Spelprogram - Pantamera P Ö Blå Gr 3 (-08)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
CL 98 IC P09/1 Thomas Björklund Astemo thomas.astemo@gmail.com 070-7679440 Blå, Blå, Blå
Craftstadens IBK Oskarshamn P08 Röd, Röd, Vit
FBC Drag P08-09 Svart, Röd, Svart
FBC Kalmarsund Ungdom P08 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
FBC Karlskrona P08/1 Orange, Svart, Svart
Ljungbyholms GOIF P07-08 Gul, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-19 10:00 1 FBC Drag P08-09 - CL 98 IC P09/1 2 - 11 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-10-19 12:00 1 FBC Karlskrona P08/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P08 3 - 6 Vedeby Sporthall A 65
2019-12-22 10:00 1 Ljungbyholms GOIF P07-08 - FBC Kalmarsund Ungdom P08 Ljungbyholms Sporthall
Omgång 2
2019-10-26 09:30 2 Ljungbyholms GOIF P07-08 - FBC Drag P08-09 9 - 6 Ljungbyholms Sporthall
2019-10-26 10:00 2 CL 98 IC P09/1 - FBC Karlskrona P08/1 4 - 9 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-10-26 15:30 2 FBC Kalmarsund Ungdom P08 - Craftstadens IBK Oskarshamn P08 5 - 4 Skansenhallen
Omgång 3
2019-11-09 10:00 3 CL 98 IC P09/1 - Ljungbyholms GOIF P07-08 8 - 7 Kalmar Sporthall A-hall
2019-11-09 11:00 3 FBC Karlskrona P08/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P08 3 - 9 Eddy Emilsson, Anton Norrby Vedeby Sporthall B
2019-11-10 10:30 3 Craftstadens IBK Oskarshamn P08 - FBC Drag P08-09 14 - 0 Oskarshamns Sporthall A-hall
Omgång 4
2019-11-16 09:30 4 Ljungbyholms GOIF P07-08 - FBC Karlskrona P08/1 6 - 16 Ljungbyholms Sporthall
2019-11-16 12:15 4 FBC Drag P08-09 - FBC Kalmarsund Ungdom P08 1 - 15 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-11-17 11:00 4 Craftstadens IBK Oskarshamn P08 - CL 98 IC P09/1 10 - 3 Oskarshamns Sporthall A-hall
Omgång 5
2019-11-23 09:00 5 Ljungbyholms GOIF P07-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn P08 8 - 10 Ljungbyholms Sporthall
2019-11-23 14:15 5 FBC Kalmarsund Ungdom P08 - CL 98 IC P09/1 8 - 7 Torslundahallen
2019-11-24 13:00 5 FBC Karlskrona P08/1 - FBC Drag P08-09 9 - 4 Nellie Skarpsvärd, Alva Olá Vedeby Sporthall B
Omgång 6
2019-12-07 11:30 6 FBC Kalmarsund Ungdom P08 - Ljungbyholms GOIF P07-08 10 - 9 Torslundahallen
2019-12-08 11:30 6 Craftstadens IBK Oskarshamn P08 - FBC Karlskrona P08/1 6 - 7 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-12-08 17:30 6 CL 98 IC P09/1 - FBC Drag P08-09 8 - 3 Kalmar Sporthall A-hall
Omgång 7
2019-12-14 10:00 7 FBC Drag P08-09 - Ljungbyholms GOIF P07-08 3 - 12 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-12-14 13:30 7 Craftstadens IBK Oskarshamn P08 - FBC Kalmarsund Ungdom P08 4 - 5 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-12-15 17:30 7 FBC Karlskrona P08/1 - CL 98 IC P09/1 20 - 0 Gabriel Andersson, Anton Norrby Vedeby Sporthall B
Omgång 8
2019-12-18 18:00 8 FBC Drag P08-09 - Craftstadens IBK Oskarshamn P08 1 - 14 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-12-21 09:00 8 Ljungbyholms GOIF P07-08 - CL 98 IC P09/1 9 - 9 Ljungbyholms Sporthall
2019-12-21 12:30 8 FBC Kalmarsund Ungdom P08 - FBC Karlskrona P08/1 5 - 4 Torslundahallen
Omgång 9
2020-01-11 12:30 9 CL 98 IC P09/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P08 9 - 9 Kalmar Sporthall/Arena
2020-01-12 14:00 9 FBC Karlskrona P08/1 - Ljungbyholms GOIF P07-08 3 - 5 Andreas Lönn, Elias Petersson Vedeby Sporthall B
2020-01-12 15:30 9 FBC Kalmarsund Ungdom P08 - FBC Drag P08-09 9 - 2 Färjehallen
Omgång 10
2020-01-18 10:00 10 FBC Drag P08-09 - FBC Karlskrona P08/1 1 - 6 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-01-18 10:30 10 CL 98 IC P09/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P08 3 - 11 Kalmar Sporthall A-hall
2020-02-02 12:30 10 Craftstadens IBK Oskarshamn P08 - Ljungbyholms GOIF P07-08 11 - 4 Oskarshamns Sporthall A-hall
Omgång 11
2020-01-25 09:00 11 Ljungbyholms GOIF P07-08 - FBC Kalmarsund Ungdom P08 3 - 7 Ljungbyholms Sporthall
2020-01-25 17:30 11 FBC Drag P08-09 - CL 98 IC P09/1 8 - 12 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-01-26 12:00 11 FBC Karlskrona P08/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P08 5 - 6 Elias Petersson Vedeby Sporthall A
Omgång 12
2020-02-08 09:00 12 Ljungbyholms GOIF P07-08 - FBC Drag P08-09 5 - 7 Ljungbyholms Sporthall
2020-02-08 12:00 12 CL 98 IC P09/1 - FBC Karlskrona P08/1 4 - 6 Camilla Carlsson, Ej offentliggjord Falkenbergshallen
2020-02-08 12:30 12 FBC Kalmarsund Ungdom P08 - Craftstadens IBK Oskarshamn P08 4 - 7 Torslundahallen
Omgång 13
2020-02-15 10:30 13 Craftstadens IBK Oskarshamn P08 - FBC Drag P08-09 12 - 3 Oskarshamns Sporthall A-hall
2020-02-15 11:00 13 FBC Karlskrona P08/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P08 12 - 5 Nellie Skarpsvärd Vedeby Sporthall B
2020-03-15 17:30 13 CL 98 IC P09/1 - Ljungbyholms GOIF P07-08 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Kalmar Sporthall D-hall
Omgång 14
2020-02-29 13:30 14 Craftstadens IBK Oskarshamn P08 - CL 98 IC P09/1 9 - 3 Oskarshamns Sporthall B-hall
2020-02-29 14:30 14 FBC Drag P08-09 - FBC Kalmarsund Ungdom P08 3 - 8 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-02-29 15:00 14 Ljungbyholms GOIF P07-08 - FBC Karlskrona P08/1 5 - 11 Vedeby Sporthall B
Omgång 15
2020-03-07 09:00 15 Ljungbyholms GOIF P07-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn P08 2 - 15 Ljungbyholms Sporthall
2020-03-07 16:00 15 FBC Kalmarsund Ungdom P08 - CL 98 IC P09/1 2 - 13 Färjehallen
2020-03-22 10:00 15 FBC Karlskrona P08/1 - FBC Drag P08-09 Vedeby Sporthall A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis