Spelprogram - Pantamera BLÅ PK6 VIBF (08-09)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ekeby IF/Kumla IBK PK6 VIBF Magnus Andersson pmandersson1978@gmail.com 070-6538196 Svart, Svart, Svart
IBF Örebro Utv PK6 Röd, Svart, Svart
IBK Hallsta PK6 Torbjörn Bertilsson Tobbebertilsson@live.se 0707972654 Vit/svart/svart
Kungsörs IBK PK6 Henrik Zetterdahl henrik@heroteknik.se 0702-484882 Svart, Svart , Svart
Per-Ols IBF PK6 Tomas Lundqvist tomasrogerlundqvist@hotmail.se 0703359832 Röd, Svart, Svart
Tillberga IK Ung PK6 Matts Hawerman mattsh@telia.com 0705934985 Grön/svart/svart
Västerås IBS Ung PK6 Vit, Svart, Vit
Västerås IBS Ung Svart PK6 Richard Carlsson carlsorp@westinghouse.com 073-2367290 Vit / Svart / Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-19 12:30 1 IBF Örebro Utv PK6 - IBK Hallsta PK6 Leo Rehnvall, Isac Åhman Tybblelundsskolan
2019-10-19 15:30 1 Västerås IBS Ung PK6 - Tillberga IK Ung PK6 Klövernhallen Plan 1
2019-10-19 17:00 1 Västerås IBS Ung Svart PK6 - Per-Ols IBF PK6 Klövernhallen Plan 1
2019-11-30 11:00 1 Kungsörs IBK PK6 - Ekeby IF/Kumla IBK PK6 VIBF Sporthallen Kungsör A
Omgång 2
2019-10-26 15:30 2 Tillberga IK Ung PK6 - Kungsörs IBK PK6 Tillberga Sporthall 54
2019-10-27 10:45 2 IBF Örebro Utv PK6 - Västerås IBS Ung Svart PK6 Tybblelundsskolan
2019-10-27 11:00 2 IBK Hallsta PK6 - Ekeby IF/Kumla IBK PK6 VIBF Sporthallen Hallstahammar
2019-10-27 11:30 2 Per-Ols IBF PK6 - Västerås IBS Ung PK6 Fagerstahallen
Omgång 3
2019-11-09 10:00 3 Kungsörs IBK PK6 - Per-Ols IBF PK6 Sporthallen Kungsör A
2019-11-09 13:15 3 Ekeby IF/Kumla IBK PK6 VIBF - Tillberga IK Ung PK6 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2019-11-10 11:00 3 Västerås IBS Ung PK6 - IBF Örebro Utv PK6 Klövernhallen Plan 1
2019-11-10 12:30 3 Västerås IBS Ung Svart PK6 - IBK Hallsta PK6 Klövernhallen Plan 1
Omgång 4
2019-11-17 10:00 4 IBK Hallsta PK6 - Tillberga IK Ung PK6 Sporthallen Hallstahammar
2019-11-17 11:00 4 Västerås IBS Ung Svart PK6 - Västerås IBS Ung PK6 Klövernhallen Plan 1
2019-11-17 12:30 4 IBF Örebro Utv PK6 - Kungsörs IBK PK6 Tybblelundsskolan
2019-12-01 11:00 4 Per-Ols IBF PK6 - Ekeby IF/Kumla IBK PK6 VIBF Fagerstahallen
Omgång 5
2019-11-23 10:00 5 Kungsörs IBK PK6 - Västerås IBS Ung Svart PK6 Sporthallen Kungsör A
2019-11-23 15:15 5 Ekeby IF/Kumla IBK PK6 VIBF - IBF Örebro Utv PK6 Skogstorpskolan
2019-11-23 15:30 5 Tillberga IK Ung PK6 - Per-Ols IBF PK6 Tillberga Sporthall 64
2019-11-24 14:00 5 Västerås IBS Ung PK6 - IBK Hallsta PK6 Klövernhallen Plan 1
Omgång 6
2019-12-07 12:30 6 IBF Örebro Utv PK6 - Tillberga IK Ung PK6 Tybblelundsskolan
2019-12-08 11:00 6 IBK Hallsta PK6 - Per-Ols IBF PK6 Sporthallen Hallstahammar
2019-12-08 12:30 6 Västerås IBS Ung PK6 - Kungsörs IBK PK6 Klövernhallen Plan 1
2019-12-08 14:00 6 Västerås IBS Ung Svart PK6 - Ekeby IF/Kumla IBK PK6 VIBF Klövernhallen Plan 1
Omgång 7
2019-12-14 10:00 7 Kungsörs IBK PK6 - IBK Hallsta PK6 Sporthallen Kungsör A
2019-12-14 14:30 7 Tillberga IK Ung PK6 - Västerås IBS Ung Svart PK6 Tillberga Sporthall 67
2019-12-14 15:00 7 Per-Ols IBF PK6 - IBF Örebro Utv PK6 Fagerstahallen
2019-12-14 16:15 7 Ekeby IF/Kumla IBK PK6 VIBF - Västerås IBS Ung PK6 Skogstorpskolan
Omgång 8
2020-01-11 12:15 8 Ekeby IF/Kumla IBK PK6 VIBF - Kungsörs IBK PK6 Oscar Sundström, Tomas Helgesson Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-01-11 12:30 8 Tillberga IK Ung PK6 - Västerås IBS Ung PK6 Tillberga Sporthall 54
2020-01-12 11:30 8 IBK Hallsta PK6 - IBF Örebro Utv PK6 Sporthallen Hallstahammar
2020-01-12 14:00 8 Per-Ols IBF PK6 - Västerås IBS Ung Svart PK6 Fagerstahallen
Omgång 9
2020-01-18 10:00 9 Kungsörs IBK PK6 - Tillberga IK Ung PK6 Sporthallen Kungsör A 37
2020-01-18 10:45 9 Ekeby IF/Kumla IBK PK6 VIBF - IBK Hallsta PK6 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-01-19 14:00 9 Västerås IBS Ung PK6 - Per-Ols IBF PK6 Klövernhallen Plan 1
2020-01-19 15:30 9 Västerås IBS Ung Svart PK6 - IBF Örebro Utv PK6 Klövernhallen Plan 1
Omgång 10
10 Tillberga IK Ung PK6 - Ekeby IF/Kumla IBK PK6 VIBF Tillberga Sporthall 62
2020-01-26 09:30 10 IBK Hallsta PK6 - Västerås IBS Ung Svart PK6 Sporthallen Hallstahammar
2020-01-26 10:45 10 IBF Örebro Utv PK6 - Västerås IBS Ung PK6 Tybblelundsskolan
2020-01-26 14:00 10 Per-Ols IBF PK6 - Kungsörs IBK PK6 Fagerstahallen
Omgång 11
2020-02-01 11:30 11 Västerås IBS Ung PK6 - Västerås IBS Ung Svart PK6 Klövernhallen Plan 1
2020-02-01 17:30 11 Tillberga IK Ung PK6 - IBK Hallsta PK6 Tillberga Sporthall 53
2020-02-02 13:00 11 Kungsörs IBK PK6 - IBF Örebro Utv PK6 Sporthallen Kungsör A 45
2020-02-02 13:45 11 Ekeby IF/Kumla IBK PK6 VIBF - Per-Ols IBF PK6 Skogstorpskolan
Omgång 12
2020-02-09 11:30 12 IBK Hallsta PK6 - Västerås IBS Ung PK6 Sporthallen Hallstahammar
2020-02-09 12:45 12 Per-Ols IBF PK6 - Tillberga IK Ung PK6 Fagerstahallen
2020-02-09 14:00 12 Västerås IBS Ung Svart PK6 - Kungsörs IBK PK6 Klövernhallen Plan 1
2020-02-21 17:00 12 IBF Örebro Utv PK6 - Ekeby IF/Kumla IBK PK6 VIBF Skogstorpskolan
Omgång 13
2020-02-15 10:00 13 Kungsörs IBK PK6 - Västerås IBS Ung PK6 Sporthallen Kungsör A 38
2020-02-15 10:45 13 Ekeby IF/Kumla IBK PK6 VIBF - Västerås IBS Ung Svart PK6 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-02-15 13:00 13 Per-Ols IBF PK6 - IBK Hallsta PK6 Linn Rollert, Emil Nilsson Fagerstahallen
2020-02-15 14:30 13 Tillberga IK Ung PK6 - IBF Örebro Utv PK6 Tillberga Sporthall 38
Omgång 14
14 Västerås IBS Ung PK6 - Ekeby IF/Kumla IBK PK6 VIBF
2020-03-07 16:00 14 IBF Örebro Utv PK6 - Per-Ols IBF PK6 Birgittaskolan
2020-03-08 12:30 14 Västerås IBS Ung Svart PK6 - Tillberga IK Ung PK6 Klövernhallen Plan 1
2020-03-08 15:00 14 IBK Hallsta PK6 - Kungsörs IBK PK6 Sporthallen Hallstahammar

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis