Spelprogram - Pantamera P Ö Blå Gr 3 (-08)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
CL 98 IC P09/1 Thomas Björklund Astemo thomas.astemo@gmail.com 070-7679440 Vit, Blå, Blå
Craftstadens IBK Oskarshamn P08 röd, röd, Vit
FBC Drag P08-09
FBC Kalmarsund Ungdom P08 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
FBC Karlskrona P08/1 Mikael Lund mikael.lf.lund@gmail.com 070-8783021 Orange, Svart, Svart
Ljungbyholms GOIF P07-08 Gul, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-19 10:00 1 FBC Drag P08-09 - CL 98 IC P09/1 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-10-19 10:30 1 Ljungbyholms GOIF P07-08 - FBC Kalmarsund Ungdom P08 Ljungbyholms Sporthall
2019-10-19 12:00 1 FBC Karlskrona P08/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P08 Vedeby Sporthall A
Omgång 2
2 FBC Kalmarsund Ungdom P08 - Craftstadens IBK Oskarshamn P08 Färjehallen
2019-10-26 09:30 2 Ljungbyholms GOIF P07-08 - FBC Drag P08-09 Ljungbyholms Sporthall
2019-10-27 14:30 2 CL 98 IC P09/1 - FBC Karlskrona P08/1 Allaktivitetshuset, Rockneby
Omgång 3
2019-11-09 11:00 3 FBC Karlskrona P08/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P08 Vedeby Sporthall B
2019-11-10 10:30 3 Craftstadens IBK Oskarshamn P08 - FBC Drag P08-09 Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-11-10 16:30 3 CL 98 IC P09/1 - Ljungbyholms GOIF P07-08 Allaktivitetshuset, Rockneby
Omgång 4
4 Ljungbyholms GOIF P07-08 - FBC Karlskrona P08/1 Ljungbyholms Sporthall
2019-11-16 12:15 4 FBC Drag P08-09 - FBC Kalmarsund Ungdom P08 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-11-17 11:00 4 Craftstadens IBK Oskarshamn P08 - CL 98 IC P09/1 Oskarshamns Sporthall A-hall
Omgång 5
5 Ljungbyholms GOIF P07-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn P08 Ljungbyholms Sporthall
5 FBC Kalmarsund Ungdom P08 - CL 98 IC P09/1 Färjehallen
2019-11-24 13:00 5 FBC Karlskrona P08/1 - FBC Drag P08-09 Vedeby Sporthall B
Omgång 6
6 FBC Kalmarsund Ungdom P08 - Ljungbyholms GOIF P07-08 Färjehallen
2019-12-08 11:30 6 Craftstadens IBK Oskarshamn P08 - FBC Karlskrona P08/1 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-12-08 17:30 6 CL 98 IC P09/1 - FBC Drag P08-09 Kalmar Sporthall A-hall
Omgång 7
2019-12-14 10:00 7 FBC Drag P08-09 - Ljungbyholms GOIF P07-08 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-12-14 13:30 7 Craftstadens IBK Oskarshamn P08 - FBC Kalmarsund Ungdom P08 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-12-15 17:30 7 FBC Karlskrona P08/1 - CL 98 IC P09/1 Vedeby Sporthall B
Omgång 8
8 FBC Kalmarsund Ungdom P08 - FBC Karlskrona P08/1 Färjehallen
8 Ljungbyholms GOIF P07-08 - CL 98 IC P09/1 Ljungbyholms Sporthall
2019-12-18 18:00 8 FBC Drag P08-09 - Craftstadens IBK Oskarshamn P08 Allaktivitetshuset, Rockneby
Omgång 9
9 FBC Kalmarsund Ungdom P08 - FBC Drag P08-09 Färjehallen
2020-01-12 12:30 9 CL 98 IC P09/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P08 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-01-12 14:00 9 FBC Karlskrona P08/1 - Ljungbyholms GOIF P07-08 Vedeby Sporthall B
Omgång 10
2020-01-18 10:00 10 FBC Drag P08-09 - FBC Karlskrona P08/1 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-01-19 12:30 10 CL 98 IC P09/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P08 Falkenbergshallen
2020-01-19 13:00 10 Craftstadens IBK Oskarshamn P08 - Ljungbyholms GOIF P07-08 Oskarshamns Sporthall B-hall
Omgång 11
11 Ljungbyholms GOIF P07-08 - FBC Kalmarsund Ungdom P08 Ljungbyholms Sporthall
2020-01-25 10:00 11 FBC Drag P08-09 - CL 98 IC P09/1 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-01-26 12:00 11 FBC Karlskrona P08/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P08 Vedeby Sporthall A
Omgång 12
12 FBC Kalmarsund Ungdom P08 - Craftstadens IBK Oskarshamn P08 Färjehallen
12 Ljungbyholms GOIF P07-08 - FBC Drag P08-09 Ljungbyholms Sporthall
2020-02-08 12:00 12 CL 98 IC P09/1 - FBC Karlskrona P08/1 Falkenbergshallen
Omgång 13
2020-02-15 10:30 13 CL 98 IC P09/1 - Ljungbyholms GOIF P07-08 Kalmar Sporthall A-hall
2020-02-15 10:30 13 Craftstadens IBK Oskarshamn P08 - FBC Drag P08-09 Oskarshamns Sporthall A-hall
2020-02-22 14:00 13 FBC Karlskrona P08/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P08 Vedeby Sporthall B
Omgång 14
14 Ljungbyholms GOIF P07-08 - FBC Karlskrona P08/1 Ljungbyholms Sporthall
2020-02-29 10:00 14 FBC Drag P08-09 - FBC Kalmarsund Ungdom P08 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-02-29 13:30 14 Craftstadens IBK Oskarshamn P08 - CL 98 IC P09/1 Oskarshamns Sporthall B-hall
Omgång 15
15 Ljungbyholms GOIF P07-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn P08 Ljungbyholms Sporthall
15 FBC Kalmarsund Ungdom P08 - CL 98 IC P09/1 Färjehallen
2020-03-07 14:00 15 FBC Karlskrona P08/1 - FBC Drag P08-09 Vedeby Sporthall A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis