Spelprogram - Pantamera P Ö Röd Gr 1 (-03)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Carlshamns IBK P03 Mattias Kheller kheller@live.se 0706555414 röd/svart/svart
CL98IC P03-04 Erik Janefrid erik.janefrid@ventim.se 070-6398558 Blå/Blå/Blå
FBC Karlskrona P03 Kristian Caldwell caldwelljonaskristian@gmail.com Orange/Svart/Svart
Hovmantorps GOIF P03-04 Benjamin Hasanbegovic benne.h@hotmail.com 070-6749545 Blå/Blå/Blå
IF Ariel P03-05 Erik Adolfsson fam.adolfsson@hotmail.com 070 241 25 72 Blå/Svart/Blå
Växjö IBK Utveckling P04/1 Anders Andersson anders.pralin.andersson@gmail.com 070-4419270 mörkblå/mörkblå/mörkblå
Öjaby Sport IBK P03 Dennis Söderling Denniz.vipers@hotmail.com Vit, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-05 11:30 1 IF Ariel P03-05 - Öjaby Sport IBK P03 5 - 1 Anton Lindström, Andreas Nilsson Kristdala Sporthall 62
2019-10-06 13:00 1 Hovmantorps GOIF P03-04 - FBC Karlskrona P03 1 - 6 Filip Sjögren, Hani Mousaviyan-Utter Allhallen, Hovmantorp
2019-10-06 18:00 1 Växjö IBK Utveckling P04/1 - CL98IC P03-04 4 - 5 Leif Johansson, Jamiro Liebe Fortnox Arena Nivika hallen
Omgång 2
2019-10-12 12:00 2 FBC Karlskrona P03 - Växjö IBK Utveckling P04/1 3 - 11 Anders Stenberg, Axel Carlsson Vedeby Sporthall B 20
2019-10-13 18:00 2 CL98IC P03-04 - Carlshamns IBK P03 7 - 1 Alexia Rasmussen, Bengt Bolander Lindsdals Sporthall 45
2019-11-10 13:00 2 Hovmantorps GOIF P03-04 - IF Ariel P03-05 7 - 6 Jamiro Liebe, Linn Dahlin Allhallen, Hovmantorp
Omgång 3
2019-10-18 20:00 3 Växjö IBK Utveckling P04/1 - IF Ariel P03-05 11 - 5 Suvad Kaltak, Linn Dahlin Fortnox Arena B-hall
2019-10-19 14:00 3 Carlshamns IBK P03 - Öjaby Sport IBK P03 2 - 0 Dragan Zaharijev, Jonas Nilsson Sparbanken Arena 55
2019-10-20 18:30 3 CL98IC P03-04 - FBC Karlskrona P03 10 - 2 Malou Hallström, Oskar Kedmalm Kalmar Sporthall A-hall 70
Omgång 4
2019-10-21 18:30 4 Öjaby Sport IBK P03 - Hovmantorps GOIF P03-04 4 - 3 Alexia Rasmussen, Linn Dahlin Pär Lagerkvistskolan
2019-10-22 19:00 4 IF Ariel P03-05 - CL98IC P03-04 6 - 11 Johan Palm, Stefan Karlsson Kristdala Sporthall 80
2019-10-25 20:00 4 FBC Karlskrona P03 - Carlshamns IBK P03 2 - 8 Håkan Abrahamsson, Jesper Abrahamsson Vedeby Sporthall B
Omgång 5
2019-11-02 16:45 5 Carlshamns IBK P03 - Hovmantorps GOIF P03-04 6 - 0 Michéll Borgström, Dragan Zaharijev Sparbanken Arena 68
2019-11-04 18:30 5 Öjaby Sport IBK P03 - Växjö IBK Utveckling P04/1 1 - 4 Kristian Constantinescu, Annie Nordmark Pär Lagerkvistskolan
2019-11-16 18:00 5 FBC Karlskrona P03 - IF Ariel P03-05 2 - 11 Michéll Borgström, Axel Carlsson Vedeby Sporthall B 20
Omgång 6
2019-11-15 19:15 6 CL98IC P03-04 - Öjaby Sport IBK P03 Stefan Karlsson, Frans Bladh Falkenbergshallen
2019-11-17 12:00 6 IF Ariel P03-05 - Carlshamns IBK P03 4 - 7 Rolf Vatvedt, Malte Blomqvist Kristdala Sporthall 58
2019-11-17 19:30 6 Växjö IBK Utveckling P04/1 - Hovmantorps GOIF P03-04 9 - 5 Leif Johansson, Sam Najafizadeh Fortnox Arena Nivika hallen
Omgång 7
2019-11-21 19:00 7 Hovmantorps GOIF P03-04 - CL98IC P03-04 Leif Johansson, Sam Najafizadeh Allhallen, Hovmantorp
2019-11-23 14:00 7 Carlshamns IBK P03 - Växjö IBK Utveckling P04/1 Sparbanken Arena
2019-11-24 12:30 7 FBC Karlskrona P03 - Öjaby Sport IBK P03 Annie Ankarberg, Axel Carlsson Vedeby Sporthall A
Omgång 8
2019-11-29 19:30 8 CL98IC P03-04 - Växjö IBK Utveckling P04/1 , Alexia Rasmussen Falkenbergshallen
2019-11-30 13:00 8 Öjaby Sport IBK P03 - IF Ariel P03-05 Ulrika Harrysson, Jamiro Liebe Pär Lagerkvistskolan
2019-12-01 12:00 8 FBC Karlskrona P03 - Hovmantorps GOIF P03-04 Vedeby Sporthall B
Omgång 9
2019-12-07 11:30 9 Carlshamns IBK P03 - CL98IC P03-04 Sparbanken Arena
2019-12-08 11:00 9 IF Ariel P03-05 - Hovmantorps GOIF P03-04 Kristdala Sporthall
2019-12-08 16:00 9 Växjö IBK Utveckling P04/1 - FBC Karlskrona P03 Fortnox Arena B-hall
Omgång 10
2019-12-13 20:00 10 FBC Karlskrona P03 - CL98IC P03-04 Vedeby Sporthall B
2019-12-14 11:30 10 IF Ariel P03-05 - Växjö IBK Utveckling P04/1 Kristdala Sporthall
2019-12-15 10:30 10 Öjaby Sport IBK P03 - Carlshamns IBK P03 Pär Lagerkvistskolan
Omgång 11
2019-12-20 18:30 11 Öjaby Sport IBK P03 - Hovmantorps GOIF P03-04 Pär Lagerkvistskolan
2019-12-20 19:00 11 CL98IC P03-04 - IF Ariel P03-05 Falkenbergshallen
2019-12-21 12:00 11 Carlshamns IBK P03 - FBC Karlskrona P03 Sparbanken Arena
Omgång 12
2020-01-11 16:00 12 Hovmantorps GOIF P03-04 - Carlshamns IBK P03 Allhallen, Hovmantorp
2020-01-12 11:30 12 IF Ariel P03-05 - FBC Karlskrona P03 Kristdala Sporthall
2020-01-21 18:45 12 Växjö IBK Utveckling P04/1 - Öjaby Sport IBK P03 Fortnox Arena B-hall
Omgång 13
2020-01-18 14:00 13 Carlshamns IBK P03 - IF Ariel P03-05 Sparbanken Arena
2020-01-19 11:00 13 Öjaby Sport IBK P03 - CL98IC P03-04 Pär Lagerkvistskolan
2020-01-19 13:00 13 Hovmantorps GOIF P03-04 - Växjö IBK Utveckling P04/1 Allhallen, Hovmantorp
Omgång 14
2020-01-24 19:00 14 CL98IC P03-04 - Hovmantorps GOIF P03-04 Falkenbergshallen
2020-01-25 18:00 14 Växjö IBK Utveckling P04/1 - Carlshamns IBK P03 Fortnox Arena B-hall
2020-01-26 13:30 14 Öjaby Sport IBK P03 - FBC Karlskrona P03 Pär Lagerkvistskolan
Omgång 15
2020-02-01 11:00 15 IF Ariel P03-05 - Öjaby Sport IBK P03 Kristdala Sporthall
2020-02-01 11:30 15 Växjö IBK Utveckling P04/1 - CL98IC P03-04 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-02-01 13:00 15 Hovmantorps GOIF P03-04 - FBC Karlskrona P03 Allhallen, Hovmantorp
Omgång 16
2020-02-08 16:00 16 Hovmantorps GOIF P03-04 - IF Ariel P03-05 Allhallen, Hovmantorp
2020-02-08 16:30 16 CL98IC P03-04 - Carlshamns IBK P03 Lindsdals Sporthall
2020-02-08 16:30 16 FBC Karlskrona P03 - Växjö IBK Utveckling P04/1 Vedeby Sporthall A
Omgång 17
2020-02-13 18:30 17 Carlshamns IBK P03 - Öjaby Sport IBK P03 Sparbanken Arena
2020-03-08 18:00 17 CL98IC P03-04 - FBC Karlskrona P03 Lindsdals Sporthall
2020-03-15 18:45 17 Växjö IBK Utveckling P04/1 - IF Ariel P03-05 Fortnox Arena B-hall
Omgång 18
2020-02-23 11:00 18 IF Ariel P03-05 - CL98IC P03-04 Kristdala Sporthall
2020-02-23 14:00 18 FBC Karlskrona P03 - Carlshamns IBK P03 Vedeby Sporthall A
2020-02-25 19:30 18 Hovmantorps GOIF P03-04 - Öjaby Sport IBK P03 Allhallen, Hovmantorp
Omgång 19
2020-02-29 10:00 19 Carlshamns IBK P03 - Hovmantorps GOIF P03-04 Sparbanken Arena
2020-02-29 13:00 19 Öjaby Sport IBK P03 - Växjö IBK Utveckling P04/1 Pär Lagerkvistskolan
2020-03-01 14:00 19 FBC Karlskrona P03 - IF Ariel P03-05 Vedeby Sporthall A
Omgång 20
2020-03-06 19:15 20 CL98IC P03-04 - Öjaby Sport IBK P03 Falkenbergshallen
2020-03-07 09:30 20 Växjö IBK Utveckling P04/1 - Hovmantorps GOIF P03-04 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-03-07 11:30 20 IF Ariel P03-05 - Carlshamns IBK P03 Kristdala Sporthall
Omgång 21
2020-03-14 10:00 21 Carlshamns IBK P03 - Växjö IBK Utveckling P04/1 Sparbanken Arena
2020-03-14 13:00 21 Öjaby Sport IBK P03 - FBC Karlskrona P03 Pär Lagerkvistskolan
2020-03-15 13:00 21 Hovmantorps GOIF P03-04 - CL98IC P03-04 Allhallen, Hovmantorp

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis