Spelprogram - Pantamera P V Blå Gr 3 (-07)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
CL 98 IC P08/1 Stefan Lindberg lindberg795@gmail.com 0735650020 Blå/Blå/Blå alternativt Vit/Vit/Vit
Gransholms IF P07-08 Niclas Wegefelt wegefelt.niclas@gmail.com 0470765905 Grön, Vit, Grön
Hovmantorps GOIF P07-08 Staffan Eklund staffan.eklund@vaxjobostader.se 0709458524 Blå, blå, blå
Lagan IBK P07-08 Björn Åhman bjorn.ahman@hptronic.com 070 6372513 svart/svart/svart
Moheda IBK P07-08 Mikael Olofsson micke.lena@hotmail.com 070-7132329 Orange/Orange/Orange
Rottne IF P07-08 Patrik Eklund patrik.oaktech@gmail.com 0706071747 Blå/Blå/Blå
Ryds SK P07-08 Johannes Dalin Volsing walsing85@spray.se 0730584224 Gul tröja svarta shorts och svarta strumpor.
Växjö IBK Utveckling P08/1 Fredrik Strandberg fredrik.strandberg@bravida.se Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK Utveckling P08/3 Fredrik Strandberg fredrik.strandberg@bravida.se Mörkblått
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-08 19:30 1 Hovmantorps GOIF P07-08 - Växjö IBK Utveckling P08/3 5 - 2 Allhallen, Hovmantorp
2019-10-12 11:00 1 Rottne IF P07-08 - Moheda IBK P07-08 15 - 1 Rottne Sporthall
2019-10-12 18:00 1 Växjö IBK Utveckling P08/1 - Ryds SK P07-08 16 - 3 Fortnox Arena B-hall
2019-10-13 15:30 1 CL 98 IC P08/1 - Gransholms IF P07-08 7 - 10 Falkenbergshallen
Omgång 2
2019-10-19 12:30 2 Moheda IBK P07-08 - Hovmantorps GOIF P07-08 1 - 18 Vegby Sporthall 38
2019-10-20 09:00 2 Växjö IBK Utveckling P08/3 - Växjö IBK Utveckling P08/1 4 - 5 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-10-20 11:00 2 Gransholms IF P07-08 - Rottne IF P07-08 6 - 10 Max Widahl, Samuel Norlin Gemla Sporthall
2019-10-20 13:30 2 Lagan IBK P07-08 - CL 98 IC P08/1 3 - 5 Bjarne Olsen, Filip Karlsson Åbyhallen
Omgång 3
2019-10-26 10:00 3 Hovmantorps GOIF P07-08 - Gransholms IF P07-08 12 - 3 Allhallen, Hovmantorp
2019-10-26 11:00 3 Rottne IF P07-08 - Lagan IBK P07-08 14 - 5 Rottne Sporthall
2019-10-26 16:00 3 Växjö IBK Utveckling P08/3 - Moheda IBK P07-08 14 - 1 Fortnox Arena B-hall
2019-10-27 15:30 3 CL 98 IC P08/1 - Ryds SK P07-08 13 - 2 Falkenbergshallen
Omgång 4
2019-11-09 11:00 4 Växjö IBK Utveckling P08/1 - Gransholms IF P07-08 11 - 7 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-11-09 12:00 4 Ryds SK P07-08 - Lagan IBK P07-08 2 - 5 Ryds Sporthall 35
2019-11-09 13:00 4 Rottne IF P07-08 - Växjö IBK Utveckling P08/3 3 - 3 Rottne Sporthall
2019-11-09 16:30 4 CL 98 IC P08/1 - Hovmantorps GOIF P07-08 8 - 6 Oskar Nilsson, William Johansson Allaktivitetshuset, Rockneby
Omgång 5
2019-11-16 12:30 5 Moheda IBK P07-08 - CL 98 IC P08/1 4 - 9 Vegby Sporthall 24
2019-11-16 18:00 5 Växjö IBK Utveckling P08/3 - Ryds SK P07-08 10 - 6 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-11-17 13:00 5 Hovmantorps GOIF P07-08 - Rottne IF P07-08 3 - 9 Allhallen, Hovmantorp
2019-11-17 17:30 5 Lagan IBK P07-08 - Växjö IBK Utveckling P08/1 5 - 9 Åbyhallen
Omgång 6
2019-11-23 11:00 6 Ryds SK P07-08 - Moheda IBK P07-08 9 - 12 Ryds Sporthall 44
2019-11-23 15:00 6 Växjö IBK Utveckling P08/1 - Hovmantorps GOIF P07-08 11 - 9 Fagrabäcksskolan
2019-11-23 15:30 6 CL 98 IC P08/1 - Växjö IBK Utveckling P08/3 9 - 2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Trekantens Sporthall
2019-11-24 15:30 6 Lagan IBK P07-08 - Gransholms IF P07-08 4 - 9 Åbyhallen
Omgång 7
2019-11-29 18:30 7 Växjö IBK Utveckling P08/3 - Lagan IBK P07-08 14 - 6 Fortnox Arena B-hall
2019-11-30 11:00 7 Rottne IF P07-08 - CL 98 IC P08/1 3 - 3 Rottne Sporthall
2019-11-30 11:00 7 Gransholms IF P07-08 - Ryds SK P07-08 5 - 2 Gemla Sporthall
2019-11-30 12:30 7 Moheda IBK P07-08 - Växjö IBK Utveckling P08/1 7 - 10 Vegby Sporthall
Omgång 8
2019-12-07 11:00 8 Ryds SK P07-08 - Rottne IF P07-08 6 - 8 Ryds Sporthall 45
2019-12-07 16:00 8 Växjö IBK Utveckling P08/1 - CL 98 IC P08/1 12 - 1 Fortnox Arena B-hall
2019-12-08 09:30 8 Gransholms IF P07-08 - Moheda IBK P07-08 7 - 1 Gemla Sporthall
2019-12-08 13:30 8 Lagan IBK P07-08 - Hovmantorps GOIF P07-08 7 - 4 Åbyhallen
Omgång 9
2019-12-14 11:00 9 Rottne IF P07-08 - Växjö IBK Utveckling P08/1 3 - 8 Rottne Sporthall
2019-12-14 12:30 9 Moheda IBK P07-08 - Lagan IBK P07-08 4 - 4 Vegby Sporthall 25
2019-12-15 13:00 9 Hovmantorps GOIF P07-08 - Ryds SK P07-08 12 - 0 Allhallen, Hovmantorp
2019-12-15 13:00 9 Växjö IBK Utveckling P08/3 - Gransholms IF P07-08 6 - 4 Fagrabäcksskolan
Omgång 10
2019-12-21 11:00 10 Ryds SK P07-08 - Växjö IBK Utveckling P08/1 3 - 14 Ryds Sporthall 59
2019-12-21 11:00 10 Gransholms IF P07-08 - CL 98 IC P08/1 2 - 5 Gemla Sporthall 30
2019-12-21 12:30 10 Moheda IBK P07-08 - Rottne IF P07-08 5 - 6 Vegby Sporthall 50
2019-12-21 14:30 10 Växjö IBK Utveckling P08/3 - Hovmantorps GOIF P07-08 9 - 10 Fortnox Arena B-hall
Omgång 11
2020-01-11 11:00 11 Rottne IF P07-08 - Gransholms IF P07-08 9 - 5 Rottne Sporthall
2020-01-11 13:00 11 Hovmantorps GOIF P07-08 - Moheda IBK P07-08 11 - 3 Allhallen, Hovmantorp
2020-01-11 16:30 11 CL 98 IC P08/1 - Lagan IBK P07-08 0 - 3 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-01-12 13:00 11 Växjö IBK Utveckling P08/1 - Växjö IBK Utveckling P08/3 12 - 4 Fagrabäcksskolan
Omgång 12
2020-01-18 12:00 12 Ryds SK P07-08 - CL 98 IC P08/1 2 - 11 Ryds Sporthall
2020-01-18 12:30 12 Moheda IBK P07-08 - Växjö IBK Utveckling P08/3 5 - 9 Vegby Sporthall 50
2020-01-19 11:00 12 Gransholms IF P07-08 - Hovmantorps GOIF P07-08 4 - 10 Gemla Sporthall
2020-01-19 13:30 12 Lagan IBK P07-08 - Rottne IF P07-08 13 - 4 Åbyhallen
Omgång 13
2020-01-24 18:30 13 Gransholms IF P07-08 - Växjö IBK Utveckling P08/1 3 - 6 Gemla Sporthall
2020-01-24 18:30 13 Växjö IBK Utveckling P08/3 - Rottne IF P07-08 4 - 11 Fortnox Arena B-hall
2020-01-26 15:00 13 Hovmantorps GOIF P07-08 - CL 98 IC P08/1 12 - 2 Allhallen, Hovmantorp
2020-01-26 17:30 13 Lagan IBK P07-08 - Ryds SK P07-08 7 - 3 Åbyhallen
Omgång 14
2020-02-01 11:00 14 Ryds SK P07-08 - Växjö IBK Utveckling P08/3 3 - 6 Ryds Sporthall 40
2020-02-01 13:00 14 Rottne IF P07-08 - Hovmantorps GOIF P07-08 1 - 11 Rottne Sporthall
2020-02-01 14:00 14 Växjö IBK Utveckling P08/1 - Lagan IBK P07-08 14 - 5 Fortnox Arena B-hall
2020-02-01 16:30 14 CL 98 IC P08/1 - Moheda IBK P07-08 6 - 1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Allaktivitetshuset, Rockneby
Omgång 15
2020-02-07 19:00 15 Gransholms IF P07-08 - Lagan IBK P07-08 2 - 9 Gemla Sporthall
2020-02-08 12:30 15 Moheda IBK P07-08 - Ryds SK P07-08 8 - 10 Vegby Sporthall 30
2020-02-08 13:00 15 Hovmantorps GOIF P07-08 - Växjö IBK Utveckling P08/1 9 - 6 Allhallen, Hovmantorp
2020-02-09 13:00 15 Växjö IBK Utveckling P08/3 - CL 98 IC P08/1 4 - 12 Fortnox Arena B-hall
Omgång 16
2020-02-15 11:00 16 Ryds SK P07-08 - Gransholms IF P07-08 6 - 7 Ryds Sporthall
2020-02-15 11:30 16 Växjö IBK Utveckling P08/1 - Moheda IBK P07-08 9 - 1 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-02-23 15:30 16 Lagan IBK P07-08 - Växjö IBK Utveckling P08/3 William Nyström, Isak Lötberg Åhlander Åbyhallen
2020-02-23 16:00 16 CL 98 IC P08/1 - Rottne IF P07-08 Max Jakobsson, Camilla Carlsson KIFAB Arena
Omgång 17
2020-02-29 11:00 17 Rottne IF P07-08 - Ryds SK P07-08 Rottne Sporthall
2020-02-29 12:30 17 Moheda IBK P07-08 - Gransholms IF P07-08 Vegby Sporthall
2020-02-29 14:00 17 CL 98 IC P08/1 - Växjö IBK Utveckling P08/1 Falkenbergshallen
2020-03-01 13:00 17 Hovmantorps GOIF P07-08 - Lagan IBK P07-08 Allhallen, Hovmantorp
Omgång 18
2020-03-07 11:00 18 Ryds SK P07-08 - Hovmantorps GOIF P07-08 Ryds Sporthall
2020-03-07 11:30 18 Gransholms IF P07-08 - Växjö IBK Utveckling P08/3 Gemla Sporthall
2020-03-08 15:30 18 Lagan IBK P07-08 - Moheda IBK P07-08 Åbyhallen
2020-03-15 17:30 18 Växjö IBK Utveckling P08/1 - Rottne IF P07-08 Fortnox Arena Nivika hallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis