Tillberga IK Ung PK6 Sporthallen Kungsör A
2020-01-18 10:45 211013033 Ekeby IF PK6 VIBF - IBK Hallsta PK6 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-01-19 14:00 211013035 Västerås IBS Ung PK6 - Per-Ols IBF PK6 Klövernhallen Plan 1
2020-01-19 15:30 211013036 Västerås IBS Ung Svart PK6 - IBF Örebro Utv PK6 Klövernhallen Plan 1
Omgång 10
211013040 Tillberga IK Ung PK6 - Ekeby IF PK6 VIBF Tillberga Sporthall
2020-01-26 09:30 211013037 IBK Hallsta PK6 - Västerås IBS Ung Svart PK6 Sporthallen Hallstahammar
2020-01-26 10:45 211013038 IBF Örebro Utv PK6 - Västerås IBS Ung PK6 Tybblelundsskolan
2020-01-26 14:00 211013039 Per-Ols IBF PK6 - Kungsörs IBK PK6 Fagerstahallen
Omgång 11
2020-02-01 11:30 211013044 Västerås IBS Ung PK6 - Västerås IBS Ung Svart PK6 Klövernhallen Plan 1
2020-02-01 17:30 211013041 Tillberga IK Ung PK6 - IBK Hallsta PK6 Tillberga Sporthall
2020-02-02 13:00 211013043 Kungsörs IBK PK6 - IBF Örebro Utv PK6 Sporthallen Kungsör A
2020-02-02 13:45 211013042 Ekeby IF PK6 VIBF - Per-Ols IBF PK6 Skogstorpskolan
Omgång 12
211013047 IBF Örebro Utv PK6 - Ekeby IF PK6 VIBF Idrottshuset Örebro
2020-02-09 11:30 211013045 IBK Hallsta PK6 - Västerås IBS Ung PK6 Sporthallen Hallstahammar
2020-02-09 12:45 211013048 Per-Ols IBF PK6 - Tillberga IK Ung PK6 Fagerstahallen
2020-02-09 14:00 211013046 Västerås IBS Ung Svart PK6 - Kungsörs IBK PK6 Klövernhallen Plan 1
Omgång 13
2020-02-15 10:00 211013052 Kungsörs IBK PK6 - Västerås IBS Ung PK6 Sporthallen Kungsör A
2020-02-15 10:45 211013051 Ekeby IF PK6 VIBF - Västerås IBS Ung Svart PK6 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-02-15 14:00 211013049 Per-Ols IBF PK6 - IBK Hallsta PK6 Fagerstahallen
2020-02-15 14:30 211013050 Tillberga IK Ung PK6 - IBF Örebro Utv PK6 Tillberga Sporthall
Omgång 14
2020-03-07 13:00 211013054 Västerås IBS Ung PK6 - Ekeby IF PK6 VIBF Klövernhallen Plan 1
2020-03-07 16:00 211013056 IBF Örebro Utv PK6 - Per-Ols IBF PK6 Idrottshuset Örebro
2020-03-08 12:30 211013055 Västerås IBS Ung Svart PK6 - Tillberga IK Ung PK6 Klövernhallen Plan 1
2020-03-08 15:00 211013053 IBK Hallsta PK6 - Kungsörs IBK PK6 Sporthallen Hallstahammar

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis